Σούπερ Λιγκ: Η ΑΕΛ έριξε στο… καναβάτσο τον Ολυμπιακό

Σούπερ Λιγκ: Η ΑΕΛ έριξε στο… καναβάτσο τον Ολυμπιακό



Με γκολ του Γκόλια στο 90+3’ η ΑΕΛ κέρδισε με 1-0 τον Ολυμπιακό στη Λάρισα και υποχρέωσε τους «ερυθρόλευκους» στην πρώτη τους ήττα στο πρωτάθλημα. Απογοητευτική εμφάνιση από την ομάδα του Μπέντο, που απείλησε ελάχιστα την εστία των νεοφώτιστων.

Η πρώτη νίκη της ΑΕΛ στο πρωτάθλημα ήρθε απέναντι στον πρωταθλητή Ολυμπιακό! Οι «ερυθρόλευκοι» πραγματοποίησαν απογοητευτική εμφάνιση και ηττήθηκαν με 1-0 στην Λάρισα, δεχόμενοι το γκολ στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων. «Χρυσός» σκόρερ για τους «βυσσινί» ήταν ο Γκόλιας ο οποίος σούταρε μέσα από την περιοχή, η μπάλα κόντραρε στον Μιλιβόγεβιτς και κατέληξε στα δίχτυα! Αυτό ήταν το πρώτο γκολ του 23χρονου στην πρώτη κατηγορία και σίγουρα θα του μείνει αξέχαστο…

Σούπερ Λιγκ: Η ΑΕΛ έριξε στο… καναβάτσο τον ΟλυμπιακόΤο παιχνίδι είχε γρήγορο ρυθμό από το ξεκίνημα, με την ΑΕΛ να μπαίνει αρκετά δυνατά στο ματς. Στο 3’ το σουτ του Ρέντζα πέρασε δίπλα από το δοκάρι, στο 6’ ο Ναζλίδης δεν έκανε καλά το κοντρόλ στην περιοχή του Ολυμπιακού, ενώ στο 8’ ο Καπίνο έδιωξε με το ένα χέρι το σουτ-βολίδα του Ρέντζα.

Οι «ερυθρόλευκοι» είχαν την κατοχή, ωστόσο αυτή αποδείχθηκε φλύαρη, αφού οι παίκτες του Μπέντο δυσκολεύονταν να απειλήσουν με αξιώσεις την εστία του ΑΕΛ. Αντίθετα, οι «βυσσινί» «χτυπούσαν» στις αντεπιθέσεις και στο 20’ είχαν άλλη μια καλή στιγμή με σουτ του Αναστασόπουλου, το οποίο κόντραρε στον Καμπιάσο και να έφυγε κόρνερ.

Η πρώτη απειλή του Ολυμπιακού στο πρώτο μέρος ήρθε στο 19’, με τον Ξενοδόχοφ να διώχνει σε κόρνερ το πλασέ του Ιντέγε. Η επόμενη καλή στιγμή σημειώθηκε στο 37’, με τον γκολκίπερ της ΑΕΛ να διώχνει δύσκολα το απευθείας φάουλ του Μιλιβόγιεβιτς. Ένα λεπτό μετά, η ΑΕΛ έφυγε ξανά στην κόντρα, όμως ο Ελιουνούσι έκοψε σωτήρια τον Ναζλίδη.

Λίγο μετά το ξεκίνημα της επανάληψης (51’), ο Ολυμπιακός είχε καλή στιγμή για ένα γρήγορο γκολ, με τον Ξενοδόχοφ να διώχνει σε κόρνερ το γέμισμα του Μιλιβόγιεβιτς. Στο ίδιο λεπτό, ο Ιντέγε δεν κατάφερε να ευστοχήσει με κεφαλιά, στέλνοντας τη μπάλα άουτ, ενώ ίδια κατάληξη είχε η σέντρα-σουτ του Καμπιάσο στο 61’.

Το παιχνίδι δεν κυλούσε καλά για τον Ολυμπιακό και ο Μπέντο προσπάθησε να ανακατέψει την τράπουλα, ρίχνοντας στο 62’ τους Φορτούνη και Πασιένσια αντί των Τσιμίκα και Καρντόσο. Λίγη ώρα μετά ο Πορτογάλος πέρασε στο ματς και τον Μάρτινς (αντί του Καμπιάσο), ωστόσο τα λεπτά περνούσαν χωρίς φάσεις.

Η ΑΕΛ δεν απειλήθηκε σε κανένα σημείο και εκεί που όλα έδειχναν ότι θα πάρει το βαθμό της ισοπαλίας, τελικά πήρε τη νίκη! Στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων, ο Κόντορ εκτέλεσε πλάγιο από δεξιά, η μπάλα χτύπησε στον Μαρτίνς και έφτασε στον Γκόλια, ο οποίος σούταρε μέσα από την περιοχή, με τη μπάλα να κοντράρει στον Μιλιβόγεβιτς και να καταλήγει στα δίχτυα!

Όλος ο πάγκος έπεσε πάνω στον Άγγελο Αναστασιάδη για να πανηγυρίσει μαζί του, ενώ οι εξέδρες στο «AEL FC Arena» πήραν… φωτιά. Χρόνος για αντίδραση δεν υπήρχε από πλευράς Ολυμπιακού και οι «βυσσινί» πανηγύρισαν την πρώτη τους νίκη μετά την επιστροφή τους στα μεγάλα σαλόνια.



Ομάδες που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΛΑΡΙΣΑ

Σχολιασμός

69 σχόλια:

στις 25/09/2016 22:26
Xαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχ

στις 25/09/2016 22:27
Ετσι μωρη ολυμπιακαρα!

στις 25/09/2016 22:27
Χαχαχαχαχαχχα

στις 25/09/2016 22:29
ΔΙΚΑΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ,ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ Η ΑΕΛ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΣΚΟΡ ΜΕ ΤΙΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΑΣΕ(Η ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΣΩΣΕ Ο ΚΑΠΙΝΟ).ΤΟ ΦΕΤΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΓΚΕΣ ΕΞΕΛΙΣΣΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ,ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΑΝΩΤΕΡΩΤΗΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΕΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΝΙΚΗ.

στις 25/09/2016 22:32
Μακαρι να δουμε ενα δικαιω και ανταγωνιστικο πρωταθλημα να το χαρουμαι ολοι φετος

στις 25/09/2016 22:32
Πουτσα αλα κρεμ λαρισαικη-τυριστικη....μπουκαδορε τους γαμησανε οι καμιλιερηδες τωρ τους γαμησανε και οι τυροκομοι, χαχα τρελε μου περιμενουμε ολοι οι αντιγαυροι σχολιο σου που θα ξεφτυλιζεις παλι τις πουτανες της ελλαδας και της ευρωπης!

στις 25/09/2016 22:40
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAXAXAXAXAXAXAAXAXA RE SAS GAMAEI O KOUGIAS

στις 25/09/2016 22:47
Αδικιται ρε ο ολυμπιακος εχει καλη ομαδα αλλα η διαιτησια παιζει ισα και τις δυο ομαδες

στις 25/09/2016 22:48
Τα αλλα τα γαυρακια που ειναι τωρα;

στις 25/09/2016 22:53
Σύμφωνα με τους κανονισμούς των προηγούμενων χρόνων ο διαιτητής ακύρωσε πεντακάθαρο γκολ του ολυμπιακού ως οφσάιντ και δεν του έδωσε δύο πέναλτι ενώ δεν απέβαλε τον παίκτη της Λάρισας που χτύπησε με το κεφάλι του τον αγκώνα του Σεμπα

στις 25/09/2016 22:56
lazo1 ΤΙ ΑΧΟΡΤΑΓΗ ΡΟΥΦΟΚΑΒΛΕΤΑ ΕΙΣΑΙ ΜΩΡΗ ΛΟΥΛΟΥ?ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΘΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΔΑΠΕΣ ΨΟΛΕΣ ΤΩΡΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΓΧΩΡΙΕΣ?ΕΙΣΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΛΑΤΡΗΣ ΤΗΣ ΛΑΡΙΣΙΝΗΣ ΨΟΛΗΣ ΜΕ ΓΕΥΣΗ ΤΥΡΟΓΑΛΟ?Ο ΛΑΡΙΣΑΙΟΣ ΕΧΥΣΕ ΣΤΟ ΚΟΛΟΣΟΥΦΡΙΔΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΜΥΡΙΖΕΙΣ ΜΥΖΗΘΡΑ ΜΩΡΗ ΧΥΜΕΝΗ ΘΡΥΛΟΤΑ.ΕΓΩ ΣΕ ΕΙΧΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΕΙ.ΤΟ ΤΙ ΨΟΛΗ ΘΑ ΦΑΤΕ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ.ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΡΕΚΟΡ ΤΗΣ ΤΣΙΟΤΣΙΛΙΝΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΕΣ.ΔΕΝ ΣΕ ΕΝΟΧΛΩ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΗ ΜΩΡΗ ΞΕΣΚΙΣΜΕΝΗ ΘΡΥΛΟΤΑ.ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ!!!ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΣΤΑ ΠΝΕΥΣΤΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ.ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΓΙΔΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΩΜΑΤΑ.

στις 25/09/2016 22:58
***ΤΣΙΤΣΙΟΛΙΝΑΣ.ΚΛΑΙΕΙ Η ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΣ ΦΑΕΙ ΤΟ ΡΕΚΟΡ ΤΣΙΜΠΟΥΚΟΔΡΟΜΙΩΝ ΚΑΙ ΞΕΚΟΛΙΑΣΜΑΤΩΝ Η ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΗ ΑΧΟΡΤΑΓΗ ΡΟΥΦΟΚΑΒΛΕΤΑ ΘΡΥΛΟΤΑ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

[+]  Giorgos_paokara στις 25/09/2016 23:02

στις 25/09/2016 23:03
Birbiham ισχυει

[+]  bookadoros στις 25/09/2016 23:03

στις 25/09/2016 23:05
lazo1 keep walking gay!!!ΠΙΠΑ - ΚΟΛΟ ΕΜΠΛΟΚΗ ΧΩΡΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΜΟ!!!!ΘΑ ΚΑΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ VIDEO ΚΑΙ ΤΑ DVD!!!!

στις 25/09/2016 23:05
μια παρεα ολοι..κατα εναν περιεργο τροπο ολοι μαζι γκελαρανε,αυτοι τριψαν τα χερια τους απ γκαφρα κ ο κοσμακης εκλαψε τα λεφτα που εχασε

στις 25/09/2016 23:09
Χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχχχαχαχαχχαχαχχ τι ηταν αυτο ρε γαυροι; εεεεεεεεε; Η ΑΕΛ ειναι η μεγαλυτερη επαρχιακη ομαδα κι οχι μονο! Η 5η μεγαλυτερη ομαδα στην Ελλαδα ειναι. Εχει το μεγαλο Αγγελο για προπονητη η Παναγια ηθελε να χασει ο γαυρος και να νικησει η ΑΕΛ. Το χαρηκα πολυ που νικησε αυτη η ομαδα. Εαν δεν ηταν ο κουγιας προεδρος στη Λαρισα ισως να μιλουσαμε και για το πιο καθαρο σωματειο της χωρας.

στις 25/09/2016 23:24
Καταρχας συγχαρητηρια στην ΑΕΛ και μακαρι να τα παει καλα στην συνεχεια

του πρωταθληματος.

Κακός,πολύ κακος ο Ολυμπιακος.Με τον Μπεντο να δοκιμαζει για πρωτη φορα

το 4-4-2 -σε μια περιοδο που δεν ειναι καιρος για δοκιμες-.Αυτο ειχε ως

αποτελεσμα ο Ολυμπιακος να παιξει χωρις δεκαρι(Μάριν,Φορτουνη,Τσορι)

και να αναγκαζεται με γιομες να γινει απειλητικος κατι το οποιο δεν δουλεψε

(εκτος απο μια φαση στην οποια ο Ελιουνουσι σκοραρε απο θεση οφσαιντ). Ωστοσο αντι να διορθωθει με μια αλλαγη στο ημιχρονο (πχ Καρντοσο αντι Φορτουνη ή Μάριν) ο Ολυμπιακος συνεχισε με την ιδια τακτικη κατι που του στοιχισε στο φιναλε.Επισης για αλλη μια φορα ειχε προβληματα στο αμυντικο κομματι ,με τους αμυντικους να "τρωνε" ευκολες τριπλες απο τους παιχτες της ΑΕΛ. Το συμπερασμα ειναι οτι η ομαδα θελει χρονο (αυτο συμβαινει οταν οι μεταγγραφες γινονται τελη Αυγουστου) ,το ιδιο και ο προπονητης ο οποιος (ελπιζω) θα μαθει απο τα λαθη του. ΥΓ. Η ομαδα που κερδιζει ,δεν αλλαζει κ.Μπεντο.

στις 25/09/2016 23:25
Οταν εφερε ο παο Χ μιλουσατε οταν εφερε ο ΠΑΟΚ Χ δεν το βουλωνατε. Που ειστε τωρα ρε ξεφτιλες;

στις 25/09/2016 23:26
isos einai noris gia na krinoume, alla mou fainete o bento den to exei,oi de metagrafes tou... mikri synoxi sto synolo ,eleipsi dimiourgikothtas.

στις 25/09/2016 23:30
esy tora exases vathmo entos ,ti vgaineis kai kakarizeis?os kalyteros?...

[+]  Skalwma στις 25/09/2016 23:32

στις 25/09/2016 23:33
καμια έκπληξη σας τα έλεγα ότι είμαστε χαλια φέτος και τον ηρακλή κατά τύχη το κερδίσαμε αιντε αποδώ τρελαμένη όλοι..βαλτε τα τωρα με τον μαρινακη

στις 25/09/2016 23:45
Εγω κατι για γαμισια ακουγα κατι μεσα εξω ακουγα. Τωρα σκυβουμε το κεφαλι και παραδεχομαστε την ηττα αλλα οταν φεραμε ισοπαλιες ΠΑΟ και ΠΑΟΚ τρεξατε δεν κανατε μια ωρα να σχολιασετε

στις 25/09/2016 23:56
TSIPOUKADORE STO STOMA SOU EXIS SINEXIA MIA POUTSA BGALTIN TORA KAI JANABALTIN STON KOLO SOU POU TIN EXIS MERA NYXTA

στις 25/09/2016 23:59
στημενο τον παοκ ξανθη στημενο το λαρισα παοκ στημενο το πανιωνιος βεροια...Ελλας το μεγαλειο σου

στις 25/09/2016 23:59
XARIKATE POU EXASE O GAMIASAS KANETE LES KAI PIRATE TO PROTAULIMA KOPROSKULA

στις 26/09/2016 00:09
καλα ρε γαυρακια απο τον κουγια και τον αγγελο(βοηθα παναγια)ρε????δεν ντρεπεστε καθολου???ετσι πουτσαααααα!!!!!!

στις 26/09/2016 00:09
Κακη εμφανιση παντως. Κατι πρεπει να αλλαξει γιατι πλησιαζει και το ματς με ΑΕΚ

στις 26/09/2016 01:03
παρτην πουτσα κολογαυρε απο δω και περα καθε αγωνιστικη ετσι θα ναι τελειωσαν τα ψωμια σου ολυμπιακε

στις 26/09/2016 01:06
poutana poutana tou mpoukadorou h mana

στις 26/09/2016 01:23
τους κοροιδευει ο μαρινακης ρε μαγκες...τι μεταγραφες εκανε φετος ,πεστε μου?Στο μπουρδελοκαναλο που αγορασε ηξερε να δωσει 70 εκατομμυρια.Τους εφερε τον ελιουνουσι και τον αγγουρα τον επιθετικο και ουτε πανω απο 10 εκκατομυρια δεν ξοδεψε,ασε που εβγαλε και κερδος με αυτους που εδωσε φετος.Μετα σου λενε εκανε αυξηση μετοχικου κεφαλαιου,κλαιν μαιν.

στις 26/09/2016 01:56
και κατι αλλο σημαντικο....7 Ελληνες βασικους ειχε η Αελ στο ματς και μονο 4 ξενους.

στις 26/09/2016 03:11
lazo παρε τα τρια της λαρισας τωρα... και εχει και συνεχεια!! γαμω το ριμαδι σας!!

στις 26/09/2016 07:52
XUESINI POUSTIDES SIMERINI KOLOMPARADES DE PAI 20 XRONIA SAS GAMAME EXETE MAZECI POLI PIKRA KAI POLI GAMISI RIFOKABLETES

στις 26/09/2016 09:01
O typos pou proskinte ston gavro katigorei ton bento tis epiloges kai ta systhmata tou..pou pas me auth thn eikona? me apoel kai aek ti tha parousiasei an sunexisei etsi?

στις 26/09/2016 09:02
Τσακωνομαστε εμεις μεταξυ μας και αλλοι θησαυριζουν πονταροντας στο « αλογο το φαβορι » που ελεγε και ο Ζαμπετας !!! :)

στις 26/09/2016 09:07
Mesa sthn evdomada tha exoume apanthseis..kontos psalmos alilouia...

στις 26/09/2016 09:09
kala auto einai mia allh diastash,,ostoso exoume treis geles ton ypothetika megalon ...na perimenoume kai shmera thn tetarth? gia na doume..

στις 26/09/2016 09:20
Τεραστια νικη για την λαρισα αλλα ολα τα λεφτα ηταν οι δηλωσεις του αναστασιαδη

στις 26/09/2016 09:29
ΑΕΛ ΟΛΕ....

στις 26/09/2016 09:51
oxi Re Gmt Tespa

στις 26/09/2016 12:15
o xontros εχει το νου του στη τβ και εγραψε τον ολυμπιακο στα παπαρια του πολυ σαβουρα μαζεψε στη ομαδα

στις 26/09/2016 12:40
ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΡΘΗ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΟΛΟΝΩΝ.....Η ΑΕΛΑΡΑ ΜΟΝΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙΡΟ ΞΑΠΟΣΤΑΙΝΕΙ !!!!

στις 26/09/2016 12:59
xaxaxaxaxaxaxaxaxax

στις 26/09/2016 13:07
Ρε μαγκες εχετε πλακα πραγματικα.Καθε χρονια τα ιδια κ ακομα μυαλο δεν βαλατε.Μολις χανει ο Ολυμπιακος ολα τελεια με αψογη διαιτησια αλλα οταν κερδιζει φταιει η δηθεν "παραγκα" ή τα δηθεν παραρτηματα του.Να υποθεσω οτι η ΑΕΛ δεν ειναι παραρτημα και η διαιτησια χθες ηταν 50-50 σωστα?Δεν μπαθνω καν στην διαδικασια να κρινω τις δικες σας διαιτησιες(που παιζετε καθε αγωνιστικη με παιχτη-ες παραπανω)

στις 26/09/2016 13:08
Ουτε θα ασχοληθω με τις δικες σας γκελες...Το μονο που εχω να πω ειναι να περιμενετε ως το τελος...ειναι νωρις ακομα να βγαζετε συμπερασματα

στις 26/09/2016 13:19
Ολα αυτα τα λεω γιατι γουσταρω το ποδοσφαιρο και μακαρι να βρεθει μια ομαδα που να το αξιζει και να παρει το πρωταθλημα απτον Ολυμπιακο...αλλα να το ΑΞΙΖΕΙ!Δεν μπορω να ακουω για καθαρες διαιτησιες και για εξυγιανση του ποδοσφαιρο απο τα ιδια τα βρωμικα μυαλα!Γιατι μη μου πειτε οτι οι ΑλαφουζοΣαββιδοΜελισσανιδικοι ειναι αθωα πουλακια..

στις 26/09/2016 13:24
Και εσυ ρε @Giorgos_paokara κρυψε κατι ρε παιχτη...μην ενθουσιαζεσαι τοσο πολυ με τυχον αποτυχιες των αλλων...μαθε να κοιτας πρωτα τι γινεται μεσα στο δικο σου σπιτι...πες μου αληθεια, σ'αρεσει η μπαλα που παιζει η ομαδα σου?

στις 26/09/2016 14:14
Πρωταθλημα θα δει φετος ο ολυμπιακος ρε παιδια

ΑΧΧΑΧΑΧ

στις 26/09/2016 14:29
ti dikaio prwtathlima kai malakies diavazw ... ton pao de stamatane na ton sfazoyn ...

στις 26/09/2016 14:53
an h sfirixtra itan 50-50 o olympiakos den tha kerdize oyte sto ps2

στις 26/09/2016 14:55
vagioklaras προσγειώσου..με τον ηραλκη και την κέρκυρα μαύρο χαλι ήσασταν. χτες έτυχε.. μην τρελαίνεσαι κοίτα πάλεψε το να μείνεις κατηγορια

στις 26/09/2016 15:03
Re noumeraaa ti xerestaiii?? As teliosei to protathlima prwtaa kai meta mhlameee...Aaa kai na pww kai katii sta xanoumakiaaa..Emeis tha ta poume tn kiriakiiii sto ghpedooo..tha ponesetaiii para poliiiii

στις 26/09/2016 16:56
Προσωπικη μου αποψη παντως ειναι οτι ο ΟΣΦΠ δεν προκειται να παρει το πρωταθλημα, αν φυσικα αυτο τελειωσει φετος. Γιατι υπαρχει και το ενδεχομενο αυτο. 1)ΑΕΚ, 2)ΠΑΟ, 3)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, 4)ΠΑΟΚ η πρωτες θεσεις και απο κει και περα ολα παιζονται...

στις 26/09/2016 16:57
οι πρωτες θεσεις...

στις 26/09/2016 17:08
FILE SGW GIA NA PARIS PRITAULIMA PREPI NA EXIS TIN STOFA MEGALIS OMADAS OPOS EGRACES 1 2 3 4 TIN KATATAJI MONO EKLIJI MPORI NA PI KANIS OTI EINE .

στις 26/09/2016 17:16
AN TO POURDELO POU LEGETE KOULA PARI PROTAULIMA UA GELAI KAUE PIKRAMENOS AN EXI PANSELINO MPORI KAI NA GINI

στις 26/09/2016 18:08
Ειναι αλλου, οπως και να το κανουμε φετος ο γαυρος. Η λογικη η δικη μου λεει, οτι θα το χασει το πρωταθλημμα κι ας κανει κι αλλες κινησεις τον Ιανουαριο. Ομως, εσενα και των οπαδων του δεν θα σας χαλαει αν κανει ευρωπαικη πορεια στο ΟΥΕΦΑ. Ετσσι δεν ειναι. Ειμαι εμπειρος φιλαθλος και πιστευω, οτι αυτο θα γινει κκι ολα θα ειναι μελι γαλα. Εδω που τα λεμε η προικα του σε ελληνικους τιτλους ειναι τεραστια, δεν τρεχει και τιποτα αν δεν παρει ενα ακομα...

στις 26/09/2016 18:37
Λογαριαζανε χωρις τον Ξενοδοχο(φ) !!! χαχαχα

στις 26/09/2016 18:46
Πρωτα απ'ολα μπραβο στον Αγγελαρα...Μπραβο Αγγελε!!!Αλλα ενα αλλο ρε παιδια οκ κουβαδιασε κοσμο γιατι ηταν στημενο το ΠΑΟΚ-Ξανθη???Δηλαδη τα 2(ιδια) τετ-ατετ που εχασαν ο Τζαλμα και ο Ροντριγκεζ ηθελαν να τα χασουν???Αυτο που εγινε στο 90 φευγα το γυρισμα του Τιαμ και που ο Γκαρυ μπευρδευτικε ηταν στημενο??Που εκλαιγε στο τελος ο Ροντριγκεζ(υπαρχουν και φωτο)ηταν στημενο???Δε νομιζω..Ααααααα αυτος ο Καρντοζο μακαρι ψευτης να βγω δε θα κανει τιποτα...

στις 26/09/2016 18:56
mpamias.....o xronos tha deiksei

στις 26/09/2016 18:57
Μαγκες εγραψα και πιο πανω οτι η Αελ ειχε 7 Ελληνες βασικους...γιατι καποιοι ολυμπιακοι τυπου τσουκαλα λεγανε οτι δεν υπαρχουν καλοι Ελληνες παιχτες για να παιξουν στον Ολυμπιακο....Δηλαδη ο ελιουνουσι ειναι καλυτερος απο τον μικρο τον Μανθατη που ειναι παιχταρα?Εγω Αελ ειμαι απλα να παραδεχεστε τις μαλακιες που κανει επιτηδες ο Μαρινακης και καταστρεφει τις καριερες απο τα παιχτακια που υπαχουν στην Ελλαδα.Γενικα γινεται και σε αλλες ομαδες αυτο,απλα λεω για τον Ολυμπιακο γιατι ειχα ακουσει να λεει ο τσουκαλας κατι μαλακιες σε μια εκπομπη οτι και καλα δεν βγαινουν καλοι Ελληνες παιχτες και γιαυτο αναγκαζεται ο ολυμπιακος να παιρνει ξενους,οχι οτι ειναι ξεπλυμα χρηματος.

στις 26/09/2016 19:07
Braveheart μια χαρα παιζει η ομαδα μου μονο καλες εμφανισεις εχω και αυτο φαινεται απο το οτι δεν εχω κανει ηττα φετος περα απο τον κολοφαρδο που τον εσπρωξε η ουεφα αγιαξ

στις 26/09/2016 19:23
@braveheart86 Φιλε δε νομιζω να υπαρχει ανθρωπος ειτε Ασπρομαυρος,ειτε Κιτρινομαυρος,ειτε Κοκκινοασπρος,ειτε Πρασινοασπρος που να μη τον αρεσει η μπαλα που παιζει ο ΠΑΟΚ...Ασε στις τελικες χθες ηταν αυτοκτονια αλλα εδω πιστευω εχεις πολυ μα παρα πολυ μεγαλο λαθος

στις 26/09/2016 20:27
lazo ΜΠΑΖΟ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΒΑΖΩ,ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΞΥΛΟ ΣΤΟΝ ΠΟΥΣΤΑΡΑ ΤΟΝ ΘΡΥΝΟ ΚΑΙ....lazo ΜΠΑΖΟ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΒΑΖΩ,ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΞΥΛΟ ΣΤΟΝ ΠΟΥΣΤΑΡΑ ΤΟΝ ΘΡΥΝΟ.ΡΟΥΦΑ ΤΟ ΚΑΒΛΙ ΤΟΥ ΛΑΡΙΣΑΙΟΥ ΤΥΡΟΠΩΛΗ ΠΟΥΣΤΡΑ.ΘΑ ΜΥΡΙΖΕΙ ΜΥΖΗΘΡΑ Η ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΑ ΣΟΥ GAY.ΣΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕ Ο ΙΣΡΑΗΛΙΤΗΣ ΚΑΜΗΛΙΕΡΗΣ ΟΤΙ ΘΑ ΦΑΤΕ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΠΟΥΤΣΕΣ.ΣΤΗΣΟΥ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΜΩΡΗ ΧΥΜΕΝΗ ΘΡΥΛΟΤΑ Ο ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΕΠΙΒΗΤΟΡΑΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΡΩΜΟΚΟΛΑΡΑ ΣΟΥ.

στις 26/09/2016 23:20
oso yvtomei i poutts megwqei...oeo weo..

στις 27/09/2016 20:00
ρε τι μαλακες ειναι οι οπαδοι του πουστροεφηβου νομιζουνε οτι τα προηγουμενα χρονια ηταν ανωτεροι και κερδιζαν α ρε μαλακες απλως τωρα δεν σας σφυριζουν υπερ σας ανυπαρκτες φασεις και θα τρωτε πουτσες και στον ηρακλη το πηρατε το ψευτικο πεναλτυ.....ρε ο μαλακας ο φορτουνης που ειναι ειναι μπουκωμενος? γιατι ο λαζος δεν το εχει ακομα στο στομα και μιλαειτο απολαμβανεει ακομα στον κωλο το καβλι

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.