Κύπελλο Ελλάδας: Το σήκωσε η ΑΕΚ!

Κύπελλο Ελλάδας: Το σήκωσε η ΑΕΚ!



Με γκολ των Μάνταλου (38’) και Τζεμπούρ (51’), η ΑΕΚ κέρδισε με 2-1 τον Ολυμπιακό και κατέκτησε το Κύπελλο Ελλάδας για 15η φορά στην ιστορία της. Μείωσαν στο 84’ με Τσόρι οι «ερυθρόλευκοι» που «ξύπνησαν» αργά, έχοντας «φλύαρη» κατοχή στο μεγαλύτερο διάστημα της αναμέτρησης.

Το Κύπελλο βάφτηκε στα κιτρινόμαυρα! Η ΑΕΚ εκμεταλλεύτηκε τις ευκαιρίες που της παρουσιάστηκαν και κέρδισε με 2-1 τον Ολυμπιακό στο άδειο ΟΑΚΑ, κατακτώντας το 15ο Κύπελλο της ιστορία της και πρώτο μετά το 2011.

Η τακτική που επέλεξε ο Στέλιος Μανωλάς, με την ΑΕΚ να περιμένει τον Ολυμπιακό και να αναζητά τις αντεπιθέσεις, απέδωσε καρπούς. Στο 38’ ο Βάργκας έβγαλε τη σέντρα και ο αφύλαχτος Μάνταλος «έγραψε» το 1-0, ενώ στο 54΄ο Τζεμπούρ νίκησε σε τετ-α-τετ τον Ρομπέρτο, διπλασιάζοντας το προβάδισμα της ομάδας του.

Από την πλευρά του, ο Ολυμπιακός δημιούργησε ευκαιρίες με το… σταγονόμετρο, αδυνατώντας να διασπάσει την άμυνα της ΑΕΚ. Ενδεικτικό ότι η πρώτη μεγάλη ευκαιρία των «ερυθρόλευκων» ήρθε στο 80’ (!) με ένα μακρινό σουτ του Μαζουάκου, που τράνταξε το οριζόντιο δοκάρι. Τέσσερα λεπτά μετά, ο Τσόρι μείωσε σε 2-1, διαμορφώνοντας απλώς το τελικό αποτέλεσμα.

Το ματς:


Ο Ολυμπιακός είχε την πρωτοβουλία των κινήσεων από το ξεκίνημα του παιχνιδιού ψάχνοντας από τα πρώτα λεπτά τον τρόπο για να διασπάσει την άμυνα της ΑΕΚ. Από την πλευρά της, η «Ένωση» έδινε χώρο και περίμενε τους «ερυθρόλευκους», αναζητώντας προϋποθέσεις για αντεπίθεση.

Η ομάδα του Μάρκο Σίλβα είχε την κατοχή αλλά αδυνατούσε να δημιουργήσει επικίνδυνες καταστάσεις στην εστία της ΑΕΚ. Η πρώτη τελική στο ματς ήρθε στο 4’ με μια άστοχη κεφαλιά του Φουστέρ από το ύψος του πέναλτι. Δύο λεπτά μετά ο Ρομπέρτο απομάκρυνε με γροθιές τη σέντρα του Βάργκας και η επόμενη αξιόλογη φάση στο ματς σημειώθηκε στο 29’, με τον Φορτούνη να επιχειρεί το σουτ, στέλνοντας τη μπάλα άουτ.

Η ΑΕΚ είχε μπλοκάρει τον Ολυμπιακό και χρειάστηκε μόλις μια ευκαιρία για να ανοίξει το σκορ. Στο 38’ ο Βάργκας έκανε τη σέντρα από τα αριστερά, ο Μάνταλος βγήκε ανενόχλητος απέναντι από τον Ρομπέρτο και με κεφαλιά «έγραψε» το 1-0 για την «Ένωση». Η ομάδα του Σίλβα θα μπορούσε να απαντήσει στο 41’ όμως ο Ανέστης μπλόκαρε την κοντινή κεφαλιά του –οριακά εκτεθειμένου- Κασάμι, κρατώντας το 1-0.

Στην επανάληψη, ο Ολυμπιακός μπήκε αποφασισμένος να φέρει το παιχνίδι στα ίσα. Στο 48’ η απευθείας εκτέλεση φάουλ του Φορτούνη έφυγε λίγο πάνω από το δοκάρι, ενώ στο 50’ ο Κασάμι επιχείρησε το σουτ, αναγκάζοντας τον Ανέστη να διώξει σε κόρνερ. Το 1-1 δεν ήρθε και στο επόμενο λεπτό η ΑΕΚ «χτύπησε» στην αντεπίθεση, «γράφοντας» το 2-0! Ο Βάρκας έβγαλε εξαιρετική πάσα για τον Τζεμπούρ, αυτός βρέθηκε απέναντι στον Ρομπέρτο και με ψύχραιμο πλασέ, έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα, διπλασιάζοντας το προβάδισμα της ομάδας του.

Ο Μάρκο Σίλβα έριξε στο ματς τους Ιντέγε και Πάρντο αντί των Ερνάνι και Κασάμι, όμως ο Ολυμπιακός αδυνατούσε να απειλήσει. Οι «ερυθρόλευκοι» δεν είχαν ρυθμό και η ΑΕΚ κρατούσε με σχετική άνεση το 2-0. Η πρώτη μεγάλη ευκαιρία των πρωταθλητών ήρθε στο 80’ με ένα μακρινό σουτ του Μαζουάκου, που τράνταξε το οριζόντιο δοκάρι. Η φάση αυτή «ξύπνησε» τον Ολυμπιακό και τέσσερα λεπτά μετά ο Τσόρι μείωσε σε 2-1 με σουτ λίγο έξω από τη μεγάλη περιοχή.

Ωστόσο η συνέχεια δεν ήταν ανάλογη. Η ομάδα του Σίλβα προσπαθούσε να δημιουργήσει επικίνδυνες καταστάσεις με γεμίσματα, χωρίς αυτό να φέρει κάποιο αποτέλεσμα. Η ΑΕΚ δεν δέχτηκε άλλα φάση και το τελικό 2-1 της επέτρεψε να πανηγυρίσει την κατάκτηση του Κυπέλλου για 15η φορά στην ιστορία της.

Τα γκολ και η απονομή:





Ομάδες που αφορά: ΑΕΚ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

186 σχόλια:

στις 17/05/2016 22:33
ΣΥΓΧΑΡΗΤΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΕΚ ΗΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΑ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕ.

ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ,ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΕΥΘΗΝΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΚΙΣΤΗ ΕΙΚΟΝΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ.

[+]  killerias στις 17/05/2016 22:33

στις 17/05/2016 22:35
ΑΛΑ ΤΟ ΑΕΚΑΚΙ....

στις 17/05/2016 22:35
ΜΑΤΣ ΠΑΡΩΔΙΑ. ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ Ο ΑΠΟΓΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΟΛΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ 3 ΠΕΝΑΛΤΥ,2 ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 20 ΛΕΠΤΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ, ΕΙΝΑΙ Σ Τ Η Μ Ε Ν Ο ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ.

στις 17/05/2016 22:36
poutsa gavrakia!!! epitelous ena paixnidi paiksate me diaitisia 50-50 kai to xasate!!! autoi eiste ola petsina protathlimata den pate parapanw!!!! sinxaritiria stin aek apo enan panathinaiko panaksia niki!!!

στις 17/05/2016 22:38
ΠΟΥΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!ΓΑΥΡΑΚΙΑ!!!!!ΚΛΑΨΤΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ!!!!!

στις 17/05/2016 22:38
Killerias καλα να παθει ο κοκκινος καρναβαλος. Αυτος που στην Ελλαδα εχει ολες τις ομαδες δικες του ( βλ. Ατρομητο, λαρισα, κερκυρα, πανιωνιο κ.λ.π.) και στην Ευρωπη τρωει 7 απο τη Γιουβεντους. Κιλλεριας εχεις ωραιο υσερναμε ρε φιλε αν η αεκ εχει να χαρει 6 ολοκληρες γενιες ο γαυρος ποσες εχει; 1000; δλδ 33000 χρονια; ασε ρε γαυρε! Στηνεστε κάθε μερα να πουμε.

στις 17/05/2016 22:39
ΣΤΕΛΑΡΑ ΣΤΕΛΑΡΑ ΣΚΙΣΤΟΥΣ ΤΗΝ ΚΩΛΑΡΑ!!!!!

στις 17/05/2016 22:40
ΨΕΥΤΕΣ ΚΑΙ ΚΛΕΦΤΕΣ ΓΥΡΙΖΕΙ Ο ΤΡΟΧΟΣ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΚΑΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

στις 17/05/2016 22:40
killerias ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΚΟΙΤΑΞΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Η ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ.ΑΠΟΔΕΙΚΤΗΚΕ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΜΕ ΜΙΑ ΔΙΚΑΙΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ Ο ΓΑΒΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ.stasoupoustra ΔΑΦΝΟΤΣΙΜΠΟΥΚΩΜΕΝΕ GAY ΡΟΥΦΑ ΤΟ ΚΑΒΛΙ ΤΟΥ ΤΖΙΜΠΟΥΡ ΜΩΡΗ ΚΙΛΟΤΑ ΧΥΜΕΝΗ.ΕΧΕΙΣ ΛΟΥΦΑΞΕΙ ΜΩΡΗ ΚΟΥΝΕΛΑ?

στις 17/05/2016 22:40
Φατε την! Ο γαυρος μια ζωη τα τρωει στον κωλο. Ετσι του εμαθε ο μπαμπας (daddy) Marinakis U.S.A.

στις 17/05/2016 22:41
ΠΟΥΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

στις 17/05/2016 22:42
ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΣΑΣ ΨΑΡΟΚΑΣΕΛΕΣ.ΣΕΡΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ.ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΠΑΛΙ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΛΑΓΟΥΔΑΚΙΑ.

στις 17/05/2016 22:42
Ο ΤΙΓΡΗΣ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΨΙΑ ΤΟΝ ΧΟΝΤΡΟΥΛΗ!!!!!

στις 17/05/2016 22:43
Μπράβο στην Άεκ δεν ήταν καλύτερη ( πολύ κακό ματς γενικά ) αλλα ήταν ουσιαστική... Τώρα ντάξει οι δικοί μου εδώ και ένα μήνα πηγαίνουν για μπανάκια και έχουν γυρίσει όλα τα κλαμπάκια στην Αθήνα σίγουρα παίζει ρόλο ο ένας μήνας καθυστέρησεις του τελικού αλλα λίγο επαγγελματισμός δεν βλάπτει... Εκατομμύρια παίρνουν!!!!

στις 17/05/2016 22:43
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ: ΠΟΥΤΣΑ ΠΟΥΤΣΑ ΠΟΥΤΣΑ ΠΟΥΤΣΑ ΠΟΥΤΣΑ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΞΥΛΟ ΣΤΟΝ ΠΟΥΣΤΑΡΑ ΤΟΝ ΘΡΥΝΟ.ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΜΕ ΤΑ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΑ STRING.

στις 17/05/2016 22:46
Ο γαυρος εχει τοσα και τοσα παραρτηματα ( ατρομητο, πανιωνιο, λαρισα, ηρακλη, αρη, ξανθη, λεβαδειακο, κερκυρα) στην Ευρωπη τρωει 7 απο Γιουβεντους και ειναι γιωτομπαλο.

στις 17/05/2016 22:47
Σωστος ο bookadoros. Ο daddy Marinakis αυριο πρωι παει στη χωρα του (τις ηπα

στις 17/05/2016 22:47
Άντε και του χρόνου με Μανωλά.. Και στις πρωτες γκέλες του χρόνου θα αρχίσουν πάλι δεν έδωσες λευτά κλπ..

•)Φορτουνη αγορι μου οκκ εκανες καλη χρονια αλλα ακομα ο Φορτουνης εισαι , εσυ εχανες την μπαλα και περπαταγες

στις 17/05/2016 22:49
Φελιπε βαλτο βαθια.

στις 17/05/2016 22:49
Παει ο daddy Marinakis στις ηπα (την κωλοχωρα του) να παρει πιπες.

στις 17/05/2016 22:55
TO ΗΘΙΚΟ ΔΙΔΑΓΜΑ ΤΗΣ ΦΕΤΙΝΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΑΒΡΟΥΣ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΠΡΩΞΙΜΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ ΕΧΕΙ ΠΟΥΤΣΑ.ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΑΥΤΗ Η ΚΟΚΚΙΝΗ Η ΚΟΥΝΕΛΑ Η stasoulougkra ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ?ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΝΟ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ 10 ΠΙΠΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΤΟΥΖΩΣΟΥΝ 4 ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ.

στις 17/05/2016 22:59
O κυρ σαββας επαθε ανακοπη συμφωνα με πληροφοριες βρησκεται διασολινομενος στον εβαγγελισμο

στις 17/05/2016 23:02
μπουκαδορε...ανελυσε μας τι εγινε στο ματς γιατι μερικοι δε το εβλεπαν για πες μας...

στις 17/05/2016 23:02
Etsi poytanakia ...Ante geia...

στις 17/05/2016 23:02
μπραβο αεκ...

στις 17/05/2016 23:05
Μπραβο στην αεκ το αξιζε οχι τπτ αλλο οι γαυροι ειχαν βγαλει γλωσσα (τυπου μυγδαλιας) κ ηταν σιγουροι για το κυπελλο.αν κ δεν ειμαι αεκτζης το χαρηκα. Συλληπητηρια στο γαυρο για αλλη μια φορα

στις 17/05/2016 23:10
G.Panthiras ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΙΔΕΣ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ?Ο ΓΑΒΡΟΣ ΗΤΑΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ.ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙ ΑΥΤΗ Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΜΑΣ ΣΤΟ CH.L ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΟΝΟΜΑΣΕΙ Η ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ.ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ Η ΑΕΚ ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΠΑΙΞΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΟΒΕΡΗ ΜΠΑΛΛΑ.ΜΗΝ ΤΡΕΛΛΑΘΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ.ΔΥΟ ΚΑΛΕΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΒΑΛΕ 2 ΓΚΟΛ.ΠΑΝΤΩΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΓΑΒΡΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΕΚΑΕΤΙΑ.

στις 17/05/2016 23:15
το ηθικο διδαγμα εννουσα...******

στις 17/05/2016 23:25
brayo sixaritiria

etsi ene i glika na xanis na kerdizis pano apo olla na to diaskedazis

sixaritiria palli

στις 17/05/2016 23:29
G.Panthiras ΕΙΜΟΥΝ ΣΑΦΕΣΤΑΤΟΣ.ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ?ΜΕ ΜΙΑ ΑΚΡΙΒΟΔΙΚΑΙΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ Ο ΓΑΒΡΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ.ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΤΙΚΗ ΕΥΝΝΟΙΑ 100% ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΦΟΥ ΚΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗ ΟΜΟΛΟΓΙΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.

στις 17/05/2016 23:32
ΕΔΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΕΛΑΓΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ ΤΗΣ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕ ΤΟ ΠΕΝΑΛΤΥ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΚΟΡΑΚΙ.ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΟΥ Ο ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΤΟ ΕΠΑΙΞΕ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΧΟΣ ΕΒΛΕΠΕ ΤΟΝ ΠΙΝΑΚΑ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ.

στις 17/05/2016 23:35
ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΓΡΑΨΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑΝ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΣΙΧΑΘΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ.

στις 17/05/2016 23:36
να βριζεις τον γαυρο περιμενω...κανενας δεν προθυμοποιηται

[+]  birbiham1980 στις 17/05/2016 23:36

στις 17/05/2016 23:38
αποψε θρηνουμε τον χοντρο...

στις 17/05/2016 23:46
xαχαχαχαχαχχα εεε ρε πεινες παμνυγηριζουν σημερα ολες οι ομαδες της χωρας χαχαχαχαχα Συγχαρητηρια στον Μανωλα και ευχομαστε να τον αφησουνε να κανει δουλιτσα στην ΑΕΚ..ΣΟβαρος ανθρωπος και μετρημενος...Ηταν σοβαρος και στις δηλωσεις μετα το τελος...Για την ομαδα δεν υπαρχει δικαιολογια ασχετα οτι ειχε να παιξει ενα μηνα επισημο ματς...Οταν σε ξεκινανε 1,5 αποδοση και 8,5 την ΑΕΚ στα ανταλακτηρια δεν εχεις δικαιολογια κυριε ΣΙλβα...ΔΥστυχως το ματσακι δεν ηταν στο ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ!!!Αυτα εχει οταν παρανομα κατεχεις τον ΟΠΑΠ και την ΠΑΕ ΑΕΚ ταυτοχρονα ....Χαρητε αντιΟλυμπιακοι και μην ξεχασω μαζυετειτε ολοι σας και ελατε κλαστε μας ενα μυδι και ενα φριδι...ΣΥνεχιστε τα σχολια εχω παρει ποπ κορν και σας απολαμβανω ....

στις 17/05/2016 23:47
...Μπράβο στην Α.Ε.Κ. !...Ευφράνθηκε ο Φιλάρας...!!

στις 17/05/2016 23:53
ΥΓ ρε bookadore προπονηταρα μου εσυ για εξηγησε μου ρε βαζελομπερδεμενε που ησουν αεκ σημερα και εσυ ατρομητε....Στην Αρσεναλ οταν πηρα το διπλο ηταν με την βοηθεια της διαιτησιας???χαχαχαχαχαχαχαχαχα τοτε ησουν αρσεναλ και σημερα ησουν αεκ...ατρομητος καταντησες @che-bookadore...πως λεμε che Guevara....xaxaxaxaxaxaxaxaxa

στις 18/05/2016 00:01
στασου να φας την πουτσα, ολα καλα???ποναει το κωλαρακι σου????χαχαχαχαχαχαχαχαχα θα σας φαει ο τιγρης σκατογαυροι παρτε το χαμπαρι

στις 18/05/2016 00:09
o...t4sos...είμαι αδέρφια συγνώμη γ τα βρισίδια π σας έχω ρίξει! τώρα όμως χρειάζομαι την βοήθεια σας, σας παρακαλώ βοηθείστε με δν σας λέω μλκς! το μπα.....κη ο χάλαρης μ τον έχει κάνει σουρωτήρι από τα πολλά γα.....σια π μ έχει ρίξει! όπως έχει κάνει κ ο ολυμπιακός τον παοκ! σας παρακαλώ βοηθείστε με! σώστε με από αυτών τον μπα.....ρδο τυρανο τον χαλαρη! και σας υπόσχομαι θα γίνω ολυμπιακός! πιος τον γα.....ει τον παοκ έτσι και αλλιώς όλλο τσαπου τρώμε από τον ολυμπιακό! μας έχει γίνει η κω.....δα, ούτε το νιώθουμε το σ.....ο μας όταν βγαίνει!! γαβ γαβ

στις 18/05/2016 00:11
strasoumugdala.= xaIaris

3upnhste

[+]  mpamiass στις 18/05/2016 00:23

στις 18/05/2016 00:43
stasoumugdalaaaaaaaaaaaa???apo thn koula re magka???popopopopoopo katantiaaaaaaaaaa

στις 18/05/2016 00:50
ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΓΑΥΡΑΚΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ...ΡΟΥΦΗΞΑΤΕ ΤΑ ΚΑΚΑΛΑ ΤΟΥ ΜΑΝΤΑΛΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΖΙΜΠΟΥΡ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΤΙ ΕΕΕ????ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΚΩΛΟΦΥΛΛΑΔΕΣ ΣΑΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΚΑΡΦΙΣΤΟΥΝ...ΜΕ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗ ΚΑΡΑΠΑΠΠΑ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΣΤΟ ΤΙ ΘΑ ΓΡΑΦΤΕΙ....ΟΠΟΙΟΣ ΣΑΣ [email protected]@ΕΙ ΕΙΝΑΙ Α Ε Κ.-

στις 18/05/2016 01:05
αυτο το παιχνιδι το χαρηκε ολη η ελλαδα...συγχαρητηρια στην ομαδα της αεκ..πολυ ανωτερη του ανύπαρκτου χωρις την διαιτησία ολυμπιακού...

στις 18/05/2016 01:17
Ο τελικος δεν βλεποταν παρολο που το σηκοσαμε χαλια θεαμα απο τους χειροτερους αγωνες που ειδα

στις 18/05/2016 02:55
Καλα ηρεμησε δεν λες πουτανα της Ευρωπης μια ομαδα που εκανε διπλο μεσα στην Αρσεναλ , δηλαδη τον Παναθηναικο και τον Παοκ πως τους αποκαλεις?

Λογικό να κανουν καζουρα οι Αεκτζιδες κυπελο πηραν... αλλα οι "υπολοιποι" κριμα να χαιρονται τις επιτυχιες των αλλων αφου οι ομαδες τους ΔΕΝ........

στις 18/05/2016 08:42
Δικέφαλη ΤΣΑΠΟΥ θρηνε !

στις 18/05/2016 11:04
Ντορτμουντ - Παοκ 72% - 28% ( κατοχη ) ...18(6) - 1(1) τα σουτ

Αστο μην το συνεχιζεις , δεν εχει και καμια σχεση ο Παοκ με το αρθρο...

στις 18/05/2016 11:46
Μπραβο στον τιγρη που το σηκωσε μαγκια του που μπιπ τον γκαντζελη..Οσο για τους οπαδους αχαχαχ του γαυρου να παρακαλανε να μην βγει πρωτος ο ΠΑΟΚ....γιατι θα πανε αερα τα 25 μυρια...Εδω θα μαστε να τα πουμε..

στις 18/05/2016 13:02
Μπράβο στους paxaro kai qcqc, για την παραδοχη. Ή αλήθεια είναι ότι για 2η φορά παίχτηκε 50-50 και τις έχασε από την ΑΕΚ. Με άλλα λόγια φέτος ο Ολυμπιακός έχασε 1 φορά από την Άρσεναλ και την Μπάγιερν και 2 φορές από την ΑΕΚ...

στις 18/05/2016 13:50
teogreek xexases tin anterlext

στις 18/05/2016 15:16
απολαυση εισαστε χαχαχαχαχαχαχαχα Μαλιστα ρε μορτες να ρωτησω κατι ασχετο και οσοι καταλαβαν ...καταλαβαν...Το ματσακι προχθες ειχε αποδοση στον ασσο στα ανταλακτηρια 1,53 που σημαινει οτι αν ηταν στον ΟΠΑΠ θα ξεκινουσε στο αρχικο κουπονι με 1,33 και η αποδοση του διπλου προχθες παλι βρισκοταν στα ανταλακτηρια στο 8,55-9 που σημαινει ταναπαλιν οτι θα ειχε στον Οπαπ αν εμπαινε το ματσακι το διπλο περιπου στο 7,4...Σε ουδετερο γηπεδο το ματς αυτες δεν ειναι αποδοσεις για το ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΑΛΛΑ ΟΙ ΠΡΟΧΘΕΣΙΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΟΠΟΥ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΒΑΣΗ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑΣ ΠΡΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΑΝ ΟΙ ΑΡΧΙΚΟΙ BOOKS ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ Η ΓΝΩΣΤΗ ΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΩΝ ΑΝΤΑΛΑΚΤΗΡΙΩΝ...Στην γνωστη εταιρια sporting bet γιατι μεφτασε ο ασσος λιγο πριν το παιχνιδι στο 1,80 οπως φαινεται και στο παρακατω συγκριτικο link σχεσιακα με το 1,4 που το εδινε η sporting bet prin τρεις μερες???Οποιος γνωριζει να μου απαντησει σοβαρα και υπευθυνα του χρωσταω ενα μπουκαλι καλο ουισκυ στον Τερζη...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαβαλ

στις 18/05/2016 15:17
χαβαλε εχετε ρε αεκακια και λοιποι αντιολυμπιακοι....απολαυση εισαστε...χαχαχαχαχαχαχα

http://www.oddshelp.com/index.php?page=info&Info=2223585

στις 18/05/2016 15:20
Βεβαια οπως διακρινεται για οσους ασχολουνται με το αθλημα το σημειο του διπλου εχει πεσει κατα 20% σε ολες τις εταιριες μεσα στην τελευταια εβδομαδα...Οποιος ξερει κατι περισσοτερο απο μενα ας με διαφωτησει....ΥΓ πληρωθηκα απο το χθεσινο παιχνιδι πιστευω ολοι το αντιληφθηκατε αυτο και απο τα χθεσινα μου σχολια....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

στις 18/05/2016 15:30
Και αλλη μια τελευταια ερωτηση για περισσοτερο προσωρημενους παικτες...Γιατι οταν κιλεινω sure bet και η μια εταιρια απο αυτες που κλεινω το ενα σημειο ειναι η sporting bet,γιατι ποτε αυτο το σημειο που δινει η sporting bet υψηλοτερα απο ολες τις υπολοιπες...Ποτε μα ποτε μα ποτε ομως δεν εχει πληρωσει.....χαχαχαχαχαχαχαχαχα οσοι καταλαβαν καταλαβαν μυρωδιαδες....συνεχιστε τα πανυγηρια τωρα εκανα ενα break

στις 18/05/2016 15:31
http://www.oddshelp.com/index.php?page=info&Info=2223585

στις 18/05/2016 15:32
Μπέμπη σε παραδεχομαι εισαι τετραπέρατος.

στις 18/05/2016 17:32
οταν κερδιζει ο ολυμπιακος φταει η διαιτησια,οταν κερδιζει η αεκ η ο βαζελος ειναι ολα ενταξει.Εισαστε πολυ αστειοι τελικα.

στις 18/05/2016 22:37
Πεστα ρε Μανικ !!!Που ειχες χαθει εσυ τοσο καιρο ρε γιγαντα??Μην το ξανακανεις φιλος και εχεις τοσο μεγαλη απουσια απο την σελιδα...Θα τσακωθουμε..Ασε που ελειπες και μας κουνιοντουσαν οι γαυροι προκλητικα και μες τσαμπουκα...Εκτος απο τον Θρυλο κερδισαμε ξανα και τον @Manic μαγκες...Καλως σε βρηκαμε μαγκα μου με τις εκπληκτικες προπονητικες σου αναλυσεις και πανεπηστιμιακες πρυτανη γνωσεις οπου διχως δισταγμο μοιραζεσαι μαζι μας διχως φοβο και παθος ...Και ιδιως παντοτε αντικειμενικα και αμεροληπτα!!!ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ Ο @MANIC κυριοι η διαφορετικα ο @N E V E R M O R E!!!

στις 18/05/2016 22:40
Πραγματι ειναι ωρα που πρεπει να προμηθευτουμε ολοι απο το σουπερμαρκετ μεγαλες δοσεις απο πατατακια και ποπ κορν!!!τετοιοι χαβαλεδες απαιτουν ανεφοδιασμο με πατατακια ,ποπ κορν αμεσα και με μεγαλες ποσοτητες!!!

στις 19/05/2016 13:36
@manic λιγα εγραψες αυτη την φορα!!πω ςκαι ετσι φιλος??

στις 22/05/2016 13:49
καλα σου λενε λοιπον γραφε πιο συχνα φιλε για να γελαμε..(@manic)

στις 23/05/2016 00:55
Και ο ηρωας μας επανηλθε στο site agones.gr με απεραντη ορεξη για να μας διασκεδαζει και να μας ψυχαγωγει!!Μπορω αν θελετε φιλοι μου να τον κανω να γραφγει στο συγκεκριμενο ποστ μεχρι το το 2019!!!Εχει γνωσεις προπονητη μεγαλης κλασσης γνωριζει πολεμικες τεχνες (καρατε,κουγκ φου,ζιου ζιτσου),ειναι λεκτορας σε τρια Ελληνικα Πανεπιστημια και σε τεσσερα ανα τον κοσμο και ειναι Πρυτανης σε τρια γνωστα πανεπιστημια του Κοσμου!!!Ειναι και γνωστης προγραμματισμου HACKER και αλλα πολλα που θα γινω κουραστικος αν τα καταγραψω...ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟΝ!!παραγγειλτε Πιτσες σουβλακια και οταν εχετε ελευθερο χρονο θα παρακολουθειτε το συγκεκριμενο ποστ που γραφω αυτη την στιγμη...Μπορει να τον κανω να γραφει εδω μεχρι οσο γουσταρω εγω...ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟΝ!!!MANIC Η ΑΛΛΙΩΣ ME TO USERNAME: NEVERMORE (CHAMPIONSHIP IN SALONICA)

στις 24/05/2016 01:40
χαχαχαχαχαχαχαχαχα συνεχισε μια χαρα τα λες χαχαχαχαχαχαχααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχααααααααααααααααααααααααααα

στις 26/05/2016 18:41
Exei και πιο κατω σου λεωωωω!!Στο πατο της μαμας σου...Ωραιο πουρο φιλος σε ευχαριστουμε!!Πες της μην το ξεχασω για αυριο που θα ερθω σπιτι θελω να φτιαξει παστιτσιο

στις 26/05/2016 18:43
Σας τα ελεγα!!! μπορει να τον κανω να γραφει εδω μεσα σε αυτην την αναρτηση μεχρι το 2022...ειναι μεγαλοφυια ο ανθρωπος!!!

στις 27/05/2016 22:42
Πονος εε??Κοιτα φετος παιξαμε δυο φορες τουμπα, και εφαγες δυο ψολες και αυτο δεν πηρε μεγαλη διασταστη το σκορ γιατι πεταγατε μπουκαλια στον Σιλβα και σβησαμε μηχανες και στα δυο παιχνιδια ,και τα γνωστα απο κανατε απο παλια οταν χανετε απο τον Θρυλο...τωρα απο που προκυπτει οτι ποναω εγω ενω σου εχω κανει την κολοτρυπιδα σαν τον Πυργο του Αιφελ μονο εσυ και οι ανυπαρκτοι φιλοι σου το ξερουν...χαχαχαχαχαχαχαχαχα

στις 27/05/2016 22:45
Διακοπηκε το ματς κυπελου γιατι θελατε πεναλντι σε εξοδο του Ρομπερτο που ηταν στον αερα σε αλμα...Και τελικα με τα πολλα σαν ντροπες που εισαστε απο παλι δεν κατεβηκατε Καραισκακης στην ουσια για να γλιτωσει ο Κυριος Ιβαν την ψολαρα του επαναληπτικου...Που ειναι ο πονος ρε μπουγατσοτσουληθρα πανιωνιε???χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ρε βλακακο σε μενα μιλας δεν μιλας σε κανενα μπαοκτζη...

στις 29/05/2016 11:43
χαχαχαχαχαχαα λιγα εγραψες σημερα καινα τα διαβαζε και κανεις...καλα πιασε τα τσιγαρα μου τωρα απο τον καναπε που τα ξεχασα και χτυπα την πορτα πριν μπεις μην ειμαστε ξεβρακωτοι με την μανα σου...

στις 31/05/2016 00:41
Οχι δεν ειναι οτι δεν εχω τι να απαντησω αλλα αληθεια ημουν με την μαμακα σου και δεν ηθελα να πληγωθεις βλεποντας μας ξεβρακωτους...Ετσι να κανεις οτι σου λεω και θα περασουμε καλα τα δυο μας μπουγατσουλη....ααααααααααααααααχ αααααααααααααααααααααχχ χυνω μπουγατσουλη αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Τραβα εξω στο μπαλκονι και δες αν κουνιουνται οι βαρκες στην Τουμπα...Και ελα μετα μεσα στο δωματιο και πες μου τι ειδες...

στις 31/05/2016 20:22
Ωωωω τωρα αρχισε και τα διαδικτυακα γκραφιτι ο πιθηκοδεινοσαυρος χαχαχαχαχαχαχαχα καλα το πας συνεχισε...Θελω να σχολιασεις σημερα και μετα το ματς με τον βαζελο ....Να σε απολαυσουμε παλι στις εκπληκτικες ποδοσφαιρικες σου γνωσεις με την γλωσσα επιπεδου Πρυτανη Πανεπιστημιακου που μονο εσυ μπορεις να μας προσφερεις...Με χεις ξεφτιλισει ειναι η αληθεια...Συνεχεια τριγυριζει την ψολη μου το κολαντερακι της μαμας σου...ωωω και ειναι απιστευτο κολοτρυπιδι...Σημερα θα γαμησω και την αδελφουλα σου μου υποσχεθηκε η μαμα...Γιατι θελει και αυτη να νιωσει χαρα στα μπουτακια της...

στις 31/05/2016 20:24
Ανεκδοτο ημερας: <<Πως λεει η μανουλα του Manic το σκευος που σουρωνει τα μακαρονια???>>

στις 31/05/2016 20:27
Mpougatsokofths??

στις 31/05/2016 20:28
Oχι

στις 31/05/2016 20:30
Mpougatsoroyfixtra??

στις 31/05/2016 20:31
οχι

στις 31/05/2016 20:32
Μπουγατσοτριπυδα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχααααχαχαχαχαχα

στις 31/05/2016 20:34
Oουουυουουουοουουουουουο Η tripida soy mamaka ...h Trypida soy na balo ton tripoda moy mesa na goystarizoyme....oyoyooyoyoyoyoyoyoxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa Ainte manic kanonise na moy gnoriseis thn mana soyu na gamhso kai ego re mpaglamadako...ainte nte

στις 31/05/2016 20:38
to lynei ro xeirofreno h manoula manic??to stibei to aggoyri me thn mpoygatsotripida ths??To aggoyri moy 8elei straggisma ....aaaaaaax xynoooooo aaaaaaaaaaaaaaaaaxxxxx

στις 31/05/2016 20:49
https://www.youtube.com/watch?v=f8iyY9dzrIA

στις 31/05/2016 20:50
https://www.youtube.com/watch?v=HLjE_SZEsxk

στις 02/06/2016 19:22
http://agones.gr/forum/1552/%CE%9D%CE%91+%CE%93%CE%99%CE%91%CE%A4%CE%99+%CE%94%CE%95%CE%9D+%CE%9C%CE%A0%CE%9F%CE%A1%CE%9F%CE%A5%CE%9C%CE%95+%CE%9D%CE%91+%CE%9A%CE%9F%CE%9D%CE%A4%CE%A1%CE%91%CE%A1%CE%99%CE%A3%CE%A4%CE%9F%CE%A5%CE%9C%CE%95

στις 02/06/2016 19:28
Μαγκες κοιταξτε σημερα τι ανακαλυψε ο φιλος ΑΝΑΧΙΜΑΝΔΡΟΣ!!ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ ΚΑΥΓΑΣ ΚΩΜΩΔΙΑΣ ΣΤΟ AGONES.GR!!!ΞΕΠΕΡΝΑΕΙ ΑΕΙΜΝΗΣΤΟΥ ΚΑΥΓΑΔΕΣ ALESTOY ME TZAKONATSIS,KAYGADES RIVER ΜΕ PAXAROR ...Τζακονατσις VS MANIC το ανακαλυψαμε προσφατα και σας προσφερουμε το λινκ για ασταματητο γελιο μεχρι φοριου!!!Φτιαχτε καφεδακι και σερφαρετε στο παραπανω συνδεσμο για την επομενη ωρα της ζωης σας!!!Θα αποζωμειωθητε...Ο ΧΑΒΑΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΡΕΥΤΟΣ...ΣΟΒΑΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΚΩΜΙΚΑ ΠΟΣΤ ΤΟΥ AGONES.GR ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ....ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ...

--AGONES.gr Εntertainment - -

στις 02/06/2016 19:29
http://agones.gr/forum/1552/

στις 02/06/2016 19:29
Τι αλλο να σχολιασω δυο απο τα βασικα μελη της μικτης κοσμου χαζων σε μεταξυ τους διαπληκτισμο...Τζακονατσις ο κατα φαντασια επαγγελματιας κωμικο εεε στοιχηματζης που πληρωνεται απο την bet365 (μην ξεχασω να το γραψω γιατι παντοτε το τονιζει) με την υπερασπιση απο τον cono και ολων των υπολοιπων username που εχει στην κατοχη του, δηθεν να τον υπερασπιζονται πιστευω ολοι σας τον γνωριζετε και δεν χρειαζονται περαιτερω συστασεις για τον ΘΡΥΛΟ του γελιου, και Μανικ το νεο ταλεντο που ανακαλυψαμε στο agones.gr με γνωσεις επαγγελματια προπονητη ποδοσφαιρου αλλα και μπασκετ εως και σκακι ,πανεπιστημιακης μορφωσεως επιπεδου λεκτορα αλλα και επιτημου Πρυτανη πεντε πανεπιστημιων σε Αμερικη και Αγγλια,γνωστης πεντε πολεμικων τεχνων (ζιου ζιτσου,καρατε,κουγκ φου,τρομποφωνο,πουλοφωνο,) προγραμματιστης Η/Υ γνωστος hacker και αλλες πολλες επιδεξιοτητες υψιστου βαθμου που θα κουρασω αν καταγραψω ,αλλωστε θα τις αντιληφθητε και μονοι σας...ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΜΕ ΠΟΠ ΚΟΡΝ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΠΙΤΣΑΣ ΕΠ´ΩΜΟΥ

στις 02/06/2016 19:29
http://agones.gr/forum/1552/

στις 02/06/2016 19:32
ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΣΤ ΜΕ ΠΟΠ ΚΟΡΝ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΠΙΤΣΑΣ ΕΠ´ΩΜΟΥ ΚΑΙ ΘΥΣΙΑΣΤΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΤΟΥ ΠΟΣΤ...θα αποζωμιωθητε σας το υποσχομαι ...ΓΕΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΔΑΚΡΥΩΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΥΡΗΝΙΚΟΥΣ ΦΥΣΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΧΑΒΑΛΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗΣ...

--AGONES.gr Εntertainment --

στις 03/06/2016 03:26
Βρε τριμαλακα μπουγατσοκεφαλε εγω δεν γραφω τα ιδια copy paste το εκανα για να μην το ξαναγραφω...Επειδη εσυ γραφεις και λες τα ιδια πραγματα ακριβως με 1258 ατομα που εχεις τσακωθει εδω μεσα δεν σημαινει οτι ξαναγραφω τα ιδια κειμενα χαχαχαχαχα υπαρχει και το copy paste ρε μεγαλοφυια μου εσυ αααααααααα

ααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

το παρατηρησες ηδη εχεις αρχισει και με αντιγραφεις με τον τροπο που σου κανω χαβαλε εδω και μηνες...αυτο ειναι καλο ...σημαινει οτι βελτιωνεσαι...Δωσε μου τωρα και το τηλεφωνο της Θειας σου γιατι θελω να την γαμησω και αυτη ,ετσι να το σοβαρεψουμε λιγο γιατι εχεις δικιο...Ωραιος ο χαβαλες παιρναμε ομορφα τα δυο μας αλλα εγω πρεπει να κερδισω και κατι παραπανω εκτος απο την δωρεαν ψυχαγωγια που μου προσφερεις...Αλλοι θα πληρωνανε να μιλανε μαζι μου οπως εσυ...Δεν θα σου παρω λεφτα ομως εγω...θελω να γαμησω και την Θεια σου και καθαρησες μετα δεν μου εχεις αλλη υποχρεωση..

στις 04/06/2016 13:08
χαχαχαχαχαχαα λιγα εγραψες σημερα καινα τα διαβαζε και κανεις...καλα πιασε τα τσιγαρα μου τωρα απο τον καναπε που τα ξεχασα και χτυπα την πορτα πριν μπεις μην ειμαστε ξεβρακωτοι με την μανα σου...

στις 05/06/2016 16:34
Λοιπον ακου φιλαρακι μιας και εισαι ο διαδικτυακος μου καραγκιοζης που γελαω..Θα κανουμε μια συμφωνια κατι σαν <<κωδικα τιμης>> αν ξερεις τι σημαινει αυτο...Δεν θα με αποκαλεις τουρκοσπορο και σαφως οπως εχεις παρατηρησει δεν σε εχω αποκαλεσει ποτε Βουλγαρο...Οι καιροι ειναι δυσκολοι και χαλεποι...Τουλαχιστον τα αντεθνικα απαρεγκλητα θα τα αφησουμε στην ακρη...Ακομα περισσοτερο θα εκνευριστω αν αυτοαποκαλεσεις το εαυτο σου βουλγαρο..Θα εκτροχιαστω και θα ανγκαστω να αναλαβω αλλα μετρα...Σε παρακαλω κανουμε χαβαλε με μαναδες στα πλαισια τα οπαδικα το διευκρινιζω μην μας παρεξηγησει και κανεις..Εννοειται οτι δεν τα γραφουμε σοβαρα...Σε παρακαλω αν εχεις παντελονι οχι τουρκοσποροι και βουλγαροι..Εδω μου βαρας λιγο κοκκινα...Το εχεις ξανακανει και το προσπερασα θεωροντας το οτι ηταν πανω στην μαλακια σου..εκτιμω οτι συμφωνεις...αν δεν συμφωνεις θα το κοψω εδω...

στις 05/06/2016 21:31
Δεν εισαι ενταξει φιλος...δεν το περιμενα νομιζα οτι ησουν μπελαλης..αλλα μου φαινεται οτι εισαι μπουγατσοπνιχτρα η Σαλονικια η πλυστρα η ξελογιαστρα ...

στις 05/06/2016 21:35
θα αναγκατσω να σε συλλαβω τοτε για αντεθνικα συνθηματα ...Προσπαθω να μην εκνευριστω ενεκα του οτι μου προσφερεις γελιο συνεχομενο γραφοντας σε ποστ ακομα που εχει αναρτηθει πριν ενα μηνα...Αλλα αν το ξανακανεις θα αναγκαστω να σε συλλαβω..Θα αναγκαστω να παρω τηλεφωνο φιλους μου τσεους στην Μπουγατσουπολη...δεν το περιμενα να ησουν τοσο ρουφηχτρουλης και να καταπινεις το χειροφρενο στην κατηφορα αλειφοντας την μαρμελαδα στο ψαρι ταυτοχρονα με το αλλο σου χερι...ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΑΛΙΟΦΙΛΕ ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΗ ΘΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΩ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ...

στις 08/06/2016 00:40
Λοιπον ακου!! ανθρωπε με τα δυο εγκεφαλικα κυταρα,σημερα ετσι για αλλαγη επειδη γραφεις ολοκληρα βιβλια και λες συνεχεια τα ιδια πραγματα και δυστυχως δεν ξερεις οτι μπορεις να τα κανεις copy paste απο παλαιοτερα ,αλλα τα ξαναγραφεις απο την αρχη (ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟΦΥΙΑ)...Σημερα αποφασισα να σου καψω και τα δυο εναπομειναντα εγκεφαλικα κυταρρα που δεν σου εκαψα μεχρι τωρα...Αλλα και να ξεκουρασουμε με κατι χρησιμο και τον κοσμο που τυχον παρακολουθει εκτος απο μενα που διασκεδαζω με ενα παιδακι με ειδικες αναγκες...εσενα δηλαδη!!Λοιπον μπουλη ακου μια αληθεια ,που κανεις εκει στην μπουγατσουπολη δεν σου διδαξε γιατι αν το γνωριζες θα ησουν γαυρος και στα φανερα!!, και οχι στα κρυφα οπως εισαι τωρα...Λοιπον μπουγατσουλη οι ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ ΟΣΦΠ ανεβαινανε Θεσσαλονικη καθε χρονο ακομα και μεχρι την δεκαετια του 70 που ειχε ερθει ο Κουδας στο λιμανι πολυ πιο πριν ..Δεν επεφτε φαπα οπως σημερα με ξυραφια και καβατζες ηταν μονο χερια με χερια ,και οχι για ψιλου πηδημα ...Αλλα τις τρωγατε και τοτε...Λο

στις 08/06/2016 00:40
Αλλα τις τρωγατε και τοτε...Λοιπον επειδη εχουμε τις εφημεριδες απο τοτε, ξεκινα να ρωτας μπαμπαδες σου και παππουδες τι γινοταν στις τοτε εκστρατιες μας στην Θεσσαλονικη με Μπαουγκ και Αρη...Απλα καποτε πρεπει καποιος να σου πει την σκληρη αληθεια που δεν γνωριζεις αμεσα αλλα εμμεσα....ακουλουθει Link ετσι για να ειναι επικοδομητικη η σημερινη σου μερα iq mygas Που με εχεις ξεφτιλισει..(οχι αλλο ξεφτιλισμα ρε διαννοουμενε ανθρωπε..λυπησου με χαχαχαχαχααχαχα):

http://www.redsagainsthemachine.gr/articles/130307/ekstrateia-gayron-sti-thessaloniki-1966

στις 08/06/2016 00:48
Καπου σε αυτες τις εκδρομες ο μπαμπας ειχε γνωρισει την μαμα...Εγω ειμαι ο αληθινος μπαμπας σου @μανικ μου...Δεν μπορω αλλο να στο κρυβω...Σε αναγνωριζω θα αναλαβω την οικονομικη επιβαρυνση για την περαιτερω αναρρωση σου στο ιδρυμα του Πικπα Μπουγατσουπολης γυιε μου...

στις 08/06/2016 00:53
https://www.youtube.com/watch?v=ofoswEowdQw

στις 08/06/2016 02:08
http://www.redsagainsthemachine.gr/articles/150921/8000-gayroi-kaine-ti-thessaloniki-1969

στις 08/06/2016 02:13
http://www.redsagainsthemachine.gr/articles/150917/toympa-17-septembrioy-1975-i-megalyteri-ekdromi-olon-ton-epoxon

στις 08/06/2016 02:15
https://www.youtube.com/watch?v=rtgcMzi7GXI

στις 08/06/2016 22:36
''den iparxei logos na to kano ksana...''....''me toso papa pou exeis faei akoma pisteueis oti'' ''auta mono giotobala ta kanoun otan exoun xazepsei teleios apo tous pollous viasmous''...''tosa videos iparxoun stin touba me anoigmena kefalia gayron gemata me aimata na parakalane na figoun apo to gipedo gia na trote ateleioto ksilo oste na ipostirizete tin paragka xoris logo afou den prokeite pote na parete kanoniko protathlima oute tin aek me 50-50 diaitisia den boresate na kerdisete fisika to anamenomeno''...

Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΤΗΝ ΝΕΟΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΟΣΕΙ ΕΚΦΡΑΣΤΙΚΑ ΝΟΗΜΑΤΑ ΜΕ ΜΟΝΟ 100 ΛΕΞΕΙΣ ΑΥΤΗΣ, ΑΠΟ ΤΙΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΛΕΞΕΙΣ, ΤΟΥ ΠΛΟΥΣΙΟΤΕΡΟΥ ΛΕΞΙΚΟΥ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΥ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΠΕΡΙΕΧΕΙ!!! ------>>ΜΑΝΙΚ<<-------ΑΠΛΑ ΓΥΦΤΟΣ ή αγραμμάτος??Τα συμπερασματα για τον ηρωα μας στο αναγνωστικο κοινο!!!

στις 08/06/2016 22:51
για αυτα που γραφεις αυτη την φορα θα απαντησω σαν να σε λαμβανω στα στα σοβαρα υποψην μου ενω παντοτε δεν σου απανταω γιατι εισαι τουλαχιστον για το Δαφνι με πολυ χαμηλο δεικτη εφυιας...Στις φωτογραφιες που λες με τα αιματα των γαυρων στην Τουμπα καταρχην ημουν μεσα...Δεν σε συνανταω πουθενα μπροστα μου παρα μου πετας πετρες απο αποσταση 200 μετρων, αν και ειμαι αριθμητικα ολιγαριθμος ποτε δεν μου εχεις παρει ντου ουτε στην Τουμπα...Δεν γραφω για σκηνικα και ξυλο που εχεις φαει, γιατι εμεις τα κανουμε στην πραξη και δεν τα γραφουμε χαχαχαχαχα Δεν δινουμε οι ιδιοι τους εαυτους μας χαχαχαχαχαχαχα

Τωρα ακομα και να θεωρησουμε πραγματικοτητα,αυτο το σεναριο με την παραγγα ,που σας πιπιλανε στην Πολη, οι πληρωμενοι της 4 και οι δημοσιογραφοι ,για να μην ξυπνησετε ποτε ,και να πιστευετε οτι εχετε ομαδαρα με παικταραδες αλλα τα πρωταθληματα τα παιρνει ο ΟΣΦΠ με την παραγκα,οποτε ποτε ο κοσμος του παοκ δεν πιεζε για μεταγραφες και αλλαγες στην ομαδα..Ποτε ομως αν και μετα την εποχη Κουδα δεν

στις 08/06/2016 22:53
δεν εχετε δει ακομα και το 85 ωραια μπαλιτσα εκει πανω...Γιατι ποτε δεν ειχατε καλους ποιοτικους ποδοσφαιριστες για να δειτε καλη μπαλιτσα...Ακομα λοιπον και να δεχτουμε οτι 42 χρονια που παιρνω το πρωταθλημα συμβαινει λογο παραγκας ...Αν εχεις αρχιδατο κοσμο καντο και εσυ ρε παικτη ...ΔΗμιουργησε παραγκα και καντο...Δεν ειναι ομως καμια παραγκα μπουγατσομπερδεμενε πουτανας γυιε...Απλα εχουμε οπαδους με αρχιδια γεμιζουμε τα ΕΛληνικα γηπεδα παντοτε και απαιτουσαμε απο ολους τους προεδρους με πιεση να φερνει ποδοσφαιριστες ποιοτητας...Αυτη ειναι η συνταγη της επιτυχιας των καλυτερων οπαδων της ΕΛλαδας που τραβαει και την ομαδα με την φορα του και παιρνει πρωταθληματα....εκανα την εκπληξη και μετα απο 400 συνολικα σχολια που εχουμε γραψει τα δυο μας οσο καιρο γελαω μαζι σου στο αγονες καραγκιοζη ειναι και η πρωτη φορα που σου γραφω σοβαρα και στο δια ταυτα αυτων που γραφεις....Οχι γιατι σε παιρνω στα σοβαρα σημερα...ΑΠλα για να μην νομιζεις οτι δεν εχω απαντησεις μαλακα πανιωνιε μικρη ομ

στις 08/06/2016 22:55
μικρη ομαδα...φευγω τωρα γιατι με φωναζει η μανα σου στο διπλα δωματιο με τα φιλαρακια καθομαστε μεγαλη παρεα ξεβρακωτοι ολοι και γουσταρουμε...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

στις 08/06/2016 22:57
http://www.redsagainsthemachine.gr/articles/150506/athlitika-nea-thessalonikis-1973-o-kosmos-toy-olympiakoy

στις 09/06/2016 22:46
http://www.redsagainsthemachine.gr/articles/150921/8000-gayroi-kaine-ti-thessaloniki-1969

στις 09/06/2016 22:46
http://www.redsagainsthemachine.gr/articles/130307/ekstrateia-gayron-sti-thessaloniki-1966

στις 09/06/2016 22:47
http://www.redsagainsthemachine.gr/articles/150917/toympa-17-septembrioy-1975-i-megalyteri-ekdromi-olon-ton-epoxon

στις 09/06/2016 22:47
http://www.redsagainsthemachine.gr/articles/150506/athlitika-nea-thessalonikis-1973-o-kosmos-toy-olympiakoy

στις 09/06/2016 23:25
https://www.youtube.com/watch?v=iWkg2qfRFB8

στις 09/06/2016 23:32
Μακης Μαναβης της παλιας φρουρας...Αυτα που γραφω και στα αλλα ποστ,κραζει Ιβαν...Ρε Μακαρε εκτος το 85 που πηρες πρωταθλημα με την αβαντα του Βαρδινογιαννη ποτε στην εποχη σας ειχατε ομαδα σοβαρη και κραζατε για μεταγραφες???Επι Βαρδινογιαννη ανοιγατε τα μπουτακια στον Βαζελο Τουμπα με τις ευλογιες του Βαρδη..Αλλα ας κερδιζουμε τον Θρυλο και στα παπαρια σου ολα τα αλλα...Τα τσεπωνε ο Κυρ Μακης εκεινες τις εποχες και τουμπεκα μας μιλαει και αυτος για την παραδοση με τον Θρυλο...Αυτο εχει να μας επιδειξει σαν αρχηγος της θυρας 4...Και τα βαζει με τους σημερινους τωρα που δεν ειναι μποσταρης, για τους λογους που συμφωνουμε και εμεις εδω...Και τελικα που παει η δουλιτσα επειδη οι μπροσταρηδες της 4 ειναι στην απεξω απο τον τσαρο για τις αποφασεις που παιρνει για την ομαδα ,θελουν μεροκαματακι τα παιδια οπως τον παλιο καλο καιρο με τις παλιες διοικησεις ...Αυτο το παραμυθακι εχεις φαει και εσυ κακομοιρο manic..Οπως ενα μεγαλο μεριδιο φιλαθλων του Παοκ...Γιατι ουτε το 98 ησουν καν στο γηπεδ

στις 09/06/2016 23:33
Γιατι ουτε το 98 ησουν καν στο γηπεδο,ουτε εχεις πλησιασει Αθηνα ποτε σε εκδρομη διαστημανθρωπε χουλιγκανε της κωμωδιας @manic...

στις 09/06/2016 23:36
Δεν υποστηριζω κατι διαφορετικο απο τον Μαναβη για το σημερα...Για το χθες εχω αλλη αποψη και αυτην ειναι η αληθινη και που περιγραφω παραπανω...

στις 11/06/2016 00:01
$ /usr/sbin/john --session=allrules --wordlist=all.lst --rules mypasswd.txt

$ /usr/sbin/john --status=allrules

$ ps aux | grep john #get the PID of the john session you want to kill

$ kill HUP $PID_of_john_session_to_kill

$ /usr/sbin/john --restore=allrules

στις 11/06/2016 13:36
http://www.redsagainsthemachine.gr/articles/150917/toympa-17-septembrioy-1975-i-megalyteri-ekdromi-olon-ton-epoxon

στις 11/06/2016 13:53
Ρε Αινσταιν manic δωσε μας το τηλεφωνο της μανας σου να γαμησουμε, και ασε τα gkrafiti πρεζακια....Να διαβαζε και κανεις τι γραφεις παει στο διαολο...

στις 11/06/2016 20:01
http://www.redsagainsthemachine.gr/articles/150917/toympa-17-septembrioy-1975-i-megalyteri-ekdromi-olon-ton-epoxon

στις 11/06/2016 20:02
Καπου σε αυτες τις εκδρομες ο μπαμπας ειχε γνωρισει την μαμα...Εγω ειμαι ο αληθινος μπαμπας σου @μανικ μου...Δεν μπορω αλλο να στο κρυβω...Σε αναγνωριζω θα αναλαβω την οικονομικη επιβαρυνση για την περαιτερω αναρρωση σου στο ιδρυμα του Πικπα Μπουγατσουπολης γυιε μου...

στις 12/06/2016 19:35
http://www.redsagainsthemachine.gr/articles/130307/ekstrateia-gayron-sti-thessaloniki-1966

στις 12/06/2016 19:36
http://www.redsagainsthemachine.gr/articles/150921/8000-gayroi-kaine-ti-thessaloniki-1969

στις 12/06/2016 19:36
Ρε Αινσταιν manic δωσε μας το τηλεφωνο της μανας σου να γαμησουμε, και ασε τα gkrafiti πρεζακια....Να διαβαζε και κανεις τι γραφεις παει στο διαολο...

στις 13/06/2016 21:30
Οχι δεν ειναι οτι δεν εχω τι να απαντησω αλλα αληθεια ημουν με την μαμακα σου και δεν ηθελα να πληγωθεις βλεποντας μας ξεβρακωτους...Ετσι να κανεις οτι σου λεω και θα περασουμε καλα τα δυο μας μπουγατσουλη....ααααααααααααααααχ αααααααααααααααααααααχχ χυνω μπουγατσουλη αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Τραβα εξω στο μπαλκονι και δες αν κουνιουνται οι βαρκες στην Τουμπα...Και ελα μετα μεσα στο δωματιο και πες μου τι ειδες...

στις 14/06/2016 23:17
Ποιος ασχολειται βρε καραγκιοζη με αυτα που γραφεις??ετσι νομιζεις...εγω απλα θελω να δω για ποσο ακομα μπορεις να γραφεις σε αυτο το ποστ....Ποιος σε γαμαει εσενα βρε τριμαλακα...Την μανουλα σου τις ριχνουμε κανα δυο πουτσακους αν μας βοηθησεις και την βρουμε ....χαχαχαχαχαχ ακου τον μαλακα να του απαντησω λεει...Ναι θα πιασουμε τωρα διαλογο με τους τρελαρες σχιζοφρενεις του Δρομοκαιτιου που βαρανε μαλακια, βλεποντας την μια μυγα πανω στην αλλη...

στις 14/06/2016 23:18
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα αααα

ααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχ

ααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχα

στις 16/06/2016 00:11
Ρε Αινσταιν manic δωσε μας το τηλεφωνο της μανας σου να γαμησουμε, και ασε τα gkrafiti πρεζακια....Να διαβαζε και κανεις τι γραφεις παει στο διαολο...

στις 16/06/2016 21:10
χαχαχαχαχαχαα λιγα εγραψες σημερα καινα τα διαβαζε και κανεις...καλα πιασε τα τσιγαρα μου τωρα απο τον καναπε που τα ξεχασα και χτυπα την πορτα πριν μπεις μην ειμαστε ξεβρακωτοι με την μανα σου...

στις 17/06/2016 22:01
https://www.youtube.com/watch?v=pAgnJDJN4VA

στις 17/06/2016 22:03
https://www.youtube.com/watch?v=YpxNzW2VYiU

στις 18/06/2016 21:21
Na τα δεις τα videakia στο ενα ειμαστε μια παρεα και πινουμε μπυρες και η μαμακα σου ειναι πανω σε ενα τραπεζι ξεβρακωτη και μας χορευει...Σε αυτο το video αποδυκνυεται και οτι δεν ειμαι ρατσιστης που εχει βγει βρωμα εδω στο site...Aν προσεξεις η παρεα μου ειναι αραπηδες και ειμαι ο μοναδικος λευκος...Τωρα βεβαια ποιοι ειναι αυτοι που τους δειχνεις τα βιντεο και διασκεδαζετε μαζι...Ο Θεος και η ψυχη σου ρε θηριο ξερει χαχαχαχαχαχαχαχαχ η μαλλον καλυτερα η μανα σου και οι ψολες μας ξερουν ποιοι ειναι...Χαιρομαι που το διασκεδαζεις λοιπον που γραφω για την μανουλα σου που μας χορευει...φερε μας τα τσιγαρα μας τωρα απο το καθιστικο του σπιτιου σου που τα ξεχασαμε,στην κρεβατοκαμαρα της μανουλας σου...

στις 18/06/2016 21:31
θα σε εχω εδω να γραφω για την μανα σου μεχρι το 2032 διανοητικα αναπηρε χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα και εσυ θα τα δειχνεις τους ''φιλους'' σου και θα διαασκεδαζετε αχχαχαχαχαχαχαχαχα Ισως δεν καταλαβες κατι...Την μαμα σου οταν την γλενταμε δεν την πληρωνουμε..Απο αλλου βρισκει λεφτα και σε ταιζει...Τζαμπε ειναι η ολη ιστορια εχε υποψην σου χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ρε το τριμαλακα τον διασκεδαζω κιολας χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

στις 20/06/2016 03:36
nwivcoqwbn vnfj19jfmcvnQNA η μαμακα σου κανει απιστευτα τσιμπουκια μανικ,πωπω πως την ρουφαει ετσι την χυσαμολη...τστσ μ,ψπ ;μαοξω ςμ ΜΩςΠΝΜ ΒςΟΜ

στις 21/06/2016 02:00
ΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 21/06/2016 04:17
36 8.542477000 1.1.2 104.31.9.162 HTTP 739 GET /chat_updater.php?timestamp=1466469227405 HTTP/1.1

στις 21/06/2016 04:19
Identification: 0x5b55 (23381) Flags: 0x02 (Don't Fragment) Header checksum: 0xa962 [validation disabled]

στις 21/06/2016 04:27
Σημερα φιλε μου μπουγατσουλη εκανες το λαθος και μπηκες την ιδια ωρα που ημουν και εγω τσατ..πεταξα πανω τον καρχαρια και σε εχω ip .xaxaxaaxaxaxaxa τεραστια λαθη που πληρωνονται μπουγατσουλη..Οπως καταλαβες ηδη απο ip σε εχω σε twetwer και οτι μεσο κοινωνικης δικτυωσης εχεις...Ευκολο να σε βρω πλεον χαχαχαχαχαχα Το ονειρο μου θα γινει πραγματικοτητα επιτελους θα δω αν εχω γαμησει την μαμα σου στα αληθεια οταν ερχομουν εκδρομες με την Θυρα 7 στην μπουγατσοπουλη...Ο κοσμος ειναι μικρος μπουγατσουλη και ο shark παντα δουλευει σωστα και αγρυπνα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχα φιλακια στην μαμακα Λουλουκα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

στις 21/06/2016 04:34
Internet Protocol Version 4, Src:

254.138.2.4 (254.138.2.4), Dst: 104.31.9.162 (104.31.9.162)

Header Length: 20 bytes

Differentiated Services Field: 0x00 (DSCP 0x00: Default; ECN: 0x00: Not-ECT (Not ECN-Capable Transport))

Total Length: 40

Identification: 0x5b6c (23404)

Flags: 0x02 (Don't Fragment) Fragment offset: 0 Time to live: 64 Protocol: TCP (6) Header checksum: 0xabf8 [validation enabled] Source GeoIP: OYΠΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΡΕ ΤΟΝ ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΗ ΚΛΟΤΣΟΠΑΤΙΝΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΥΓΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΠΛΩΣΕΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 21/06/2016 18:23
Eγώ πάντως μάγκες που παρακόλουθησα τον διαπληκτισμό του φίλου beavis εχθές με τον διαδικτυακό ήρωα μας manic οφείλω να παρέμβω και να δηλώσω οτί σε γενόμενη ερώτηση του Πρύτανη της γνώσης manic (nevermore) στον γνωστό σε όλους μας pro παίκτη στοιχήματος beavis για το αποτέλεσμα της πράξης 114%-14% ο beavis γνωστόποιησε παρουσία όλων μας στο chat ότι δεν γνωρίζει να βρεί το αποτέλεσμα και ζήτησε απο τον ίδιο τον manic να μας αποκαλύψει το αποτέλεσμα αυτής της πράξης..Και ο οποιός μας απάντησε οτι προκύπτει αποτέλεσμα για το 114%-14%-100%!!!Άλλωστε αυτή η αξέχαστη βαβυλώνια μεθοδολογία υπολογισμού ποσοστών του Πρυτανέως της έδρας των Μαθηματικών της Βουδαπέστης (ΟΧΙ ΣΑΛΑΤΑ ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗΣ, ΑΛΛΑ ΠΟΛΗ ΣΤΗΝ ΟΥΓΓΑΡΙΑ) καταγράφηκε για πρώτη φορά στην συγχρόνη ιστορία των μαθηματικών και σε αυτό το παράκατω αλησμόνητο ποστ χαβαλέ μέχρι δακρύων!!Παραθέτω το ποστ για τυχόν αναγνώστες που θέλουν να διασκεδάσουν περαιτέρω!!:

http://agones.gr/forum/1755/

στις 21/06/2016 18:24
Nevermore

στις 18/09/2015 20:58

0 SINEXISE NA MAS DIASKEDAZEIS ANAPIRE OPOS MONO ESI KSEREIS ROMBA SE OLO TO SITE EGINES GIA ALLI MIA FORA MIA EVDOMADA EIXES NA GRAPSEIS PAPAROLOGIES KAI EMFANISTIKES TORA POU SAS KARFOSE 3ARA I BAYERN XAXAXAXAXAXAXA APO EKEI POU KRIVOSOUN DILADI TORA KATHESAI ME TIS ORES GIA NA PIGAINEI KALITERA I MERA MAS ME AUTA POU VLEPOUME...TO IQ SOU EXEI PIASEI PATO DEN PAEI PIO KATO I GKOMENA MOU PIO EKSIPNI EINAI KSEREI NA KANEI DIAIRESEIS MONOS SOU BOUFOS EGRAPSES OTI EXOUN GKANIOTA OI APODOSEIS 14% KAI ME ROTAS TORA POS TO VGAZEIS 14% XAXAXAXAXAXAXA KLAIW OUTE TI GRAFEIS DEN THIMASAI...TA EXEIS KANEI MANTARA PALI OLA TA BERDEPSES 14% × 114 MAS KANEI 15,96 BOUFOS EGO MILAO GIA 114% SE EXO XAZEPSEI ENTELOS TI NA LEME TORA 114%-14%=100% ASXETE SE OLA...

14% × 114 = (14/100) × 114 = 15,96 POU SIMAINEI 114-15,96=98,04

στις 21/06/2016 18:26
Να και το συγκέκριμενο σχόλιο που άφησε ιστορία στην μεθοδολογία υπολογισμού ποσοστών!! Ο άνθρωπος είναι απλά η ορολογία του χαβαλέ..Αν ψάξεις στο λεξικό την λέξη χαβαλές θα βρείς δίπλα στην ερμηνεία της λέξης το MANIC...Aπλά τετραπέρατος τετραμάλακας!!!ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟΝ ΜΕ ΠΟΠ ΚΟΡΝ ΚΑΙ ΔΑΠΑΝΗΣΤΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΣΑΣ ΩΡΑ!!ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ!!!

στις 21/06/2016 18:27
http://www.online-calculator.com/el/

στις 21/06/2016 18:30
Παραπάνω είναι σύνδεσμος με κομπιούτερακι για να το υπολόγισεις πανύβλακα..τοποθετείς 114 πληκτρολογοντας το % και μετά αφαιρείς το 14 πληκτρολογόντας μετα το πλήκτρο %...Και αν το αποτέλεσμα που βρείς είναι 100% τριμάλακα γιέ της μαλακίας..Τότε η μάνα σου είναι καλόγρια σε μοναστήρι!!χαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

στις 21/06/2016 18:39
Δήλαδη με λίγα λόγια τι μας λέει εδώ και ένα χρόνο ο Αθεόφοβος καραγκιόζης manic ή αλλιώς nevermore για όσους δεν μπορούν να αποκωδικοποιήσουν την γραμμίκη ε' που γράφει στα κείμενα του..Μας λέει οτι 114-14%=98,04 το οποίο είναι σωστό αν και του το έγραφε μία μέρα πρίν o beavis στο ποστ που παράθεσαμε παραπάνω οπότε πλέον κατάλαβε οτι κάτι του δίεφευγε !!Και έτσι εφευήβρε την εξής ρηξικέλευθη εξίσωση να μας αποστομόσει το 114%-14%=100% δηλαδή υπονοόντας ότι αν αφαιρέσουμε απο το 114% ποσοστό δηλαδη πλέον και όχι απλό αριθμό 114 τότε το αποτέλεσμα θα είναι 100%......χαχαχαχ

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Beavis αδερφάκι μου που το ανάκαλυψες αυτό το τάλεντο της κωμωδίας και της μαλάκιας!!Αυτός κάνει φούσκα με την μύξα του και όταν σκάει η φουσκίτσα νομίζει ότι έγινε έκρηξη ατομικής βόμβας!!ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΤΗΝ ΚΩΜΩΔΙΑ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΣΥ @MANIC!!!MEΓΑΛΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΚΟΠΑΝΟΣ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

στις 22/06/2016 03:33
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα Καραγκιοζη η ip αυτη που βγαινει Αμερικη ειναι του agones.gr//..Την ip που μου εδωσε το wireshark μαζι με ενα αλλο προγραμμα κουτορνιθι δεν την γραφω την geoio δηλαδη ....ΜΙα μονο περιπτωση εχεις εσυ να με βρεις με το να δωσω φορα παρτιδα εδω μεσα την ip σου και το επιθετο σου ...Μεσω μηνυσης για παραβιαση προσωπικων δεδομενων...Αυτο ομως δεν προκειται να το κανω μπουλη χαχαχαχαχαχαχαχα δεν ειμαι manik εγω...Τελικα το 114%-14% εμαθες ποσο κανει???γιατι πιστευω οτι μετα απο ολα αυτα ακομα δεν ξερεις...Εισαι τοσο μεγαλο βοδι χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

τι αλλο να γραψω για σενα ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Ουδεν σχολιο...χαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχ η μαλακια σου τεινει στην αιωνιοτητα..τεινει στο απειρο....ο ΑΠΕΙΡΟΜΑΛΑΚΑΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

εισαι ο ορισμος μια νεας πρωτογνωρης εννοιας για την ανθρωποτητα στην ιστορια..ΝΕΑ ΕΝΝΟΙΑ Ο ΑΠΕΙΡΟΜΑΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΡΜΗΝΕΙΑ ΘΑ ΓΡΑΦΕΙ MANIC ΤΟ ΛΕΞΙΚΟ....ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥ

στις 22/06/2016 03:39
MANIC STIS 0259 LIGO PARAPANO:''.eno egrafes oti 114%-14% mas kanei 98,04% tora katalaves oti to 114-14% mas kaneis toso xaxaxaxaxa''

ΜΙΛΑΜΕ ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΑΚΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΨΩΜΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΦΙΛΕ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΣΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΤΑΙΝΙΑ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΩ ΤΟΝ ΕΡΓΟΔΟΤΗ ΠΟΥ ΣΕ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΑΝ ΤΥΧΟΝ ΜΙΑ ΣΤΟ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΟ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΝΕΡΓΟΣ...ΜΙΛΑΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΧΑΖΟΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΠΑΩ ΔΙΠΛΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ ΤΗΝ ΜΑΜΑΚΑ ΣΟΥ,ΤΗΣ ΕΛΕΙΨΑ...ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ....

στις 22/06/2016 03:44
Eίναι διάννοια ο ανθρωπός!!Ρε συ beavis πως κατάβε οτι εγώ ειμαί εσύ και εσύ είμαι εγώ??

στις 22/06/2016 03:45
Mαλλον γιατι γραφουμε και οι δυο οτι του γαμαμε την μαμακα του...Απο κει μας καταλαβε ο μπαγασας

στις 22/06/2016 03:49
Aαααα δηλαδή πιστεύει οτί η μάνα του ειναί μονογαμίκη!!Ενδιαφέρον!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ρε μπαγλαμά σήμερα θα σου βάλουμε να μας λύσεις το 150%-50% και μην μας πείς πάλι οτι κάνει 100% το αποτέλεσμα γιατί τότε θα άρχισω να πίστευω και έγω ότι πρέπει να σε γύρισουμε ταινία..υπάρχουν και κομπιουτεράκια ρε μεγαλόφυια μου εσύ...χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχααχαχ DA FUNK ΧΑΒΑΛΕΔΕΣ

στις 22/06/2016 09:31
Nevermore

στις 18/09/2015 20:58

0 SINEXISE NA MAS DIASKEDAZEIS ANAPIRE OPOS MONO ESI KSEREIS ROMBA SE OLO TO SITE EGINES GIA ALLI MIA FORA MIA EVDOMADA EIXES NA GRAPSEIS PAPAROLOGIES KAI EMFANISTIKES TORA POU SAS KARFOSE 3ARA I BAYERN XAXAXAXAXAXAXA APO EKEI POU KRIVOSOUN DILADI TORA KATHESAI ME TIS ORES GIA NA PIGAINEI KALITERA I MERA MAS ME AUTA POU VLEPOUME...TO IQ SOU EXEI PIASEI PATO DEN PAEI PIO KATO I GKOMENA MOU PIO EKSIPNI EINAI KSEREI NA KANEI DIAIRESEIS MONOS SOU BOUFOS EGRAPSES OTI EXOUN GKANIOTA OI APODOSEIS 14% KAI ME ROTAS TORA POS TO VGAZEIS 14% XAXAXAXAXAXAXA KLAIW OUTE TI GRAFEIS DEN THIMASAI...TA EXEIS KANEI MANTARA PALI OLA TA BERDEPSES 14% × 114 MAS KANEI 15,96 BOUFOS EGO MILAO GIA 114% SE EXO XAZEPSEI ENTELOS TI NA LEME TORA 114%-14%=100% ASXETE SE OLA...

14% × 114 = (14/100) × 114 = 15,96 POU SIMAINEI 114-15,96=98,04

στις 22/06/2016 09:35
Κοιτα εδω ομως τι εγραφες γαμω την μανουλα σου...Εδω τι εγραφες μορη ρομπα??Ρε γαμω το σπιτι σου καταλαβες γιατι εισαι κοπελιτσα??Σου κανω μαθηματα ποσοστων σε ξεστραβωνω ,Υπαρχουν καταχωρημενες αποδειξεις το τι εγραφες και τι εγραφα πριν 9 μηνες και συνεχιζεις να το πουλας πνευμα..Ρε λουλουκα δεν το καταλαβαινεις οτι δεν ειναι μαγκια αυτο που εχεις αλλα πουστια και το κανουν μονο τα κοριτσακια???Μου κανεις και μαθημα τωρα καθυστερημενε ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ρε γαμω το μουνι της μανας σου ειναι καταγεγραμμενες οι στοιχομυθιες στο osfp-bayern φαινεται ποιος λεει πρωτος τι χαχαχαχαχαχαχαχααχαααχ

ουστ μορη αδερφαρα χαχαχαχαχ αυτοι ειστε οι μπαογτσηδες οπως εισαι εσυ ετσι ειναι ολοι οι μπαοκτσηδες ,εσυ απλα μας το υπενθιμησες χαχαχαχαχα

αις το διαλο κιλοτες θελετε να σας παιρνουμε και στα σοβαρα χαχαχαχαχαχαχχαχαχα

στις 22/06/2016 09:38
Με απλα λογια ρε γαμω το σπιτι σου 114%-14%=?? τι αποτελεσμα δινει??με απλα λογια χωρις σχολιασμους που δεν καταλαβαινει κανεις....

στις 22/06/2016 09:57
ρε καραγκιοζοπαικτη maniac σχιζοφρενη φρενοβλαβη παραπληγικε 114% -14% =98,04% ανοιξε ενα γαμημενο κομπιουτερακι και κανε τις πραξεις ηλιθιε πιθηκανθρωπε iq homo erectus...Αντε εμεις σου λεμε ψεματα ανοιξε ενα γαμημενο κομπιουτερακι και κανε τον υπολογισμο βοδι χαχαχαχαχαχαχαχα τοσο δυσκολο ειναι???

στις 22/06/2016 10:01
ειτε 114 αριθμος ειτε 114 % ποσοστο αφαιροντας και στις δυο περιπτωσεις το 14% μας κανει 98,04%...Ειδες ποσο ασχημο ειναι που δεν τελειωσες την πρωτη γυμνασιου...Εσυ να ζεις για να μας διασκεδαζεις και εμεις να σε γλενταμε...εχεις 200 σχολια στο site τον τελευταιο μηνα που ολα απευθυνονται σε μενα....πουτανα ζωη χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα προσεχε απο την πολλη διασκεδαση γλεντζε ανετε τυπε μην παθεις κανενα εγκεφαλικο χαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα

στις 22/06/2016 10:27
Λοιπον πιθηκανθρωπε θα στο εξηγησω οσο απλοικα γινεται για να το αντιληφθεις..Διχως τυπους και εξισωσεις πρωτου βαθμου που δεν θα καταλαβαινες...Εχεις μια μετοχη των 500 ευρω και η μετοχη πιανει 100% αποδοση σε ενα μηνα απο 500 ευρω φτανει 1000 ευρω ητοι 200% .Μετα βγαινει μια αποφαση η εταιρια πτωχευει και η μετοχη χανει το 100% της οναμαστικης αξιας της και απο 1000 ευρω κατρακυλαει στο 0,00050 δηλαδη χανει το 100% της ονομαστικης της αξιας απο 1000 ευρω δηλαδη το 200% του αρχικου ποσου που ειχες επενδυσει οταν αυτη ειχε 500 ευρω...Δηλαδη 200%(1000 ευρω)-100%= 0 ΜΗΔΕΝ ΟΣΟ ΟΙ ΒΑΘΜΟΙ ΠΟΥ ΕΠΑΙΡΝΕΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΙΟ....το οτι προσθετεις κοπανε 100% δεν σημαινει οτι οταν αφαιρεις μετα το 100% σου δινει το αρχικο αποτελεσμα κοπανε...Στα εγραφα απο περυσι θελει εγκεφαλο για να αντιληφθεις αυτες τις απλες εννοιες..εγκεφαλο που δεν διαθετεις...και εκει επιμενεις να κανειςκαι πνευμα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχα για αυτο θα σε εχω εδω περα να γραφεις για οσο γουσταρω εγω λουλουκα.

στις 22/06/2016 21:02
''mou me psixologika provlimata me apotelesma na exei ena account gia kathe omada...

114%-14%=(114/100)-(14/100)=1,14-0,14=1 POU SIMAINEI 100%

pos ginetai na kanei to apotelesma 98,02% '' χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχα οχι κοπελιτσα μου δεν παει ετσι χαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχα ωωωωχ ωωωχ η κοιλια μου με τον χαζο του site...πρωταθλητης αξιος!!!χαχαχαχαχα

στις 22/06/2016 21:14
Προσεχε μαλακα παμε παλι μαθηματικα πρωτης γυμνασιου: εχουμε μια μετοχη 200 (100%)ευρω η οποια εχει ανοδο 14% 200(100%) + 14%=228 ΕΥΡΩ(114% του αρχικου κεφαλαιου...Την επομενη μερα η μετοχη πεφτει 14% δηλαδη 228 - 14% = 196,08 και οχι 200 ευρω που θα επρεπε να εχεις συμφωνα με το εγκεφαλο σου που ειναι γεματο πιτουρα. 196,08/200=98,04% Συνοψιζουμε το 100% ποσοστο ενος αριθμου η ποσου, ειναι ο ιδιος ο αριθμος,προσθεντοντας 14% δημιουργειται το 228 που εδω ποσοστιαια ειναι το 114% του 200 <==>228/200=1,14,,,Eσυ πολυ απλα κοπανε εκανες αναγωγη του ποσοστου σε αριθμους και μας εφτασες σε απλη αφαιρεση ακεραιων 114-14=100 τοσο ηλιθιος εισαι....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΩΩΧ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΒΟΗΘΕΙΑ ...ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΕΣΥ ΚΡΥΜΕΝΟΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΡΕ ΘΗΡΙΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 22/06/2016 21:21
ΘΑ ΣΤΟ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΤΟΣΤΑΡΙΚΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ μετοχη 100 ευρω εχει ανοδο 14% 100(100%)+14%=114ευρω (114% του αρχικου κεφαλαιου) την επομενη πεφτει κατα το ιδιο ποσοστο 14% 114 ευρω -14%=98,04 ευρω θα εχεις στην τσεπη σε μια εν σειρα ανοδο 14% και την επομενη μερα πτωση....την δευτερη μερα λοιπονε ενω εσυ με το σκεπτικο σου θα περιμενες οτι θα εχεις 100% του κεφαλαιου μετα την πτωση για 14% της μετοχης εσυ βρισκεσαι με 98,04 ευρω ητοι 98,04% του αρχικου σου κεφαλαιου μπουμπουνοκεφαλε...Καταλαβες τωρα γιατι γελαω εδω και 9 μηνες μαζι σου...Γιατι βγαζεις και γλωσσα απο πανω....

στις 22/06/2016 21:47
ΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ το 228 ειναι το 114% του 200 ...απο που προκυπτει το 228%??

Βρε μαλακα το 150% στο κατοσταρικο ποσο ειναι???ειναι 150 ευρω...ωραια μεχρι εδω...οταν αφαιρεις το 50% διαιρεις στην ουσια τα 150 ευρω που ειναι 150% του κατοσταρικου που εχεις αρχικα...τι δεν καταλαβες???χαχαχαχα δηλαδη εχουμε 150%-50%(το μισο δηλαδη του 150% και μας βγαζεις τελικο αποτελεσμα οτι θα εχουμε το αρχικο κεφαλαιο ....σου επαναλαμβανω εχεις μια μετοχη στα 100 ευρω και αυτη κανει κουρσα 50% το οποιο σημαινει οτι θα εχεις στην τσεπη αν ρευστοποιησεις 150 ευρω δηλαδη το 150% του κατοσταρικο υπου ειχες στην αρχη..Και βγαινει αποφαση απο την τραπεζα για σπλιτ μετοχων και απο 2 εκατομυρια που ειναι τα κανουν οι βασικοι μετοχοι 4 εκατομυρια...150%-50% σημαινει οτι διαιρεις το κεφαλαιο στην μεση....Δωσε μας την δικη σου λυση στο προβλημα που σου εβαλα να καταλαβεις ποσο ζωο εισαι και ποσο ευκολα μπορει κανεις να σε κλεψει ακομα και σε καθημερινες συναλαγες, οχι να βγαζεις εσυ χρημα απο στοιχημα χαχαχαχαχαχαχα

στις 22/06/2016 21:53
η μαλλον αστο τωρα και αν μπερδευτηκες περισσοτερο ασε μην googlareis... θα μπορουσε να ειναι μια τιμης 200 ευρω κανει ανοδο 50% συνεπως φτανει στα 300 ευρω ===> τα 300 ευρω ειναι το 150% του αρχικου σου κεφαλαιου...Την επομενη εβδομαδα η μετοχη χανει 50% ποσα χρηματα θα εχεις μετα την πτωση της μετοχης???

στις 22/06/2016 22:09
Eιδες πουθενα να γραφω 228%??ΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ το 228 ειναι το 114% του 200 ...Soy ekana αυτο το παραδειγμα βρε μαλακα για να καταλαβεις οτι το 228 ειναι το 114% του 200 ====>>228/200=1,14...Kαι συνεχιζω να ειμαι εγω ο χαζος...Κατααβες τωρα εκτος του οτι πλεον δεν καταλαβαινεις τι γραφω...εχεις παρει μεζε οτι για αλλη μια φορα γραφεις παπαριες και σαν κλασσικος μπουγατσομπερδεμενος προσπαθεις πλεον με κωμικα μαθηματικα και επειχηρηματα πιθηκου να μας αποδειξεις οτι εισαι αστροναυτης..Το ιδιο ακριβως αν διαβασει κανεις διαδραματιστηκε και στο θρυλικο ποστ κωμωδιας διαστημανθρωπου πυρηνικου φυσικοy της διασκεδασης manic(nevermore) osfp μπαγιερν

στις 22/06/2016 22:13
ρε μαλακα καθυστερημενε το 150% οριζεται ως ποσοστο καποιου ποσου η αριθμου..ο αριθμος αυτος μπορει να ειναι οιοσδηποτε 100,113 ,255,987 κλπ κλπ το 150% του 113 ποσο μας κανει???εγω ξερω οτι δεν εχεις ιδεα την εννοια του ποσοστου...γιατι οχι μονο εισαι αγραμματος αλλα δεν σε βοηθαει και το μυαλο σου που εχει πιτουρα μεσα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

στις 22/06/2016 22:18
Προσεχε μαλακα παμε παλι μαθηματικα πρωτης γυμνασιου: εχουμε μια μετοχη 200 (100%)ευρω η οποια εχει ανοδο 14% 200(100%) + 14%=228 ΕΥΡΩ(114% του αρχικου κεφαλαιου...Την επομενη μερα η μετοχη πεφτει 14% δηλαδη 228 - 14% = 196,08 και οχι 200 ευρω που θα επρεπε να εχεις συμφωνα με το εγκεφαλο σου που ειναι γεματο πιτουρα. 196,08/200=98,04% Συνοψιζουμε το 100% ποσοστο ενος αριθμου η ποσου, ειναι ο ιδιος ο αριθμος,προσθεντοντας 14% δημιουργειται το 228 που εδω ποσοστιαια ειναι το 114% του 200 <==>228/200=1,14,,,Eσυ πολυ απλα κοπανε εκανες αναγωγη του ποσοστου σε αριθμους και μας εφτασες σε απλη αφαιρεση ακεραιων 114-14=100 τοσο ηλιθιος εισαι....ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΩΩΧ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΒΟΗΘΕΙΑ ...ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΕΣΥ ΚΡΥΜΕΝΟΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΡΕ ΘΗΡΙΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 22/06/2016 22:20
Ρε μαλακα υπολογισε μου την γκανιοτα του 1938 ασσος 1,38 Χ 3,95 και διπλο 5,9...Κανουμε και τζαμπα μαθημα σημερα παλι στον μπουγατσουλη χαχαχαχαχαχαχα παλι τζαμπε την εβγαλες πιθηκανθρωπε....

στις 22/06/2016 22:24
θα γελαει για μερες χαχαχαχα μπορω να σε εχω εδω μεσα live να μου γραφεις για χρονια ρε γυφτουλα καθυστερημενε ...τετοιο διαδικτυακο βρωμοξυλο ουτε ο ποντιος ειχε φαει χαχαχαχαχαχαχαχα εισαι το πουτανακι μου που βγαζω γουστα στο διαδικτυο χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

στις 22/06/2016 22:27
Δηλαδη εχουμε 150% ποσοστου ενος ποσου η αριθμου αφαιρουμε το εκατο τις εκατο του δηλαδη το 100% και μας βγαζεις οτι μενει το 50% του αρχικου ποσου η αριθμου χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

αχαχαχαχαχαχαχαχα

ΠΗΡΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΕ ΜΑΓΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΣΟΥ ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΠΕΙΡΟΜΑΛΑΚΑΣ Ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΟΣΜΟΥ...ΘΑ ΣΕ ΚΑΛΕΣΩ ΣΤΗΝ ΜΙΚΤΗ ΚΟΣΜΟΥ ΧΑΖΩΝ ΡΕ ΜΟΡΤΗ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ!!!!ΜΕ ΕΨΗΣΕΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΠΙΘΑΝΟΣ ΤΥΠΟΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΜΕ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 22/06/2016 22:34
ελα αρχισε η μπαλα αινσταιν ..με τον ολο χαβαλε μεχρι δακρυων, ξεχαστηκα και εχασα μισο ημιχρονο αυριο παλι κοπανε,,..εδω την ιδια ωρα μελετησε καλα τα μαθηματα σου ,και να εισαι εδω για την αυριανη μου διασκεδαση πιστος στο καθηκον σοου αχαχαχαχαχαχαχαχα τον Αθεοφοβο την μπαλα εχασα με τον τετραμαλακα διαστημανθρωπο πυρηνικο φυσικο της διασκεδασης.....χαχαχαχαχαουουοουουουουουουοουουουουουουουουουουουουοουυουοουουουχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

στις 22/06/2016 22:38
ελα αρχισε η μπαλα αινσταιν

..με τον ολο χαβαλε μεχρι

δακρυων, ξεχαστηκα και εχασα

μισο ημιχρονο αυριο παλι κοπανε,,..εδω την ιδια ωρα

μελετησε καλα τα μαθηματα σου

,και να εισαι εδω για την αυριανη μου διασκεδαση πιστος στο καθηκον σοου αχαχαχαχαχαχαχαχα

τον Αθεοφοβο την μπαλα εχασα με τον τετραμαλακα διαστημανθρωπο πυρηνικο φυσικο της διασκεδασης.....χ

στις 22/06/2016 22:49
οχι θα σε απολαυσω τωρα που εχει ημιχρονο...Ρε διαστημανθρωπε για πες μου τωρα απο το 114% που εβρισκε ο τυπος στο site πως βγαινει η γκανιοτα...και μου εβγαλες 14% γκανιοτα στον ΟΠΑΠ???ΠΑΜΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ???

στις 23/06/2016 00:05
ελα μπουγατσουλη εδω εισαι??Τελειωσαν τα παιχνιδια δεν πιστευω να μην με περιμενες???χαχαχαχαχαχα θα εισαι παντα εδω να μου γραφεις σε real time χρονους να με διασκεδαζεις...Εντωμεταξυ ενα χρονο ακομα δεν με βρικες μεσω της ΔΗΕ του ΟΔΗΕ και της ΕΥΔΑΠ για να μου κλασεις μια μαντρα αρχιδια...καλα ελα να μου γλειψεις τις αρχιδαρες μου τωρα να με νανουρησεις ...

στις 23/06/2016 14:30
Στο ποδοσφαιρο βλακα μυρωδια εχεις τρεις πιθανοτητες σε ενα παιχνιδι να ερθει ασσος με συχνοτητα επαναληψης 46% ,Χ με συχνοτητα επαναληψης 26,6% ή διπλο με συχνοτητα επαναληψης 27,4%, αυτα λοιπον αν τα προσθεσεις αθροιζουν επι της εκατο πιθανοτητα, και οχι 114,72% χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα η εννοια λοιπον αφαιρεσης ποσοστων μπουλη εχει βαση θεωρητικη ,μονο αν αφαιρεσης την στατιστικη επαληθευση των ασσων με των χ δηλαδη δεν υφισταται εννοια αφαΙρεσης ποσοστου για πανω απο εκατοστιαια πιθανοτητα ΗΤΟΙ 114%- ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΕΠΙ ΤΗΣ ΕΚΑΤΟ...Εχεις δηλαδη 100 δειγματα μαλακα δεν γινεται να εχεις 72 ασσους 25 ισοπαλιες και 16 διπλα δηλαδη συνολικα 114 επαληθευμενα σημεια σε καθε εκατο ματς ...Καταλαβες τωρα μαλακα γιατι το 114% -14% =98,04%....Γιατι το 114 ειναι ευρω και οχι ποσοστο εκατοστιαιας πιθανοτητας...Στην εκατοστιαια πιθανοτητα δεν γινεται να επαληθευθουν 114 επαληθευσεις χαχαχαχαχαχαχαχ

Η θεωρεια των ποσοστων μπουλη ειναι εφαρμοσμενα μαθηματικα και δεν χρησιμοποιουνται οπου γουσταρεις ε

στις 23/06/2016 14:31
Η θεωρεια των ποσοστων μπουλη ειναι εφαρμοσμενα μαθηματικα και δεν χρησιμοποιουνται οπου γουσταρεις εσυ, επειδη σε βολευει για να μας αποδειξεις οτι εισαι διαστημανθρωπος..Τα ποσοστα εφαρμοζονται στην χρηματοοικονομικη χρηματιστηριακα κα στατιστικη ...για αυτο σου εκανα τοπαραδειγμα με τις μετοχες μπας καιστροφαρεις αλλαπου τετοια τυχη χαχαχαχαχαχαχαχα Δεν εχεις εγκεφαλο να αντιλειφθεις ποτε κανεις αφαιρεση ποσοστων...Και τι ειναι το ποσοστο, και σε ποιες περιπτωσεις εφαρμοζεται..Ειναι κατι το θεωρητικο γαμωσπιτε, για αυτο τρεις μερες προσπαθω να σου εξηγησω οτι εννοια ποσοστου 150%-50% δεν υπαρχει στην εφαρμογη παρα μονο στην θεωρεια χαχαχαχαχα

Δηλαδη για να το καταλαβεις με μετρικο συστημα την μαλακια που σε δερνει...Εσυ φτανεις το υψιστο μετρημενο επιπεδο μαλακιας που εχει καταμετρηθει σε ανθρωπο δηλαδη με λιγα λογια το 100% παραπανω δεν υπαρχει !!Δεν υφισταται 150% της μαλακιας που σε δερνει σαν μετρησιμο ειδος ειναι κατι το θεωρητικο!!γιατι πιο μαλακας απο σενα δεν υπαρχει..

στις 23/06/2016 14:33
Δηλαδη για να το καταλαβεις με μετρικο συστημα την μαλακια που σε δερνει...Εσυ φτανεις το υψιστο μετρημενο επιπεδο μαλακιας που εχει καταμετρηθει σε ανθρωπο δηλαδη με λιγα λογια το 100% παραπανω δεν υπαρχει !!Δεν υφισταται 150% της μαλακιας που σε δερνει σαν μετρησιμο ειδος ειναι κατι το θεωρητικο!!γιατι πιο μαλακας απο σενα δεν υπαρχει...Μετα ειναι το απειρο μη μετρησιμο μεγεθος...μην ακους που λενε οι ποδοσφαιριστες σημερα θα προσπαθησουμε να παιξουμε το 120% της αποδοσης μας!!ειναι μυθος δεν ισχυει...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΛΛΑ ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΜΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΟΥ 150% -50%...δηλαδη εισαι 100 κιλα μαλακας ωραια??δεν μπορεις να θεωρησεις 150% κιλα μαλακας -50% κιλα μαλακας =50% γιατι πολυ απλα δεν ειναι ποσοστο....Δεν ειναι εφαρμοσιμο ρε ανθρωπε του νεαντερνταλ...Αν ηταν καπου εφαρμοσιμο δηλαδη σε μετρησιμα μεγεθη ή μοναδες μετρησης τοτε ναι θα μπορουσε να ισχυει η θεωρεια υπολογισμου ποσοστων 150%-50%=100% Λοιπον οποτε μπουλη εδω περα η μονη πε

στις 23/06/2016 14:38
Λοιπον οποτε μπουλη εδω περα η μονη περιπτωση να κανεις χρηση του υπολογισμου ποσοστων οπως εκει που το διαβασες ημιτελες ,και διχως περαιτερω διδακτικη θεμελιωση γιατι εισαι κοπριτης προπαντων,ειναι η εξης:για παραδειγμα μπορουμε να θεσουμε προβλημα ευρεσης της διαφορας των ποσοστων εμαφανισης των ασσων με των διπλων για να προσδιορισουμε την δυναμικοτητα που προσδιδει στατιστικα ο παραγοντας εδρας...οποτε εδω θα βρουμε 46%-27,4%=18,6% εδω τιθεται σε εφαρμογη και ισχυει η θεωρεια των ποσοστων με το συμβολο% που σου αρεσει να προσθετεις μπροστα...Δεν υπαρχει ομως 114%-14%=100% χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

θα υπηρχε αν οριζοταν εφαρμοσιμο μεγεθος για το 114%-14%=100% ναι θεωρητικα ισχυει βαση την θεωρεια υπολογισμου ποσοστων...Οταν δηλαδη παρουμε το 114 της εκατο καποιου μεγεθους οταν μπορει να γινει κατι τετοιο και να αφαιρεσουμε 14 της εκατο του ιδιου μεγεθους....για αυτο σου λεω μπορει να καθισες και να διαβασες ενα απλο τροπο υπολογισμου των ποσοστων, αλλα δεν καταλαβες μυρωδια τι εινα

στις 23/06/2016 14:39
για αυτο σου λεω μπορει να καθισες και να διαβασες ενα απλο τροπο υπολογισμου των ποσοστων, αλλα δεν καταλαβες μυρωδια τι ειναι η εννοια ποσοστο χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Και εδω θα πει καποιος σοβαρος που τυχον με διαβασει..Μα καλα καθεται και τον ξεστραβωνει με στοιχηματικη θεωρεια δημοτικου ενω ο αλλος ειναι πουστρακι φφλωρακι και δεν προκειται να παραδεχτει κατι στο τελος και απεναντιας θα μαθει και ολη την θεωρεια που σιγουρα δεν γνωριζε πριν...Οχ ιτα γραφω γιατι ηξερα απο την αρχη οτι εισαι τοσο ηλιθιος που δεν θα σε ωφελησουν τιποτα ολα αυτα που γραφω...Αν ηξερα οτι θα τα αντιλαμβανοσουνα και θα γεμιζες γνωση πιστεψε με δεν θα εγραφα τιποτα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τραβα αυτοκτονα τωρα καραγκιοζοπαικτη ...

στις 24/06/2016 06:10
copy apo αγραμματος πιθηκανθρωπος:<<100/1,50=66,66% 100/3,50=28,57% 100/5,00=20,00% ara mas kanei 66,66%+28,57%+20,00%=115,23% pou simainei 115,23%-100%=15,23% gkaniota >>

ΚΑΙ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΛΥΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΒΕAVIS

58 X 1,5= 87E

24,85 X 3,5= 87,E

17,4 Χ 5= 87E

58+24,85+17,4=100E 100-87=13 EYRΟ GKANIOTA ΣΤΟ ΚΑΤΟΣΤΑΡΙΚΟ....

Για βαλε τις αποδοσεις που μας το υπολογισες 15,23% gkaniota τις ιδιες αποδοσεις βαλε... http://income-paradise.com/el/?option=com_content&view=article&id=415:vig-calculator-gr&catid=10:bettingcalculatorsgr&Itemid=521

στις 24/06/2016 06:12
beavis

24/06/2016 03:15

βρε μαλακα στο εκατο της εκατο του τζιρου υπολογιζεται η γκανιοτα κοπανε...Βαζω ενα κατοσταρικο και με τις αποδοσεις που μου δινει ο ΟΠΑΠ παιρνω 87 ευρω σε οτι σημειο ερθει...εσυ μας λες οτι βαζεις 115,23 ευρω για να παρεις 100 το ιδιο ειναι

με την διαφορα οτι το 115,23 -13%=100 ευρω στο εξηγω απο εχθες ζωο δεν ειναι 115%

στις 24/06/2016 06:12
beavis

24/06/2016 03:17

Bασικα ενα χρονο στο εξηγω αλλα τελος παντων χαχαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Aντε παω μεσα τωρα στο δωματιο με φωναζει η μαμα σου ηρθε σπιτι και μου εφερε την εισπραξη ........Γεια σου και καλη μελετη σου ευχομαι χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

στις 24/06/2016 06:13
beavis

24/06/2016 03:24

copy απο χαζος:<<115,23 - 100 = 15,23 Euro Poutanaki>>

πιθηκε ανεγκεφαλε αγραμματε και ολα τα α στερητικο

115,23-13%=100 ευρω συνεπως 13% γκανιοτα πιθηκανθρωπε..Ειδες που με τον διαλογο θα το πιασεις καποια στιγμη χαχαχαχαχαχα

μελετη τωρα αρκετα επαιξα μαζι σου σημερα..Μελετησε για να εισαι καλυτερος αυριο, να εχει πιο πολυ χαβαλε να το χοντρυνω λιγακι χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

στις 24/06/2016 06:13
Για βαλε τις αποδοσεις που μας το υπολογισες 15,23% gkaniota τις ιδιες αποδοσεις βαλε... http://income-paradise.com/el/?option=com_content&view=article&id=415:vig-calculator-gr&catid=10:bettingcalculatorsgr&Itemid=521

στις 24/06/2016 16:15
και καπου εδω ηρθε η ωρα να κλεισω το ποστ του τελικου κυπελου της ΑΕΚ-ΟΣΦΠ μετα απο ενα μηνα και δεκα ημερες απο την διεξαγωγη του παιχνιδιου...Για να μπορει κανεις ευκολα να διαβαζει την μαθηματικη θεωρεια επεξηγησης του Πρυτανη μαθηματικου της Βουδαπεστης @manic...Θα μπορουσα να τον εχω να γραφει στο ιδιο ποστ μεχρι το 2055 αλλα νομιζω οτι αυτα τα τελευταια του σχολια :Manic

στις 24/06/2016 07:03

0 xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa poso stokos einai to paidi ta pososta auta re stravadi tis koinonias pou evales einai xoris gkaniota to athroisma pou kano ego einai 115,23 anti na afairei apo tin gkaniota pou exoun oi apodoseis afaireis tin gkaniota eno den iparxei xaxaxaxaxaxa klaiw akoma boufos vlepe na mathaineis...>>

ΜΠΙΙΙΜΠ ΚΑΙ Η ΣΩΣΤΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ!:

beavis

24/06/2016 03:15

βρε μαλακα στο εκατο της εκατο του τζιρου υπολογιζεται η γκανιοτα κοπανε...Βαζω ενα κατοσταρικο και με τις αποδοσεις που μου δινει ο ΟΠΑΠ παιρνω 87 ευρω σε οτι σημειο ερθει...εσυ μας λες οτι βαζεις 115,23 ευρω για να π

στις 24/06/2016 16:16
εσυ μας λες οτι βαζεις 115,23 ευρω για να παρεις 100 το ιδιο ειναι

με την διαφορα οτι το 115,23 -13%=100 ευρω στο εξηγω απο εχθες ζωο δεν ειναι 115%

beavis

24/06/2016 03:17

Bασικα ενα χρονο στο εξηγω αλλα τελος παντων χαχαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Aντε παω μεσα τωρα στο δωματιο με φωναζει η μαμα σου ηρθε σπιτι και μου εφερε την εισπραξη ........Γεια σου και καλη μελετη σου ευχομαι χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

στις 24/06/2016 16:24
ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΜΥΑΛΕ ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΟΛΟΣ Ο ΤΖΙΡΟΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΟΠΑΠ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΤΑ 100 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΑ 87 ΠΙΣΩ Η ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΘΕΩΡΗΣΟΥΜΕ ΙΔΙΟ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΕΤ ΑΠΟΔΟΣΕΩΝ ΕΡΙΞΕΣ ΕΣΥ ΣΥΝΟΛΙΚΑ 115,23 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΠΗΡΕΣ ΠΙΣΩ 100 ΔΕΝ ΠΑΙΧΤΗΚΑΝΕ ΑΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΤΑ ΔΥΟ ΜΑΤΣ ΣΤΟΝ ΟΠΑΠ ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ ΤΩΝ ΔΥΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΩΝ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ ΣΕ ΠΙΘΗΚΟ Η ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟ HOMO ERECTUS...ΠΙΟ ΑΠΛΟΙΚΟ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΜΕΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΜΕΘΟΔΟ ΜΕΣΩ ΥΠΝΩΤΙΣΜΟΥ

....ΤΕΛΟΣ ΠΟΣΤ

στις 24/06/2016 23:35
oυπς!!! αυτο τωρα το ειδα που καθομουνα, και τα διαβαζα ολα οσα εχεις γραψει να μην μου ξεφυγει ουτε τζουρα γελιου:

<<Manic

στις 24/06/2016 04:58vgainoun oi apodoseis diladi panta to pososto epalitheusis sto 1,3 giotobalo tis koinonias einai 77% kai oxi 67% opos grafeis apo perisi afou milame oloi gia pososta tou opap asxete an dinoun oi alles etairies kalitera pososta bes kai se alla sites gamo to mouni po..

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΣΟΥ ΑΡΕΣΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΤΙΓΡΑΦΕΙΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΠΑΓΑΛΙΖΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝΑΘΕΜΑ ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΕΝΝΟΟΥΝ...ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΣΚΕΔΑΖΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΑΛΗΘΕΥΣΕΩΝ ΣΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΤΩΝ ΑΠΟΔΟΣΕΩΝ ΤΩΝ ΑΣΣΩΝ...ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΠΑΛΗΘΕΥΣΗΣ ΠΟΥ ΛΕΓΑΜΕ ΑΙΝΤΣΑΙΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ 1,30 ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΔΕΙΓΜΑ ΜΕ 471 ΜΑΤΣ ΕΧΕΙ ΕΠΑΛΗΘΕΥΣΗ 67,94%-----

{ 77% ΕΠΑΛΗΘΕΥΣΗ ΟΠΩΣ ΔΙΑΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΔΕΙΓΜΑ ΠΛΕΟΝ ΕΔΩ 2844 ΠΟΥ ΑΠΟΚΛΙΕΙ ΣΥΣΣΩΡΕΥΣΗ ΠΥΚΝΟΤΗΤΑΣ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΩ Η ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΩΝ ΕΠΑΛΗΘΕΥΣΕΩΝ ΤΟΥ BOOK PARATHROY

στις 24/06/2016 23:36
{ 77% ΕΠΑΛΗΘΕΥΣΗ ΟΠΩΣ ΔΙΑΚΡΙΝΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΜΕ ΜΕΓΑΛΟ ΔΕΙΓΜΑ ΠΛΕΟΝ ΕΔΩ 2844 ΠΟΥ ΑΠΟΚΛΙΕΙ ΣΥΣΣΩΡΕΥΣΗ ΠΥΚΝΟΤΗΤΑΣ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΩ Η ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΩΝ ΕΠΑΛΗΘΕΥΣΕΩΝ ΤΟΥ BOOK PARATHROYME ΟΤΙ 77% ΕΧΕΙ ΠΟΣΟΣΤΟ ΕΠΑΛΗΘΕΥΣΗΣ ΣΤΟΝ ΟΠΑΠ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΟΥ 1,20 ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΑ ΕΓΩ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ ΜΕ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΗ ΟΜΩΣ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΓΡΑΨΕΣ ΕΝΑ SITE ΔΙΧΩΣ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΤΟ ΘΕΩΡΗΤΙΚΟ ΥΠΟΒΑΘΡΟ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΥΤΟΣ!!! :

http://www.statistiko.com/index.php?page=statistika_stoixima&stats=ODD1&data=1X2

ΤΩΡΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΤ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΕΣ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥΤΑΝΑΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ...ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΣΟΥ ΠΗΔΗΞΑ ΑΓΡΙΑ ΤΟ ΚΟΛΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΗΝ ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΑ, ΑΛΛΑ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΑΙΣΘΗΜΑ ΣΤΗΝ ΟΛΗ ΙΣΤΟΡΙΑ

Τ Ε Λ Ο Σ

στις 24/06/2016 23:39
ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ?? 1,33 471 ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΕΠΑΛΗΘΕΥΣΗ ΑΣΣΟΣ 67,94%

στις 24/06/2016 23:40
http://www.statistiko.com/index.php?page=statistika_stoixima&stats=ODD1&data=1X2

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.