Τα τηλεοπτικά των ρεβάνς των ελληνικών ομάδων στην Ευρώπη

Τα τηλεοπτικά των ρεβάνς των ελληνικών ομάδων στην Ευρώπη



Τηλεοπτική «στέγη» θα έχουν και οι πέντε ευρωπαϊκές αναμετρήσεις των ελληνικών ομάδων την επόμενη εβδομάδα. Δείτε ποια κανάλια εξασφάλισαν τα τηλεοπτικά δικαιώματα.

Ολυμπιακός, ΠΑΟΚ, Παναθηναϊκός, ΑΕΚ και ΠΑΣ Γιάννινα διεκδικούν την πρόκριση για τα πλει-οφ των Τσάμπιονς Λιγκ/Γιουρόπα Λιγκ και την Παρασκευή (29/7) έγινε γνωστό ότι και οι πέντε αγώνες θα έχουν τηλεοπτική «στέγη».

Όσον αφορά τα προκριματικά του Τσάμπιονς Λιγκ, την Τετάρτη (3/8) το Χάποελ Μπερ Σεβά-Ολυμπιακός θα μεταδοθεί από τον ΑΝΤ1 (21:00) ενώ το ΠΑΟΚ-Άγιαξ από τη Nova (21:30).

Την Πέμπτη (4/8), για τα προκριματικά του Γιουρόπα Λιγκ, το ΑΪΚ-Παναθηναϊκός (20:00) αναμένεται να μεταδοθεί από τον OTE TV, ενώ από το ίδιο συνδρομητικό θα μεταδοθεί το ΠΑΣ Γιάννινα-Άλκμααρ (21:00). Τέλος, η Nova θα μεταδώσει το ΑΕΚ-Σεντ Ετιέν (21:00).



Ομάδες που αφορά: ΠΑΟΚ, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Σχολιασμός

20 σχόλια:

στις 30/07/2016 02:02
kouvas-telos επειδη ειναι ντερμπι καλε...

στις 30/07/2016 08:12
POUTANITSES O OLIMPIKOS UA PERASI O PAOK EIVE STO XERITOU I LAGOTOURKI POUTSA KAI KAMPALA

στις 30/07/2016 08:13
OLIMPIAKOS

στις 30/07/2016 11:07
Re malaka lazo mathe na grafeis 1a. Soy vgainei to mati gia na katalaveis tin glwssa poy exeis efeyrei.

στις 30/07/2016 11:08
Oso gia tin thrylota o kaokos tis psofos einai dimosio agatho...oloi prepei na gelasoyme...

στις 30/07/2016 11:51
ΕΝΩ ΕΣΥ ΜΟΡΦΩΜΕΝΕ ΣΙΜΟΝΣΕΝ ,ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΗ ΔΙΑΛΕΚΤΟ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ. ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΓΕΛΙΑ,ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ Γ ΕΘΝΙΚΗ.

στις 30/07/2016 14:21
Kako psofo re poystogayre se oles tis thrylotes.

στις 30/07/2016 15:06
Καλο ειναι η ανοιχτη τηλεοραση που δειχνει το ματσακι. Στο σπιτι καθε Ελληνα αφου ειναι ενδιαφερον το ματσακι. Ο Αντενα θα οικονομησει τρελα απο τις διαφημισεις. Ξερει τι κανει την πιο λαοφιλη ομμαδα θα διαλεγε να δειξει. Εσυ ρε κακομοιρη αεκτζη απο πανω, πρεπει να τραβας καναλι με τον γαυρο που σου σημαδευει τη ζωη. Ναυαγος της ζωης, σκετος. Εγω να θυμισω προχειρα τι θυμαμαι την τελευταια 15ετια μονο. Ολυμπιακος-ΑΕΚ 6-0 πριν λιγα χρονια στο Καραισκακη, 4-0 περυσι, 4-1 στο ΟΑΚΑ το 2001 μαλλον και μετα απο ενα μηνα για το κυπελλο 6-1 παλι στο ΟΑΚΑ. ΑΕΚ -Ολυμπιακος 0-4 στο ΟΑΚΑ τη χρονια που επεσε η ΑΕΚ. το 2006 τρεις νικες του Ολυμπιακου με 3-0 στο Καραισκακη, 0-3 σε τελικο κυπελλου στην Κρητη και 1-3 στο ΟΑΚΑ σε πρωταθλημα! Ξεσκισμα κανονικοτατο σε μια χρονια. Ειναι κι αλλα που δεν θυμαμαι, κι αλλα φυσικα παλιοτερα που ησουν αγεννητος. Εσυ τι εχεις να θυμασαι? Αντε το 4-0 με Ριβαλντο στο ΟΑΚΑ και κατι φτωχες νικες στο γκολ με 1-0 συνηθως. Θα παθεις κι αλλα στραπατσα στο προσεχες με

στις 30/07/2016 15:09
μελλον γιατι αυτη ειναι η μοιρα της ομαδο σου με τον συγκεκριμενο αντιπαλο, δεν αλλαζει αυτο, το ''κισμετ'' δηλαδη...

στις 30/07/2016 15:24
Kako psofo kai stis kryfes thrylotes....Ante pnigite....

στις 30/07/2016 15:28
SIMOE DEN GRAGO KAKA ALLA GAMAO KALITERA

στις 30/07/2016 15:43
ΣΙΜΟΝΣΕΝ-Η ΚΟΛΑΡΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΕΞΑΡΑ.

στις 30/07/2016 15:52
kako psofo eipame.

στις 30/07/2016 18:59
ΟΙ ΑΕΞΑΡΕΣ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ

στις 31/07/2016 14:10
ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΘΑ ΧΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΜΕΤΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥΤΣΟΓΑΥΡΟΙ ΗΣΑΣΤΑΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΟΜΙΛΟΙ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΣΑΣΤΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΤΩΡΑ

στις 01/08/2016 01:40
S.G.W. Αλαξε σημα ντροπιαζεις τον Παναιτωλικο..

στις 01/08/2016 11:24
Γιατι ρε παλικαρι ηλεκτονικε? Δεν τα ειπα καλα δηλαδη? Οταν σας λενε την αληθεια κολλατε ταυτοτητες, οτι ειμαστε γαυροι η΄ξερω εγω τι ε? Περαστικα σου παντως και σε σενα, αφου απο το ονοματακι που υπογραφεις, καταλαβαμε...

στις 01/08/2016 12:04
ΠΟΣΟ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ Ο SIMOENSON21ΠΑΠΑΡΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΑΠΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΧΤΥΠΗΜΕΝΟ ΤΟ ΤΑΣΟ

στις 01/08/2016 16:57
ΣΙΜΟΝΣΕΝ ΚΑΙ ΤΑΣΟΥΛΑ,ΟΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΔΕΡΦΑΡΕΣ.

στις 02/08/2016 18:16
Από τις σφαλιάρες εντός και εκτός γηπέδων έχετε σαλέψει κακομοίρηδες τελείως...Να δω ποιοί θα μιλάνε από εδώ μέσα την Παρασκευή και ποιοί θα κάνουν τουμπεκί...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.