Πλησιάζει στην Γιουβέντους ο Πιάνιτς

Πλησιάζει στην Γιουβέντους ο Πιάνιτς



Έτοιμη για μια ακόμα σπουδαία μεταγραφή στο καλοκαιρινό παζάρι είναι η Γιουβέντους, αφού μετά τον Ντάνι Άλβες, η «Γηραιά Κυρία» βρίσκεται μια ανάσα από την απόκτηση του Ντανιέλ Πιάνιτς.

Μια «ανάσα» από την απόκτηση του Ντανιέλ Πιάνιτς είναι η Γιουβέντους. Όπως αναφέρουν αρκετά ιταλικά Μέσα, μεταξύ των οποίων και το «Sky Italia», η «Γηραιά Κυρία ήρθε σε συμφωνία με τον Βόσνιο μέσο για πενταετές συμβόλαιο και είναι έτοιμη να ενεργοποιήσει τη ρήτρα αποδέσμευσης του από τη Ρόμα.

Αυτή αγγίζει το ποσό των 38 εκατ. ευρώ, ωστόσο όπως αναφέρει το ιταλικό Μέσο, η Ρόμα δεν θα καρπωθεί όλο το ποσό. Αυτό συμβαίνει διότι ο ποδοσφαιριστής διατηρεί τα δικαιώματα του 20% της ρήτρας και τα 7,6 εκατ. ευρώ που προκύπτουν θα μπουν στο συμβόλαιο του.



Ομάδες που αφορά: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ, ΡΟΜΑ

Σχολιασμός

10 σχόλια:

στις 09/06/2016 18:03
Η Ρομα ειναι πολυ Ο,ΤΙ ομαδα.

στις 09/06/2016 18:30
χααχχαχ

[+]  FORTOUNHS-17 στις 09/06/2016 20:31

στις 09/06/2016 21:19
Τι σιγά τον παίκτη ρε είσαι καλά? Ο άνθρωπος είναι παιχταράς κρίμα που πήγε στη Γιουβέντους

στις 09/06/2016 21:22
Σιγα τον παικτη λεει ο φορτουνης εχεις καλυτερους εσυ στα χαφ,τα 2 μεγαλυτερα κριαρια των βαλκανιων κασαμι-μιλιβογεβιτς που μεχρι και ο θαμωνας ολων των νυχτερινων κεντρων της αττικης τζιμπουρ τους κανει πλακιτσα

στις 09/06/2016 21:38
Είσαι ένας πειρασμός, σκέτη ανδρεναλίνη

σε κάθε βήμα σου σεισμός καταστροφές αφήνει.

Γυναίκες άντρες προκαλεί και στο μυαλό μου δύνη

Μια φαντασίωση καυτή μέσα σε ένα BIKINI

Τρέλα που για πάντα θα μείνει

Και ο ήλιος σημάδια μου αφήνει

Το κορμί μου ανάβει και σβήνει Μέσα στο καυτό μου BIKINI Τρέλα που για πάντα θα μείνει Ότι θες μωρό μου θα γίνει Το κορμί μου ανάβει και σβήνει Μέσα στο καυτό μου BIKINI Αναστενάζουν οι παλμοί και αφορμή είναι το φιλί σου Κρυφή επιθυμία μου η κάθε διαταγή σου Φόρεσε με σα μαγιό επάνω στο κορμί σου Να νιώθω κάθε χτύπο κάθε ανάσα και πνοή σου Σπάνιο διαμάντι γυναίκα είσαι στυλάτη Ποιότητα ανωτάτη ομορφιά που βγάζει μάτι. Το BIKINI σου καυτό και έγκλημα διαπράττει Και πάνω το BIKINI σου εγώ θα κάνω PARTY. Τρέλα που για πάντα θα μείνει Και ο ήλιος σημάδια μου αφήνει Το κορμί μου ανάβει και σβήνει Μέσα στο καυτό μου BIKINI Τρέλα που για πάντα θα μείνει Ότι θες μωρό μου θα γίνει Το κορμί μου ανάβει και σβήνει Μέσα στο καυτό μου BIKINI. Είσαι η αιτία γυναίκα φωτ

στις 09/06/2016 21:53
Ναι γιατι ο Πιανιτς παιζει 6αρι σαν τον Μιλιβογεβιτς

Ο Πιανιτς ενα ματς παιζει και στα υοολοιπα 5 ειναι αφαντος... Αν καταφερει στην Γιουβεντους να εχει μια σταθερη αποδοση τοτε την εκανε διανα

στις 09/06/2016 22:54
Φελίπε δεν συμφωνώ ο παίκτης κόβει και ράβει στα χαφ της Ρομα είναι πολύ καλός,εντάξει θα μου πεις ο καθένας

έχει τη γνώμη του σεβαστό, επίσης πιστεύω ότι ήταν λάθος ο δανεισμός του Λίαλιτς που επίσης είναι πολύ καλός παίκτης αλλά το βασικό πρόβλημα της Ρομα είναι η άμυνα ανέκδοτο που έχει και πρέπει να βάζει 3 με 4 γκολ σε κάθε αγώνα για να κερδίσει

στις 10/06/2016 13:23
Παιχταράς...Η Γιούβε δν θα χάνει ούτε με αίτηση.

στις 10/06/2016 21:36
Καλα εκανε ενας οπαδος της Ρομα και εβαλε την φανελα του πιανιτς για κολοχαρτο στην τουαλετα!! Πιανιτς,αντε πιασε μια μπυρα αγορι μου!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.