Υπογράφει στον Παναθηναϊκό ο Λεντέσμα

Υπογράφει στον Παναθηναϊκό ο Λεντέσμα



Παίκτης του Παναθηναϊκού θα πρέπει να θεωρείται ο Κριστιάν Λεντέσμα. Ο Αργεντινός μέσος ήρθε σε συμφωνία με τη διοίκηση των «πρασίνων» για διετές συμβόλαιο ύστερα απ’ τη σημερινή (10/7) συνάντησή του με τον Αντρέα Στραματσόνι.

Στον Παναθηναϊκό θα συνεχίσει την καριέρα του ο Κριστιάν Λεντέσμα. Έπειτα από τετράωρη συνομιλία του ατζέντη του με τον προπονητή του Παναθηναϊκού, Αντρέα Στραματσόνι, οι δύο πλευρές έδωσαν τα χέρια και ο Αργεντινός μέσος θα υπογράψει διετές συμβόλαιο.

Σύμφωνα με τις πληροφορίες, o 33χρονος κεντρικός μέσος θα λαμβάνει ετήσιες αποδοχές λίγο κάτω από τις 500 χιλιάδες ευρώ, χωρίς σ’ αυτά να συμπεριλαμβάνονται κάποια μπόνους. Το μόνο που απομένει για την ολοκλήρωση της συμφωνίας είναι η επίσημη ανακοίνωση της ΠΑΕ.



Ομάδα που αφορά: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Σχολιασμός

10 σχόλια:

[+]  antihooliganos στις 10/07/2016 22:12

στις 11/07/2016 10:32
pies ena kai xalarwse megale

στις 11/07/2016 13:53
ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΓΚΙΣΤ Ο ΑΝΤΙΧΟΥΛΙΓΚΑΝΟΣ.

στις 11/07/2016 14:20
antihooliganos=antisenariografos

στις 11/07/2016 21:05
Ο Εσιεν ποτε φευγει?

στις 12/07/2016 00:29
@antihooliganos ενα απο τα καλυτερα παιδια που γραφουν στο agones.gr και γραφω σοβαρα αυτη την στιγμη και το υπογραφω..Ειλικρινα στεναχωριεμαι οταν βλεπω καλα παιδια οπως ο αντιχουλης να εχουν μποτιλιαριστει στο μυαλουδακι τους απο την πολυ προπαγανδα..Απο τις μεγαλες μου συμπαθειες στο site.. Συγχαρητηρια στην μητερα σου λεβεντη μου!!Δεν φταιει ομως αυτη για την προπαγανδα που σου πλασαρουνε στην πολη σου..Η μητερα σου σε αυτο που ηταν υποχρεωμενη να σου προσφερει στο εδωσε και με το παραπανω..Ελληνιδα μανα !!σημερα οταν ειναι σωστη αποτελει απλα ηρωιδα!!! να γραψω και την παρολα μου!!

στις 12/07/2016 00:35
Eγω δεν ξερω τι λετε μορτες ,αλλα ο Βαζελος εχει κανει τις φθηνοτερες, και ποιοτικοτερες μεταγραφες μεταξυ τετραδας παο-αεκ-παοκ-ατρομητος....Και η δευτερη θεση ειναι κλεισμενη απο τωρα ..Για τον τριτο ψαχνουμε στους υπολοιπους ,που απομενουν συν του αστερα...Αν το περναν για αποδοση τραικαστ τυπου ιπποδρομιων..Το φορκαστ το πιασατε πιστευω..

στις 12/07/2016 14:39
parte kai ton tziortzopoulo kai kleisate,reeeeeeeeeee gelane oi petres reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

στις 12/07/2016 15:44
ledesma leei xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa,fere gudjiosen re tigrh na trelathoume,mhn sou pw kai edinio xaxaxaxaxaxax.....Ta zwa tou karaflouzou eiste MPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

στις 14/07/2016 03:22
Γιατί ρε χανουμά εσύ τι έχεις κάνει;

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.