Στον ΠΑΟΚ μέχρι το 2020 ο Τζαβέλλας

Στον ΠΑΟΚ μέχρι το 2020 ο Τζαβέλλας



Παίκτης του ΠΑΟΚ μέχρι το καλοκαίρι του 2020 θα είναι ο Γιώργος Τζαβέλλας, με τον διεθνή αμυντικό να ευχαριστεί την οικογένεια Σαββίδη για την εμπιστοσύνη που του έδειξε.

Δεν το… κουνάει από τον ΠΑΟΚ ο Γιώργος Τζαβέλλας. Ο Έλληνας άσος έβαλε την υπογραφή του σε νέο τετραετές συμβόλαιο, που τον «δένει» στον «δικέφαλο του Βορρά» μέχρι το καλοκαίρι του 2020.

Μετά την επίτευξη της συμφωνίας, ο Τζαβέλλας δήλωσε στο paokfc.gr: «Θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στην οικογένεια Σαββίδη για την εμπιστοσύνη που μου έδειξε, στον πρόεδρο και ιδιαίτερα τον προπονητή και τους συμπαίκτες μου. Είναι ένα συμβόλαιο το οποίο με γεμίζει με ακόμα μεγαλύτερες ευθύνες. Θα προσπαθήσω, όπως μέχρι σήμερα, να κάνω το καλύτερο για τον ΠΑΟΚ».

Η ανακοίνωση:

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας της με τον Γιώργο Τζαβέλλα. Ο διεθνής Έλληνας αμυντικός υπέγραψε νέο συμβόλαιο μέχρι το 2020.

Ο Γιώργος Τζαβέλλας ήρθε στον ΠΑΟΚ το καλοκαίρι του 2013 και στα τρία χρόνια που βρίσκεται στην ομάδα ξεπέρασε τις 100 συμμετοχές με τη φανέλα του Δικεφάλου, αναδείχτηκε MVP της σεζόν 2015-16 και κέρδισε ξανά τη θέση του στην Εθνική Ελλάδας.



Ομάδα που αφορά: ΠΑΟΚ

Σχολιασμός

13 σχόλια:

στις 13/09/2016 17:35
ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΠΡΕΛΟΚ.

στις 13/09/2016 17:39
Για παντα στο παοκ παιχτουρα συνεχισε ν βουλωνεις στοματα και εφετος κλεισε τουσ τα σπιτια

στις 13/09/2016 17:42
ΕΤΣΙ ΡΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Ο ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΚΑΙ ΞΥΛΟ ΣΤΑ ΓΑΥΡΑΚΙΑ

στις 13/09/2016 17:51
Τζαβελλα ήμουν κατα με σένα...Αν συνεχίσεις όμως με την συμπεριφορα που είχες το 2015-2016 είσαι μεγαλος...Αλλα δε θα ξεχάσω οτι με Αγγελο έχασα το πρωτάθλημα και ήσουν ένας υπαίτιος (γνώμη μου)

στις 14/09/2016 11:45
Καλος αμυντικος ειναι, καλος παικτης ειναι, αλλα κακα τα ψεμματα, παιζει βρωμικα ωρες ωρες. Βλεπε Ολυμπιακος-ΠΑΟΚ, το 1-0 περισυ στο Καραισκακη...

στις 14/09/2016 15:59
Σε εκεινο το ματς ειχε φαει μπουνιες απο τον μιλιβοσκατογιεβιτς και δεν εδωσαν τιποτα

στις 14/09/2016 19:08
Συγνωμη συνοπαδοι ΠΑΟΚσηδες αλλα με ρουφιανους δεν παμε μπροστα και ο συγγεκριμενος ειναι ΜΕΓΑΣ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ

ποια ειναι η θεση του κανονικα? στην εθνικη σε ποια θεση παιζει? προχθες με τον παναιτωλικο σε ποια θεση επαιξε και ποιος επαιξε αριστερο μπακ? ο Κρεσπο που παιζει τελικα?

στις 14/09/2016 20:19
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΕΙΔΗΣΗ, ΟΛΑ ΤΑ ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΤΑ ΒΑΖΟΥΜΕ.ΥΠΟΓΡΑΨΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΖΙΩΛΗ ΑΜΕΣΩΣ, ΑΡΧΙΣΕ Η ΑΝΑΝΕΩΣΗ.

στις 14/09/2016 23:25
Ο παικτης δεν ειναι καλος επειδη στην εθνικη παιζει αριστερα και στον ΠΑΟΚ κεντρο. Δεν ξερω πως σας μαθανε αλλα ειναι προτερημα για εναν ποδοσφαιριστη να παιζει πολλες θεσεις

στις 14/09/2016 23:27
Φορτουνη ολα τα γκολ με εκεινον που εχει μια σφυριχτρα στο στομα τα βαζεις τον λενε παπα,γιαχο,σπαθα,καλογεροπουλο,θανο

στις 14/09/2016 23:27
Εχεις και αλλους παικτες αλλα ειναι πολυ και βαριεμαι

στις 15/09/2016 17:11
Γιώργο αγόρι μου δεν κατάλαβες τι είπα ο άνθρωπος κάνει άνω κάτω την ομάδα για να βολευτεί στην 11αδα προχθές έπαιξε αριστερά ο Κρεσπο το κατάλαβενεις αυτό για να παίξει σέντερ μπακ ο Τζαβέλας

στις 15/09/2016 17:14
Είναι λέει ο καλύτερος αμυντικός του ΠΑΟΚ. Εγώ ξέρω ότι ο ΠΑΟΚ με βασικό και αναντικαταστατο τον Τζαβέλα έχει φάει 104 γκολ σε 2 χρόνια

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.