Επίσημα στην Μπαρτσελόνα ο Ουμτιτί

Επίσημα στην Μπαρτσελόνα ο Ουμτιτί



Η Λιόν ανακοίνωσε την παραχώρηση του κεντρικού αμυντικού Σαμουέλ Ουμτιτί, στην Μπαρτσελόνα αντί 25 εκατ. ευρώ.

Παίκτης της Μπαρτσελόνα θα πρέπει να θεωρείται ο Σαμουέλ Ουμτιτί. Η Λιόν ανακοίνωσε την παραχώρηση του Γάλλου κεντρικού αμυντικού στους Καταλανούς, με το ποσό της μεταγραφής να υπολογίζεται στα 25 εκατ. ευρώ.

Ο 22χρονος διεθνής άσος αγωνίστηκε από το 2011 μέχρι φέτος στην Λιόν, σημειώνοντας 170 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.




Ομάδα που αφορά: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

Σχολιασμός

10 σχόλια:

στις 30/06/2016 19:25
oti ke na parete to prota8lima ine tis basilisas HALAA MADRID!!! klapsiariiiii messiii mia zoi apo katou tou RONALDO 8a isee!!!

στις 30/06/2016 19:25
kato*

στις 30/06/2016 19:39
edw kai 3 xronia arxidia pernis !

στις 30/06/2016 20:06
apo ton kero tis idrisis mou arxidia perdis!! omada tis dekaetias i ouefalona

στις 30/06/2016 20:26
TASOS = IME PARTHENOS ETON 18 APO EPILOGI IME XRISTIANOS AHAHAHHAAHHAAH RE MLK MIN GAMISIS THA PAS STIN KOLASI KLEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

στις 30/06/2016 22:44
εσεις οι μαδριλενοι δεν ξερεται μπαλα αληθεια

στις 30/06/2016 23:07
KAI ALLO KATHISTERIMENO EMFANISTIKE? TI STO POUTSO GINETE? OLO TO SOI TOU TASOU EDO MESA EINAI?

στις 01/07/2016 03:21
Ισαια με τετοιο ονομα δεν γαμησε κανεις, ωστοσο η μαλακια παει συνεφο!

Παικταρα ειναι ο μικρος απ'οτι εχω ακουσει και εχω δει, θα γλεντησει κατι αμπαλους της ρεαλ και αυτος!

ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ κλαψιαρης ο μεσσι?! Ο κλαψιαρης ειναι στο γιουρο σκραπα!

Ε ρε γλεντι που θα γινει μεσα στο εξοχικο ..

στις 01/07/2016 12:37
klapsiaris ke megaliteros looser stin istoria tou podosferou exi xasi 3-4 telikous me tin e8niki exo xasi to metrima hahahahahahahah

στις 01/07/2016 21:07
Isaia ο γκευ ποσους τελικους εχει παρει με την εθνικη ισοπαλλιας; Εκτος απο το να κλαιει και να κλωτσαει τον αερα κανει τιποτε αλλο;

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.