Τρεις αγωνιστικές σε Κάτσε-Μπαρμπόσα

Τρεις αγωνιστικές σε Κάτσε-Μπαρμπόσα



Ποινή τριών αγωνιστικών επιβλήθηκε στους Έργκους Κάτσε και Έλντερ Μπαρμπόσα για τα όσα ακολούθησαν στο φινάλε της αναμέτρησης του ΠΑΟΚ με την ΑΕΚ αστην Τούμπα! Χάνει τον τελικό Κυπέλλου ο Πορτογάλος!

Ανακοινώθηκε από την Πειθαρχική Επιτροπή της Σούπερ Λιγκ η τιμωρία των Κάτσε και Μπαρμπόζα για την κόκκινη που αντίκρισαν μετά το τέλος του αγώνα ΠΑΟΚ – ΑΕΚ και τα όσα ακολούθησαν στην Τούμπα.

Ο ποδοσφαιριστής του ΠΑΟΚ τιμωρήθηκε με τρεις αγωνιστικές και 200 ευρώ πρόστιμο ενώ ίδια τιμωρία επιβλήθηκε και στον ποδοσφαιριστή της ΑΕΚ, ο οποίος μπορεί να χάσει τον τελικό Κυπέλλου της Τρίτης 17/5 εφόσον διεξαχθεί εκείνη την ημέρα.



Ομάδες που αφορά: ΜΕΤΑ, ΠΑΟΚ

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 13/05/2016 17:59
exoune poli plaka oi filades simera;otan einai kalos kai bazei goal o Kace;einai o boreioepirotis kai o elinoalvanos tou Paok kai otan pernei kokkini karta ksafika ginete o alvanos tou PAOK axaxaxax gia ayto kai o paiktis tha fygei to kalokairi na glitosi apo tin mizeria kai tous fasistes

στις 13/05/2016 19:42
Nαι ενω στην Αλβανια @koyrsare-rebel τον καλουν συνεχεια νομιζω επειδη παιζει στο Ελληνικο πρωταθλημα...ασε μας ρε μπαρμπαμητρο τρεχαγυερυοπουλε....κανε μας την χαρη και μην γραφεις ασυναρτησιες ,γελαμε με αυτα που γραφεις χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

στις 13/05/2016 19:47
Βλεπω οταν τα Ελληνακια-αλβανιακια που αρχισατε να επιστρεφετε στην Αλβανια πως σας υποδεχονται οι ''συματριωτες'' σας...ΕΙναι επειδη εισαστε εκπολιτισμενοι και βεβαια καθολου ρατσιστες χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

[+]  antihooliganos στις 13/05/2016 20:13

στις 13/05/2016 20:14
Και τωρα θα βγει 1ος ο βαζελος. Ο μπαμπας μου ο πραγματικος θα κανει παρτυ.

στις 14/05/2016 00:11
€200???? po po ton skisane!

στις 14/05/2016 00:47
Πουσταρα με τον ψευτικο λογαριασμο..γυρνα στην συγγρου μωρη συφιλιασμενη πουτανα..

στις 14/05/2016 05:18
gia pio kipelo milate bre koroida sas doyleboyne kala ke esis doylebosaste metaxisas giti den exete sobarotita les ke trote apo tin pita

kapote o finalis pigene kipelo

I XANTH PERISI POU PIGE

ta diamelisate ola

epidi osfp pao tha pane gia tsampion eyxome na pexoyn me tin ali elliniki omada

APOEL min xexnate ANORTHOSI

akoma trexoyn xa xa xa

στις 14/05/2016 12:41
χαχαχαχαχαχα τους μπαγλαμαδες!!!<<τον παιρνω απο τον κολο>> γραφει...Ρε μπαγασα αφου σου αρεσει να σφιγγεις τον βοα βαθυα ,γιατι το κανεις στα κρυφα και με fake λογαριασμους...Αν δημιουργησεις σε λεω ενα λογαριασμο με το πραγματικο Ονομα και Επιθετο σου και μας εκμυστηρευτεις ενα τοσο σπουδαιο σου μυστικο :α)και εσυ θα αισθανθεις καλυτερα και θα εισαι ενταξει με τον εαυτο σου και β) σε λεω μπορει να βρεθει εδω κανενας νταλικιερης γαυρος η δικο μας παιδι superas να σου φορεσει κανενα μπαστουνι στο κολαρακι να βγαλεις γουστα...

στις 14/05/2016 13:38
HAHAHAHAHAHAHA SE PIRANE XAMPARI POU SE KATHE POST LES MLKS KAI SE KRAZOUNE? DEN PIRAZI MOGKOLE TETIOS ISE TETIA THA TROS!!!

στις 15/05/2016 17:52
Ετσι ειναι αμυγδαλε θα τις λουστεις τωρα τις εξυπναδες σου..μιρελλα!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.