Έκαψαν το σπίτι του Μπίκα!

Έκαψαν το σπίτι του Μπίκα!



Άγνωστοι έκαψαν το σπίτι του Γιώργου Μπίκα στη Χαλκιδική την ώρα που ο ίδιος βρισκόταν στα γραφεία της ΕΠΟ για να ανακαλέσει την παραίτησή του!

Τρομερά πράγματα στο ελληνικό ποδόσφαιρο. Την ώρα που τα τρία μέλη της νέας ΚΕΔ (Μπίκας - Καλύβας - Τσαχειλίδης) βρίσκονταν στα γραφεία της ΕΠΟ προκειμένου να αποσύρουν τις παραιτήσεις που είχαν υποβάλλει το περασμένο Σάββατο, ο Γιώργος Μπίκας ενημερώθηκε ότι το σπίτι του στην Χαλκιδική τυλίχθηκε στις φλόγες!

Σύμφωνα με την ενημέρωση από τους αξιωματικούς της Πυροσβεστικής, το σπίτι του Γιώργου Μπίκα έχει καεί ολοσχερώς, ενώ ζημιές προκλήθηκαν ακόμη και σε γειτονικές κατοικίες. Πρόκειται για δεύτερο «χτύπημα» μετά την επίσκεψη στο σπίτι και τις απειλές που δέχθηκε ο Γιάννης Τσαχειλίδης.



Ομάδα που αφορά: ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

9 σχόλια:

[+]  stasoumugdala στις 09/11/2016 14:37

στις 09/11/2016 14:52
aisxos!!

[+]  S.G.W. στις 09/11/2016 15:04

[+]  stasoumugdala στις 09/11/2016 15:05

στις 09/11/2016 17:08
Στασουμυγδαλα εσενα στα παπαρια σου ! Αφου ετσι και αλλιως το πρωταθλημα το "καθαριζετε" καθε χρονο

στις 09/11/2016 18:24
Dεν μπιραδι εχι αλα 10 το λαμογοιο!

στις 09/11/2016 20:32
Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΓΝΩΣΤΟΙ? ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΚΟΠΗ? ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΟΙ ΣΥΜΜΑΧΟΙ.

στις 09/11/2016 23:30
ελα τι κανει νιαου νιαου στα κεραμιδια...Εκανε πρωτος την ανακοινωση ο χοντρος γιατι ξερει ντεφακτο οτι ειναι η γατουλα απο πισω...ο φτωχουλης που κανει κουμαντο στον οπαπ ,αλλα παρακολουθει δηθεν τα διαδραματιζομενα στο Ελληνικο ποδοσφαιρο που κατα τα αλλα θελει να εξυγιανει....Ρε γατουλι ετσι θα το εξυγιανεις το Ελληνικο ποδοσφαιρο απο την <<παραγκα>> χαχαχαχαχαχαχαχαα αρε πουσταραδες να ειμασταν σε μια χωρα χωρις Τουρκια απεναντι καστανα θα πουλαγατε εξω απο την βουλη...Και τωρα κανετε κουμαντο στον Οπαπ και στις ζωες μας....εχει η αχλαδα πισω την ουρα ομως χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα πουτανιτσα κουροπαλατη

στις 09/11/2016 23:31
και η πουτανα ακολουθησε με ανακοινωση και αυτη για ξεκαρφωμα...μπαμ κανει ποιος εκανε το μπαμ...μονο ενας αδαεις δεν θα καταλαβει....τωρα λοιπον ξερουν και στο Μαξιμου τι και πως αλλα και γιατι...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.