«Τρέλα» από τους φίλους της ΑΕΚ πριν τον τελικό

«Τρέλα» από τους φίλους της ΑΕΚ πριν τον τελικό



Περίπου 500 οπαδοί της ΑΕΚ βρέθηκαν στο ξενοδοχείο που έχει καταλύσει η αποστολή της «Ένωσης», αποθεώνοντας παίκτες και Στέλιο Μανωλά εν όψει του τελικού με τον Ολυμπιακό.

Μια ημέρα πριν τον τελικό του Κυπέλλου ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον Ολυμπιακό, οι οπαδοί της «Ένωσης» φρόντισαν να «ντοπάρουν» τους ποδοσφαιριστές της ομάδας. Περίπου 500 οπαδοί βρέθηκαν έξω από το ξενοδοχείο που έχει καταλύσει η κιτρινόμαυρη αποστολή και αποθέωσαν παίκτες και Στέλιο Μανωλά.

«ΑΕΚάρα φέρε μας το Κύπελλο» φώναζε ο κόσμος και στη συνέχεια οι ποδοσφαιριστές της ομάδας βγήκαν έξω, γνωρίζοντας την αποθέωση. Την παράσταση έκλεψε ο Χρήστος Αραβίδης και το κούρεμα του, έχοντας αποτυπώσει τον αριθμό «21».

«Ήρθαμε για να σας στηρίξουμε, γιατί αύριο δεν θα μπορούσε να είμαστε στο γήπεδο. Η ΑΕΚ γύρισε εκεί που πρέπει να είναι, να διεκδικεί τίτλους. Οποιος και αν είναι απέναντι της, όχι ο Ολυμπιακός, η Ρεάλ και η Μπαρτσελόνα να είναι, στόχος είναι μόνο η νίκη. Κερδίστε τους και να έρθουμε αύριο εδώ για να το γιορτάσουμε», ήταν το μήνυμά που μεταφέρθηκαν στους παίκτες.



Ομάδες που αφορά: ΑΕΚ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

29 σχόλια:

στις 16/05/2016 22:53
Γαμηστε τον πουστη τον ολυμπιακο...

[+]  t4sos στις 16/05/2016 22:53

[+]  t4sos στις 16/05/2016 22:53

στις 16/05/2016 22:54
...Εύχομαι Έναν Καθαρό Αγώνα με Πολλά Γκόλ, ενάντια στην Ομάδα μου...Εύχομαι, Επίσης, να μην Έχουμε Πολλά Δοκάρια...γιατί από τότε ο Φιλάρας...έχει να δει Αγώνα με Μένα...να Κερδίσει ο Καλύτερος...

[+]  makalex στις 16/05/2016 23:20

στις 16/05/2016 23:31
Ολη η ελλαδα και ο κοσμος εκτος των ολυμπιακων ειναι με την Αεκ!Μονοι σας και ολοι μας

στις 16/05/2016 23:33
Αραβίδη σαν εφετζής είσαι πρώτος..σαν ποδοσφαιριστής όμως..γάμησέ τα...

στις 17/05/2016 00:05
Ουτε στα πιο τρελα του ονειρα ο πολυ μετριος Αραβιδης δεν φανταζόνταν οτι θα παιζει στην Αεκ και τωρα προσπαθει να γινει"Αεκτζης" μπας και μεινει ο αμπαλος

στις 17/05/2016 00:22
ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΑΥΡΙΟ ΑΕΚ. ΟΛΟΙ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΟ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ!

στις 17/05/2016 01:26
Gia na doume ti tha doume.......

στις 17/05/2016 03:52
GAYROI POUTANES ETOIMASTEITE

στις 17/05/2016 05:58
Ο,ΤΙ

στις 17/05/2016 08:39
γαμηστε τον πουστη το ολυμπιακο!!!!

στις 17/05/2016 08:56
xaxaxaxxa tatou sto kefali anarwtioumouna mexroi pou mporei na ftasei h vlakeia telika h vlakeia den exei oria???

στις 17/05/2016 08:58
Jaja Το λεει ξεκαθαρα 2-1 score η το αναποδο!!

[+]  lazo1 στις 17/05/2016 09:28

[+]  stevepintz στις 17/05/2016 09:39

στις 17/05/2016 10:45
ψυχιατρο θελετε ολοι σας και πρωτοι οι προεδροι των ομαδων....

στις 17/05/2016 10:46
τα πορτοκαλια του χωριου γεμιζουνε παπορι ..ότι σκατα είναι ο προεδρος είναι και οι οπαδοι

[+]  RED_KOZANH_7 στις 17/05/2016 11:18

[+]  alex68 στις 17/05/2016 11:22

[+]  Parizianos7 στις 17/05/2016 12:38

[+]  stasoumugdala στις 17/05/2016 12:43

[+]  stasoumugdala στις 17/05/2016 13:15

στις 17/05/2016 13:20
ΔΙΟΡΘΩΝΩ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΛΑΚΑΣ!

[+]  DimitrisPAOK... στις 17/05/2016 13:33

στις 17/05/2016 14:00
Μαλακες μου το ομολογειτε ολοι σας, οτι ειστε αντιολυμπιακοι και εκεινοι μονοι τους. Αυτο ομως δειχνει και το μεγαλειο, αυτης της ομαδος, που ειναι βεβαια μακραν απο οτι θυμαμαι απο πιτσιρικι, η μεγαλυτερη της χωρας. Θα ριξω λιγα χρηματα στο 2-0 υπερ του Ολυμπιακου σαν σκορ. Ετσι το βλεπω εγω...

στις 17/05/2016 15:14
αραβιδη μονο κουρεματα εισαι!

στις 17/05/2016 16:37
manolis.S3 το ριχνει στα κουρεματα και πουλαει οπαδιλικι γιατι αν κοιτουσαν ολοι την μπαλα που (ΔΕΝ) παιζει, θαχε γυρισει σε κανενα πανιωνιο... ( το ιδιο πραγμα σαν τον κλαους του μπαορκ)

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.