Εκατοντάδες οπαδοί του Παναθηναϊκού στο Κορωπί, με ταξί έφυγαν οι παίκτες!

Εκατοντάδες οπαδοί του Παναθηναϊκού στο Κορωπί, με ταξί έφυγαν οι παίκτες!



Εκατοντάδες οπαδοί του Παναθηναϊκού βρίσκονται στο Κορωπί προκειμένου να… υποδεχθούν την αποστολή μετά το 3-0 από τον Ολυμπιακό, ωστόσο οι παίκτες έφυγαν για τα σπίτια τους με ταξί… Πηγαίνει στο «Γ. Καλαφάτης» ο Αλαφούζος.

Η βαριά ήττα του Παναθηναϊκού με 3-0 από τον Ολυμπιακό το «Γ. Καραϊσκάκης» προκάλεσε την οργή του κόσμου των «πρασίνων», με εκατοντάδες οπαδούς του «τριφυλλιού» να βρίσκονται αυτή την ώρα στο προπονητικό κέντρο στο Κορωπί, περιμένοντας την αποστολή της ομάδας.

Ωστόσο, οι «πράσινοι», που αναχώρησαν γύρω στις 23:15 από το Φάληρο, έφυγαν για τα σπίτια τους με ταξί προκειμένου να μην εμφανιστούν στο Κορωπί. Αντίθετα, στις προπονητικές εγκαταστάσεις του «τριφυλλιού» θα βρεθούν ο Γιάννης Αλαφούζος, ο Χρήστος Παναγόπουλος και ο Σπύρος Βλάχος, οι οποίοι αναμένεται να ακούσουν τα έντονα παράπονα των οπαδών.



Ομάδα που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

25 σχόλια:

[+]  t4sos στις 07/11/2016 00:45

στις 07/11/2016 00:50
Πηγαινετους οπου θελεις..ταξιτζη..

Πριν απο λιγο εχασα...δεν εχω που να παω... πρινα απο λιγο εχασα..και σαν τρελος γυρναω..

[+]  t4sos στις 07/11/2016 00:53

στις 07/11/2016 00:55
Τασουλα, στα αρχιδια μου σε γραφω αναπηρε.. χαχαχαχα.. βλακακο..

[+]  t4sos στις 07/11/2016 00:59

στις 07/11/2016 01:07
Προσεξε μην σπασεις κανενα νυχι μωρη χαμουρα... τον τσιμπουκαδωρο κοροιδευουμε αλλα και συ εισαι για τον πουτσο..

στις 07/11/2016 01:26
Ετσι Μπραβοοο 3-0 Αμα Πια

στις 07/11/2016 02:07
Πήγαινέ με όπου θέλεις, ταξιτζή,

μαύρες ώρες και πικρές περνάω.

Ψάξε να βρεις μιαν ερημιά

να μην ακούω φωνή καμιά

τη νύχτα αυτή πονάω.

στις 07/11/2016 08:51
I opadi tu PAO den pigan sto koropi ja na tus lincarun,pigan na tus efxaristisun pu den efagan ke ala tosa!

στις 07/11/2016 09:12
τασουλα μαλακα μαζι σου σπαμε πλακα

στις 07/11/2016 09:31
Ο τύπος που βρίζει συνέχεια τον Ολυμπιακό έτσι το κάνει για να προκαλέσει και να λέει στη παρέα του "τους είπα αυτό και τρελάθηκαν, τα έκανα πάλι πουτάνα στη σελίδα κλπ κλπ". Σε έχουμε πάρει χαμπάρι ότι αυτό κάνεις και ότι ζήτημα αν βλέπεις μπάλα εκτός από 4-5 παιχνίδια το χρόνο.

στις 07/11/2016 12:13
SOS, ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΤΗΣΑΝ ΕΝΕΔΡΑ ΣΤΟ ΜΕΝΙΔΙ ΣΕ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ...

ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΠΟΙΟΙ ΦΛΩΡΟΙ ΤΡΕΞΑΝΕ ΣΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ... ;)

ΣΑΣ ΓΑΜΑΜΕ ΛΕΜΕΕΕ

στις 07/11/2016 13:51
2-1 σκορ είδα εγώ και έχω 3χ3 ντέρμπι.

στις 07/11/2016 14:21
να μην σχολιασω πως νικησατε τον ΠΑΟΚ φιλε πανο με τα ψεμματα...

στις 07/11/2016 14:42
ΑΚΟΥ ΕΚΑΤΟΝΤΑΔΕΣ ΟΠΑΔΟΙ, ΒΡΕ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΕΙΣΤΕ.

στις 07/11/2016 16:28
ρε κωλόγαβροι σιχάματα τσακιστείτε και φύγετε από δω εδώ είναι post του παναθηναϊκού

στις 07/11/2016 18:31
Ρε μαλάκες οπαδοί , ρε μαλάκα κόσμε δέχεσαι και έχεις προπονητή το Στραπατσόνι ακόμα ? Να χάσουμε και από την ΑΕΚ ? Οι Ολυμπιακοί είχαν πάει με κορνέδες και καθαρίσανε.

στις 07/11/2016 18:31
Μια χαρά νίκη ήταν και αφήστε τα αυτά με τον Παοκ.

στις 07/11/2016 19:48
Αυτοι που γραφουν στην εφημεριδα 'η ΠΡΑΣΙΝΗ' πρεπει να ειναι προφητες ή να εχουν μαντικες ικανοτητες...Διαβαζα το πρωτοσελιδο της Πεμπτης 3/11 το οποιο χαρακτηριστικα εγραφε "ΑΠΟΨΕ(10.05 live leoforos.gr) ΕΧΕΙ...ΠΡΟΚΑΤΑΡΚΤΙΚΑ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΗ ΣΤΑΝΤΑΡ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΤΗΣ ΣΑΠΙΛΑΣ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΚΡΑΤΟΥΣ"

στις 07/11/2016 19:49
Που το ηξεραν οτι θα αρπαξουν ΤΡΙΜΠΑΛΟ και απο τους 2???

στις 07/11/2016 19:51
Ειναι πολυ "μπροστα" οι ανθρωποι, τους παραδεχομαι!

στις 07/11/2016 20:34
t4sos

στις 07/11/2016 12:13

-5 SOS, ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΤΗΣΑΝ ΕΝΕΔΡΑ ΣΤΟ ΜΕΝΙΔΙ ΣΕ ΟΠΑΔΟΥΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ...

ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΑΝΤΕΨΤΕ ΠΟΙΟΙ ΦΛΩΡΟΙ ΤΡΕΞΑΝΕ ΣΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ... ;)

ΣΑΣ ΓΑΜΑΜΕ ΛΕΜΕΕΕ

στις 07/11/2016 20:38
Τ4σουλη σε απολαμβανω απο την αρχη των πρωταθληματων διχως να γραφω...χασιμο χρονου για μενα τα εχω χιλιοαναλυσει για τα παιδακια σαν εσενα με διαδικτυακο εθισμο πρωτιστος και κατα δευτερον οταν ηταν μικρα ειχαν δει κρυφα απο την κλειδαροτρυπα της κρεβατοκαμαρας (καθε φορα που ανεβαιναν οι γαυροι δεκαετιες 70-80-90-2000 μεχρι οταν μας αφηνανε τελος παντων) την μαμακα του να την ψαχουλευει ενας γαυρος μπαμπας...Καθε φορα και αλλος μια Αλεξανδρειο μια τουμπα χαριλαου και παει λεγοντας...Σου εχω ξαναπει ρε κολοτριπιδι γαμω το σπιτι σου να μην γραφεις σε ποσταρισματα μεγαλων ομαδων βλεπε ΟΣΦΠ και Παο...τραβα να μαλωσεις με κανενα ατρομητο γαμω το σπιτακι σου που σου εχει παρει και τα σωβρακα και αστους τους γαυρους κωμικε τυπε...χαχαχαχαχα ακου λεει μας τρεχανε στα χωραφια χαχαχαχαχαχαχαχα

στις 07/11/2016 20:41
τα σωβρακα* τις κιλοτες (διορθωση)

στις 07/11/2016 20:45
Για την παναθα τωρα παμε:Μια χαρα πηγατε μαγκες εγω στο ημιχρονο πιστεψα οτι θα σπασουμε το ρεκορ των 8 γκολ...Δυστυχως σβησαμε μηχανες...Δεν μπορω να καταλαβω γιατι οταν σας βρισκουμε πεθαμενους δεν σας ξεκολιαζουμε στα γκολ αλλα τηρουμε fair play...MIA XAΡΑ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΜΗΔΕΝ ΠΑΘΗΤΙΚΟ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΣΟΒΑΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ...αν ο ΟΣΦΠ ηταν οπως περυσι η προπερσι στα 7 γκολ θα σταματουσε το κοντερ...Αλλα ειστε κολαρες οπως παντοτε ....

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.