Στην Αθήνα για τον Παναθηναϊκό ο Ζιλμπέρτο

Στην Αθήνα για τον Παναθηναϊκό ο Ζιλμπέρτο



Στην Αθήνα προκειμένου να ολοκληρώσει τη συμφωνία του με τον Παναθηναϊκό βρίσκεται από το μεσημέρι του Σαββάτου (14/5) ο Ζιλμπέρτο Σίλβα, ο οποίος είναι ο «εκλεκτός» της διοίκησης για να αναλάβει τη θέση του τεχνικού διευθυντή.

Ελληνικό έδαφος πατάει εδώ και λίγη ώρα ο Ζιλμπέρτο Σίλβα. Ο παλαίμαχος άσος του Παναθηναϊκού έφθασε στο «Ελ. Βενιζέλος» λίγο μετά τις 14:20 με πτήση μέσω Μονάχου και τις επόμενες ημέρες αναμένεται να ολοκληρώσει τις επαφές με τον Γιάννη Αλαφούζο όσον αφορά τη θέση του τεχνικού διευθυντή.



Ομάδες που αφορά: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

17 σχόλια:

στις 14/05/2016 15:58
καλη τυχη

στις 14/05/2016 16:55
Στάσου μελώνεις το λουκουμα ε;

στις 14/05/2016 17:04
Το αφεντικο μου ο Χαλαρηςε εδιωξε και ειμαι αδεσποτο. Σας παρακαλω καποιος ας με βοηθησει

στις 14/05/2016 17:04
Γαβ

στις 14/05/2016 17:23
Εσυ αρχιδι με τον ψευτικο λογαριασμο, γαμω τον χρόνο ιστο σου και την παναγια σου ρε μουλικο..τρεχα μαζεψε την μανα σου απο τα μπουρδελα πουτανας γεννημα

στις 14/05/2016 17:24
Γαμω τον χριστο σου # γαμω το τ9

στις 14/05/2016 18:14
apo ta megalitera palta pou irtha pote stin ellada

στις 14/05/2016 18:40
apo loud lago akoma k sta 40 tou kalutera tha paizei...mipws na to xanaskeftoume na tou dwsoume fanela??

στις 14/05/2016 22:39
stasoupoustra ΕΧΩ ΜΙΑ ΜΑΝΤΙΝΑΔΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΩΡΗ ΛΟΥΚΡΗΤΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΠΟΛΥ.ΘΑ ΣΟΥ ΧΩΣΩ ΣΤΗΝ ΚΟΛΑΡΑ ΜΙΑ ΑΡΑΠΙΚΗ ΨΟΛΑΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΟΛΑΚΙ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ.

στις 14/05/2016 23:35
Τσιμπουκαδωρε..ξερεις..τα γνωστα..ψοφα... ευη οτι κ να σου πω λιγο θαναι

στις 15/05/2016 00:34
Τι εγινε αμυγδαλε εχετε αφησει εκει στον Πειραια και σας κουνιουνται τα πουτανακια σας τα βαζελομπαοκια??Κανανε συνασπισμο μπας και σας φτασουνε δεν τα καταφερανε οποτε πλεον εχεις γινει το κοκκινο πανι στο site...Δεν γαμανε στο γηπεδο τρωνε ξυλο εξω απο τα γηπεδα...Εεε καπου πρεπει να βγαλουν και δαυτοι γουστα σε λεω.....Τοση πουτσα που εχει πεσει αστους να αισθανθουν οτι κυριαρχουν στο νετ τουλαχιστον σε λεω δικε μου χαχαχαχαχαχαχα αρε κακομοιρα βαζελομπαοργκια ουγκ ουγκ ουγκ γκασπ μας την επεσαν οι superades οι γαμειαδες τρεχατε παιδια....

στις 15/05/2016 00:42
Μπα μην νομίζεις μέχρι Ηλιούπολη και εκει κατέβαινουν με συνοδεία ΜΑΤ...ποιο Πείραια?Ξέρεις πολλούς στον κόσμο να μπορούν να κάνουν πέσιμο στον Πειραια.χαχαχαχαχαχα τι ανέκδοτο είπες πάλι ρε συ @gamblingman?Στα υπόλοιπα που είπες με βρίσκεις σύμφωνο όμως.Και στην Αθήνα είναι σε θέση άμυνας όπως πάντοτε.

στις 15/05/2016 00:46
Θα στην σκίσουμε την κολάρα σου οτι χρωματάκι και αν είναι.Κάνουμε σε ολά τα καλά κοριτσάκια τα χατήρια.Υ.Γ.Μην κατέβαζετε ΧριστοΠαναγίες για τα τσουτσέκια ρε σεις.

στις 15/05/2016 14:12
χαχαχα με τον στασουκοπροσκυλο πολλη γελιοοοοοο χαχαχαχαχαχαχα

στις 15/05/2016 14:14
μαλακα τωρα ξερεις ελληνικα??χαχαχαχαχαχαχα γελειο ανθρωπακι της πλακας εισαι

στις 15/05/2016 14:16
η ευουλα αστο αλλο θεμα ειναι αυτο χαζουλα μου!!!!!!

στις 15/05/2016 17:31
Το κανελωνει το ρυζογαλο! Την τιναζει τη βάτα!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.