Έμεινε στον Ολυμπιακό ο Καμπιάσο

Έμεινε στον Ολυμπιακό ο Καμπιάσο



Παίκτης του Ολυμπιακού και τη νέα σεζόν θα παραμείνει ο Εστεμπάν Καμπιάσο, παρά τα σενάρια που ήθελαν τον έμπειρο μέσο να αποχωρεί από τους «ερυθρόλευκους».

Τη φανέλα του Ολυμπιακού για ακόμα μια σεζόν θα φοράει ο Εστεμπάν Καμπιάσο. Παρά το γεγονός ότι το διαζύγιο μεταξύ των δύο πλευρών ήταν πολύ κοντά, τελικώς έγινε η ανατροπή και ο Αργεντινός θα παραμείνει στους «ερυθρόλευκους».

«Είμαι ευτυχισμένος που παραμένω στην οικογένεια του Ολυμπιακού και θα δώσω τα πάντα για να βοηθήσω την ομάδα να εκπληρώσει τους στόχους της. Θέλω να ευχαριστήσω τον σύλλογο για την εμπιστοσύνη και ανυπομονώ να βρεθώ και πάλι μπροστά στους μοναδικούς, θρυλικούς φιλάθλους μας», τόνισε ο Καμπιάσο.

Στην ανακοίνωση δεν διευκρινίζεται το χρονικό διάστημα της συνεργασίας, ωστόσο οι πληροφορίες αναφέρουν ότι ο Αργεντινός υπέγραψε μονοετές συμβόλαιο.

«Η ΠΑΕ Ολυμπιακός ανακοινώνει την επέκταση της συνεργασίας της με τον Εστεμπάν Καμπιάσο», αναφέρει η σχετική ανακοίνωση.



Ομάδα που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

28 σχόλια:

[+]  PabloGarciaG4 στις 11/07/2016 22:38

στις 11/07/2016 22:57
και πολυ καλα εκανε θα βγαλει και μαλλια φετος

στις 11/07/2016 23:24
ΡΕ ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΗΤΕ ΚΑΙ ΟΙΔΥΟ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ

[+]  jordan21 στις 12/07/2016 01:37

στις 12/07/2016 10:55
Ο ΚΑΜΠΙΑΣΟ ΣΑΣ ΤΟ ΣΦΥΡΙΞΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ, ΒΟΛΕΥΤΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΝΙΑ,ΠΑΡΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΝΙΑ.

στις 12/07/2016 12:04
Που σε πονει και που σε σφαζει ο Καμπιασο σε σπαραζει...Καλος ο παλεμαχος πελατες...που να σας εξηγω τωρα..δεν μαθαινουνε μπαλιτσα στο νετ...

στις 12/07/2016 12:21
Σωστα θα μαθετε μπαλιτσα αρχες Νοεμβρη που δε θα υπαρχει επο...Κοντος ψαλμος αληλουια...

στις 12/07/2016 12:31
xaxaaxaxa γιατι την καταργησανε??

στις 12/07/2016 12:34
Oχι θα τη γαμησουνε....Βασικα θα τη γαμησετε:)

στις 12/07/2016 12:45
Cambiasso stin b'ethniki toy xronoy tha ananewseis?

στις 12/07/2016 14:01
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΜΟΝΟ ΕΣΕΙΣ , ΚΑΦΕΝΕΙΑ.

στις 12/07/2016 14:02
xaxaxaxa milaei to xanoumi gia b ethniki xaxaxaxaxaxaxaxaxa

στις 12/07/2016 15:39
to xanoumi file vlaka apo panw persu se phdikse 2 fores,mia ksepartheniasma kai mia kupello kai meta ediwksws proponhth paixtes ola,siga mwre pws kanete etsi mia POUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUTSA fagate

στις 12/07/2016 17:27
ΒΑΛΕ ΤΟΝ ΗΛΙΑ ΣΤΟ ΡΟΛΟΙ ΝΑ ΜΕΤΡΑΕΙ ΠΟΣΑ ΤΡΩΕΙ.ΓΙΑ ΤΑ ΧΑΝΟΥΜΑΚΙΑ ΤΗΣ Γ ΕΘΝΙΚΗΣ

στις 12/07/2016 20:18
axaxaxaxaxaxaa eisai asteios penalntounh.....A.E.K kupellouxos 2016(STIS 2 POUTSES H MIA DWRO)Xairetismata ston silva pou gia ena tropaio diwksate tetoio proponhth...Ta leme tou xronou ston teliko penalntounh....

στις 12/07/2016 20:22
Oso gia kampiaso RESPECT,krima na einai se tetoio sullogo,ton legomeno << LA PUTANA DE EUROPA >>.Oi ITALOI to eipan oxi egw kompleksikoi!!!!

στις 12/07/2016 20:43
Eτσι τωρα το φερες καλα Λιακο..RESPECT στον ΚΑΜΠΙΑΣΟ...σε αυτο που μπερδευεσε φιλε χανουμομπερδεμενε ειναι για το μεγαλο ΣΥΛΛΟΓΟ ενας ειναι στην ΕΛΛΑΔΑ σε επιπεδο ευρωπαικων διαστασεων...Ο ΟΣΦΠ!!Καποτε μεγαλοι ποδοσφαιριστες ερχοντουσαν και στον ΠΑΟ...αυτο ηταν παλια ομως!!Πολυ παλια!!

στις 12/07/2016 20:47
αεκτζηδες το μοναδικο φαινομενο οπαδων στον κοσμο που εχει καταγραφει ,να τρωνε παλι τετραμπαλο μεσα στην χρονια, και να βγαζουν γλωσσα επειδη εκαναν δυο νικες, με μισο μηδεν και για καρδιακα επεισοδια!!Μια φορα μου εριξαν 4 πριν οκτω χρονια ,και μου το ελεγαν, μεχρι φετος που με κερδισαν δυο φορες χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ντορτια εφαγες παλι πελατη! το λησμονησες???Απο την πολυ πουτσα παραμιλατε πουθεναδες

στις 12/07/2016 21:41
POUTANES GAY-ROI TELEIWSATE,OSO GIA THN ISTORIA SAS EXOUN BALEI 7 TA XANOUMIA MPASTARDA,POUTANES THS EYRWPHS MIA ZWH THA EISTE.O BAZELOS KAI H AEK EXOUN PAIKSEI KAI HMITELIKA SE EYRWPH,ESEIS POUTANAS GIOI POUTHENADES EISASTAN MIA ZWH GAMW THN PARAGKA SAS TELEIWSATE!OPOIOS SAS GAMAEI EINAI AEK

στις 12/07/2016 22:33
Αστα τα ποδοσφαιρικα, πιθηκανθρωπε manic...Γραφε στο forum που σε εχω τιμωρια αιχμαλωτο διαδικτυακη μου πουτανα,προπονητη,hacker,ninja...Αστη την μπαλιτσα ,για κανενα τενις εισαι λουλουκα μυρωδικο...

στις 12/07/2016 22:44
gimnasia_la_plaka αστο ηρθες τελευταιος..Μας τα ειπανε τα καλαντα σημερα....Οσο για εφταρες εξαρες φτου και βγαινω,εχεις χασει το μετρημα...Eφτασες ημιτελικα ναι..ΗΤΑΝ ΕΚΠΛΗΞΗ ΟΜΩΣ!! ΤΟΤΕ ΟΥΤΕ ΣΤΙΣ ΦΥΛΑΚΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΑΝΕ χανουμοχωριστρα..Ενω εγω εχω μουρη στην Ευρωπη διαχρονικα πελατακο..Ερχεται Μπαγερν,Ατλετικο και Γιουβεντους και με κερδιζει με αιτηση πουτανιτσες...Ειμαι μεγεθος χανουμομπερδεμενε..Μονο εσεις οι πελατες τα πιπιλατε αυτα απο το τσουξιμο στο κολι,σε ολη την ευρωπη με σεβονται, ...Θυμασαι να ηταν ετσι ποτε ο βαζελος ή εσυ??Με αιτηση κερδιζουν στο Καραισκακη εδω και δεκαετιες σταθερα....Οταν κερδιζουν...Οχι φωτοβολιδες και αντε καναμε μια πορεια..Αιντε μυρωδικα, οταν θα μαθετε μπαλιτσα θα εχει παγωσει η κολαση...

στις 12/07/2016 22:54
Παρε και την εφταρα σου να την θυμηθεις αν εισαι παλιος,και παλι αν εισαι νεος να μαθαινεις... https://www.youtube.com/watch?v=HyoxN4eq4lw

στις 12/07/2016 22:57
https://www.youtube.com/watch?v=FPQXgVk2_OU

στις 14/07/2016 11:48
<<και με λες και σε λεω ,και απο οτι βλεπεις ξεχασα γρηγορα δεστο αλλη μια>>...Πες στην μανα σου ρε Χριστιανε μου ,να την ξαναγυρισουμε αυτη την τσοντα με τους μαυρους!!Πληρωνω καλα λεφτα!!Να φας κανενα σουβλακι να λαδωσεις το αντερακι σου ,και να σε γραψει στο νυχτερινο γυμνασιο να μαθεις Ελληνικα να συνεννοουμαστε..Εχουμε βγαλει τα ματια μας,για να καταλαβουμε τι γραφεις ρε Θωμα Ματσιο manic...

στις 14/07/2016 15:57
Iατρεεε @g223344... Κυρ Γιωργηηη.. δεν ξερω αν ηταν ναυτης πειραιωτης ,καντιλαναυτης ο μπαμπας σου ,η αστροναυτης...Αλλα ειπαμε αστη την μπαλιτσα!! σε διαβαζω στο facebook και τα πας καλα!!Για διοργανωση κανενος ερανου καλος εισαι...Για μπαλα και στοιχημα ,αστο καλυτερα εχεις τσακωθει απο παλια με το αντικειμενο..παρατα τα Μπαρμπα ..Η φωτογραφια που γυριζεις τα αρνια σου ταιριαζουν περισσοτερο!!

στις 14/07/2016 16:24
@beavis Με αυτο που ειπες για τον μπαμπα του g223344 μπορουμε να βγαλουμε καμια ακρη?Nα βοηθησουμε και εμεις αν ειναι τον φιλτατο g223344 ,να μαθει εστω τωρα ποιος ειναι!

στις 14/07/2016 16:28
Ναι μπορειτε να τον βρειτε φιλε τυροπιτας, πες στον φιλο σου g223344 να παει στην Αννιτα Πανια, και στην Νικολουλη πως τις λενε...Οχι εδω μεσα ομως..Εγω γαμησει πολλες ,αλλα μπαμπας σας δεν δηλωνω..Αν και ισως ειμαι ποτε δεν ξερεις!!

στις 14/07/2016 20:53
File beavis,me megalh afosiwsei diavasa auta pou eipes.Gia thn pouuuuuuuuuuuuuuuuuuutsa sto kupello den phres thesh omws.To mono pou kanate einai na diwksete ton silva giati xasate to kupello(afou den mporesate na diwksete ton gkritzikh).Oso anafora oti sas phrame thn parthenia me miso 0,einai san na mou les oti gamises parthena alla den evgale 200ml aima alla 30ml,egw kai ta duo KSEPARTHENIASMA ta lew,giati kaneis den se nikhse mono h A.E.K.Oso anafora thn eurwph fetos kserw ase,eiste atuxoi mwre,pali 10 vathmous tha parete kai pali xeimwna spiti...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.