Ξανά εκτός ο Ανσαριφάρντ

Ξανά εκτός ο Ανσαριφάρντ

Αφορά τον αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΞΑΝΘΗ


Εκτός αποστολής για το παιχνίδι με την Ξάνθη έμεινε ο Καρίμ Ανσαριφάρντ, ο οποίος βρίσκεται ξανά εκτός πλάνων από τον Μπέντο. Πάλι εκτός ο Τσόρι αλλά και ο Λεάλι λόγω ίωσης.

Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία του Ολυμπιακού για το ματς με την Ξάνθη, με τον Πάουλο Μπέντο να αφήνει ξανά εκτός 18αδας τον Καρίμ Ανσαριφάρντ. Ο Ιρανός επιθετικός φαίνεται να είναι τρίτος στην ιεραρχία των επιθετικών, πίσω από τους Ιντέγε, Καρντόσο και ο Πορτογάλος προτίμησε να τον αφήσει εκτός.

Στα πλάνα του Μπέντο δεν βρίσκεται ξανά ο Τσόρι Ντομίνγκες, όπως και ο Λεάλι που ταλαιπωρείται από πυρετό. Εκτός έμειναν επίσης οι τραυματίες Μποτία και Μάρτινς, ενώ στην αποστολή συμπεριλήφθηκε ο Γιώργος Μανθάτης παρά το αιμάτωμα που είχε από την κλοτσιά του Ιγκλέσιας.

Αναλυτικά η αποστολή: Ανδρούτσος, Καμπιάσο, Καρντόσο, Χουτεσιώτης, Σισοκό, Ντε Λα Μπέγια, Ελιουνούσι, Φιγκέιρας, Φορτούνης, Ιντέγε, Καπίνο, Μανθάτης, Μάριν, Μιλιβόγεβιτς, Νικολάου, Ρέτσος, Σεμπά, Βιάνα.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΞΑΝΘΗ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.136.0012.001.502.05114
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.482.607.002.051.50
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.401.822.3520.00

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 20/01/2017 16:46
Σε λάθος ομάδα πήγες αγόρι μου...

στις 20/01/2017 17:41
tzampa ta lefta sas kologayroi gia ton pakistano

στις 20/01/2017 19:03
katestrammene alla3e omada poutana eisai esy kai malista ths eyrwphs olhs

στις 20/01/2017 19:08
Lygkas σας τσουζει καργιολα ε ασχολεισου με την ομαδουλα σου κ τον προεδρο σου τον καρμιρη κ ασε μας.εμας.να περνουμε πακιστανους

στις 20/01/2017 19:30
ti petagesai esy re vrwmiarh

στις 20/01/2017 19:35
Α ΡΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΠΟΥ ΜΠΛΕΞΑΜΕ ΑΣΠΡΗ ΜΕΡΑ ΔΕ ΘΑ ΔΕΙΣ!Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ!

στις 20/01/2017 19:51
ΑΥΤΟΣ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΑΣ!

στις 20/01/2017 19:55
To eixa pei metagrafh tupou Ben kai Pele. Mas ta kanane tsourekia toso kairo gia na faei pagko kai sto kato kato ziga ton paixth einai polu ligos gia olumpiako nuxta tha fugei...

στις 20/01/2017 21:51
Τις μανας σου το μουνι μαλακα που θα με πεις βρωμιαρη που απο τις πουτσες που τρως δεν ξερεις τι λες μαλακα

Ο πακιστανος θα σε γαμαει κ θα κλαις μια ζωη

στις 20/01/2017 21:52
Ολος ο καημος σας ειναι τι θα κανει ο ολυμπιακος μαλακες δεν κοιτατε τα χαλια σας .

στις 21/01/2017 04:54
Peristeri egw apla sxoliasa alla oxi san panathinaikos... Sta paparia mou oi omades, les kai mas taizoun...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.