Ψάχνει για προπονητή η ΑΕΚ

Ψάχνει για προπονητή η ΑΕΚ



Το μέλλον του Ζοσέ Μοράις στον πάγκο της ΑΕΚ φαντάζει δυσοίωνο και σύμφωνα με τις πληροφορίες οι άνθρωποι της «Ένωσης» έχουν ήδη ξεκινήσει την αναζήτηση για τον διάδοχο του Πορτογάλου τεχνικού.

Η χθεσινή εντός έδρας ισοπαλία της ΑΕΚ με τον Παναιτωλικό (0-0) άφησε την ΑΕΚ στο -13 από την κορυφή, με αποτέλεσμα να προκύψει ξανά θέμα προπονητή. Το μέλλον του Ζοσέ Μοράις στον σύλλογο είναι δυσοίωνο και όλα δείχνουν ότι δύσκολα θα μείνει για πολύ καιρό ακόμα στον πάγκο της «Ένωσης».

Σύμφωνα με τις πληροφορίες, οι «κιτρινόμαυροι» έχουν ξεκινήσει έρευνα αγοράς για την αναζήτηση πιθανού διαδόχου, με τον Ντάνιελ Μαϊστόροβιτς να έχει αναλάβει αυτό τον ρόλο ώστε να βρει τον αντικαταστάτη του Πορτογάλου.



Ομάδες που αφορά: ΑΕΚ, ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Σχολιασμός

13 σχόλια:

στις 05/01/2017 15:38
Gkilotina o pagkos tis Aek, tigrouli ir3atai KAI ti kanetai,rixe kana fragko re kakomoiri.

στις 05/01/2017 15:46
ΑΜΑ ΒΡΕΙΤΕ ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΥΤΑΞΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ!

στις 05/01/2017 15:55
Εστω οτι βρίσκει άλλον...εστω οτι είναι και καλός. Αν δεν του φέρει παιχτες παλι τα ίδια προβλήματα θα έχει η αεκ

στις 05/01/2017 15:56
Οτι προπονητη και να πας στην κουλα τι παραπανω να κανει..; αφου η διοικηση την βγαζει στο τζαμπα..προπονητη τον ειπανε..δεν ειναι ο θεος...

στις 05/01/2017 16:53
parte pisw timour na gelasoume

στις 05/01/2017 16:59
Βασικα τον βλαχο να παρουνε να σιγουρεψουν την επιστροφη τους στην β εθνικη.. αν και γιατι οχι , ο δελλας.. θα πληρωνε για ναναι στην κουλα..

στις 05/01/2017 17:30
δεν ηταν καλος ο δελλας......

στις 05/01/2017 17:40
Pote den itan megali omada i koula...epomenws den katalamvainw giati auti i fasaria....Megali omada einai o olympiakos!

στις 05/01/2017 18:19
Ερχεται ο Αγγελος

στις 05/01/2017 20:46
Παπαδοπουλος ο του Ηρακλη..

στις 06/01/2017 04:11
ρε λετε να παω εγω καλυτερος θα ειμαι απο ολους αυτους που εχουν κουβαλησει τα τελευτεα 15 χρονια ( - σαντος μπαγεβιτς φερερ χιμενεθ πογετ ) εχω παρει τα παντα στο μανατζερ μοουντ του πες να κανω αιτηση ?

στις 06/01/2017 11:07
αριας ...ριξε μια αιτηση

στις 07/01/2017 01:13
Μηηηηηνες τωρα ψαχνει !

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.