Ο... Τσίπρας άλλαξε την πρεμιέρα του ΠΑΟΚ

Ο... Τσίπρας άλλαξε την πρεμιέρα του ΠΑΟΚ

Αφορά τον αγώνα ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ


Τελικά, το ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός θα διεξαχθεί την Κυριακή (11/9) και το Αστέρας Τρίπολης-Πανιώνιος θα γίνει το Σάββατο (10/9), λόγω της παρουσίας του Αλέξη Τσίπρα στα εγκαίνια της 81ης Διεθνούς Έκθεσης Θεσσαλονίκης.

Αλλαγή στο πρόγραμμα της Σούπερ Λιγκ, που ξεκινά το προσεχές Σαββατοκύριακο από την 3η αγωνιστική, ανακοίνωσε η διοργανώτρια αρχή.

Λόγω της παρουσίας του Πρωθυπουργού Αλέξη Τσίπρα στη ΔΕΘ, η Αστυνομία ζήτησε την αλλαγή της διεξαγωγής του ματς ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός. Έτσι, η Σούπερ Λιγκ αποφάσισε το συγκεκριμένο παιχνίδι να γίνει την Κυριακή, ενώ μια ημέρα νωρίτερα θα διεξαχθεί ο αγώνας Πανιώνιος-Αστέρας Τρίπολης.

Αναλυτικά η ανακοίνωση:


«Ανακοινώνεται ότι σε συνέχεια αιτήματος της Ελληνικής Αστυνομίας για λόγους ασφαλείας, ενόψει της προγραμματισμένης παρουσίας του Πρωθυπουργού κ. Αλέξη Τσίπρα στα εγκαίνια της 81ης ΔΕΘ, οι κάτωθι αγώνες στα πλαίσια της 3ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος άλλαξαν ημέρα και θα διεξαχθούν ως εξής:

• Ο αγώνας ΠΑΟΚ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ θα διεξαχθεί την Κυριακή 11 Σεπτεμβρίου στις 18:15 (αντί για Σάββατο στις 18:15).

• Ο αγώνας ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ, θα διεξαχθεί το Σάββατο 10 Σεπτεμβρίου στις 18:15 (αντί για Κυριακή στις 18:15)» αναφέρεται στη σχετική ανακοίνωση.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΟΚ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.185.0011.501.651.85113.48
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.532.259.752.251.42
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.501.752.7530.00

Σχολιασμός

34 σχόλια:

στις 06/09/2016 18:35
Αν ξαναβγεί ο Αλέξης να με κλασετε...Αλέξη ναααα που εχεις κανει λαθοςςςς εμείς δεν είμαστε ολυμπιακοςςςςςς θα βάλουμε και συνοραααααα στα τεμπηηηηη γαμιεται ο πρωθυπουργοςςςςςςςςς...ΠΑΟΚΚΚΚΞ

στις 06/09/2016 18:35
AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX

[+]  FORTOUNHS-17 στις 06/09/2016 18:36

στις 06/09/2016 18:46
Βαγγελα θυμήσου εδώ είναι βορραςςς εμείς θα σε γαμαμε και συ θα προσκυνας...Παρακαλειτε ενα φορτηγό Κυριάκος και ενα ελικόπτερο για τον λυρ γκαντζελη.... Ευχαριστωωωω

[+]  FORTOUNHS-17 στις 06/09/2016 18:51

στις 06/09/2016 19:04
Διαβαζω αλλα δε βγαζω ακρη πιωμενος ειμαι...ΠΑΟΚ ολεολε πουτανας γιοι ολουμπιακοι ΠΑΟΚ ολεολεεεεεε χασισι πινουμε πολυυυυυυυ ΠΑΟΚ ολεολε και οταν θα ρθουμε μπειραιαααααααα ΠΑΟΚ ολεολε θα σας γαμησουμε ξανααααααααα.....Ηπιαμε παλι για να το γαμησουμε το πουτανακι σου ΔΙΚΕΦΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

στις 06/09/2016 19:06
ΟΙ ΚΟΤΕΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ.ΜΑΓΚΙΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΣΥΚΙΕΣ.

[+]  S.G.W. στις 06/09/2016 19:07

στις 06/09/2016 19:14
Αν δεν ηταν αυτες να το πω στι γλωσσα σου ΚΟΤΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΡΧΙΔΙΑ τωρα το πρωταθλημα θα ηταν στη 3η αγωνιστικη και τα ιδια σκατα...Ααααααααα οι κοτες ειναι αυτες που σκασανε μυτη ΤΟΥΜΠΑ με Μεταφορες Κυριακος ή αυτες με Ελικοπτερο??χαχαχαχααχχαα μπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

στις 06/09/2016 19:17
Ααααα οσο για εσας δεν νομιζω να ερθετε γιατι η ΘΥΡΑ 4 θα παει στην ΘΥΡΑ 8 οποτε δυσκολο να παρετε εισητηρια.

στις 06/09/2016 19:20
Η ΘΥΡΑ 8 ΘΑ ΠΑΕΙ ΒΑΡΔΑΡΗ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΑΝΗΚΕΤΕ.

στις 06/09/2016 20:52
τσιπρα καλα ψωφο

στις 06/09/2016 21:49
Ασε μας ρε φορτουνη που μου εμαθες και την βαρδαρη

στις 06/09/2016 21:50
Ο παναιτωλικος εμπειρος ποδοσφαιρικα και τα γεγονοτα λεει μονο αλλα εκφραζει και το μισος του για τον ΠΑΟΚ

στις 06/09/2016 22:36
Δεν ξέρει τον βαρδαρη ρε Γιώργο την Αισώπου και τα στενά απέναντι απ τα δικαστήρια ξέρει εκεί δούλευε πριν κατέβει στην φυλης

στις 06/09/2016 23:26
Gamietai o panaitwlikos...parartima tou vaggela einai kai to agrinio! Mi gamieste:

Parartimata prezemopra: pas giannena, panionios, panaitolikos, asteras tripolis, platanias, atromitos, levadeiakos, skoda xanthi, veroia, larisa kai kerkyra.

TSIPRA GAMO TI MANA SOU!

στις 07/09/2016 10:10
Να μπορουσα να σε τσακωσω, να σου βγαλω τ΄αυτια βρε γιδι, παλιοηλιθιε Χανιμπαλ. Ακου ονομα ο λουστρος! Ποιος ειναι παραρτημα ρε νουμερο ο Παναιτωλικος? Εσυ Γιωργη Παοκτζη κανεις λαθος, αυτο σου λεω. Κανενα μισος, οσο μεγαλωννει ο ανθρωπος δεν μισει, γαληνευει η καρδια του. Εσεις οι πιστιρικοι και ειδικα οι Παοκτζηδες που εχετε φαει την ενεση απο τους μεγαλυτερους σας ειστε οτι ειστε. Μην τα ξαναλεμε...

στις 07/09/2016 10:16
ΑΣΧΕΤΕ ΓΙΩΡΓΟ,ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΕ ΤΗΝ ΒΑΡΔΑΡΗ.

ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?

στις 07/09/2016 11:18
Θεσσαλονικη ειμαι ρε και θα μιλαω οπως θελω

στις 07/09/2016 11:20
Μαγκια μου και μαγκια του πατερα μου που εμαθε να ειμαι ΠΑΟΚ γιατι ο ΠΑΟΚ δεν ειναι απλως μια ομαδα αλλα ζωη ολοκληρη αλλα εσυ δεν μπορεις να το καταλαβεις

στις 07/09/2016 12:15
Ο ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ,ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΕΙΝΑΙ. ΔΕΝ ΜΕ ΛΕΣ, ΣΕ ΑΡΕΣΕΙ Ο ΜΕΖΕΣ?

στις 07/09/2016 12:34
Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ, ΕΝΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΛΙΜΑΝΟ ΚΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΠΑΔΟΣ ΚΑΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΧΟΝΤΡΟ.ΔΕΝ ΜΕ ΛΕΣ,ΣΕ ΑΡΕΣΕΙ Η ΠΟΥΤΣΑ?

στις 07/09/2016 14:13
ΜΗΝ ΜΕ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙΣ ΓΡΑΦΙΚΕ ΑΛΒΑΝΕ.

στις 07/09/2016 15:22
Δεν σε αντιγταφω την αληθεια λεω

στις 07/09/2016 15:44
ΟΤΑΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΒΓΑΛΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΠΡΩΤΑ,ΟΛΟ ΛΑΘΗ ΚΑΝΕΙΣ.

στις 07/09/2016 16:23
Το οτι εισαι μπουρδελο ομως ισχυει....

στις 07/09/2016 16:53
ΡΟΚΦΟΡΤΟΥΝΗ άιντε το μπουλο μουχλιασες

στις 07/09/2016 17:48
ΡΕ ΨΕΥΤΗ ΤΣΙΠΡΑ ΜΕ ΤΟΣΟ ΒΡΙΣΙΜΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙς ΦΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΩΡΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΗΣΟΥΝΑ ΣΕ ΚΩΜΑ...ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΕΧΕΙς ΑΝΟΣΙΑ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΣ ΣΟΥ

στις 07/09/2016 19:20
λογικο η αστυνομια τα αλλαζει αν δεν εχει ατομα , πληροφοριακα ο Τσιπρας βαζελος ειναι και ο Κοντωνης , ειχα δει μια φορα στις ειδησεις τον Κοντωνη να περναει μπροστα απο τον τσιπρα Τσιπρας: με το ποδοσφαιρο ολα καλα Κωντ.: μπα ολα χαλια Τσ: τι ομαδα εισαι; Κ:παναθηναικος Τ: κι εγω αλλα δε βλεπουμε τιποτα

στις 07/09/2016 19:27
Hannibal_Lecter Γιναμε και παραρτημα; και δε το ξερουμε; εμεις που ειμαστε υπ αριθμον ενα εχθροι; εμας δε μπορει να μας κουνηθει κανενας ρε , εδω ειναι αυτονομο κρατος με νομους αντι-μαφιας

στις 07/09/2016 21:00
ΜΟΝΟ ΠΑΟΚ!!!!

στις 08/09/2016 16:34
O φασισμός. Του τριπα δεν περνάει φτάνει θάνατος

στις 08/09/2016 16:35
Ρε παοκτσιδες τι δώσατε μπλούζα μπερμπατοφ στον τριπα τον βρωμιάρη

στις 08/09/2016 16:55
εγω ενα ξερω οταν ειναι για τις ομαδες(καλυτερα Α.Ε.)ολοι τρεχουμε σαν τα προβατα.οταν μας εχουν παρει την αξιοπρεπεια εδω και χρονια ολοι ειναι στη γκρινια του λεπτου και ξανα τα κεφαλια μεσα!τελικα τετοιος λαος ειμαστε τετειους πολιτικους αξιζουμε

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.