Παραπέμπεται ο Σιδηρόπουλος για τον αγώνα στη Λιβαδειά!

Παραπέμπεται ο Σιδηρόπουλος για τον αγώνα στη Λιβαδειά!



Ο παρατηρητής της αναμέτρησης Λεβαδειακός-Παναθηναϊκός παρέπεμψε τον διαιτητή Τάσο Σιδηρόπουλο, σε μια κίνηση που φέρεται ότι έχει σχέση με το πέναλτι που δόθηκε στον Μάρκους Μπεργκ.

Ο παρατηρητής του ματς Λεβαδειακός-Παναθηναϊκός, Μανώλης Γιανναδάκης της ΕΠΣ Λασιθίου, βαθμολόγησε με 7,9 τον Τάσο Σιδηρόπουλο, παραπέμποντάς τον.

Η κίνηση προκαλεί ερωτηματικά και φέρεται ότι σχετίζεται με την απόφαση του Σιδηρόπουλου να δείξει την άσπρη βούλα στο μαρκάρισμα του Μαχαίρα πάνω στον Μάρκους Μπεργκ.

Για τη φάση δεν υπάρχει αμφιβολία μιας και μέχρι και ο παίκτης των γηπεδούχων παραδέχτηκε την ανατροπή του Σουηδού επιθετικού.

Εφόσον ο βαθμός είναι κάτω του 8, ο Τάσος Σιδηρόπουλος, που την Τετάρτη σφυρίζει την αναμέτρηση Μπριζ- Λέστερ για το Τσάμπιονς Λιγκ, θα μείνει για ένα χρονικό διάστημα εκτός ορισμών



Ομάδα που αφορά: ΛΕΣΤΕΡ

Σχολιασμός

18 σχόλια:

στις 13/09/2016 16:34
Μαλακιες τον φάγανε τον άνθρωπο

στις 13/09/2016 16:57
ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ ΠΕΝΑΛΤΥ ΗΤΑΝ,ΚΡΙΜΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ.

στις 13/09/2016 17:23
δεν μπορειτε να χωνεψετε οτι υπαρχει πλεον καθαρο πρωταθλημα σιγα σιγα και αφηνετε διαιτητες καθαρους στην απ εξω...γαμω την λιγδα σας μουνια!

στις 13/09/2016 17:37
ΚΑΤΣΕ ΣΤΟΝ ΒΥΘΟ ΕΣΥ,ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΜΙΑ ΖΩΗ.

στις 13/09/2016 17:41
Χοντρε λαδωσε κανα παρατηρητη να γουσταρουμε

στις 13/09/2016 17:44
Επειδη επαιξε 50-50 τον τελικο του κυπελλου περσι και χασανε τα γαυρακια

στις 13/09/2016 19:36
pablo ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΧΕΙΣ ΛΑΔΩΜΕΝΟ ΕΣΥ ΤΟΝ Κ... ΣΟΥ.

στις 13/09/2016 20:12
Ναι ναι πείτε πάλι για Μαρινάκη ρε κλαρινογαμπροί οπαδοί της δεκάρας.

στις 13/09/2016 21:12
Φιαχνεσαι οταν τον βριζουμε. Κουφαλα....

στις 13/09/2016 22:12
SUMAXIA TIS POUTSA PONAI O KOLOS SAS XAXAXAXAXA

στις 13/09/2016 22:55
O GIRTZIKIS FTAIEI XAXAXAXAXA

στις 13/09/2016 23:15
Χασανε το κυπελλο επειδη η διαιτησια ηταν δικαιη και τσουζη ο ποπουλης

στις 14/09/2016 00:53
A re koloolympilage tha se gamao gia panta!!! Gamw ta parartimata sas! Game to levadeiako sas, ton marinaki, tom kompoti, tom kokkali ki oli ti mpoxa!!!

στις 14/09/2016 15:56
Einai kai polla ta parartimata

στις 14/09/2016 19:28
Λαδομενο ειναι οτι συναναστρ3φετε ο χοντρομπαλασ παλιοπαρταλε φορτουνη πουτανοβγαλμα

στις 14/09/2016 20:17
ΘΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΒΑΛΛΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΗΝ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ,ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ Η ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ, ΑΤΙΜΟΥΛΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.

στις 14/09/2016 21:24
ανομαλε κατσε καλα μην στισ βρεξω.. αν και κτ τετοιο θα παρακαλας παλιομαζοχα

στις 15/09/2016 07:23
ΓΑΜΙΕΤΑΙ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΙΡΑΙΑΣ!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.