Επίσημα στην Γουέστ Χαμ ο Μαζουακού

Επίσημα στην Γουέστ Χαμ ο Μαζουακού



Παίκτης της Γουέστ Χαμ είναι και επίσημα ο Αρτούρ Μαζουακού. Ο Γάλλος αριστερός μπακ υπέγραψε τριετές συμβόλαιο με τα «σφυριά» ενώ ο Ολυμπιακός φέρεται ότι θα βάλει στα ταμεία του ένα ποσό κοντά στα 9 εκατ. ευρώ.

Ολοκληρώθηκε η μεταγραφή του Αρτούρ Μαζουακού στην Γουέστ Χαμ. Ο μέχρι πρότινος άσος του Ολυμπιακού ταξίδεψε στο Λονδίνο και έβαλε την υπογραφή του σε τριετές συμβόλαιο με τα «σφυριά».

Το ποσό της μεταγραφής του δεν έγινε γνωστό, ωστόσο σύμφωνα με τις πληροφορίες υπολογίζεται κοντά στα 9 εκατ. ευρώ. Να σημειωθεί ότι ο Μαζουακού δεν θα έχει δικαίωμα συμμετοχής στα παιχνίδια των «σφυριών» με την Άστρα για τα πλει-οφ του Γιουρόπα Λιγκ, αφού αγωνίστηκε με τον Ολυμπιακό στα πλει-οφ του Τσάμπιονς Λιγκ. Ωστόσο, εφόσον οι Λονδρέζοι εξασφαλίσουν θέση στους ομίλους, τότε θα μπορέσει να αγωνιστεί κανονικά.




Ομάδες που αφορά: ΓΙΟΥΡΟΠΑ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

14 σχόλια:

στις 08/08/2016 14:17
AYTH EINAI ΠΩΛΗΣΗ, ΕΝΝΕΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΓΙΑ ΜΑΖΟΥΑΚΟΥ.

στις 08/08/2016 14:57
ayto einai provato.Meta apo toso sano pisteyei pws o roberto poylithike 3 m enw o amfivoloy poiotitas mazuaku gia 9 m. Milame eiste toso proskynimenoi , den paei para pera. Kako psofo stin thrylota tis eyrwpis.

στις 08/08/2016 16:02
Ενω εσεις που πιστευετε οτι ειχε ερθει προταση για τον μανταλο 5 εκατ. Απο Τουρκια ειστε καλυτεροι ή οτι απεριψε προταση για τον σιμοες 8 εκατ. απο μπετις

στις 08/08/2016 16:37
ΑΔΕΡΦΑΡΑ,ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΟΙ ΠΙΠΕΣ?

στις 08/08/2016 17:08
φορτουνης μεγαλη πουστρα!!!!!

στις 08/08/2016 17:45
e αφου δεν κονομισε ο χοντρος απο τσαμπιονσ λιγκ θα τα αρπαξει απο τις μεταγραφες

στις 08/08/2016 18:09
KALLOS PAIXTHS PISTEUW EKEI HA PAIKSEI AKOMA KALITERA OI XEIROTERA O RONOS HA DEIKSEI MA PANW APO OLA PREPEI NA DOUME AN HA DESEI ME TIN 11ADA OSO GEIA TA MURIA PALI KONOMISE O GAUROS APO EKEI KAI PERA MPRAVO EXEI DIOIKISEI KALITERI APO ALLES ELLINIKES OMADES MOU HIMIZEI LIGO TON SIMERINO AGIAX GEIA NA DOUME?????

στις 08/08/2016 19:45
Λιγα για τον Μασουακου. Αξιζε τουλαχιστον 12 μυρια κατα τη γνωμη μου. Αλλα και παλι, τι τα κανει τα λεφτα ο γαυρος? Τα ξοδευει σε Φιγκειρας για να χανει απο Χαποελ Μπερ Σερβα? Οποτε...

στις 08/08/2016 21:55
ΣΚΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΣΚΑΟΥΤΕΡ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΟΥΕΣΤ ΧΑΜ!

στις 08/08/2016 23:44
Ε τώρα ρε μαλακές ένα μηδενικό πάνω ένα κάτω τι σημασία έχει

Ωραίος ο παχαρος για άλλη μια φορά

στις 09/08/2016 01:23
simoenson τραβα κανε κανενα μπανιο ρε ειλωτα και μην γραφεις εδω μεσα..Για κανενα ρομαντζο ή αρλεκιν καλος εισαι...Οχι για μπαλιτσα ομως...τα μπερδεψες τα site παλι...

στις 09/08/2016 01:26
@birbiham1980 μην το λες αυτο καλε φιλε μου εσυ..εισαι και απο την Καλαμαρια κυριλε τυπος κιριζι χαιλικι!!...Το ιδιο ειναι να στον χωσω και να με πληρωσεις με 10 ευρω και το ιδιο να μου δωσεις 100 ??με απογοητευσες παλι..Καλυτερα σου ταιριαζει θαρρω το τενις απο την μπαλιτσα...

στις 09/08/2016 10:22
norwich toso mikrotsoytsoynos eisai vre koblexike ? Na pareis kamia bmw gia na soy anevasei to ithiko. Exete ginei oles oi gayrieles san ton kyr savva. Paratrexamenoi .

στις 09/08/2016 16:24
Τσιμπουκομαστορα τράβα και γαμησου που θα πεις και από που είμαι παλιοπουστρα

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.