Επιβεβαίωσε για Πρίγιοβιτς ο Μίχελ

Επιβεβαίωσε για Πρίγιοβιτς ο Μίχελ

Αφορά τον αγώνα ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ


Ο Λούμπος Μίχελ επιβεβαίωσε την είδηση περί συμφωνίας του ΠΑΟΚ με τη Λέγκια για την απόκτηση του Αλεκσάνταρ Πρίγιοβιτς και πλέον απομένουν λεπτομέρειες για την ολοκλήρωση της συμφωνίας.

Έτοιμος να φορέσει τη φανέλα του ΠΑΟΚ φαίνεται ότι είναι ο Αλεκσάνταρ Πρίγιοβιτς. Ο αθλητικός διευθυντής του «δικεφάλου», Λούμπος Μίχελ επιβεβαίωσε τα δημοσιεύματα από την Πολωνία για οριστική συμφωνία με την Λέγκια για τον Ελβετό επιθετικό.

Ο 26χρονος πανύψηλος (1,91μ.) άσος μετράει 2 γκολ και 2 ασίστ σε 4 παιχνίδια στο φετινό Τσάμπιονς Λιγκ ενώ συνολικά έχει σημειώσει 8 γκολ και 4 ασίστ σε 25 παιχνίδια σ’ όλες τις διοργανώσεις.

«Έχουμε φτάσει σε συμφωνία με την Λέγκια. Τώρα περιμένουμε την απόφαση του παίκτη, καθώς υπάρχουν μικρές διαφορές, για παράδειγμα, τα μπόνους για τα γκολ. Ο Πρίγιοβιτς θα πρέπει, επίσης, να υποβληθεί σε ιατρικές εξετάσεις. Τα πάντα είναι στην τελική ευθεία, αλλά δε θα πω, ότι η μεταγραφή έχει ολοκληρωθεί. Ο παίκτης είχε και μια ελκυστική πρόταση από την Κίνα. Φαίνεται, ωστόσο, ότι σε λίγες μέρες θα είναι παίκτης μας», αναφέρει η δήλωση του Μίχελ




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΟΚ
1Χ2OverUnder1X12X2
6.253.401.472.051.502.21.191
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
6.501.871.952.101.48
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.451.773.8530.00

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 13/01/2017 23:45
ayto pou lew panta...an ixere mpala den tha erxontan ston paok...

στις 14/01/2017 02:12
ε ναι αφου ολοι οι παικτες του οσφπ στο παρελθον ηξεραν μπαλα και προσεφεραν τα μεγιστα στο ελληνικο πρωταθλημα...ντιογκο,νουνιες,ντανι,βαλντεζ,ουρταδο,κοσταντσο,γιαταμπαρε...και το τρολαρισμα εχει και ενα οριο ρε μαγκα το εχεις παει σε αλλο επιπεδο για αυτο σε γουσταρω ;)

στις 14/01/2017 02:13
*και προσεφεραν τα μεγιστα γραφω (απλα γαμηθηκε γ καποιο λογο )

στις 14/01/2017 02:14
*για αυτο σε γουσταρω

στις 14/01/2017 14:36
Πάλι καλά που δεν πήραμε τον Ιρανό, που θα είναι ένας από τους πολλούς που θα εξαφανιστεί στον Ολυμπιακό και κατά πάσα πιθανότητα θα σκουπίζει πάγκο...ας πρόσεχε, όπως στρώσεις θα κοιμηθείς!!!

στις 14/01/2017 14:37
Όσο για τον Πρίγιοβιτς παικτάρα είναι, αλλά ο χαρακτήρας του είναι προβληματικός...

στις 14/01/2017 15:18
ο πριγιοβιτς ειναι παικταρα μπαι φαρ καλυτερο του ροντριγκεζ και φερνει λιγο στον ζλαταν χΔ

στις 14/01/2017 15:46
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΣΩΘΗΤΕ Η ΘΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟΝ ΑΓΥΡΙΣΤΟ?

στις 14/01/2017 16:09
Fortounela exeis poly problima kopela mou... Gero problima Kane Kati oso einai nwris

στις 14/01/2017 16:34
Καλοφόρετο...

στις 14/01/2017 16:36
Ρε αριας που κολλαει ο ροντριγκες με αυτον;Άλλη θεση ,άλλα χαρακτηριστικα.Αρα η συγκριση ειναι ανομοια.Οσο για τον παιχτη ,θα τον δουμε στο γηπεδο.

ΥΓ ρε παιδια θυμαστε εναν "Dimitrispaok" που ειχε πει οτι αν δεν βαλει ο αθανασιαδης 10 γκολ μεχρι τον ιανουαριο θα βαλει το αβαταρ του ολυμπιακου εδω μεσα για παντα;Που χαθηκε αυτη η ψυχη;;Απο τοτε που μπηκε ο νεος χρονος δεν μπαινει καθολου να γραψει σε κανενα θεμα με το προφιλ "dimitrispaok"..Κριμα και τον ειχα συμπαθησει.

στις 14/01/2017 16:48
φορ δεν ειναι κ αυτος ο ροντριγκεζ τι ηταν

στις 14/01/2017 16:53
ΤΡΕΛΛΟΜΑΛΑΚΑ,ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΣΕ ΠΗΔΑΩ.

στις 14/01/2017 17:19
Αλλο το ενα αλλο το αλλο στασου....απλα απαντησα στο τρολ το πρωτο που γραφει πως αν ηξερε μπαλα δε θα πηγαινε στ παοκ...απο ολες τις ομαδες εχουν περασει παλτουδιες βεβαιως

στις 16/01/2017 00:18
παιδια μια απορια? οι κινεζοι που το βρηκαν τοσο χαρτι και δινουν τοσα λεφτα. Το πιο ωραιο το ειπε ο βιτσελ τις ζενιτ που ηταν να παει στην juve και την εριξε. Ειπε οτι πηγε στην κινα για to lifestyle χαχαχαχαχαχα και οχι για τα χρηματα

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.