Τέλος ο Κετσπάγια από την ΑΕΚ

Τέλος ο Κετσπάγια από την ΑΕΚ



Παρελθόν από τον πάγκο της ΑΕΚ αποτελεί ο Τιμούρ Κετσπάγια. Η «κιτρινόμαυρη» ΠΑΕ ανακοίνωσε το «διαζύγιο» με τον Γεωργιανό τεχνικό, ο οποίος βρέθηκε στα Σπάτα και αποχαιρέτησε τους παίκτες.

Η χθεσινή (17/10) νίκη στη Λάρισα (2-1) δεν αποδείχθηκε ικανή για να κρατήσει τον Τιμούρ Κετσπάγια στον πάγκο της ΑΕΚ. Το γυαλί μεταξύ των δύο πλευρών είχε «ραγίσει» από τη βαριά ήττα στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό και το μεσημέρι της Τρίτης (18/10) η «Ένωση» ανακοίνωσε τη λύση της συνεργασίας της με τον Γεωργιανό τεχνικό.

Ο 48χρονος τεχνικός μετέβη Σπάτα για την προγραμματισμένη απογευματινή προπόνηση και εκεί συναντήθηκε με τον Ντάνιελ Μαϊστόροβιτς, ο οποίος του γνωστοποίησε την απόφαση της διοίκησης να λυθεί η συνεργασία τους.

Η ανακοίνωση: «Η ΠΑΕ ΑΕΚ ανακοινώνει την ολοκλήρωση της συνεργασίας της με τον Τιμούρ Κετσπάγια. Τον ευχαριστεί για την προσφορά του στην ομάδα και του εύχεται κάθε επιτυχία στη συνέχεια της καριέρας του», αναφέρεται στην ανακοίνωση της ΠΑΕ.



Ομάδες που αφορά: ΑΕΚ, ΛΑΡΙΣΑ

Σχολιασμός

16 σχόλια:

στις 18/10/2016 16:46
ANATRIXIASA MEGALI APOLIA

στις 18/10/2016 16:50
STA ARXIDIA MAS. AS ASXOLITHEI LIGO O DIMITRAKIS KAI TIN SIKWNOYME TIN KOYPA. MONO LIGO NA ASXOLITHEI. A KAI APO TWRA FORTOUNI 17 ANTE GAMISOY KWLOGAYRE. ETSI PRWKATAVOLIKA GIATI KSERW OTI THA MPEIS.

στις 18/10/2016 16:52
ARXIDIA EXOUN TA AGORAKIA ESIS EISASTE EUNOUXISMENI APO GENA POUSTRAKIA

στις 18/10/2016 17:03
lazo και λοιπα μουνοπανα.....ΟΠΟΙΟΣ ΣΑΣ ΓΑΜΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΕΚ!!!!!!!!!!2 φορες περυσι το ενα στον τελικο

στις 18/10/2016 17:24
kala mia itta kai tn dioxnoun ahahah

στις 18/10/2016 17:29
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ ΚΟΟΥΤΣ

στις 18/10/2016 18:30
mia ita ke ton dioxnun mia xara itan o timour ixe pi8anotites gia titlo autos pu 8a feroun tora 8a kani sinexomenes serie ites!!

στις 18/10/2016 18:55
sta arxidia mas

στις 18/10/2016 18:57
prwton,esu re mpeo o prwtos ti mhlas?dolofonoi tou podosfairou....deuteron timour kalos hsoun,ante twra phgene sto kakosalesi pou sou tairiazei teleia,vlaka anidee felle

στις 18/10/2016 19:05
ΣΙΜΟΝΣΕΝ, ΤΙ ΕΠΙΠΕΔΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ? ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ, ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΙΑΡΑ ΤΟ ΕΠΑΘΕΣ?

στις 18/10/2016 19:27
Στραπατσόνι ο επόμενος την Παρασκευή.

στις 18/10/2016 20:13
ΕΣΕΙΣ ΡΕ ΚΙΤΡΙΝΙΑΡΗΔΕΣ ΛΕΓΑΤΕ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΚΑΝΕ Ο ΤΙΓΡΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑΣ ΓΝΩΣΤΗΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΧΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΥΡΟ.ΤΩΡΑ ΤΙ ΑΧΡΗΣΤΟΣ;ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΛΕΩ ΑΕΚ ΜΙΑ ΖΩΗ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ!

στις 18/10/2016 20:30
Α Η ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΑΟΡΑΤΟΙ ΣΤΟ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ;Α ΡΕ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΑΝΟ ΠΟΥ ΤΡΩΤΕ.ΑΜΑ ΦΤΑΣΕΙ Η ΠΟΥΤΣΟΥΛΑ ΣΤΟ ΠΑΤΟ ΣΑΣ ΤΟΤΕ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΓΗΠΕΔΟ!

στις 18/10/2016 22:35
λες και ειναι καμια μεγάλη ομάδα η Αεκ.. πάμε σε πιο σημαντικά νέα.

στις 18/10/2016 23:45
Ολυμπιακός - ΑΕΚ: 4-0 => Δελλας

Κ-20 Ολυμπιακός - Κ-20 ΑΕΚ: 7-0 => Μανωλας Ολυμπιακός - ΑΕΚ: 4-0 => Κετσπαγια

Δηλαδή ρε ΑΕΚ διαλέγεις προπονητές με βάση το ποιος μπορεί να κερδίσει τον Ολυμπιακό; Τι είναι αυτά μωρέ;! εντελώς ξεφτίλα, και το χειρότερο, δεν το βλέπουν οι οπαδοί σου καθόλου!

στις 19/10/2016 12:06
Δηλαδή ο Κετσπάγια για να μείνει στην ΑΕΚ έπρεπε να φέρει διπλό στο Καραισκάκη? Το χετε χάσει αεκτζήδες...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.