Στην Αλάνιασπορ ο Τζαβέλλας

Στην Αλάνιασπορ ο Τζαβέλλας



Στην Τουρκία θα συνεχίσει την καριέρα του ο Γιώργος Τζαβέλλας. Ο διεθνής μπακ έμεινε ελεύθερος από τον ΠΑΟΚ και υπέγραψε συμβόλαιο μέχρι το καλοκαίρι του 2019 με την Αλάνιασπορ.

Παίκτης της τουρκικής Αλάνιασπορ είναι και επίσημα ο Γιώργος Τζαβέλλας. Ο Έλληνας μπακ υπέγραψε συμβόλαιο 2,5 ετών και ανακοινώθηκε επίσημα από την τουρκική ομάδα.

Το όνομα του 29χρονου είχε ακουστεί για ΑΕΚ, ΑΠΟΕΛ και Μπέτις, ωστόσο τελικά ο ποδοσφαιριστής θα συνεχίσει την καριέρα του στην Τουρκία, με τις συνολικές αποδοχές του να φέρεται ότι αγγίζουν τα 2 εκατ. ευρώ.



Ομάδες που αφορά: ΑΛΑΝΙΑΣΠΟΡ, ΑΕΚ

Σχολιασμός

17 σχόλια:

στις 21/01/2017 17:18
2Εκατομμύρια ρε φιλε το τζοκερ επιασε ο Γιωργάκης

στις 21/01/2017 17:51
Einai edw pou les poso adiki einai I zwi re pousti m

στις 21/01/2017 18:28
auto ksanapesto mangas01!!!

στις 21/01/2017 18:34
οι γειτονες εχουν λεφτα

στις 21/01/2017 18:34
ayto to palto 2 myria???...eleos re paidia

στις 21/01/2017 18:45
στην ομαδα που του αξιζει...Αλανια-σπορ..ολατα αλανια εκει ειναι ..χαχα

στις 21/01/2017 18:47
MΑΛΑΚΕΣ ΤΟΥΡΚΟΙ,2 ΜΥΡΙΑ ΤΟΝ ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΡΕ;ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΑ ΦΡΟΥΤΑ ΣΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,ΨΩΝΙΣΤΕ ΑΦΟΒΑ ΓΙΔΙΑ........

στις 21/01/2017 20:34
αυτος θα τα παιρνει??!! ολα τα αλλα ειναι για να περναει η ωρα..

στις 22/01/2017 10:21
ΣΩΣΤΟΟΣ Ο NOVALITY!

στις 22/01/2017 15:32
MIN STENOXORIOSASTE TOSO POLOI THA TON ANDIKATASTISOYME APO KILIMANTZARO ENAI ME TRIA PODIA THA ENAI AYTOS

BREEEEE BALTE POYDRA STIS MAIMOYDESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

στις 22/01/2017 17:44
Σιγά το παίχτη.

στις 22/01/2017 18:33
krazete oi olumpiakoi alla sas gamage mesa eksw o tzavvelas...

στις 22/01/2017 20:55
Δεξις μπαγκιτης θα ειναι τωρα!

στις 23/01/2017 01:02
OPOS OLOI OI ELLINES POY PEZOYN STO EKSOTERIKO KAI TORA ESY

NA EXETE KALES EPITIXIES

KE MERIKOI EKSYPNAKIDES NA MAS ONOMASOYNE TA FROYTA POY EXOYME

στις 23/01/2017 01:08
KEEEEEEE OI AKADIMIES TTTTTTIIIIIIIIII KANOYNE POY ENAI OI KENOYRGIOI SE LIGO THA PIGENOYME STO NEKROTAFIO GIA NA BGAZOYME TA FROYTA

στις 23/01/2017 20:37
Ο τζαβέλλας γάμαγε το μυαλό σου ισπανολάγνε ανθέλληνα.

στις 24/01/2017 23:39
Σκληρη η μαλακια σου για μενα που δεν παρακολουθω το απαισιο ποδοσφαιρο που γινεται στην Ελλαδα και ειπα μια "χαζομαρα"! ΕΛΛΗΝΑΡΑ πιες ,μεθυσε και βγες εξω για λιγο ξυλο και τραμπουκισμους ,μαλακοχουλιγκαν..

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.