Προφορική συμφωνία με Λέσκοτ η ΑΕΚ

Προφορική συμφωνία με Λέσκοτ η ΑΕΚ



Κοντά σε μια σπουδαία κίνηση είναι η ΑΕΚ, αφού σύμφωνα με τις πληροφορίες οι άνθρωποι της «Ένωσης» έχουν έρθει σε προφορική συμφωνία με τον Τζόλεον Λέσκοτ. Δεν αποκλείεται να έρθει άμεσα στην Αθήνα ο Άγγλος αμυντικός.

Για την απόκτηση κεντρικού αμυντικού κινούνται στην ΑΕΚ, με τους ανθρώπους της «Ένωσης» να φέρονται ότι έχουν έρθει σε προφορική συμφωνία με τον Τζόλεον Λέσκοτ της Άστον Βίλα.

Ο 34χρονος κεντρικός αμυντικός γνωρίζει τον Τιμούρ Κετσπάγια από την κοινή τους θητεία στην Γουλβς και δεν αποκλείεται να είναι σύντομα στην Αθήνα, προκειμένου να περάσει από ιατρικές εξετάσεις και να υπογράψει συμβόλαιο με την «Ένωση».

Εφόσον η μεταγραφή ολοκληρωθεί, ο Λέσκοτ θα αγωνιστεί για πρώτη φορά εκτός Αγγλίας, καθώς μέχρι στιγμής στην καριέρα του έχει αγωνιστεί στις Γουλβς (178 συμ./11 γκολ), Έβερτον (142 συμ./17 γκολ), Μάντσεστερ Σίτι (160 συμ./9 γκολ), Γουέστ Μπρομ (39 συμ./1 γκολ) και Άστον Βίλα (31 συμ./2 γκολ).



Ομάδες που αφορά: ΑΕΚ, ΑΣΤΟΝ

Σχολιασμός

9 σχόλια:

στις 26/08/2016 19:42
αυυτος μαλιστα

στις 26/08/2016 20:45
Αμα καταληξει παγκο, να με θυμηθειτε.

στις 26/08/2016 21:39
oxi super lig alla gero lig tha tin onomasoume

στις 26/08/2016 21:43
τα εχει τα χρονακια του!

στις 27/08/2016 10:02
μαλιστα ψώνια στοκ απο το καλαθι,οτι νάναι ο λαζαρος δεν δινει πασα απο το ενα ποδι του στο αλλο,και ο λέσκοτ δεν λεω παιχταράς καποτε τώρα όμως 34 χρονων...και καθολου πειρα εκτος νησιού έλεος ρε παιδια εκει στην αεκ δεν ξερω πως σκεφτεστε,και οι εφημεριδες φερέφωνα κατι τιτλους =λαμψη παιχταραδες κλπ νομιζουν οτι τρωμε κουτοχορτο κανας σοβαρος εκει στην αεκ δεν εμεινε?

στις 27/08/2016 10:08
ΒΡΕ ΑΜΠΑΛΟΙ Ο ΛΕΣΚΟΤ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΓΕΜΑΤΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 40-50 ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΝ ΣΕΖΟΝ.ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟΥ ΚΟΛΟΥ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ,ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΑΖΑΡΟ ΘΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΕ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ.ΥΠΟΘΕΤΩ ΤΟΝ ΠΗΡΑΝΕ ΓΙΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΗ ΤΟΥ ΜΠΑΡΜΠΟΣΑ.ΟΛΟΙ ΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ.

στις 27/08/2016 14:19
και εγω νομιζα οτι θα παρουμε κομπανι και αζαρ!!!!!!!!!!!!!!!ρε τι γινεται....σε καλο δρομο ειμαστε.

στις 27/08/2016 18:02
Kala pale..!!

στις 27/08/2016 18:05
..παμε..!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.