Κάταγμα στο κρανίο ο Μέισον, σταθερή η κατάστασή του!

Κάταγμα στο κρανίο ο Μέισον, σταθερή η κατάστασή του!



Ο Ράιαν Μέισον υπέστη κάταγμα στο κρανίο στο παιχνίδι της Χαλ απέναντι στην Τσέλσι, με την κατάστασή του πάντως να παραμένει σταθερή, όπως ενημέρωσε ο σύλλογος ύστερα από την επέμβαση στην οποία υποβλήθηκε.

Αρκετά σοβαρός αποδείχθηκε ο τραυματισμός του Ράιαν Μέισον στο παιχνίδι της Χαλ με την Τσέλσι στο «Στάμφορντ Μπριτζ». Ο 25χρονος χτύπησε στο κεφάλι μετά από εναέρια μονομαχία με τον Γκάρι Κέιχιλ και χρειάστηκε να αποχωρήσει με φορείο από τον αγωνιστικό χώρο.

Ο ίδιος μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο και όπως ενημέρωσε η Χαλ, χρειάστηκε να υποβληθεί σε επέμβαση, καθώς υπέστη κάταγμα στο κρανίο. Αγγλικά δημοσιεύματα είχαν κάνει λόγο ότι ο ποδοσφαιριστής παλεύει για τη ζωή του, ωστόσο οι «Τίγρεις» ενημέρωσαν πως η κατάσταση του είναι σταθερή.

Η στιγμή του τραυματισμού:




Ομάδες που αφορά: ΧΑΛ, ΤΣΕΛΣΙ

Σχολιασμός

10 σχόλια:

στις 23/01/2017 10:41
Περαστικα..

στις 23/01/2017 11:46
Περαστικά να είναι.κρίμα ρε!

στις 23/01/2017 12:35
Κάταγμα στο κρανίο δεν παθαίνεις ούτε σε κεφαλομαχία με τράγο ! Τι κεφάλι είχε ο άλλος ο κερατάς ... Με μηχανάκι να χτυπήσεις σε τοίχο πάλι κάταγμα παθαίνεις ελέχιστες φορές.

στις 23/01/2017 12:42
Ξαφνικά όλοι μονιαζουμε..... Ένα ποστ πιο κάτω πιο πάνω πάλι θα βριζομαστε.... Πόσο αστεία φαίνονται όλα μπροστά σε κάτι τέτοιο.....

στις 23/01/2017 13:02
na ginei kala to palikari perastika

στις 23/01/2017 18:51
περαστικα

στις 23/01/2017 20:34
Όταν γίνεται αεροπορικό δυστύχημα και ανρβάζεις "χάθηκε το αεροπλάνο να ταν του Ολυμπιακού?", εγώ δε σε σέβομαι κωλόπαιδο σε ό,τι και να λες. Ντροπή της ιστοσελίδας.

στις 23/01/2017 22:59
Ρε μαλακες τι ειπα και πατατε -1 ; ξερω απλα ειστε κομπλεξικοι και μισανθρωποι επειδη ειμαι αρειανος

στις 23/01/2017 23:00
Συγχαρητηρια και στον τερρυ με τον κειχιλ που ειναι απο το πρωι μαζι με την οικογενεια μεισον στο νοσοκομειο

στις 23/01/2017 23:52
Τασο εισαι μαλακας αλλα δεν σε παρεξηγω!

Τα παιδια λενε περαστικα στον ατυχο παικτη οχι μεταξυ τους βλαμενε..

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.