Λουκέτο στη Θύρα 4 από Κοντονή

Λουκέτο στη Θύρα 4 από Κοντονή



Κλειστή μέχρι τις αρχές Νοεμβρίου θα μείνει η Θύρα 4 στην Τούμπα έπειτα από απόφαση του Σταύρου Κοντονή για όσα έγιναν στον ημιτελικό Κυπέλλου με τον Ολυμπιακό.

Ο υφυπουργός Αθλητισμού, Σταύρος Κοντονής αποφάσισε να κλείσει την Θύρα 4 του γηπέδου του ΠΑΟΚ ως και την 1η Νοεμβρίου εξαιτίας των επεισοδίων στον ημιτελικό του Κυπέλλου με τον Ολυμπιακό. Εκτός αυτού, η ΠΑΕ καλείται να πληρώσει και πρόστιμο ύψους 70.000 ευρώ.

Να σημειωθεί ότι η ποινή δεν ισχύει για τα ευρωπαϊκά παιχνίδια ενώ ήδη υπάρχουν σκέψεις από την ΠΑΕ ΠΑΟΚ οι κάτοχοι διαρκείας στη Θύρα 4 να πάνε σε άλλη κερκίδα.



Ομάδες που αφορά: ΠΑΟΚ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

36 σχόλια:

στις 07/07/2016 16:45
και τωρα ειναι η σειρα της Αεκ....

στις 07/07/2016 16:49
Ετσι πρεπει ...

στις 07/07/2016 17:09
ΓΙΑΤΙ ΠΑΟΚ ΚΥΡΙΕ ΚΟΝΤΟΝΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ!

στις 07/07/2016 17:15
ΤΑΣΟ,ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΣΩΣΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.

στις 07/07/2016 17:49
Θα βάλουν τον αγώνα παοκ οσφπ μέσα σα αυτό το διάστημα η επο επίτηδες

στις 07/07/2016 17:50
Έρχεται. Και η σειρά μας η 21 δεν κλείνει μαλακα κοντονη

στις 07/07/2016 18:38
Prepei na prostatepsoume to prwtathlima mas kai tous pextes pou tha ferei o vaggelas.De prepei na fygoune alloi roberto gia autous tous logous.Esas mporei na min sas endiaferei afou exete omades tou KOLOU alla emeis oi olympiakoi exoume stoxous!

στις 07/07/2016 20:11
paok?poios paok??re administrator bale kanena 8ema gia Larissa,Atromito,Astera poy mas exete taraksei me eidiseis gia toys pantotinoys ektoys sthn Ellada..Anebike Larissa fetos isodinami omada me paokaki...giati den bazeis kamia eidisi na enimeronomaste??Mipos epeidi to paokaki einai se megaliteri poli??H mipos einai omada mege8oys Pao kai den to kserame??ainte mas priksate ta paparia me to paokaki...Gia kanena Astera pote 8a grapsete??Einai kaliteri omada o mpaogk apo ton Astera kai ton atromito???Den nomizo...

στις 07/07/2016 20:13
louketo leei sthn 8yra 4...kai elega giati me etrogan ta arxidia moy...otan rixnoyn karekles mesa sto gipedo gia na paroyn X apo ton astera tote einai kala...aisto dialo mpoygatses...

στις 07/07/2016 20:21
Hammerhead στο κουβά και το μυαλό τι έχεις σκατά....

στις 07/07/2016 20:30
τι ειναι ρε robertnestmariliza???Τι δεν καταλαβες??καλα γραφει το παληκαρι...Εχεις δει καμια ειδηση για Αστερα??Η μηπως εχεις καλυτερη ομαδα απο τον Αστερα και δεν το ξεραμε??Ααα εχεις περισσοτερο κοσμο...Στα αρχιδια μας!!!Και ο Ατρομητος εχει περισσοτερο κοσμο απο σενα !!!Τα Γιαννενα κοβουνε περισσοτερα εισιτηρια απο σενα!!Ειδες καμια ειδηση για τον ΠΑΣ??

στις 07/07/2016 20:42
Δώστε μας λίγο από αυτά που τρώτε...

στις 07/07/2016 20:51
Λουκετο στην θυρα 4??Εγω εγραψα σε αυτο το ποστ? ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ!!ΟΧΙ αλλα το ξαναγραφω ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ!!οταν ριχνανε μπουκαλια στο ΣΙλβα μπας και σβησει μηχανες ο ΟΣΦΠ να του παρουνε επιτελους κανενα Χ στην τουμπα,τοτε ηταν καλα!!Συμφωνω με τους απο πανω...Με την μονη διαφορα οτι εγω θελω να γραφει το agones θεματα για μπαογκ!!Εχει πλακα να διαβαζω τα σχολια που γραφουν οι μπουγατσομπερδεμενοι χαχαχαχαχαχα

χαχα τιμης σας πουθεναδες που γραφουν και Ολυμπιακοι στις αναρτησεις σας...Οπαδοι δηλαδη μεγαλης Ευρωπαικης ομαδας οπως ο ΘΡΥΛΟΣ!!!

στις 07/07/2016 21:08
Ναι ναι της ευρωπης ή μεγαλύτερη πουτανα....και την 7 και την 8 γαμω τον ολυμπιακό.... οπαδοί εσείς με ντουντουκες και μεγάφωνα...χαχαχα...δεν ξέρετε τι θα πεί λαός και κερκίδα...

στις 07/07/2016 21:19
Γαβράκια τι έγινε σας πόνεσε που θα πάρετε τα παπάρια μας φέτος στο champions league και ασχολείστε με τον ΠΑΟΚ ξαφνικά??? Είχατε συνηθίσει να περνάτε στους ομίλους κατευθείαν και να παίρνετε τα φράγκα εεεεέ, πάρτε τον πούλο τώρα και μόκο γκέγκέ??

στις 07/07/2016 21:29
Άσε τα παιδιά ζούνε στον κόσμο τους....

στις 07/07/2016 21:30
Κλαψτε Γαυροι εμεις σας γαμαμε , γτ ειστε.πουτανας γιοι.

στις 07/07/2016 21:30
Μangas01 εισαι οτι χειροτερο υπαρχει στο σαιτ

στις 07/07/2016 23:10
gia na min ginonte episodia kalitera na kanei sovarous elegxous i astinomia

στις 08/07/2016 02:13
malaka kontoni

στις 08/07/2016 03:07
To mpourdelo i 7 den kanei pote episodia perisi den riksan ston gliko tou paok anaptira sto kefali

στις 08/07/2016 03:08
An piraksreis tin 21 tha fas ksilo stavrouli

στις 08/07/2016 09:37
ααχαχαχαχ τι διαβαζω ρε πουστη μου συγκρινει ΠΑΟΚ με τα πουτανακια του γαυρου....ε πατε να σας δει κανας γιατρος δεν πατε καλα φαινεται οι ΨΩΛΕΣ σας πηραξαν...αλλα οκ δε σας παρεξηγω για 23 χρονια πουτανακια μας εισασταν.....Οπως ειπες ενας φιλος πιο πανω σε αυτο το διαστημα θα πεσει ΠΑΟΚ-ΟΣΦΠ...Εδω θα ειμαστε να τα πουμε αλλα θα τολματε να ανοιξετε το στοματακι σας??Σουργελα ε σουργελα...Κοιμαστε ξυπνατε τον ΠΑΟΚ σκεφτεσται...Και οπως εγραφε ενα πανο στην 4..ΔΕ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΡΤΟ....Κυριε κοντονη τον ΠΑΟΚ τον τοιμωρησες τον ΠΑΟ επισης τον γαυρο θα κανεις τιποτα??Βεροιες,Πλατανιαδες και τι τους εκανες??Κεκλεισμενων 1 αγωνιστικη???Αυτα που πεταγαν στο Γλυκο στο γαυρος-ΠΑΟΚ 1-2 τους τιμωρησες καθολου??Φωτοβολιδες πεφταν πανω του σιδερα(!!)Οπου που τα βρηκαν αυτα ειναι να απορεις??Ο ελεγχος που ηταν??Τα πορτοκαλια με τα ξυραφια μεσα???

στις 08/07/2016 14:15
τα μετρα του κοντονη ειναι αστεια!και ο ιδιος ο κοντονης ειναι για τον πουτσο! αν εχεις αρχιδια ρε μπαρμπα, και θελεις πραγματικα ν απαλλαξεις το ποδοσφαιρο απο τα βιαια επεισοδια, κανε τα εξης να σε παραδεχτουμε ολοι.

1. κλεισε ΟΛΟΥΣ τους συνδεσμους. ΟΛΟΥΣ!!! να μην εχουν γραφεια και στεκια και να μην υφιστανται καν ουτε νομικα ουτε ουσιαστικα.

2. απαγορευσε τη διαθεση εισητηριων στις ομαδες και τις μετακινησεις οργανωμενων οπαδων στα εκτος εδρας παιχνιδια. αν θελουν να δουν το ματς, να πανε δυο η τρεις παρεα στα εκδοτηρια ν αγορασουν εισητηρια.

3. ΥΠΟΒΙΑΣΜΟΣ ΣΕ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ θα ειναι η ποινη για κροτιδες, φωτοβολιδες, καπνογονα, εισοδο οπαδων στον αγωνιστικο χωρο, ριψη αντικειμενων στον αγωνιστικο χωρο, επεισοδια στις κερκιδες η στον αγωνιστικο χωρο, και οτι αλλο μου δθαφευγει τωρα.

να δεις μετα πως οι ιδιες οι ΠΑΕ θα διωξουν απο μονες τους τους ανεγκεφαλους οπαδους τους. απλα ειναι τα πραγματα. αντε να σε δω για. εχεις αρχιδια? χαχα!!!

στις 08/07/2016 14:17
θα κλεισει λεει την θυρα 4. χαχα!!! δηλαδη οι παοκτσεδες που πανε συνηθως στην θυρα 4, δεν μπορουνε να πανε σε μια αλλη θυρα και να κανουν χειροτερα? ελεος!!! μα ποσο βλακας εισαι ρε κοντονηηηη!!!

στις 08/07/2016 16:34
DimitrisPAOK... μην γραφεις αστεια ρε συ σε λεω..Δεν υπαρχει θεμα συγκριση εμας με τους Γαυρους!!Οι γαυροι ειναι κλασσης ανωτεροι απο εμας..Μην συγκρινετε ανομoια μεγεθη..Οταν φτασουμε και εμεις να εχουμε τον κοσμο που εχει ο γαβρος με ανεξαρτητους συνδεσμητες μπροσταρηδες που δεν κονομανε...Τοτε μπορει να δουμε και κανενα πρωταθλημα καρντασι μου σε ελω...Αστο εκανες σεντρα και εβγαλες την μπαλα αουτ στο περιστερια...

στις 08/07/2016 16:37
Aν πειραξει γραφει η αλλη η λουλουκα την 21 θα φας ξυλο Κυρ Σταβρουλη...Ποια 21 ρε κουραδοκοφτη??Δεν υπαρχει 21...Αν υπηρχε θα πιαναμε και κουβεντα χααχαχαχαχαχα ακου εκει την 21...καλα τραβα τωρα στο facebook να επαναστατησεις, και εσυ foloritzinal μαλακιστιρακι...

στις 08/07/2016 18:36
Αν εσυ εισαι ΠΑΟΚ.......Εγω ειμαι γαυρος...

στις 08/07/2016 18:58
Kαλα dimitrakiPaok ειτε παοκ εισαι ειτε πανιωνιος ή ατρομητος το ιδιο μας κανει..Γαβρος παντως θα ηθελες να ησουν..Αλλα εκει στην πολη σου ειναι λιγοι οι αρχιδατοι που ειναι γαβροι...Ειναι λιγοι αλλα υπαρχουν...Εκει ναι θελει αρχιδια να εισαι γαβρος...Μπαουγκ ειναι ολος ο ντουνιας στην Μπουγατσουπολη....με πιανεις ?θελει αρχιδια να γινεις γαβρος στην μπουγατσουπολη,που εσεις οι μπαουγκτσηδες δεν φημιζεστε οτι διαθετετε...ουπς

στις 08/07/2016 19:29
Ενα θα πω και τιποτα αλλο ευχαριστω τον ΜΠΑΜΠΑ μου που με εκανε ΠΑΟΚΤΣΗ.....Που τολματε και πιανετε στο στομα σας τον ΠΑΟΚ

στις 09/07/2016 01:29
siga ta ayga mas doyleyete oloys gia ta simferodasas

an thelete pali o kosmos na pai sta gipeda klistetoys gia DEDEMBOISMO ala den sas ediaferi

exete piasi toys malakes me ta dithen diarkias esitiria les ke den tha broyne esitirio

aplos osfp paok pao aek esaste oloi sto korporesio ke doyleyete oloi tin ellada

opos kathe aplos filathlos den pigeni sto gipedo

RE XIPNATE KANENAS STO GIPEDO

a

στις 09/07/2016 14:46
ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΘΕΛΕΙ ΑΡΧΙΔΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΑΥΡΟΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ

στις 09/07/2016 16:38
πεστά ρε @teowolf..Εσύ που είσαι ένας απο τους σοβαρούς παοκτζήδες που γράφουν εδώ, και παλίος...Oτι οι Τσέοι κάνουνε κούμαντο στην Σαλόνικα σε συνδέσμους και παντού..Και βγάζουν και χαρτζιλικάκι από τους συνδέσμους που ελέγχουν...Αντέ να ξανανοίξουν τον σύνδεσμο οι γαύροι της Θεσσαλονικής με τον τρίτο στην σείρα ιεράρχιας στην αστυνομική διέυθυνση της θεσσαλονίκης να είναι βαμένος Παοκτζης μέχρι το κόκκαλο...Αν ήταν έτσι ρε αρχίδαραδές Παοκτζηδες δεν θα κρύβοσαστε μέχρι σήμερα στο σχολείο...Σχόλασε το καρπάζωμα μπούγατσες βγήτε από το σχολείο..Φύγαμε δεν σας περίμενουμε εξω.χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα πουθενάδες μπουγατσόποδαροι, σας έχουν χάζεψει απο την πολυ προπάγάνδα τα παππούδια σας..

στις 09/07/2016 16:56
Αλλίως που θα ήταν η δυσκολία να έχουν οι γαύροι σύνδεσμο στην Σάλονικα??Αφου βολτάρουνε στην μπουγατσουπόλη όταν τους αφήνουν οι Τσέοι να ανέβουν, σαν σε πικνικ στο πάρκο..Την τέλευταια φόρα μάλιστα ένας απο τους αρχήγους των γάύρων ητάν και καλέσμενος μέσα σε σύνδεσμο της 4...Κεράσματα ,τζάμπα έφαγε ,τζάμπα κοιμήθηκε και τζάμπα ήπιε...Ελάτε τώρα κολήταρια είσαστε.. Γαύροι του Βορρά.Απλά τους υπόκλινεστε..Και εμείς όπου σας βρούμε φάπα και bentadine στις πληγές...Σε σας ,και σε αυτούς..με στοργή!

στις 10/07/2016 19:16
Βάζελοι κ γαυροι = βαζλογαυροι

στις 10/07/2016 19:17
Τουλάχιστον. Η αεκ δεν παράρτημα του χοντρόυ ούτε ο παοκ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.