Την παραπομπή Μαρινάκη και άλλων παραγόντων για την «εγκληματική οργάνωση», προτείνει ο εισαγγελέας

Την παραπομπή Μαρινάκη και άλλων παραγόντων για την «εγκληματική οργάνωση», προτείνει ο εισαγγελέας

Αφορά τον αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ


Ο εισαγγελέας εφετών, Σταμάτης Δασκαλόπουλος πρότεινε την παραπομπή σε δίκη του Βαγγέλη Μαρινάκη και ακόμη 27 κατηγορουμένων από τους 35 που ήταν αρχικά.

Την παραπομπή της μεγάλης πλειοψηφίας των κατηγορούμενων για την «εγκληματική οργάνωση» σε δίκη προτείνει ο Σταμάτης Δασκαλόπουλος.

Συγκεκριμένα, για τους 28 από τους 35 κατηγορούμενους υπάρχει πρόταση στο συμβούλιο εφετών να παραπεμφθούν σε δίκη στο τριμελές εφετείο κακουργημάτων. Η τελική απόφαση βέβαια ανήκει στο συμβούλιο εφετών η οποία αναμένεται να γίνει γνωστή μετά τις 16 Σεπτεμβρίου.

Ανάμεσα στους 28 που προτείνει για δίκη ο εισαγγελέας εφετών βρίσκεται ο Βαγγέλης Μαρινάκης, ο οποίος κατηγορείται για τέσσερα αδικήματα τα οποία είναι:

1)Ένταξη συμμετοχή και διεύθυνση εγκληματικής οργάνωσης που λυμαίνονταν το χώρο του ποδοσφαίρου, 2) Απάτη κατ' εξακολούθηση, 3) Εκβίαση κατ' εξακολούθηση, 4) Δόλια και σκόπιμη παρέμβαση με αθέμιτες ενέργειες και τελικά με τον τρόπο αλλοίωση της έκβασης αποτελέσματος αγώνων που είναι στις στοιχηματικές διοργανώσεις.

Παράλληλα, σύμφωνα με τις πληροφορίες, ο κ. Δασκαλόπουλος στο σκεπτικό του ζητάει από το συμβούλιο εφετών τη σύλληψη και την προσωρινή κράτηση του Βαγγέλη Μαρινάκη, καθώς κρίνει ότι παραβίασε τους περιοριστικούς όρους περί ενασχόλησης με το ποδόσφαιρο.

Τα υπόλοιπα 27 ονόματα δεν έχουν γίνει ακόμα γνωστά αλλά ανάμεσα τους είναι πρώην στελέχη της ΕΠΟ, πρώην διαιτητές, ποδοσφαιριστές και άνθρωποι της ομοσπονδίας.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.039.0019.001.252.85116.11
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.302.9011.002.851.25
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
6.252.121.9210.50

Σχολιασμός

38 σχόλια:

στις 06/09/2016 15:38
eglkimatias o marinakis? psemataaaaa

στις 06/09/2016 15:49
souvlaki h pitsa?>

στις 06/09/2016 16:02
Κύριε εισαγγελεύ προετοιμάσου εσύ και η οικογένεια σου για πολυήμερες διακοπές στη Σηβιρία...!

[+]  FORTOUNHS-17 στις 06/09/2016 16:22

στις 06/09/2016 16:38
Fortouni agori moy asto. Min moy sygxwzesai. Tha soy erthei vary kwlogayre giati tosa xronia tin eixate dei eksoysia alla poy tha paei tha to xwnepseis. H 2H toy oktwmbri einai i mera apeleytherwsis toy ellinikoy podosfairoy apo tin vothrila toy limanioy. Kako psofo thrylota moy.To oti xrisimopoieis to emeis anti to egw se protasi gia ton marinaki leei polla gia to iq poy soy leipei. Syllipitiria.

στις 06/09/2016 16:38
Plagiws mono o theios baggos...3 tonoys iroini eixe tis proalles o bastardos o marinakis...emas de mas kanei tpt...eimaste megali omada panathinaikoaekopaok! 3 omades se mia kata tou gay! O gay vaggelas exei 11 parartimata sti supaligda fetos...kai alla 17 sti football ligda...synolo;28 omades dikes tou. Ektos apo paok, aek, pao, apollona kai panaitoliko oloi oi ypoloipoi einai poutanakia tou fataoul!!!

στις 06/09/2016 16:40
4) Δόλια και σκόπιμη παρέμβαση με αθέμιτες ενέργειες και τελικά με τον τρόπο αλλοίωση της έκβασης αποτελέσματος αγώνων που είναι στις στοιχηματικές διοργανώσεις.

στις 06/09/2016 16:40
bastarda gayrakia aftoi iste parte to xampari vromate apo xiliometraaaaaaaaa

στις 06/09/2016 16:53
ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ (πρόεδρος ΠΑΕ Ολυμπιακός):

-Κατηγορίες: α) Ένταξη και διεύθυνση εγκληματικής οργάνωσης, β) Ηθική αυτουργία σε απόπειρα εκβίασης, γ) Ηθική αυτουργία σε έκρηξη με κίνδυνο ζωής, δ) Ηθική αυτουργία σε δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος, ε) Απάτη.

ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΡΡΗΣ (τέως πρόεδρος ΕΠΟ):

-Κατηγορίες: α) Συγκρότηση και διεύθυνση εγκληματικής οργάνωσης, β) Απόπειρα εκβίασης, γ) Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος, δ) Απάτη.

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΡΙΔΗΣ (πρώην νομικός σύμβουλος ΕΠΟ):

-Κατηγορίες: α) Συγκρότηση και διεύθυνση εγκληματικής οργάνωσης, β) Απόπειρα εκβίασης, γ) Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος, δ) Ηθική αυτουργία σε απάτη.

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ( παράγοντας ΕΠΟ): -Κατηγορίες: α) Συγκρότηση εγκληματικής οργάνωσης, β) Απόπειρα εκβίασης, γ) Ηθική αυτουργία σε απάτη. ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (παράγοντας ΕΠΟ): -Κατηγορίες: α) Ένταξη σε εγκληματική οργάνωση, β) Απόπειρα εκβίασης. ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΡΟΣ (πρώην αναπληρωτής πρόεδρος ΚΕΔ): -Κατηγορί

στις 06/09/2016 16:54
ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΡΙΑΚΟΣ (πρώην μέλος ΚΕΔ):

-Κατηγορίες: α) Ένταξη σε εγκληματική οργάνωση, β) Απόπειρα εκβίασης, γ) Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος, δ) Απάτη.

ΠΑΥΣΑΝΙΑΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ (εκτελεστικός γραμματέας ΕΠΟ):

-Κατηγορίες: α) Ένταξη σε εγκληματική οργάνωση, β) Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος.

ΧΡΗΣΤΟΣ ΥΦΑΝΤΗΣ (αναπληρωτής γεν. διευθυντής ΕΠΟ):

-Κατηγορίες: α) Ένταξη σε εγκληματική οργάνωση, β) Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος.

ΝΙΚΟΣ ΠΡΟΥΝΤΖΟΣ (μέλος Δ.Σ. ΕΠΟ): -Κατηγορίες: α) Ένταξη σε εγκληματική οργάνωση, β) Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος. ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΜΠΟΤΗΣ (μεγαλομέτοχος ΠΑΕ Λεβαδειακός): -Κατηγορίες: Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος.

στις 06/09/2016 16:54
ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΑΝΟΣ (πρόεδρος ΠΑΕ Ατρόμητος):

-Κατηγορίες: Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος.

ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ (τεχν. διευθυντής Ατρομήτου):

-Κατηγορίες: Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος.

ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ (πρώην μεγαλομέτοχος ΠΑΕ Βέροια):

-Κατηγορίες: Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος.

ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΝΑΡΗΣ (γενικός αρχηγός Βέροιας): -Κατηγορίες: Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος. ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ (διαιτητής Super League): -Κατηγορίες: Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος. ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΜΠΑΞΗΣ (διαιτητής Super League): -Κατηγορίες: Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος. ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΜΠΑΡΚΙΟΛΗΣ (διαιτητής Super League): -Κατηγορίες: Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος. ΗΛΙΑΣ ΣΠΑΘΑΣ (διαιτητής Super League): -Κατηγορίες: Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος.

στις 06/09/2016 16:54
ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΙΑΧΟΣ (διαιτητής Super League):

-Κατηγορίες: Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ (διαιτητής Super League):

-Κατηγορίες: Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος.

ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΖΑΜΠΡΑΣ (πρώην πρόεδρος Πειθαρχικής Επιτροπής Football League):

-Κατηγορίες: Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος.

ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ (πρώην μέλος Πειθαρχικής Επιτροπής Football League): -Κατηγορίες: Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος. ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ (μέλος Πειθαρχικής Επιτροπής Football League): -Κατηγορίες: Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος.

στις 06/09/2016 16:55
ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΣΣΗΣ (μέλος Διαιτητικού Δικαστηρίου ΕΠΟ και πρώην μέλος Επιτροπής Εφέσεων ΕΠΟ):

-Κατηγορίες: Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος.

ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ (μέλος Επιτροπή Εφέσεων ΕΠΟ):

-Κατηγορίες: Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ (πρώην ποδοσφαιριστής Βέροιας):

-Κατηγορίες: Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΟΣ (πρώην ποδοσφαιριστής Βέροιας): -Κατηγορίες: Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος. ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΑΘΑΡΟΥΔΗΣ (πρώην ποδοσφαιριστής Βέροιας): -Κατηγορίες: Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος.

στις 06/09/2016 16:55
ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΡΜΠΑΣ (πρώην ποδοσφαιριστής Βέροιας):

-Κατηγορίες: Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος.

ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ (πρώην ποδοσφαιριστής Βέροιας):

-Κατηγορίες: Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος.

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ (ποδοσφαιριστής Βέροιας):

-Κατηγορίες: Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ (ποδοσφαιριστής Βέροιας): -Κατηγορίες: Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος. ΡΙΚΑΡΝΤΟ ΣΑ ΠΙΝΤΟ (πρώην προπονητής Ατρομήτου): -Κατηγορίες: Δωροδοκία-δωροληψία για αλλοίωση αποτελέσματος.

στις 06/09/2016 17:20
TI ΛΕΤΕ ΤΩΡΑ ΒΡΕ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ?ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΣΠΑΘΑΣ,ΓΙΑΧΟΣ (ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΑΒΡΟΣ-ΑΣΤΗΡ ΤΡΙΠ. Ο ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΤΟ ΕΠΑΙΞΕ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΤΟΥ ΤΕΡΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΒΛΕΠΕ ΤΟΝ ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΙΝΑΚΑ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ),ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ,ΑΜΠΑΡΚΙΟΛΗΣ ΕΝΟΧΟΙ?ΑΣ ΕΤΟΙΜΑΣΤΟΥΝ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΗΝ ΦΥΛΑΚΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΒΑΡΥΠΟΙΝΙΤΕΣ ΠΑΟΚΤΖΗΔΕΣ,ΒΑΖΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ.ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΛΟ ΣΟΥΡΩΤΗΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ ΜΥΑΛΟ!!!ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΡΟΕΔΡΟΥΣ ΟΜΑΔΩΝ?ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΟΝΤΡΟ ΤΟ ΗΞΕΡΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΗ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΗΝ ΝΟΤΤΙΓΧΑΜ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΚΑΙ ΚΟΜΠΟΤΗΣ ΜΕΓΑΛΑΑΑΑΑ ΛΑΜΟΓΙΑΑΑΑ.ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΣΑΝΕ ΤΟΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΕΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΨΩΜΙΑΔΗ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΣΟΥΖΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ Ο ΚΟΛΟΣ ΤΟΥΣ.

στις 06/09/2016 17:25
FORTOUNHS-17 Η ΠΟΥΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ ΚΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΟ ΚΟΛΑΡΑΚΙ.ΣΥΝΗΘΙΣΑΤΕ ΓΑΒΡΙΕΛΕΣ ΝΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΕΤΕ ΜΕ ΤΑ ΑΙΣΧΗ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΑΛΛΩΝ ΟΜΑΔΩΝ.ΤΩΡΑ ΞΥΡΙΣΟΥ ΚΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΚΑΤΣΕ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΑΦΝΟΤΣΙΜΠΟΥΚΩΜΕΝΕ GAY.ΘΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΕΠΙΒΗΤΟΡΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΠΑΤΟ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΠΟΥΚΑΠΟΡΤΑ ΤΟΥ KING MINOS.

στις 06/09/2016 17:28
H ΑΛΛΗ Η ΠΟΥΣΤΡΑ Ο lazo_1 ΜΕ ΤΟ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΟ STRING KAI TO KOΛΟΤΡΥΠΙΔΙ ΠΑΣΑΛΕΙΜΜΕΝΟ ΜΕ ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΤΟΝ ΕΙΣΒΟΛΕΑ ΚΙ ΑΥΤΗ Η ΛΟΥΓΚΡΑ.ΕΧΕΙ ΛΟΥΦΑΞΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΓΩΝΙΑ ΣΤΗΜΕΝΟΣ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ...ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ.ΠΩΣ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΣΕ ΑΚΟΜΑ Ο GAY?

στις 06/09/2016 17:34
Γιατι καλε τι εκανε;

στις 06/09/2016 17:35
Ευχομαι να ψωφισεις στην φυλακη κολοχοντρε!!

στις 06/09/2016 17:42
ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΔΟΡΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΗ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ(ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΤΣΙΜΠΟΥΚΩΜΕΝΟΣ) Ο ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΟΚΚΙΝΟΣ, ΚΟΡΟΙΔΟ ΞΥΠΝΑ.

στις 06/09/2016 17:58
FORTOUNHS-17 ΔΑΦΝΟΤΣΙΜΠΟΥΚΩΜΕΝΕ GAY Η ΠΟΥΤΣΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.ΑΜΑ ΣΟΥ ΜΠΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΚΙΣΕΙ ΣΑΝ ΣΑΡΔΕΛΑ ΘΑ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΛΟΙ ΜΩΡΗ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΗ ΡΟΜΠΑ ΞΕΚΟΥΜΠΩΤΗ.

στις 06/09/2016 18:17
afta lete edw kai 20 xronia

στις 06/09/2016 18:18
Στο κελι 33......παρεα με τον Τσοχατζοπουλο χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ψευτες και κλεφτες γυριζει ο τροχος ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΚΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ!!!!!!!!

στις 06/09/2016 18:20
ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΚΑΙ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ!!!!

στις 06/09/2016 18:21
Όταν τα λέγαμε ήμασταν γελοίοι άσχετοι και βλέπαμε πολύ θωμαιδη πάρτε τα αρχιδια μου τώρα κολογαυροι

Θα σας ξυπνήσουν οι πουτσες που θα πέσουν σωρηδόν

3 ακόμα ενώσεις άλλαξαν διοίκηση και ψηφίζουν Γραμμένο τον Οκτώβριο Καστοριά Δράμα και Χαλκιδική

[+]  tsakabilis στις 06/09/2016 18:31

στις 06/09/2016 19:00
To κελί 33 άνοιξε κ σε περιμένει

στις 06/09/2016 19:00
Βαγγελα

στις 06/09/2016 19:02
Οι μλκς της Πιερίας. Και άλλων νομων δεν βάζουν μυαλο

στις 06/09/2016 20:06
ΒΛΕΠΩ ΒΟΜΒΑ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΤΟΥ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟΥ ΤΟΥ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ, ΣΑΝ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΤΟΥ ΔΙΑΙΤΗΤΗ

ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΝΑΤΙΝΑΞΑΝΕ ΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ.

στις 06/09/2016 20:08
ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΤΑ ΨΩΜΙΑ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ.

στις 06/09/2016 21:44
Ψοφω στον Ολυμπιλαγο

στις 06/09/2016 23:42
Gamioles gauroi!

στις 07/09/2016 12:16
ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΙΣ ΠΙΠΕΣ.Ο ΚΩΛΟΣ ΠΟΝΑΕΙ.

στις 07/09/2016 13:28
Toso kairo eksafanizsmenos . Molis vgainei i eidisi vgaineis na yperaspisteis tin proedrara soy. Lege eisai emistho troll h' apla xazos ?

στις 07/09/2016 14:15
ΠΑΝΤΩΣ ΑΔΕΛΦΗ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ,ΚΟΤΟΥΛΑ.

στις 07/09/2016 16:46
Ρε συ simoenson άσε το παλικάρι τον φορτουνη ήσυχο τι θέλεις δηλαδή να πει τίποτα που δεν αρέσει στους επιστήμονες της θήρας 7 και να το βρούμε το παλικάρι μέσα σε κανένα κάδο με τα πόδια ψηλά? Δείξε λίγο κατανόηση

στις 07/09/2016 20:41
ΚΛΑΨΤΕ ΓΑΥΡΑΚΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΚΟΥΠΕΣ ΘΑ ΞΗΛΩΘΕΙ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΑΣΤΕΡΙ...ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ ΣΤΗΝ Β' ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΙΟΝ 6 ΒΑΘΜΟΥΣ...ΠΑΛΙΟ ΛΑΜΟΓΙΑ Ε ΛΑΜΟΓΙΑ....ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑ....ΓΥΡΙΣΕ Ο ΤΡΟΧΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΑΜΑΕΙ ΑΛΛΟ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ....!!!!ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ ΜΕΡΙΑ,ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ...ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΣΑΠΙΛΕΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ.....

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.