Στη Νότιγχαμ Φόρεστ ο Βέλλιος

Στη Νότιγχαμ Φόρεστ ο Βέλλιος



Ποδοσφαιριστής της Νότιγχαμ Φόρεστ είναι και επίσημα ο Απόστολος Βέλλιος. Ο Έλληνας επιθετικός ταξίδεψε στην Αγγλία και έβαλε την υπογραφή του σε τετραετές συμβόλαιο με την ομάδα της Τσάμπιονσιπ.

Στην Αγγλία επιστρέφει ο Απόστολος Βέλλιος. Ο διεθνής επιθετικός αποτελεί και επίσημα παίκτη της Νότιγχαμ Φόρεστ, με την ιστορική αγγλική ομάδα να ανακοινώνει την Τετάρτη την απόκτηση του για τα επόμενα τέσσερα χρόνια.

Ο 24χρονος άσος σημείωσε 13 γκολ και 3 ασίστ σε 32 παιχνίδια με τη φανέλα του Ηρακλή και θα αγωνιστεί ξανά στην Αγγλία μετά τη θητεία του στην Έβερτον. Όσον αφορά το ποσό της μεταγραφής, αυτό φέρεται ότι αγγίζει τα 1,2 εκατ. ευρώ.

Η ανακοίνωση του Ηρακλή:


«Η ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ανακοινώνει ότι συμφώνησε για την μεταγραφή του ποδοσφαιριστή μας Απόστολου Bέλλιου στη Νότιγχαμ Φόρεστ, μια ιστορική ομάδα που αγωνίζεται στην Τσάμπιονσιπ της Αγγλίας.

Είμαστε υπερήφανοι που ο Απόστολος Βέλλιος θα είναι σε θέση να αποδείξει τις ικανότητες του και να ξεδιπλώσει το αστείρευτο ποδοσφαιρικό του ταλέντο στο εξωτερικό, σε ένα πολύ δύσκολο και απαιτητικό πρωτάθλημα, ως ένα ταλέντο που ξεκίνησε και ανδρώθηκε στον Ηρακλή Θεσσαλονίκης.

Η ομάδα μας εκφράζει την πολύ μεγάλη ευγνωμοσύνη της για τη συμβολή και τις προσπάθειές του κατά τη διάρκεια της φετινής σεζόν και του αναγνωρίζει την τεράστια διαφορά που έκανε τόσο ατομικά, εντός του αγωνιστικού χώρου, όσο και στον ρόλο του ως πρότυπο για τους νεότερους παίκτες μας και για τις ακαδημίες.

Του ευχόμαστε κάθε επιτυχία και ευτυχία στην καριέρα του».



Ομάδες που αφορά: ΝΟΤΙΓΧΑΜ, ΑΓΓΛΙΑ

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 29/06/2016 16:49
πουλησαν τον βελλιο μπας και πληρωσουν κανα παικτη και τιποτα αλλο. παπαθανασακη κατεστρεψες τον ηρακλη

στις 29/06/2016 19:13
Έτσι ακριβώς Μανώλη και μάντεψε ποιανού το μέρος θα πάρει ο Ηρακλής στον πόλεμο της ΕΠΟ

στις 29/06/2016 20:53
to mono kalo stin apisteyti dystyxia poy vionoyn oloi oi opadoi tis terastiuas omadas mas einai oti isos ayti na odhgidei stin apeleytherosis toy laoy kai tis omadas apo toys kathodigites kai to tonizo oxi ta apla kai agna iraklakia poy exyn eglovistei apo kamia dekaria eksypnoys poy exoyn poylisei to paramythi i kai ton tromo se opoion toys exei parei xampaqri xronia tora k prospathei na ta valei me toytoys toys apisteytoys "igetes" tis A.Θ. 10 που μονο αυτονομοι δεν ειναι.όσοι κσερουν τιν ιστορια tha katalavoyn.oi neoteroi as to psaksoyn ligo prin ksanaxtypisoyn kapoion allo poy apla den thelei na vlepei kai niothei oli ti sapila poy ferane aytoi oi igetes. kali tyxi ston apostolo kai leyteria sto lao mas.opos palia.............

στις 29/06/2016 22:29
<<birbiham1980

στις 29/06/2016 19:13

0 Έτσι ακριβώς Μανώλη και μάντεψε ποιανού το μέρος θα πάρει ο Ηρακλής στον πόλεμο της ΕΠΟ>>

Να μαντεψω εγω??Tης Μαριας της Πενταγιωτισας??Η της αδερφης σου που εχει την καντινα με τις μπουγατσες??

στις 29/06/2016 22:37
Πάντως δεν είναι "εντάξει" ο Παπαθανασάκης ... αντι να τον δώσει στον Τιγρη για 400.000€ τον έδωσε για 1.200.000€ στην Νότιχαμ του Μαρινακη

στις 29/06/2016 22:37
H μονη ομαδα απο την Θεσσαλονικη που λειτουργει ορθολογικα στις Ακαδημιες και τις υποτυπωδεις υποδομες scoyting ,manager..Eιναι ο Ηρακλης...Βεβαια απεχει χαοτικα απο την δουλεια που γινοταν δεκαετιες 70-80-90 συμφωνα παντα με τα της τοτε εποχης προτυπα...Χρειαζεται ομως ακομα μεγαλη δουλεια απο τον Γηραιο για να φτασει στα επιπεδα που ηταν καποτε και να πλησιασει σωματια οπως του ΠΑΟ,ΑΕΚ,Πανιωνιος στα συγκεκριμενα επιπεδα..Λιγο παρακατω βρισκεται η ομαδα του Αρεως και πολυ παρακατω οι αμπαλοι του Παοκ...Θελετε να το αντιληφθητε ανθρωποι του Μπαουγκ,και να βελτιωσετε τα <<κακως κειμενα>>,εχει καλος!!Δεν θελετε παλι,στα παπαρια μας και εμας!!!

στις 29/06/2016 23:45
Με αυτην την κινηση ο γαυροηρακλης περασε πλεον στον αξονα των παραρτηματων του χοντρου. Μαλλον επιβεβεωθηκε. Και πριν ηταν παραρτημα. Ανεκαθεν ητανε οι γαυροι του βορρα μαζι με το ρουλη. Απο που κι ως που αυτονομη; αφου πηγε στη νοτιγχαμ φορεστ ο βελλιος (ειναι σα να πηγε στο γαυρο) θα παρει ο γαυροηρακλης 5 δανεικους το γεναρη. 2-3 απο τη νοτιγχαμ και 2-3 απο το γαυρο. 4-6 δανεικοι που θα δωσει ο μαρινακης στο αιωνιο παραρτημα του για να το σωσει. Εγω λατρευω τον ηρακλη αλλα ο πουστης ο παπαθανασακης (γαμω το σπιτι του γαμω) τον ξεπουλησε.

στις 29/06/2016 23:47
Giati re file efiges...

στις 29/06/2016 23:51
Συμφωνω ομως με beavis. Φετος η σουπερλιγδα θα εχει πολλα κοκκινα παραρτηματα. Πρωτο απ'ολα η αελ του κουγια (αδερφη ψυχη με το μαρινακη, το μεγαλυτερο λαμογιο ολων ο κουγιας.) η οποια θα στηθει στο γαυρο και θα χασει ευκολα. Εχει ο χοντρος στην α εθνικη σιγουρα παραρτηματα τους: παναθηναικο, ατρομητο, πανιωνιο, λεβαδειακο, ξανθη, πλατανια, ηρακλη, λαρισα κι απο κει και περα αστ. τριπολης, πας γιαννινα, βεροια, κερκυρα και ισως και παναιτωλικο. Αμα ρθει ο αρης στην α εθνικη θα γινει το μεγαλυτερο παραρτημα του χοντρου.

στις 29/06/2016 23:52
Τουλαχιστον ας πηγαινε δανεικος στην αεκ του λαθρεμπορα. Θα ηταν της αεκ. Τωρα πηγε στη νοτιγχαμ του πρεζεμπορα. Θα γινει του ολυμπιακου.

στις 29/06/2016 23:55
8 σιγουρα κι ενεργα παραρτηματα θα χει φετος ο βαγγελας στη σουπερλιγδα (μεγαλυτερο ολων η αελ του κουγια) και ακομη 5 εφεδρικα. Περσι ειχε πολλα τσιρακια. Πολλοι ειναι οι ολυμπιακοι β. Στη β εθνικη γινεται ο κακος χαμος με μεγαλυτερα ολων τον αρη.

στις 30/06/2016 18:13
αντιχουλιγκανε ολο μαλακιες λες ρε πρεζονι!

στις 30/06/2016 18:14
beavis κανεις λαθος! οι καλυτερες ακαδημιες στην θεσσαλονικη ειναι του αρη σε καθε αθλημα και ιδιετερα σε ποδοσφαιρο και μπασκετ.αμεσως μετα ειναι του παοκ

στις 30/06/2016 22:31
Του Ηρακλη ειναι. Ο αρης ειναι γνωστο σε ολους οτι ειναι ενα χαλι μαυρο. Και η κουτσκουστση Μαρια το ξερει οτι ο ρουλης ειναι ...ολεδρυοπμ!!!

στις 30/06/2016 22:32
Το μεγαλυτερο παραρτημα του μαρινακη ειναι ο αρης.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.