ΠΑΕ ΠΑΟΚ: «Με... Παππάδες αδύνατο να ξεκινήσει πρωτάθλημα»

ΠΑΕ ΠΑΟΚ: «Με... Παππάδες αδύνατο να ξεκινήσει πρωτάθλημα»



Μετά την ΑΕΚ και τον Παναθηναϊκό και ο ΠΑΟΚ εξέδωσε ανακοίνωση με την οποία ξεκαθαρίζει πως αν δεν αλλάξουν τα πρόσωπα στην διαιτησία δεν πρόκειται να αρχίσει το πρωτάθλημα.

Οι σημερινές εξελίξεις με την ανακοίνωση των Πινάκων διαιτητών από την ΕΠΟ, χωρίς να υπάρχει σύμφωνη γνώμη του εκπροσώπου της Λίγκας στην ΚΕΔ, προκάλεσαν και την αντίδραση της ΠΑΕ ΠΑΟΚ.

Η «ασπρόμαυρη» ΠΑΕ με ανακοίνωση της, ξεκαθαρίζει πως «με… Παππάδες το πρωτάθλημα είναι αδύνατον να ξεκινήσει κι εμείς να συμμετάσχουμε μ´ αυτούς τους όρους».

Αναλυτικά, η τοποθέτηση του ΠΑΟΚ:

«Κανέναν δεν εκπλήσσει η ανεύθυνη στάση του απερχόμενου συστήματος της ΕΠΟ, όπως δεν εκπλήσσει η άλλη μια απόδειξη πως συγκεκριμένοι άνθρωποι στην Ομοσπονδία αναζητούν στο ποδόσφαιρο το άσυλο που δεν θα τους δώσει η δικαιοσύνη. Γνωρίζουν καλά τις συνέπειες του καταρτισμού των πινάκων διαιτησίας στον οποίο προχώρησαν και επίτηδες προκαλούν την κοινή λογική.

Γνωρίζουν καλά πως με… Παππάδες το πρωτάθλημα είναι αδύνατον να ξεκινήσει κι εμείς να συμμετάσχουμε μ´ αυτούς τους όρους.Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ τους έχει καλέσει πολλές φορές να διασώσουν όση αξιοπρέπεια τυχόν τους έχει απομείνει με την παραίτησή τους. Πλέον ακούν κι από αλλού αυτά τα…καλέσματα και τους συστήνουμε για τελευταία φορά να μην περιμένουν τους τελευταίους δυο μήνες της ύπαρξής τους στο ποδόσφαιρο για να εκδικηθούν όσους προκάλεσαν την άτακτη φυγή τους.

Γιατί δεν υπάρχει κανένας άλλος υπαίτιος, παρά η δική τους αλαζονεία, επίδειξη της οποίας κάνουν και σήμερα με τον αυθαίρετο και απαράδεκτο καταρτισμό των πινάκων διαιτησίας, πέρα από οτιδήποτε συμφωνήθηκε πρόσφατα»



Ομάδα που αφορά: ΠΑΟΚ

Σχολιασμός

24 σχόλια:

στις 11/08/2016 23:14
e re oi symmaxoi gamo ton olympilago

pao aek paok

i omada twn ypourgwn

a dn nomizo na mas kanete kai ntou...ante geia re zoa!

na ksevromisei to athlima

pao,paok,aek,iraklis,panai

min petaxtei i poutana o aris mono kai milisei gia diaitisies. pousti marinaki!

στις 11/08/2016 23:18
ρε ουστ μουνοπανα και τα τρια που θα φτιαξετε εσεις το ποδοσφαιρο που ο χοντρος ειναι παπαδοπαιδι μπροστα σας ρε ουουουοστ καριολια!

στις 11/08/2016 23:21
steve υπαρχει βρωμια!

στις 11/08/2016 23:55
Hannibal προσεχε μην σκισεις κανα καλσον βρε μαλακα! Ασε τον αρη ησυχο

στις 12/08/2016 00:10
POION ARH BRE MALAKA POUSTARH?DEN EISTE POUTHENA KSILO STHN ATHINA KSILO STO BORRA THA SAS GAMAME MIA ZWH RE SKOULIKIA! SUPER POUSTAKIA

στις 12/08/2016 00:24
Αν και ΠΑΟΚ, κάνουν μεγάλες μαλακίες οι ΠΑΕ. Αντι να κοιτάξουν την ομάδα τους, χωρίς να αρχίσει το πρωτάθλημα λένε παπαριές. Εγώ προσωπικά δέν είμαι χαρούμενος που βλέπω κάτι τέτοιο.

στις 12/08/2016 07:53
ADIKIMENH SAS LIPAME XAXAXAXA

στις 12/08/2016 07:59
ΠΑΟΚ είσαι,δεν κάνεις συμμαχίες με κανένα.Ούτε με το Μελισανίδη που οι ιδιοι οι ΑΕΚΤΣΗΔΕΣ θεωρούν μεγαλύτερο μαφιόζο απο τον Μαρινάκη,ούτε με την ομάδα που σου έκλεψε τα περισσότερα πρωταθλήματα(για οσους ξέρουν) στο παρελθόν.Για την ομάδα μου λέω.Λυκοφιλίες στυλ Πουτιν-Ερντογαν δεν θέλω......

στις 12/08/2016 10:21
Teo kaneis den egine filos me kanena. Apla an den antidrasoyn twra aytes oi 3 mazi estw kai gia ayto ton skopo mono den tha allaksei tpt. Tha kanei koymanto i kathe marioneta gkritzikis kai oi olympiakoi th einai oi klakadoreitoy. An den allaksei ton oktomvri i epo den ginetai tpt. Meta kathe omada as koitaksei to diko tis symferon. Alla me thrylota na kanei koymanto se epo ked ta idia kai xeirotera tha ginontai .

στις 12/08/2016 10:38
Ιβαν μαζί σου...Αλλά θα δεις ότι οι 2 άλλοι θα σε έχουν χειρότερα μετα....

στις 12/08/2016 14:52
Βρε κυριζια αφου στο τελος θα κατεβαιτε να παιξετε και θα πειτε κι ενα τραγουδι. Αυτα ειναι δρομολογημμενα απο την ΟΥΕΦΑ. Οτι θελει ξεβρωμισμα ο χωρος,αυτο ειναι σιγουρο. Δεστε ποιοι επιχειρηματιες ειναι αφεντικα των ΠΑΕ και βγαλτε συμπερασμα. Ετσι ειναι, ηταν και οπως φαινετε θα παραμειννει το ελληνικο ποδοσφαιρο. Οι εξαιρεσεις ειναι λιγες κι εμεις οι Παναιτωλικοι χαιρομαστε που ο προεδρος του συλλογου μας, ειναι μακρια απο τετοιες καταστασεις...

στις 12/08/2016 16:10
Μονο μια ειναι η λυση. Παοκ και Παναιτωλικος να συνεργαστουν.

στις 12/08/2016 21:09
S.G.W=beavis γαυρος??χαχαχααχαχ πολυ σουργελο λεμεεεεε

στις 12/08/2016 22:47
Εγώ ξέρω ότι τα ψέματα τελείωσανε αυτή η κατάσταση θα αλλάξει πάρτε το χαμπάρι

στις 12/08/2016 23:21
DimitrisPAOK κανεις λαθος. Βασικα λαθος ειναι και που εσκασες μυτη στο κοσμο τουτο. Οταν ημουν πιτσιρικας τον αρχαιο καιρο, πηγαμε 5ημερη με το λυκειο στη Ροδο. Οι γκομενες απο τα σχολεια της Θεσ/νικης ελεγαν οτι ειστε πολυ μαλακες. Μιλαμε για

στις 12/08/2016 23:23
17χρονα και 18χρονα παιδια ετσι? Το εχετε στο αιμα σας. Αυτες για αλλες δουλειες γουσταριζαν κι εσεις τσακωνοσαστε υθμαμαι με αθηναικα σχολεια...

στις 13/08/2016 08:27
Και η ΑΕΚ, και ο Παναθηναϊκός και ο ΠΑΟΚ έχουν πάρει την απόφαση(;) να μην κατέβουν στο πρωτάθλημα.

Δηλαδή οι Μελισσανίδης, Αλαφούζος και Σαββίδης, θα χάσουν κάτι τρελά έσοδα που τους δίνει η συμμετοχή των ομάδων τους στο πιο σιχαμερό πρωταθληματάκι της Ευρώπης, για να το εξυγιάνουν οι άνθρωποι!

Ο Μελισσανίδης, ο Αλαφούζος και ο Σαββίδης!!!

α, χα χα χαχαχα χα χαααχ!!!

(Ότι ο Μαρινάκης είναι εξ ίσου "αρχάγγελος Ρεμαήλ" με τους προαναφερθέντες οφείλει να γίνει από όλους αντιληπτό, δεν τον υπερασπίζομαι ούτε για αστείο).

στις 13/08/2016 10:29
Eγω ρωτησα να μαθω και μπορουσες να πεις ενα οχι κανεις λαθος....Αλλα απο τη στιγμη που αρχισες να γραφεις ενα κατεβατο και γραφεις οτι σου γκ@@@@σε....Οσο για τους αθηναιους οπου απο αυτο προδωθηκες και επειδη και εγω ημουν μαθητης πριν 7-8 χρονια και πηγα και εγω 4ημερη στην πρωτευουσα παρακαλω υπηρχαν κατι μαγκες(Καλη ωρα σαν εσενα)...Οπου πηγαιναν και πειραζαν και δεν καταλαβα για ποιο πουστη λογο τα κοριτσια απο το σχολειο μας....Η συνεχεια δικια σου μας βλεπαν και αλλαζανε διαδρομο μετα...Αστο μη συγκρινεις Θεσσαλονικιους με Αθηναιους σε ολα τους....(Αγρινιωτη)

στις 13/08/2016 13:12
Ρε χαζοπουλι εγω δεν εγραψα οτι ειμαι αθηναιος, αλλα για τσακωμους και τετοιες μαλακιες των δικων σου με αυτους. Εισαι πιτσιρικας ακομα, αν κι αλλοι στην ηλικια σου απο τα οσα ειπες εγω καταλαβα ποσο εισαι, αλλοι λοιπον εχουν οικογενεια! Εσυ εισαι φανερα ομως, περιορισμενης νοημοσυνης! Σταματηστε ρε αυτο το παραμυθι, τι συγκρισεις και παπαριες λες? Εδω νομιζεις οτι ειμαστε ιδιοι,εγω με καποιους γαυρους! Επειδη συμπιπτουν ισως οι αποψεις μας σε ενα θεμα. Καμενος εισαι μορτη μου. Και δεν μου λες ρε, σε τιποτα σκηνικα με αθηναιους τι εκανες εσυ? Μηπως εφευγες πρωτος? Αν και στα παπαρια μου εμενα, απλα γιατι πεταξες καποιο υπονοουμενο, κι οταν εγω ακουω τετοια, καταλαβαινω αρκετα...

στις 13/08/2016 14:34
Τιποτα δε καταλαβενεις γιατι δεν εχεις νιονιο αλλα τελος παντων...Στο θεμα μας εγω ειχα μια απορια την ειπα και αρχισες τα δικα σου...Ετσι μορτη μου καταλαβα ποιος εισαι......

στις 13/08/2016 15:17
Τουλάχιστον ένας ένας καταλαβαίνει αυτό που φωνάζω εδώ και καιρό για τον βλακα του σαιτ

στις 13/08/2016 16:01
Σοβαρα ρε μεγαλε? Ετσι εκφραζεις την απορια σου εσυ? Χαρακτηριζοντας εναν ανθρωπο, εμενα στην προκειμενη, με καποιον αλλον? Και να νομιζεις οτι επεσες και μεσα! Ποιος λοιπον εχει μυαλο η΄δεν εχει? Για ανατρεξε σε δικα μου σχολια και σε δικα σου, που ειναι πλεον οπαδικα, σε ενα σαιτ στοιχηματικο. Τι λεω εγω φιλε μου στα σχολια μου και τι πολλοι απο εσας εδω μεσα...

στις 13/08/2016 17:19
Δεν ανέφερα ονόματα μόνος σου καρφώνεσαι όπως παντα

Και μην μου πεις την γνωστή ατάκα για ποιον άλλον θα έλεγα αφού εσύ ήσουν στη συζήτηση

στις 13/08/2016 17:46
Ρε μπερμπιχαμ, εσυ εχεις μπερδεψει τον πουτσο με τον Γιουτσο! και το Παρισι με το γαμησι! Τι ανακατεβεσαι εσυ? Καλα λεω οτι εισαστε μαλακες εκει πανω. Εδω σας δινουν βιβλια που γραφουν τα αρθρα κανονικα με την γραμματικη που πρεπει κι ενω τα βλεπετε πως ειναι, τα λετε αλλιως!!! Εσυ τι εισαι τωρα ο ιδιος με τον αλλον? Που κολλας στην υποθεση, για το θεο? Η΄ μηπως δεν ξερεις του λογου σου, ποιος ειμαι εγω και ποιος ειναι ο αλλος? Εγω δεν ειμαι παιδακι βρε τυρια, να εχω λογαριασμους πως του λενε. Αιντε μαλακισμενα...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.