Μαρινάκης σε παίκτες: «Αν δεν προκριθείτε, θα φύγετε όλοι»

Μαρινάκης σε παίκτες: «Αν δεν προκριθείτε, θα φύγετε όλοι»



Έξαλλος ήταν ο Βαγγέλης Μαρινάκης μετά τη «λευκή» ισοπαλία των πρωταθλητών με τη Χάποελ στο «Καραϊσκάκης». «Αν δεν προκριθείτε, μην γυρίσετε» είπε στους παίκτες!

Τα αποδυτήρια του Ολυμπιακού επισκέφθηκε ο Βαγγέλης Μαρινάκης μετά το 0-0 με τη Χαποέλ Μπερ Σεβά για τον 3ο προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ. Η ομάδα του Βίκτορ καλείται να πάρει την πρόκριση στο Ισραήλ και ο ισχυρός άνδρας των «ερυθρόλευκων» τα έβαλε με τους ποδοσφαιριστές:

«Ή το γυρίζετε ή μην γυρίσετε πίσω. Να γυρίσει ο καθένας με τα πόδια σπίτι του. Αυτός δεν είναι ο δικός μου Ολυμπιακός. Ο κόσμος σχεδόν γέμισε το γήπεδο. Και λίγα σας είπε. Δεν ήταν εικόνα αυτή που είδε σήμερα στο γήπεδο. Αν δεν προκριθείτε, θα φύγετε όλοι και θα φέρω άλλους παίκτες για να κάνουμε τον Ολυμπιακό όπως τον θέλουμε», είπε στους παίκτες.



Ομάδες που αφορά: ΜΕΤΑ, ΙΣΡΑΗΛ

Σχολιασμός

35 σχόλια:

στις 28/07/2016 00:49
Στα αρχιδια του εχει την Νοτιγχαμ.

στις 28/07/2016 00:49
Αλλα εχει και παρουσια στα ΑΤ ΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

στις 28/07/2016 00:50
Re prezebora xodre fae kana 2pito kai ade skase kolomagga

στις 28/07/2016 00:53
hremhse mpourmpoulhthra

στις 28/07/2016 01:32
Εσύ φταις που τσεπωνεις τα εκατομμύρια από το champions league κ τις μεταγραφές που πουλάς κ δεν φέρνεις ανάλογους παίχτες. Ο κοκαλης έφερνε παιχταραδες.εσυ μόνο να τα παίρνεις θες.καλα κάνουν κ γιουχαρουν

στις 28/07/2016 01:42
the bike is coming

στις 28/07/2016 02:05
Αμαν τα πηρε ο χοντρος.

στις 28/07/2016 02:06
re ton xontro zhtaei kai ta resta.... re poso kotes eiste re gauroi kai exete toumpekiastei. edeiwkse ton proponhth

στις 28/07/2016 02:48
xaaxxaxaaxaxaxa

στις 28/07/2016 05:05
mprabo proedre mou pes ta pame omadaaa!!!

στις 28/07/2016 07:07
TOYS GAMISE!! STH KYRIOLEXIA OMWS......... K AN DE PERASOYN.. THA MEINOYN EKEI.... STA ΒΑΘΗ ΤΟΥ ΙΣΡΑΗΛ!!!...

στις 28/07/2016 08:00
ααχαχαχαχχα

στις 28/07/2016 08:06
Μαρινακης προς παίκτες: Αν δεν προκριθειτε θα αναγκαστώ να ξαναφορτωσω το νουρ1

στις 28/07/2016 09:10
Ή θα πανε και θα τους διαλυσουν τους Ισραηλινους(κομματακι δυσκολο ο Βιτορ ακομα το κραταει)ή θα πανε και απο πεισμα δε θα περασουν....Παντως τζελουκο τα πραματα σφυξαν διχως 25 μυρρια απο την αρχη...Καλη επιτυχια

στις 28/07/2016 09:24
οπα ρε χοντρε θα τους κλασεις τα αρχιδια .παλιομαλακα

στις 28/07/2016 09:39
ΒΡΕ ΜΠΟΥΧΕΣΤΡΙΔΗ ΜΠΟΥΛΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΤΟΝ ΓΑΒΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΞΕΠΛΥΜΑ?ΟΛΗ Η ΑΓΓΛΙΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ (ΚΙ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΑΓΓΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΑΣ ΠΑΡΕΙ ΜΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ)ΟΤΙ ΤΑ ΨΩΜΙΑ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ.ΠΑΣ ΦΥΛΑΚΗ ΓΙΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ.ΠΗΡΕΣ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΟΜΑΔΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΙ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΝΕΟ ΤΟΠΟ ΔΙΑΜΟΝΗΣ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ.ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΣΟΥΝ ΜΑΓΚΑΣ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ PREMIER LEAGUE.KAMMIA EBEΡΤΟΝ,ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ,ΣΑΝΤΕΡΛΑΝΤ,ΚΡΥΣΤΑΛ ΠΑΛΛΑΣ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΟΜΑΔΕΣ.ΟΠΩΣ ΣΧΟΛΙΑΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟΝ ΓΑΒΡΟ.ΜΟΝΟ Ο ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΕΦΕΡΝΕ ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ (ΤΖΙΟΒΑΝΙ,ΤΖΩΡΤΖΕΒΙΤΣ ΚΛΠ)ΕΣΥ ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΜΕ ΚΑΤΙ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΚΑΙ ΑΣΗΜΟΥΣ ΜΠΟΥΛΗ.

στις 28/07/2016 09:44
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.Ο ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΘΗΣΑΥΡΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΑΡΑΓΓΕΛΝΕΙΣ ΒΟΥΒΑΛΙ.ΤΡΩΣ 5 ΔΙΠΙΤΤΑ ΜΕ ΤΖΑΤΖΙΚΙ ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΣΙΑ ΣΟΥ ΒΡΕ ΜΠΟΥΧΕΣΑ.ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΘΕΛΕΙΣ 4 ΚΑΜΠΙΝΕΔΕΣ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟΥΣ ΣΕ ΕΝΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΧΕΖΕΙΣ.ΤΡΙΦΥΛΛΗ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΕΧΕΙΣ ΓΙΝΕΙ.ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΚΙΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΕΧΕΙΣ ΞΕΦΥΓΕΙ...

στις 28/07/2016 10:39
Kako psofo stin gayriela tin poytana tis ellados stin eyrwpi.

στις 28/07/2016 10:52
Και συνεχίζει ο Μαρινακης :"Μη τυχόν και δεν περάσετε και χάσω τα 25 εκατομμύρια και δεν μπορώ να κάνω μεταγγραφές στην νοτιγχαμ ".

στις 28/07/2016 11:03
Εντάξει αν δεν προκριθούν με αυτή την ομάδα που δεν μπορεί να αλλάξει δεύτερη πάσα έχει ένα δίκιο ο Μαρινάκης πρέπει να αλλάξουν επάγγελμα !

στις 28/07/2016 13:36
μεταφραση τα οσα ειπε ο μαρινακης στους παιχτες.. : θα γυρισεται με τα ποδια γιατι τα λεφτα για τα αεροπορικα συν 2-3 μυρια θα πρεπει να τα δωσω στους ισραηλινους για να περασουμε..

στις 28/07/2016 14:39
ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΝΑ ΦΑΣ 4 ΤΕΜΑΧΙΑ ΑΠΟ ΤΙ ΣΕΝΤ ΤΙΕΝ ΑΡΚΕΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΚΟΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟ ΜΑΛΑΚΙΜΕΝΟ ΕΙΣΑΙ simoenson21ΠΑΠΑΡΙΑ

στις 28/07/2016 15:03
xaxa tha perasi tin xapoel oti nane. to thema einai meta me pia omada tha peksi kai an tha mpi sto champions legue ego thelo uefa tosa xronia exoun mpouxtisi oli

στις 28/07/2016 16:17
Nai mwri royfiola thelw kako psofo gia tin vrwmia tis thrylotas. Na fate skata ayto thelw.

στις 28/07/2016 17:13
Η ομάδα χθες ήταν για κλάματα εγώ ως οπαδός του Θρύλου και όχι του Μαρινακη ένα έχω να πω:τις επιτυχίες που έκανε αυτή η ομάδα στην Ευρώπη τα τελευταία χρόνια καμιά παλιοπουστρα από όσους μας λέτε ευρωπουτανα δεν θα δει στην ομάδα του γι'αυτό σκάστε στερημένα μουνοπανα και άντε γαμηθειτε

στις 28/07/2016 19:01
vasjan eisai ethniki ellados sigoura kai atletiko madritis

στις 28/07/2016 19:07
leonardo alvane as kataferei prota h ethniki alavanias na perasei tous omilous tou euro pou pleon mporoun na perasoun kai oi treis apo tis tesseris mia fora stin istoria tis kai meta pianeis sto stoma sou tin ethniki ellados!!! se mia xora pou se filoksenei kai sou exei dosei fai na fas tha prosexeis pws milas!!!! axaristi fara!!!

στις 28/07/2016 19:10
Για καποιο λογο συμφωνω με το Βαγγελα...

στις 28/07/2016 19:21
Mas Kanate Rezili mlkes an den balete Goal trabate h ston Diaolo na mhn Epistrephete prodotes San den ntrepeste san na sas eixane teleiwsei ta ntempozita paizate exthes paliomalkes wraioys paiktes exoyme ante bgale re mlka victor ton poysth ton termatofylaka kai bale ton kainoyrgio th ton kratas hlhthie eleos

στις 28/07/2016 23:04
krima ta kaimena xaxaxaxa,vlepo na geirisoun me ta podia apo to israel....xaxaxaxa

στις 29/07/2016 10:54
hahahah re bouli eleos , siga ton olibiako les kai milame gia kamia barca omos eleos

στις 29/07/2016 14:40
σιγα το δυσκολο να γυρισουν νοικιαζουν ενα μεγαλο φουσκωτο και το παιζουν λαθρομεταναστες

στις 29/07/2016 15:52
Eτσι ειναι αυτα υπαρχουν διαφορες ομαδων με ομαδες...Παιζει βαζελος και μπαουγκ με Γκαμπαλα πεφτει πουτσα και και δεν κουνιεται φυλλο στους οργισμενους της 13 και 4...Στον ΟΣΦΠ το κακο προλαβενεται πριν γινει...Χωρις καν την παρεμβαση μας...Για αυτο ο συλλογος θα προκριθει και για αυτο ο συλλογος πρωταγωνιστει σε Ελλαδα και Ευρωπη τα τελευταια 25 ετη...ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ..

στις 29/07/2016 22:24
beavis ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΒΡΕ ΓΙΔΙ ΠΟΣΟ ΑΣΧΕΤΟΣ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ.ΚΟΨΕ ΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΦΕΡΝΟΥΝ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ (ΑΝ ΕΧΕΙΣ)ΣΕ ΑΝΙΣΟΡΡΟΠΙΑ.ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΡΙΕΣ.ΕΓΩ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΡΙΕΣ ΣΤΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙΑ ΣΤΑ ΞΕΚΟΛΙΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΠΑΡΤΟΥΖΕΣ.Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΥ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΕΙΣΑΣΤΕ ΒΡΕ ΨΑΡΟΚΑΣΕΛΕΣ.ΚΑΤΙ ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ,ΜΟΛΝΤΕ,ΧΕΡΕΝΦΕΝ,ΦΕΡΕΝΤΣΒΑΡΟΣ,ΝΤΝΙΕΠΡ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΕΣ ΟΜΑΔΟΥΛΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΕΧΟΥΝ ΑΣΕΛΓΗΣΕΙ ΠΑΝΩ ΣΑΣ ΒΡΕ ΓΙΔΙ.ΑΝΤΕ ΑΜΠΑΛΕ ΜΕ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΟΥ, ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙΣ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Ή ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ.

στις 31/07/2016 14:36
χαχχαχαχαχαχαχαχαχα αν επεζε ο Μαρινάκης μπάλα θα τον έβαζα δεξί παγούρι

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.