Οριστική αναβολή στο Άρης-Ολυμπιακός

Οριστική αναβολή στο Άρης-Ολυμπιακός



Αναβλήθηκε η αναμέτρηση του Άρη με τον Ολυμπιακό στο «Κλεάνθης Βικελίδης» για τη φάση των «16» του Κυπέλλου Ελλάδας.

Οι κακές καιρικές συνθήκες που πλήττουν το μεγαλύτερο μέρος της χώρας είχαν ως αποτέλεσμα την αναβολή του αγώνα Κυπέλλου ανάμεσα στον Άρη και τον Ολυμπιακό στο «Κλεάνθης Βικελίδης».

Ο αγωνιστικός χώρος είναι στρωμένος με χιόνι και η ΕΠΟ ενημέρωσε τις δύο ομάδες πως το ματς αναβάλλεται οριστικά.



Ομάδες που αφορά: ΑΡΗΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

9 σχόλια:

[+]  dimisthessalonika στις 10/01/2017 16:16

στις 10/01/2017 16:45
Μιλησε και η ρουφιανα του σαιτ που μολις βρει ευκαιρια βριζει εμενα και την φιλεναδα μου που την εδιωξε απο το σαιτ. Εξ αιτιας αυτης της κοτουλας που μιλαει απο πανω (κι οπως παντα λεει βλακειες) το σαιτ εχει χασει την παλια του αιγλη. Μονο και μονο εξ αιτιας αυτουνου εδω του μουλου ειμαι με τον Ολυμπιακο κι ας ειμαι Θεσσαλονικιος. Θα χαρω πολυ να αποκλιστει το μπουρδελο της προλαλησασας κοτας που με μεσον μπηκε στο πανεπιστημιο (δεν εχει ανοιξει βιβλιο στη ζωη του ο τυπος) και φυσικα τα περιμενει ολα απο τα αφεντικα του, τους πολιτικους δλδ. Ειναι γνωστος ρουφιανος ο τυπος εκει στον Ευοσμο. Γλυφει το κρατος ο μπουχεσας κι οταν βλεπει εμενα η την παιξε ο τυπος κλανει μεντες.

στις 10/01/2017 16:46
Μουλε να ξες κατι: Η Αννα θα επιστρεψει στο σαιτ και θα σκισει!!! Εισαι πολυ μικρος, ασημαντος, τοσοδουλης για να μας ανακοψεις εσυ η κοτουλα!!! Γεια σου ρε οπαδε της δεκαρας!!!

στις 10/01/2017 16:53
Μακαρι να νικησει ο γαυρος (κι ας μην τον πολυσυμπαθω) αυτες τις πουτανες του βορρα, να τις αποκλεισει και να μεινει εκτος το σκουληκι. Τωρα ειναι και περιοδος μεταγραφων οποτε το σκουληκακι θα γλυψει το θειο βαγγο (οπως κανει καθε χρονο απο 2 φορες, 1 το Γεναρη και 2η τον Ιουλη) για να ανεβει στη superligda. Αμα προκριθει ο ρουφιανος της πολης θα στενοχωρηθω πολυ. Θα χαρω να δω το γαυρο να προκρινεται και να σηκωνει κυπελλο. Δε θελω να βγει Ευρωπη ο αιωνιος αρχιδουλαρος της Αθηνας. Προτιμω να δω το γαυρο να σηκωνει κυπελλο η πρωταθλημα παρα τη σκιυληκαντερα. Καιρο τωρα το περιμενα το ματσακι κριμα που ακυρωνεται.

Και χιονιζει και χιονιζει

Και ο ρουληθ τα τσιμπουκια συνεχιζει...

στις 10/01/2017 17:01
μπηκε ο αλλος με 2 προφλ ο ξεφτιλας για να κανει περισσοτερα σχολια

στις 10/01/2017 17:01
δεν γινεται να παιξεις μπαλα με τετοιο καιρο. χιονια , παγος και θερμοκρασιες απο -3μεχρι -10

στις 10/01/2017 17:27
ΕΛΛΑΔΑ , Η ΜΟΝΗ ΧΩΡΑ ΠΟΥ Ο ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (!) ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΒΟΛΗ...

στις 10/01/2017 17:28
Τι αλλο θα δω σαυτην την χωρα..

στις 11/01/2017 04:17
an pezane xionopolemo poso tha ton edine ton ari?

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.