Συνεχίζει στον ΠΑΟΚ ο Ίβιτς

Συνεχίζει στον ΠΑΟΚ ο Ίβιτς



Την παραμονή του Βλάνταν Ίβιτς στην τεχνική ηγεσία του ΠΑΟΚ και τη νέα σεζόν προανήγγειλε ο Ιβάν Σαββίδης.

Με τον Βλάνταν Ίβιτς θα πορευτεί και τη νέα σεζόν ο ΠΑΟΚ. Ο Σέρβος τεχνικός κατάφερε να οδηγήσει τον «δικέφαλο του Βορρά» στα προκριματικά του Τσάμπιονς Λιγκ και ο Ιβάν Σαββίδης τον επιβράβευσε, προαναγγέλλοντας την παραμονή του στην τεχνική ηγεσία του συλλόγου.

Αναλυτικά οι δηλώσεις του:


«Θέλω να πω δημόσια, μπροστά σε όλους τους οπαδούς του ΠΑΟΚ και όλη την οικογένεια του, ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Βλάνταν Ίβιτς. Αυτός κατάφερε να μαζέψει τις δυνάμεις και να μας οδηγήσει σε αυτό το αποτέλεσμα. Θέλω να τον συγχαρώ σαν τον πρώτο και τον κύριο προπονητή του ΠΑΟΚ.

Εμείς τις επόμενες ημέρες θα συζητήσουμε όλες τις λεπτομέρειες, αλλά αυτές είναι μόνο λεπτομέρειες. Του υποσχέθηκα και του έχω πει ότι εσύ θα αποφασίσεις μόνος την μοίρα σου.

Είμαι χαρούμενος που ένας πρώην παίκτης του ΠΑΟΚ, ένας άνθρωπος με DNA του ΠΑΟΚ, ο οποίος δούλεψε πολύ καλά στις ακαδημίες, κατάφερε να ολοκληρώσει με επιτυχία στην νεανική ομάδα του ΠΑΟΚ αυτή την σεζόν. Θέλω να του ευχηθώ μεγάλες επιτυχίες στο μέλλον ως πρώτος προπονητής και ηγέτης του ΠΑΟΚ
».



Ομάδα που αφορά: ΠΑΟΚ

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 01/06/2016 04:30
ade ke anotera tu xronu protaflima

στις 01/06/2016 09:20
Ναι πρωταφλιμα... Οπως καθε χρονο.Εδω ειχε πει οτι θα περνατε τσαμπιονς λιγκ.Κλαμα.

στις 01/06/2016 10:21
ΧΑ,ΧΑ,ΧΑ ΓΕΛΑΣΑΜΕ ΠΑΛΙ.

στις 01/06/2016 11:03
αχχααχαχ Εμεις να δειτε ολοι ορμηξατε...Δωσε ΠΑΟΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.............Μην τους λυπασαι..

στις 01/06/2016 11:41
Nai re paokara min mas lypasai.Mas exeis rimaxei sta prwtathlimata...oxi allo se paralalw,ase kai kanenan allo!

στις 01/06/2016 12:14
ΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ? ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΧΑΘΗΚΑΤΕ, ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΙ!

στις 01/06/2016 12:44
Exθες τα λεγαμε σημερα ηδη ξερουμε τι θα παιξουμε στα προκριματικα αφου δουμε τις κληρωσεις...Δηλαδη το οτι εβγαλε τον ΠΑΟΚ με το δευτερο καλυτερο μπατζετ στην Ελλαδα δευτερο ,πρωτο στα πλει οφς αυτο αυτοματος στην Ελλαδα (στον ΠΑΟΚ μαλλον) σε χρηζει επιτυχημενο προπονητη...Κατι που και εγω ακομα θα καταφερνα..Αυτος ο τυπακος θα σε περασει αν κληρωθεις με την Σαχταρ η την Μαντσεστερ Σιτυ οτι μεταγραφες και να κανεις δηλαδη ακομα και να φερεις ποδοσφαιριστες τυπου Μαριο Γκετσε ,Ζορντι Αλμπα και εγω δεν ξερω γω τι αλλο...ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016 :<<ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΙΒΙΤΣ ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ....ΣΗΜΕΙΩΣΤΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΓΡΑΦΩ 1/6/2016 ΘΑ ΚΑΤΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ; ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ...Για αυτο δεν θα παει ποτε το Ελληνικο ποδοσφαιρο μπροστα εκτος απο τον ΟΣΦΠ οπου του κανει μεγαλο κακο ενας μετριος παοκ και παναθηναικος...

στις 01/06/2016 13:31
ΜΑΛΙΣΤΑ Ο ΡΩΣΟΣ ΕΒΑΛΕ ΒΑΘΙΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗ ΤΣΕΠΗ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ.ΠΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΚΟΝΤΟΜΑΝΙΚΟ ΘΑ ΦΥΓΕΙ

στις 01/06/2016 23:14
Συμφωνώ με τα συμπεράσματα των περισσότερων: Επειδή ο Ίβιτς πέτυχε σε ένα μίνι τουρνουά, αυτό δεν τον χρίζει και ικανό να ηγηθεί μιας ομάδας που ΘΕΛΕΙ να κάνει πρωταθλητισμό, να την οδηγήσει στην προετοιμασία, να αποφασίσει τις μεταγραφές που χρειάζονται, να επιβληθεί για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα στα αποδυτήρια...

Σαφώς, μπορεί και να τα πετύχει όλα αυτά, μπορεί όμως και να αποτύχει. Δεν έχει δοκιμαστεί ακόμα.

Πάλι με άπειρο προπονητή ξεκινάμε, δεν βλέπω να κάνουμε σπουδαία πράγματα λοιπόν ούτε αυτή τη χρονιά. Μακάρι να διαψευστώ.

στις 02/06/2016 11:58
συμφωνω. ο ιβιτς ειναι πολυ καλος για τις ακαδημιες, και εκανε πολυ καλη δουλεια τωρα που τον χρειαστηκε η πρωτη ομαδα για λιγο. αλλα δεν εχει εμπειριες και δεν μπορει να αντεξει σε πρωταθλημα - κυπελλο - τσαμπιονς λιγκ - γιουροπα. πολλη πιεση για εναν νεο και απειρο προπονητη. ειδικα στον παοκ με ολους τους ανεγκεφαλους συνδεσμιτες να πιεζουν και να κανουν μαλακιες στο τελος καθε αγωνα με ατυχες αποτελεσμα... κριμα το παληκαρι.

στις 04/06/2016 17:42
Δεν φοβασαι τιποτα ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.