Επίθεση Ολυμπιακού: «Στο οργανωμένο έγκλημα Μελισσανίδης-Σαββίδης»

Επίθεση Ολυμπιακού: «Στο οργανωμένο έγκλημα Μελισσανίδης-Σαββίδης»



Την αντίθεσή του σε ενδεχόμενη συνάντηση των «μεγάλων» εκφράζει ο Ολυμπιακός, εξαπολύοντας δριμύτατη επίθεση σε Μελισσανίδη και Σαββίδη.

Αρνητική ήταν η απάντηση του Ολυμπιακού σε ενδεχόμενη συνάντηση των «μεγάλων» του ελληνικού ποδοσφαίρου. Οι «ερυθρόλευκοι» τονίζουν ότι ο Βαγγέλης Μαρινάκης είναι κάθετα αντίθετος σε αυτή την πρόταση, ενώ κατηγορούν τους Μελισσανίδη και Σαββίδη για άμεση σχέση με το οργανωμένο έγκλημα.

«Μια τέτοια συνάντηση δεν θα μπορούσε ποτέ να πραγματοποιηθεί ειδικά από τη στιγμή που τους τελευταίους μήνες έχει αποδειχτεί η άμεση αλλά και έμμεση σχέση του κ. Μελισσανίδη και του κ. Σαββίδη με το οργανωμένο έγκλημα και τον υπόκοσμο στην Ελλάδα και το εξωτερικό», αναφέρει η θέση των «ερυθρόλευκων».



Ομάδα που αφορά: ΕΛΛΑΔΑ

Σχολιασμός

12 σχόλια:

στις 01/06/2016 22:14
AXAX0AX0AX0AX0AX0AX0X0A0AX0 TI EIPE O THEOS O ARXIKLEFTHS SE OLA! EKLAPSA!

στις 01/06/2016 22:15
ουπςςςςςςς..φαγανε πορτα απο το big boss!!!

στις 01/06/2016 22:17
Δν πειραζει εχεις συναντηση στο αστυνομικο τμημα εσυ ΑΧΑΖΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΨΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 01/06/2016 23:07
Όλοι έχετε σχέση με υπόκοσμο και οργανωμένο έγκλημα Βαγγέλα! Βρες κάτι άλλο να πεις, ούτως ή άλλως όποιος βλέπει αντικειμενικά την κατάσταση που διαμορφώνετε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ στο ελληνικό ποδόσφαιρο, δεν γίνεται πρόβατο κανενός σας.

στις 01/06/2016 23:50
Χαχαχαχαχαχα ο πρεζεμπορας Χαχαχαχαχαχα γελάνε και οι πέτρες ΓΑΥΡΟΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΣΑΣ

στις 02/06/2016 00:42
Μιλησε ο πρεζεμπορας που στην Ελλαδα εκτος απο παο, αεκ και παοκ σχεδον ολες οι υπολοιπες ομαδες ειναι στο αρμα του. Καλα τα λεει ο balantzas. Ολοι ειναι βρωμικοι. Σιγα μην ασχοληθουμε με δαυτους.

στις 02/06/2016 01:00
<<Gayroi teleionei o xronos sas>> Me poioys re leventi Salonikie??Me Skondra kai leovac??H me Mantalo & Barbosa??Me poioys 8a xtyphseis to gabro poy teleionei kai o xronos toy...An den riksoyne oi moyloi oi proedroi mas lefta gia ypodomes kai podosfairistes aksias opos o Gayros mia zoh gia diathsia 8a milame..Kai ayto gia na apofeygoyme thn kazoyra apo toys gayroys...Etsi na milame kai pantelonata osoi original parameiname ay8entikoi kai arxidatoi...Eseis oi 8yra 4 eisaste allo periptero asto...

στις 02/06/2016 01:43
Άμα μιλάει και ο σκατοχοντρος για οργανωμένο έγκλημα έχουμε ξεφύγει εντελώς

στις 02/06/2016 15:32
Ρε φίλε τυρόπιτα συγνώμη κιόλας αλλά εσένα σου φαίνεται ότι παικτικα μόνο χάνεις τους.τίτλους; ο Γαυρος φέτος δεν έπρεπε να περασει την πρώτη φάση του κυπέλλου από τη Σμύρνη και σε μας.στον ημιτελικό είδες τι έγινε πέρυσι ήμασταν +5 μέχρι ιαουναριο Κι μετά περα από το γεγονός ότι η.ομάδα διαλύθηκε η διαιτησία μας γαμησε... Δεν αντιλέγω έχει.ομάδα καλύτερη από όλους Αλλά γτ όλη αυτή η πουστια τόσα.χρόνια.. Με τη φράση ο χρόνος σας τελειώνει αναφέρομαι στην τιμωρία πρεζεμπορα και στην απονομή δικαιοσύνης

στις 02/06/2016 17:02
τι εγινε στο πρωτο παιχιδι του κυπελου με σας ρε toubaCity???Sας γαμησανε παλι και φωναζατε για πεναλντι σε εξοδο του ΡΟμπερτο που ηταν στο αερα...Δηλαδη και λογικα να το παρεις δεν μπορει να γινει πεναλντι ενω ο τερματοφυλακας ειναι σε αλμα στο αερα...Τι εγινε στο κυπελο βρε μπαγλαμα??Σας γαμησε παλι ο γαυρος για πλακα...Και πεναλντι να σου εδινε Χ θα ερχοσουνα και θα ετρωγες απο 3 και πανω στο Καραισκακης αν κατεβαινες...Γαμω τον αντιχρηστο σας ρε μπουγατσες φορεστε παντελονια γαμω την τρελα μου παραδεχτειτε το αυτονοητο...Ειδες βρε βλακεντιες να παιζεις μπαλα με ολυμπιακο και να γουσταρεις???ΓΙΟΓΙΟ σε κανει με κλειστες μηχανες...Εριξες μπουκαλι στον ΣΙλβα που επρεπε να διακοπει το ματς ...ΝΑΙ...δΙακοπηκε το ματς ???ΟΧΙ...πως θα παιξουνε μπαλα αυτη μετα βρε κακομοιρη να ξερουνε οτι μπορει να αρχισεις να πετας και πετρες μεσα αν σε φιλοδωρησουνε και αλλα τρια μπαλακια???εεεε >>???γαμω την αντιπαναγια σας μην γραφεται μαλακιες και μας εκνευριζεται ρε καμενα...

στις 02/06/2016 17:05
και στην τελικη βρε ζωο αφου στο τελος το εδωσε στο αεκακι το κυπελλακι...τι δεν καταλαβατε ακομα βρε παντριμαλακες εκει στην Θεσσαλονικη???Εστεινε ο Σαββιδης ολη την χρονια παιχνιδια στο πρωταθλημα για να χανεις και να πιανει στο στοιχημα αποδοσεις του 6 και του 4,5 γνωριζοντας οτι στα πλει οφς θα βγειο περιπατο πρωτος γιατι εχει καλυτερη ομαδα...ΤΙ δεν καταλαβες βρε καφροκαγκουρα μπουγατσομπερδεμενε???Να στο εξηγησω αν ειναι ξανα μανα

στις 02/06/2016 17:10
Οι μαλακες οι γαυροι του Βορρα ειναι οι πιο ευνοημενοι απο ολους και βγαζουν γλωσσα στον γαυρο που τελευταια δεκαετια τους αβανταρει οσο και τον Πλατανια...ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΠΟΛΗ ΡΕ???ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ>>??ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ???ΠΟΣΟ ΖΩΑ ΕΙΣΤΕ?? ΑΝΑΘΕΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΣΑΣ ΒΟΔΙΑ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.