Τζέκο: «Ανυπομονώ να τους δω στη Ζένιτσα...»

Τζέκο: «Ανυπομονώ να τους δω στη Ζένιτσα...»



Μιλώντας με απειλητικό ύφος ο Έντιν Τζέκο «ευχαρίστησε» τους Έλληνες για την έλλειψη φιλοξενίας και τόνισε ότι ανυπομονεί να δει την Εθνική ομάδα στο ματς στη Ζένιτσα!

Ο αρχηγός της Βοσνίας μιλώντας στα ΜΜΕ της χώρας του μετά το τέλος του ματς ανέφερε:

«Νιώθω σαν να χάσαμε 3-0. Βλέποντας συνολικά το ματς αξίζαμε να κερδίσουμε με 3-0 ή 4-0. Αλλά πρέπει να συνεχίσουμε. Τους ευχαριστώ για την έλλειψη φιλοξενίας. Ανυπομονώ να τους δω στη Ζένιτσα»!



Ομάδα που αφορά: ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

27 σχόλια:

στις 14/11/2016 01:10
Απο αποψη αγωνα η αληθεια ειναι οτι δωσαμε δικαιωματα σαυτον τον μουλο να λεει οτι μπορουσαν να μας ειχαν ριξει και τριμπαλο..και δεν εχει αδικο καθαρα αγωνιστικα,αν και τις περισσοτερες ευκαιριες τις εχασε ο ιδιος.. αλλα παρε το καβλι μας τωρα ρε μαλακα και τραβα σπιτι σου..

Υ.γ: σκληρη ομαδα η βοσνια..σκληρο παιχνιδι και με ποιοτικους παικτες μπροστα.. σε οτι αφορα την εδρα οταν παμε το ιδιο εργο θα δουμε οπως το 13(αν θυμαμαι καλα ηταν η χρονια που πηγαμε 3-1)

στις 14/11/2016 01:22
Περα απο την πλακα ,με τις φασεις που εχασαν ενα 3μπαλο το γλιτωσαμε ας ειμαστε λιγο ανοιχτοματιδες!

3 πασες δεν αλλαζαμε!!! Ειχαμε τις ευκαιριες μας αλλα δεν τις αξιοποιησαμε σωστα!

Η φαση του ξεβρακωματος ,ξεκιναει απο τον Παπασταθοπουλο που δινει αφορμη,απο την αλλη ο Τζεκο ηταν βιαστικος στο να ρουφηξει την πρωτη του ψωλη..

ΜΕΧΡΙ ΤΟ 90' ΚΕΡΔΙΖΑ 265!!!!! ΕΥΡΩ ΩΣΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΝΑ ΒΑΡΕΣΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟ! (Που αμα τον εβαζες να το κανει σε καμια προπονηση θα βαραγε καμια 50αρια φορες ωσπου να το βαλει)...

στις 14/11/2016 01:34
Oσο για σε να μουνοπανο τζεκο θα ρθουμε στο μπουρδελο σου που λέγεται. Ζενιτσα κ θα πάρουμε 2πλουρα κ θα το βουλοσεις μια κ καλή για να μάθεις να τραβάς σορτσάκια υ.γ η πατριώτες σου άναψαν. Πυρσούς που δεν σου άρεσε κ η φιλοξενία τουρκοσπορε

στις 14/11/2016 01:36
tzeko pare fora kai ela me ton kolo skato moule tou kerata!!!tha mas klaseis mia mantra sti zenitsa vlaka, ginate anthropoi kai oi vosnioi pou etsi kai kanoume pws fternizomaste akoma kai twra me tis diskolies pou exoume tha pnigeitai sto salio mas!!! vlaka eeee vlaka

στις 14/11/2016 01:41
Βγηκανε σεργιανι οι απογονοι των ΕΛ,των νεφελιμ,των ελοχιμ και του leonidas... ξυπνησε η μπουμπουλινα μεσα τους..χαχαχαχαχα

στις 14/11/2016 02:11
Τζεκο ρουφα το τρομπονι !!!!χαχαχααχα

Μπραβο Ελλαδαρα!!επρεπε να ειχαμε παρει αυτο το παιχνιδι

στις 14/11/2016 02:33
Prin ligo kairo tous brizate k twra panigirizete thn isopalia . trela sto foul

στις 14/11/2016 03:25
koita sumfonw oti den pai3ame kala alla eixame kai dokari kai fashs alla eixe katoxh mpalas bosnia kai auto omws den shmainei kati..stin mpala metraei to apotelezma apla h ethinikh mas prepei na 3ipnisei kai na mporesoune na allazoune pases meta3u tous oute 2 -3 pases mporousane na alla3oune apo tin mesh kai panw..eleos den to pisteua alla mpravo MAS giati to X kai tin 2H THESI PAME ELLADARA MOU DUNATA GIA TIN PROKISH STO MUNTIAL...!

στις 14/11/2016 03:27
KAI SUGNWMH KATI POU 3EXASA AUTO POU EKANE STON PAPASTATHOPOULO EGW THA EVGAZA TIN POUTSA MOU EKEINH TIN STIGMH KAI THN EBAZA STOU BRWMOSTOMOU TOU DZEKOU STO STOMA OS POU NA MPOUKOSEI KAI NA PNIGEI ANIDEO PLAZMA SKATO GAOYLA KOITA TI EKANE!

στις 14/11/2016 03:37
Πανεξυπνος ο Παπ... πηρε μονος του την αποβολη του τζεκο αφου γνωριζε οτι εχει καρτα και τον μαρκαρε στο οριο του φαουλ ,του πηρε και την μπαλα απ τα χερια ωστε να αντιδρασει ετσι!Μλκια του Κυριακου να δεχτει κ αυτος κοκκινη.Καλο αποτελεσμα αν σκεφτεις οτι μπορουσαμε ανετα να ειχαμε φαει 2-3 μπαλακια..Συνεχιζουμε Ελλαδαρα

στις 14/11/2016 07:48
Αυτος ο μαλακας ο τζεκο σουτ εκανε καθολου; εγω το μονο που θυμαμαι ηταν οτι δεν μπορουσε να κανει κοντρολ ο γαμιολης που εχει να παιξει μπαλα απο το 2008

στις 14/11/2016 07:52
θα ερθωστη ζενιτσα και θα σε γαμησω μπασταρδε

στις 14/11/2016 08:23
εγινε και βοσνιος ο πουλημενος ποσα πηρε αληθεια?

στις 14/11/2016 08:43
καλα, στησε μας καρτερι με Οσιμ-Μπαγεβιτς και Μουσλιμοβιτς

στις 14/11/2016 09:36
θα μας κλάσεις τ αρχιδια στη χώρα σου , που δεν είναι καν χωρα , που μισητε ο ενας τον αλλον επειδή σας εβαλαν 10 εξυπνοι να γινετε 100 κοματια κρατη...άπλυτε ...θα μας κανεις αερα...βρωμογιουγκοσλαβοι ακομα ειστε...νεοτροπια νεαντερταλ...ουγκ ουγκ appman jeko αρχιδι...

στις 14/11/2016 11:14
σκασε βλακα γαμο το μουνι τισ μανα σου πουτανας γιε

στις 14/11/2016 13:07
Τζεκο θα μας κλασετε τα αρχιδια και στην ζενιτσα

στις 14/11/2016 13:18
εκει στην εθνικη ξυπνηστ μη φαμε 3μπαλοστην ζενιτσα με αυτες τις δηλωσεις πρεπει να τους ριξεται 4 εκει μεσα να μη βγουν ξανα απτα σπιτια τους μπορειτε απλα πρεπει να ξυπνησετεεεε

στις 14/11/2016 14:48
Ασ έρθει να το πει μπροστά μου να του γαμησω την Γιουγκοσλαβική μήτρα του

στις 14/11/2016 14:53
Ασ πάρω εγώ 1500 οπαδούς του ΠΑΟΚ και όχι οικογένειες με παιδιά και θα σου πω εγώ αν δεν φυγει η Ζενιτσα σε κάνα χωράφι ναι γλυτώσει

στις 14/11/2016 15:12
RE ANTE GAMITHITE MALAKES PETATE KAI FOTOBOLIDES KALA EKANAN GIA TO PANO!

στις 14/11/2016 15:24
ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ Ο ΤΖΕΚΟ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΟΛΟΙ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΕΙΝΑΙ!ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΗΤΑΝ Ο ΤΑΣΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΒΛΕΠΑΤΕ ΤΙ ΠΟΥΤΣΟΣΚΑΜΠΙΛΟ ΘΑ ΕΠΕΦΤΕ!

στις 14/11/2016 15:27
Δε θα εκπλαγώ αν η Εθνική ματσουκώσει τη Βοσνία στη Ζένιτσα.Είναι μία τρελομάδα ψυχολογίας αυτή η Εθνική και τους μπριζώσανε άσχημα οι Βόσνιοι.

στις 14/11/2016 17:50
τζεκο μπινε πουτανας γιε

τζεκο μπινε πουτανας γιε

τζεκο μπινε πουτανας γιε

τζεκο μπινε πουτανας γιε!!!!!!!!!!!!

στις 14/11/2016 18:04
Βγήκατε όλες οι μπομπουλινες και βρίζετε τον τζεκο ,λες και σας ακούει..

στις 14/11/2016 18:10
Pakos33 μου εφτιαξες την νυχτα μου ρε σπορε. 1)Καταρχην να βαλαουμε τα πραγματα σε μια σειρα. Παρε πρωτα καποιους και πηγαινετε επισκεπτηριο στην Αθηνα στο νοσοκομειο που ειναι καμια εικοσαρια παοκια. Με λελουδα και σοκολατακια, για τα περαστικα δηλαδη. 2) Οταν μεγαλωσεις που θε επιτρεπονται μαλλον ξανα οι μετακινησεις οπαδων, να μαζευτειτε αυτοι οι 1500 και να πατε πορεια την Παπαναστασιου για του Χαριλαου! Οπως παλια δηλαδη, γιατι τωρα ψιλοεισαστε φλωροχλωμοι.3) Τι εστι Γιουγκοσλαβια γενικως ξερεις ρε μαστορα? Ασε να πανε τιποτα αλλοι στην Ζενιτσα για μαγκες. Αιντε...

στις 14/11/2016 21:43
Πισω απο ενα υπολογιστη γαματε και τον Κονορ Μακγκρεγκορ αλλα οταν βρεθειτε σε καμια συμπλοκη κρυβεστε με την σφεντονα σας πισω απο καδους,αυτοκινητα και και...

Απλα πειτε "Οταν ερθουμε Ζενιτσα με το 2πλο και μονο σε αποστομονουμε βλαχο" !

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.