Εκνευρισμένος ο Μαρινάκης

Εκνευρισμένος ο Μαρινάκης



Φανερά προβληματισμένος για την κακή εικόνα του Ολυμπιακού στο 0-0 με την Κέρκυρα ήταν ο Βαγγέλης Μαρινάκης, ο οποίος παρακολούθησε το παιχνίδι από το «Γ. Καραϊσκάκης».

Η αποκαρδιωτική εμφάνιση του Ολυμπιακού στο εντός έδρας 0-0 με την Κέρκυρα προκάλεσε τον έντονο προβληματισμό του Βαγγέλη Μαρινάκη, ο οποίος είδε την ομάδα του να μην μπορούσε να φανεί απειλητική κόντρα στους «Φαίακες».

Μετά το σφύριγμα της λήξης του αγώνα, ο ισχυρός άνδρας των «ερυθρόλευκων» κατέβηκε αμέσως στον χώρο των αποδυτηρίων του Καραϊσκάκη όντας φανερά εκνευρισμένος από την τραγική εικόνα της ομάδας. Ωστόσο, σύμφωνα με τις πληροφορίες δεν μίλησε τελικά στην ομάδα.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.058.0018.001.302.60115.54
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.332.7512.002.301.40
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
5.752.052.0011.50

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 27/11/2016 19:06
Τοτε να παρει της αποφασεις που πρεπει αφου ειναι εκνευρισμενος.

στις 27/11/2016 19:15
neuriase pou to estise? i den fanike karavi me iroini akoma kai exi kathisterisi?

στις 27/11/2016 19:16
Ine prwtoi me 8 bathmous diafora kai ine ekneurismenoi eleos

στις 27/11/2016 19:17
Ama htan ta giftopaokia me 8 bathmous mprosta kathe mera tha eixe panigiri sth thesalonikh

στις 27/11/2016 19:21
ena paixnidi phge isopalia kai fwnazei pragmatika dn kserei ti t ginete apo mpala. 8a apolusei kai auton ton proponhth an xasei to epomeno match dld?upomonh 8elei

στις 27/11/2016 19:21
Αυτο ειναι το θεμα lucadirisio ο παοκ δεν ειναι Ολυμπιακος.Για εμας ακομα και με +8 απο νοεμβριο θελουμε να βλεπουμε και ποδοσφαιρο.

στις 27/11/2016 19:23
lucadirisio φανταζομαι θα ξερεις επισης οτι αλλοι ειναι οι στοχοι του Ολυμπιακου καθε χρονο και αλλοι του παοκ.Οποτε μην συγκρινεις ανόμοια πραγματα

[+]  stoeipa στις 27/11/2016 19:28

στις 27/11/2016 20:00
ποσα εκατομμύρια είχε βάλει στο 0-0 στη Μαλαισία δε μας είπε,

στις 27/11/2016 20:43
Fumes lene oti piasane na kanei dab ton marinakh mazi me toys paixtes

στις 27/11/2016 21:24
καιρος να διωξεις τον ασχετο μπεντο προεδρε....

στις 27/11/2016 22:34
Αυτό που λέει για οσφπ και πάτε την συζήτηση στον ΠΑΟΚ... Πολύ τσουξιμο ρε σεις!!!!!!!!!

στις 27/11/2016 23:04
κοιταχτε φατσα

στις 28/11/2016 13:33
Καλά λέει είχαμε πόσες ευκαιρίες και δε μπορέσαμε να βάλουμε ένα γκολ.

στις 28/11/2016 20:32
gιατι ρε χοντρε νευριασες?δεν σε βοηθησε ο υπαλληλος σου να μην σου κανει κηδεια η καλλιοπη δινοντας ανυπαρκτο οφ σαιντ? τι ηθελες και πεναλτυ αχαριστε?

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.