Επικό γκολ από τον Βέλλιο με ανάποδο ψαλίδι (video)

Ο Απόστολος Βέλλιος βρήκε δίχτυα για δεύτερη σερί αγωνιστική στην Τσάμπιονσιπ, σκοράροντας με τρομερό ανάποδο ψαλίδι στην αναμέτρηση της Νότιγχαμ Φόρεστ με την Ρόδεραμ (2-2).

Σε εξαιρετική κατάσταση βρίσκεται ο Απόστολος Βέλλιος. Μετά το ωραίο γκολ με τρομερό σουτ έξω από την περιοχή απέναντι στην Άστον Βίλα, ο Έλληνας φορ της Νότιγχαμ Φόρεστ βρήκε ξανά δίχτυα, αυτή τη φορά με ανάποδο ψαλίδι στην αναμέτρηση των «κόκκινων» με την Ρόδεραμ.

Το γκολ του Έλληνα άσου σημειώθηκε στο 85ο λεπτό, όμως δεν έδωσε τη νίκη στην ομάδα του, αφού δύο λεπτά μετά, η Ρόδεραμ ισοφάρισε σε 2-2, παρότι έπαιζε με αριθμητικό μειονέκτημα από το 83ο λεπτό.

Στοιχεία για τον αγώνα: ΣΕΦΙΛΝΤ ΓΟΥΕΝ. - ΝΟΤΙΓΧΑΜ