Σούπερ Λιγκ: Η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος

Σούπερ Λιγκ: Η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος



Δεν προέκυψε κάποιο μεγάλο ντέρμπι στην πρεμιέρα της νέας Σούπερ Λιγκ, που είναι προγραμματισμένη για τις 20 Αυγούστου. Ολυμπιακός-Αστέρας, ΑΕΚ-Παναιτωλικός, Πλατανιάς-Παναθηναϊκός και Λεβαδειακός-ΠΑΟΚ τα ζευγάρια που ξεχωρίζουν - από την 6η αγωνιστική τα ντέρμπι.

Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Δευτέρας (18/7) η κλήρωσης της Σούπερ Λίγκ για τη σεζόν 2016-17. Η σέντρα θα γίνει στις 20 Αυγούστου ενώ για την πρώτη αγωνιστική δεν προέκυψε κάποιο μεγάλο ντέρμπι.

Ο πρωταθλητής Ολυμπιακός θα ξεκινήσει την υπεράσπιση του τίτλου του κόντρα στον Αστέρα Τρίπολης, τον οποίο υποδέχεται στο «Γ. Καραϊσκάκης». Εντός έδρας παιχνίδι και για την Κυπελλούχο ΑΕΚ, που υποδέχεται τον Παναιτωλικό στο ΟΑΚΑ. Αντίθετα, ο Παναθηναϊκός θα παίξει στην έδρα του Πλατανιά, ενώ ο ΠΑΟΚ θα πάει στη Λιβαδειά για να αντιμετωπίσει τον Λεβαδειακό.

Το πρώτο μεγάλο ντέρμπι της σεζόν θα γίνει την 6η αγωνιστική ανάμεσα στον Ολυμπιακό και την ΑΕΚ, ενώ το «αιώνιο» ντέρμπι είναι προγραμματισμένο για την 10η αγωνιστική με τον Ολυμπιακό να υποδέχεται τον Παναθηναϊκό. Στα αξιοσημείωτα πως οι «ερυθρόλευκοι» θα παίξουν όλα τα ντέρμπι του 1ου γύρου εντός έδρας (6η αγωνιστική με ΑΕΚ, 8η με ΠΑΟΚ, 10η με Παναθηναϊκό).

1η αγωνιστική:


Κέρκυρα - Ατρόμητος
Ηρακλής - Ξάνθη
Ολυμπιακός - Αστέρας Τρίπολης
Λεβαδειακός - ΠΑΟΚ
ΑΕΛ - Βέροια
ΑΕΚ - Παναιτωλικός
Πλατανιάς - Παναθηναϊκός
Πανιώνιος - ΠΑΣ Γιάννινα

Όλα τα ντέρμπι του πρώτου γύρου:


6η αγωνιστική: Ολυμπιακός-ΑΕΚ
8η αγωνιστική: Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
9η αγωνιστική: ΠΑΟΚ-ΑΕΚ
10η αγωνιστική: Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός
11η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-ΑΕΚ
13η αγωνιστική: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ




Ομάδες που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΑΕΚ

Σχολιασμός

29 σχόλια:

[+]  FORTOUNHS-17 στις 18/07/2016 20:11

στις 18/07/2016 20:35
Θα σε έλεγα τωρα αλλά σέβομαι την μαλακια στον εγκέφαλο σου...

στις 18/07/2016 21:07
ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΥΤΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΕΙ Ο ΓΑΒΡΟΣ ΦΕΤΟΣ.ΘΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΤΡΕΝΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΟΥΡΑ ΤΟΥ.ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΔΕΝ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΠΕΙ.ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΘΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΦΗΜΗ ΤΟΥΣ.ΑΓΡΙΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΞΕΚΟΛΙΑΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ.Ε ΒΡΕ ΚΑΤΙ ΓΛΕΝΤΙΑ.ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΡΑ.ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ Η ΣΕΙΡΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ.ΤΟ ΟΤΙ Η ΑΕΚ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΝΤΕΡΜΠΥ ΣΤΟ Β'ΓΥΡΟ ΕΝΤΟΣ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ Η ΠΟΡΕΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ Ή ΟΧΙ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΜΩΣ ΑΕΚ,ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΠΑΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΙΣΧΥΡΟΙ ΑΠΟ ΠΕΡΣΙ.Ο ΧΟΝΤΡΟΥΛΗΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΛΥΤΩΝΕΙ ΤΗΝ ΦΥΛΑΚΗ ΕΧΕΙ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΑΣΤΕΣ ΤΟΝ ΠΑΝΕ ΠΙΠΑ ΚΟΛΟ ΕΜΠΛΟΚΗ.ΟΛΟ ΤΟΥ ΑΠΟΡΡΙΠΤΟΥΝ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ.ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΝΑ ΠΑΛΕΥΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΟΥ ΤΗΝ ΝΟΤΤΙΓΧΑΜ ΝΑ ΣΩΘΕΙ.

στις 18/07/2016 21:45
Τα μάθατε για το νουρ1? Μόνο του ήρθε τελικά το ναρκωπλοιο ναι. Κάνεις δεν το φόρτωσε κάνεις δεν το περίμενε μάλλον θα έχασε το δρόμο το καημενουλι

στις 18/07/2016 22:17
ΑΦΟΥ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΛΑΔΩΣΕΙ ΟΛΟΥΣ ΒΡΕ birbiham1980 O XONΤΡΟΜΠΟΥΧΕΣΑΣ ΜΕ ΤΟΥΒΛΑ ΑΠΟ 100€ ΚΑΙ 200€.ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ ΤΩΡΑ.ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ?ΑΝ ΣΟΥ ΕΔΙΝΑΝ ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΕΝΑ ΤΟΥΒΛΑΚΙ ΕΝΙΣΧΥΜΕΝΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΕΣ?ΤΥΧΑΙΟ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΣΚΟΤΩΘΕΙ ΟΙ ΒΑΣΙΚΟΙ ΜΑΡΤΥΡΕΣ (ΚΑΤΙ ΑΛΛΟΔΑΠΟΙ) ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΚΑΡΑΒΙ?ΤΟΥΣ ΕΦΑΓΕ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΦΙΔΙ ΚΑΙ Η ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΟΥ ΜΠΟΥΧΕΣΑ.

στις 18/07/2016 22:36
SKASE RE VLAKA BOUKADORE AKOMA DEN ARXHSE TO PROTA8LHMA KAI KLAIS VLHMA EXEIS KAI APOPSH GIA TO PODOSFAIRO AMPALE AN8ROPE ESY DEN KOITAS MPALA TON DIAITHTH VLEPEIS GI AUTO MIA ZWH 8A EISAI TO POUTANAKI MAS MPGLAMA KARAMOUZA

στις 18/07/2016 23:52
Δεν ασχολούμαι με ΜΑΛΑΚΙΕΣ του στυλ ελληνικο πρω(κ)τάθλημα αλλα θα σας πω κατι. Όλοι τους μα όλοι τους ειναι λαμόγια. Οι δύο ντράγγυνες ΟΣΦΠ και ΠΑΟ έχουν δικά τους παραρτήματα που κάνουν ό,τι γουστάρουν. Όταν βλέπεις στην Ά εθνικη Λεβαδειακούς, Ατρομήτους, Ξάνθες και Λάρισες ε τότε τί να πεις ρε πούστη; Με συγχωρείτε για τις εκφράσεις μου αλλα δεν μπορεί παραρτήματα του μεγαλύτερου εμπόρου ηρωίνης στον κόσμο να παίζουν στην α εθνικη και μάλιστα να εκπροσωπήσουν ίσως και την Ελλαδάρα στην Ευρώπη. Δηλαδή θα μας φέρουν βαθμούς ο σκατοατρόμητος, η σκατοξάνθη, ο σκατολεβαδειακός ή η σκατοπουτάνα η κωλολάρισα; Ή μήπως ο παλιοπουσταρας ο βρωμοβάζελος το μεγαλύτερο τσιράκι του γαύρου; Εεε;

στις 18/07/2016 23:54
Τις μεγαλύτερες πούτσες πάντως πρέπει να τις φάνε ο ΒΑΖΕΛΟΣ και ο ΓΑΥΡΟΣ. Αφού ειναι οι 2 μεγαλες πουτάνες της ΕΥΡΩΠΗΣ τι περιμένεις; Ειδικά ο βάζελος είναι... και μετά ο κωλόγαυρος.

στις 18/07/2016 23:54
ΓΑΜΩ ΤΟ ΒΑΖΕΛΟ!!!

στις 19/07/2016 00:01
Είναι η σουπερκλίκα. Ή μάλλον...; Σούπερ Λίγδα! Όπου Ολυμπιακός, Παναθηναϊκός, Ατρόμητος, Ξάνθη, Λεβαδειακός, Λάρισα, Ηρακλής και ίσως και Πανιώνιος, Πλατανιάς, Κέρκυρα κ.λ.π. κάνουν ότι γουστάρουν με τις διαιτησίες 101% υπέρ τους. Είδατε ποσο ευνόησε η διαιτησια πέρσι το γαύρο να πάρει πρωτάθλημα, το βάζελο στα play-off καροτσάκι τον πήγαινε η διαιτησια, τον ατρόμητο που στο β γύρο του σφυρίζανε αδιάφορα (ετσι κόντεψε ο χοντρος απο τελευταία θέση να τον βγάλει Ευρώπη), τη Λιβαδειά την παλιοβρωμιάρα που πήγε καλά και σώθηκε απο νωρίς χάρη στην ύπαρξη της διαιτησίας, τη γαύροξάνθη που επίσης τη βοηθούσε η διαιτησια σε αρκετά ματς, τις γριες που μονο ολυμπιακος β δεν ονομάστηκαν και φυσικά...μη μου πείτε το καλυτερο πάντα για το τέλος. Το οποίο θα γράφει σε άλλο μήνυμα.

στις 19/07/2016 00:07
Η γαυρολάρισα. Αυτή η ομαδα ολη τη χρονια με διαιτησια έπαιζε. Ετσι πηρε αέρα πρωτάθλημα ΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΗ ΚΛΟΠΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΑΞΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑ η οποία Κέρκυρα ολη τη χρονια πάλευε με διαιτησίες. Το μεγαλύτερο θύμα διαιτησίας πέρσι επεσε ο πεντακάθαρος Απόλλων Σμύρνης ειδικά στους αγωνες με τη ΓΑΥΡΟΛΑΡΙΣΑ οπου γινότανε της πουτανας. Ο ΚΟΥΓΙΑς διόριζε διαιτητές μάλλον καλυτερα κοράκια να διευθύνουν αγώνες της πιο πουλημένες ισως ομάδας της β εθνικής. Πώς νομίζετε ανεβηκε στην α; Πως νομίζετε θα πάρει πρωτάθλημα σε 5 χρόνια; ΧΑΧΑΧΑ. Ένας κουγιας κι ενας μαρινακης ειναι η απάντηση παρέα (οπως πάντα) να το δειτε το 2021 θα το πάρει η ΑΕΛ.

στις 19/07/2016 00:27
Σχολιασμοι @biribiri me bookadoros για την υποθεση νουρ 1...Ναι ρε μεγαλοφυιες μου εσεις τον εχουν τον Μαρινακη στην μπουκα ολα τα συστημικα πολιτικα κοματα και εφαγε το κυκλωμα της παραγκας τους βασικους μαρτυρες και λαδωσε τους υπολοιπους...Ρε bookadore σε σενα θα απευθυνω τον λογο γιατι ο biribiri δεν φημιζεται για την εξυπναδα του χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Εχεις σκεφτει ποτε να γραψεις καμια αστυνομικη νουβελα??Best seller θα γινει!!Χανεσαι εσυ ρε ταλεντο εδω μεσα...Αρε μαλακηδες τυφλοποντικες καγκουροτριμαλακες!!Για αυτο ειχαμε 35 χρονια Πασοκ,...Τετοια ανεγκεφαλα ζωα πηγαιναν να ψηφιζουν....Τυρογαλο εχει γινει το μυαλουδακι σας απο την πολυ μαλακια και το λιβανισμα απο τα ΜΜΕ...αχ χα αχ χα αχ χα

αχ και βαχ

στις 19/07/2016 00:34
ακου οι μαλακιδες θεωρεια!! εφαγε λεει το κυκλωμα του Μαρινακη τους βασικους υποπτους, και λαδωσε τους υπολοιπους...Που εγω να βγω και κανω μηνυση στον Μαρινακη οτι με εβρισε η οτιδηποτε αλλο ξερω γω,θα τον συρουνε σε δικη θα στειλουνε και οι μισες ΠΑΕ επιστολη με κοινοποιηση στην fifa ,uefa,fiba,fbi,cia...και θα τον αφηνανε στο απυροβλητο τον Χοντρο που τον κυνηγαει ολο το πολιτικο συστημα,απλα να κλασει και τον χωσανε μεσα...Ποσο μαλακες ανεγκεφαλοι γκασμαδομυαλοι μπορει να ειστε απο την πολυ προπαγανδα που σας ταιζουν??Ποσο ρε Ελληναρες αθανατοι??

στις 19/07/2016 01:01
OTI KE NA LETE PAO OSFP ESON KRATOS BORIS NA TA BALIS ME AYTO

POTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

AYTOI KANONIZOYNE PIOS THA PAROI TO PROTATHLIMA ANNN DEN TO THELOYN THA TO PARI KAPIOS ALOS

PAOK

LARISA

AEK

LIPON OSO KE NA PROSPATHOYNE THA XANOYNE TELEYTEA E PROTELAYTEA AGONISTIKI STA GIPEDATOYS APO PANAXAIKI IONIKO GIA AYTO AGNOISTETOYS TO KALITERO POY EXETE NA KANETE AYTES KANONIZOYN TA PANDA POTE STIN ISTORIATOYS XASANE STA GIPEDAtoys GIA NA XASOYN TO PROTATHLIMA OTAN TA XANANE PALI E ESTORIA TA LEOI EXNE ESOTERIKA PROBLIMATA DOIEKISEOS KE SAS THIMIZO KATI O PAO GIA MENA TA KANONIZOI OLA TA PROTATHLIMATA POY EPERNE O OSFP I FORATO PIRE O PAO O LOGOS POY TO PIRE ETANE PROSOPOIKOI LOGOI O OSFP ETANE 5 BATHMOYS MPOSTA KE EXE 5 E 6 AGONISTIKES NA TELIOSOI KE DIOXANE TON PROPONITOI KE BALANE TON ELEFADO PISTOS STIN OIKOGENIA TOY OSFP NA EXI KE AYTOS ENA PROTATHLIMA AALA GELASTIKANE XEXASANE OTAN ETANE PROPONITIS STON OFH POY PLAKOTHIKE ME TOYS BARDINOLEOYS STO XILO KE PERIMEN

στις 19/07/2016 01:09
NA PAROI PROTATHLIMA AYTOI ENE DINAMI OPOS KE O BAGIEBTS OYTE PAO OYTE ETHNIKOI PRIGIPA TON LEGAME ALA ANOTERES DINAMES

στις 19/07/2016 03:54
@bookadoros. Να είσαι αεκ, να γράφεις δύο μεγάλες παραγράφους σε θέμα που αναφέρεται σε όλη την σούπερ λιγκ, και να μιλάς μόνο για τον ολυμπιακό και τον Μαρινακη. Θέλει η πουτανα να κρυφτεί και ο... Μαρινακης δεν την αφήνει. ΥΓ με άλλα δύο "θα" συμπληρώνεις τα 100. Όπως κάθε χρόνο στην αρχή "θα θα θα θα θα " και στο τέλος μένουν μόνο "θα".

στις 19/07/2016 04:26
Ρεαλιστικοί στόχοι ορισμένων ομάδων(1.στόχοι για το πρωτάθλημα, 2.για κύπελλο, 3.για Ευρώπη) :ολυμπιακός (πρόβ.1-2):Πρωτάθλημα, κύπελλο, όμιλοι ch l και 16 ή αξιοπρεπής βαθμοί στους ομίλους (πχ 7-9) αλλιώς καλή συνέχεια στο europa League (8-4).

Παναθηναϊκός(πρόβ.2-5):2η θέση στο πρωτάθλημα με όχι μεγάλη διαφορά από τον πρώτο (πχ 10-15 max), κύπελλο, αξιοπρεπή βαθμοί στους ομίλους του europa League (πχ 5-7)και διεκδίκηση πρόκρισης στους 32.

Παοκ(πρόβ.2-5):ομοίως με παο όσον αφορά το πρωτάθλημα, κύπελλο, όμιλοι ch l αλλιώς πρόκριση στους 32 του europa.

Αεκ(πρόβ.2-5):ομοίως με παο, κύπελλο, όμιλοι europa.

Αστέρας Τρίπολης (πρόβ.5-9):εισαγωγή στα πλέι οφφ, διεκδίκηση κυπέλλου (ημιτελικός, τελικός)

ΑΕΛ (πρόβ.6-10):εισαγωγή πλέι οφφ ή έστω διεκδίκηση μέχρι τέλους, αξιοπρεπή πορεία στο κύπελλο

Ατρόμητος (πρόβ.5-9):ομοίως με αστέρα Πας Γιάννενα (πρόβ.6-9):ομοίως με Λάρισα. Ηρακλής (πρόβ.8-13):Αξιοπρεπή συμμετοχή στο πρωτάθλημα -νίκη στο ντέρμπι της Θεσσαλονίκης, αξιοπρεπή πορεία στο κύπε

στις 19/07/2016 04:27
στο κύπελλο.

**πρόβ=πρόβλεψη για την τελική θέση στο πρωτάθλημα (χωρίς πλέι οφφ)

στις 19/07/2016 15:50
olimpiakos protos paok deyteros oi ipolopi na pone na gamiuoune

στις 19/07/2016 15:52
Μπιβιτριβις τράβα παρέδωσε τα "βιβλία" του πρεζεμπορα στον τσιπρα και άσε τις μαλακοεξυπναδες σου σκατοβλακα

στις 19/07/2016 16:25
BIRBIHAM ΓΕΝΝΗΘΗΚΕΣ ΒΛΑΚΑΣ Η ΕΓΙΝΕΣ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ?

στις 19/07/2016 16:31
Gennithike vlakas. Afou einai vazelos. Alla ki esy kwlogavre mi milas poustraki tou kerata! Vevaia einai k oi alloi oi gavroi tou vorra... Paok aris iraklis

Mipane ta parartimata tou xontrou gia stimena.

στις 19/07/2016 16:34
Prepei na anevei o OFI gia na katharisei i mpoxa. Giati me gavrovazelous-amerikanakia douleia...DEN GINETAI.

στις 19/07/2016 16:35
Pao+Osfp=KRATOS

OI 2 OMADES TOU KRATOUS POU PAIZOUN SE KRATIKA GIPEDA EDIKA O VAZELAS...

στις 19/07/2016 17:17
To pire i AEKARA....Oi alloi as kanoyn oneira....

στις 20/07/2016 01:02
Bou

στις 20/07/2016 15:44
RED_KOZANH_7 EXΕΙΣ ΑΠΟΨΗ ΚΙ ΕΣΥ ΒΡΕ3 ΔΑΦΝΟΤΣΙΜΠΟΥΚΩΜΕΝΕ GAY ΓΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ?ΑΝΤΕ ΣΤΗΝ ΣΤΑΝΗ ΣΟΥ ΣΟΥΡΔΕ ΝΑ ΑΡΜΕΞΕΙΣ ΚΑΜΜΙΑ ΑΓΕΛΑΔΑ ΒΡΕ ΓΙΔΙ.ΕΣΕΝΑ Ο ΚΑΗΜΟΣ ΣΟΥ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΕΥΡΩΠΗ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΟΛΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΟΛΟΣΟΥΦΡΙΔΙ ΣΟΥ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΑΤΟ ΤΟΥ ΜΠΟΥΚΑΛΙΟΥ ΤΗΣ ΣΑΜΠΑΝΙΑΣ.ΧΟΥ ΒΡΕ ΓΙΔΙ.ΕΔΩ Η ΚΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΣΚΙΣΕ ΤΟΝ ΠΑΤΟ 2 ΦΟΡΕΣ ΣΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΗΝ ΠΑΡΘΕΝΙΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤΑ ΧΑΛΑΡΑ.ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΒΟΣΚΙΣΕΙΣ ΒΡΕ ΑΜΠΑΛΕ ΜΕ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΟΥ ΜΑΛΑΚΟΠΙΤΟΥΡΑ.

στις 20/07/2016 15:50
akyros.gr NA EIΣΑΙ ΓΑΒΡΟΣ,ΝΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΣΚΙΣΕΙ ΤΟΝ ΠΑΤΟ Η ΚΟΥΛΑ 2 ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (ΘΕΛΑΤΕ ΚΑΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΓΙΔΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ) ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΥΡΩΠΗ ΑΦΟΥ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΜΕ ΤΑ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΑ STRING ΚΑΙ ΣΑΣ ΞΕΚΟΛΙΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ Ο ΕΙΔΗΜΩΝ ΤΩΝ ΠΡΟΒΛΕΨΕΩΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ.ΤΙ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΞΕΡΑ?ΑΦΟΥ ΠΑΛΙ ΠΟΥΤΣΕΣ ΘΑ ΦΑΤΕ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΕΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΙΡΑ ΣΑΣ.ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΑΚΟΜΑ?ΞΥΠΝΑΑΑΑΑ

στις 20/07/2016 15:56
beavis ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΒΡΕ ΓΙΔΙ?ΓΙΑΤΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΓΑΒΡΟΙ ΔΕΝ ΦΗΜΙΖΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΥΠΝΑΔΑ ΣΑΣ.ΤΟ IQ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΡΑΜΑ ΣΙΔΗΡΟΣΤΟΚΟΥ ΚΑΙ ΜΠΕΤΟΝ ΑΡΜΕ.ΒΡΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΒΑΖΕΙ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ Ο ΜΠΟΥΧΕΣΑΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΧΑΡΤΖΙΛΙΚΙ ΒΡΕ ΑΜΠΑΛΕ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ?ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΟΥΜΕ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΧΟΥΧΛΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΡΩΜΕΝΩΝ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΥΦΗΛΙΟ ΜΟΥΣΤΑΛΕΥΡΙΑ.ΑΝΤΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΒΟΣΚΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΣΤΟ ΤΡΟΚΑΝΤΕΡΟ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΕΙ ΜΠΡΟΣ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΣΟΥ ΓΙΔΟΒΟΣΚΕ.ΧΟΥ ΡΕ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.