Με κόσμο το ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός

Με κόσμο το ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός



Η τιμωρία των δύο αγωνιστικών που είχε επιβληθεί στον ΠΑΟΚ «έπεσε» και ο «δικέφαλος του Βορρά» θα έχει τον κόσμο στο πλευρό του την τελευταία αγωνιστική των πλει-οφ με τον Παναθηναϊκό.

Κανονικά με κόσμο θα γίνει στην Τούμπα το παιχνίδι της τελευταίας αγωνιστικής των πλει-οφ ανάμεσα σε ΠΑΟΚ και Παναθηναϊκό.

Ο «δικέφαλος του Βορρά» είχε τιμωρηθεί με δύο αγωνιστικές από την ΕΠΟ στα παιχνίδια Κυπέλλου με Καλλονή και Πανιώνιο. Ωστόσο μετά την παρέμβαση του ποδοσφαιρικού εισαγγελέα η τιμωρία «έπεσε» και έτσι ο ΠΑΟΚ θα έχει τον κόσμο στο πλευρό του την τελευταία αγωνιστική των πλει-οφ.



Ομάδες που αφορά: ΠΑΟΚ, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Σχολιασμός

17 σχόλια:

στις 12/05/2016 23:08
ok

στις 12/05/2016 23:30
Ο ΑΛΑΦΟΥΖΑΚΟΣ ΤΙ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΜΟΥΓΚΑ Ε;ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΚΛΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΡΙΞΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΤΙΠΟΤΑ

στις 13/05/2016 01:27
Τι να πει ο αλαφουζακος??Αφου του σφυριξανε απο την παραγκα οτι πανε να τον βγαλουν δευτερο...Στα παπαρια του...Το παιζει Αλεκος για να μην καρφωθει μετα...Πουτσα ρε Παναθα στον πουσταρα τον μπαογκ

στις 13/05/2016 01:29
Δευτερο εννοω πρωτο στα πλειοφς....Παντα βλεπεις την πλατη του μεγαλυτερου συλλογου της Ελλαδας...

στις 13/05/2016 10:56
Κρίμα γιατί τα "και κλεισμενων" τα κερδίζει ο ΠΑΟΚ

στις 13/05/2016 13:39
Tlk i paokara toy savvidi apodeinyei gia alli mia xronia pws thelei na ginei o olympiakos toy vora...to goystarei re paidi moy einai to oneiro toys....makria apo symmaxies rwsikes gates tha elega egw...

στις 13/05/2016 15:35
Απο που κι ως που γαυρος του βορρα; Θα πει ενας μπαορκτζης. Μα ο μπαορκ ανεκαθεν ηταν ο γαυρος του βορρα. Το πανο του Βολου το 1980 και αλλα πολλα. Βεβεια και η κωλοβαζελα ειναι αλλη αχωνευτη φαρα. Μ αρεσει να ακουω το Σαββιδη να μιλαει. Μ αρεσουν τα ρωσικα. Δεν ξερω γιατι αλλα τα προτιμω απο τα γαλλικα σιγουρα.

στις 13/05/2016 15:37
Να δεις οτι η δικεφαλη η ΚΟΤΑ θα παει τον Ιουνιο να προσκυνησει το αφεντικο της το χοντρο και θα φεερει στην τρουμπα του βορρα 3-4 δανικους. Θα σκυλιασει με παο και αεκ και στο γαυρο θα στηθει. Θα περασει αερα με 0-3,0-4 απο την τρουμπα και θα παει εκει μεσα και θα φαει μια 7αρα ο μπαουγκ.

στις 13/05/2016 15:37
ΜΠαοκ=ο γαυρος του βορρα.

στις 13/05/2016 16:17
Ρε συ αντιχουλιγκανε σοβαρα ρε αγορι μου, σαν πατερας σου δηλαδη θα σου το πω. Αν πινεις χαπια, αστα τα γαμημενα, θα σου πεσουνε τα δοντια στο μελλον και θα το καψεις το κρανιο! Επισης εγω θα σε πηγαινα σε γυναικα επειγοντως, για να ξαστερωσει ο εγκεφαλος...

στις 13/05/2016 17:08
Kι εμενα μου αρεσουνε Ισπανικες και Τουρκικες συνηθειες οθωμανικες οπως τις αποκαλουμε. Φυσικο να σου αρεσουν...

στις 14/05/2016 13:33
Ο antihooliganos ειναι παιδι μου και του το ομολογησα προσφατα...Ειναι Παναθας και το ηξερε βαθυα μεσα του οτι ειναι οπαδος μεγαλης ομαδας και οχι του Ατρομητου του Βορρα...Οποιος ξαναενοχλησει τον antihooligano θα εχει να κανει με τον βοα μου...Αγαλι αγαλι στην κολοτρυπιδα θα βγει το στραγαλι,σε οποιον ξαναμιλησει στο υιο μου ετσι ασχημα...Δεν θα το ξαναπω μετα θα κατηφορισω και θα ενεργησω προς τις γειτονιες σας μερια...Μιλησε ο αρχηγος των COCKNAYS ΘΥΡΑ 13 SINCE 1966....ΚΡΥΦΤΗΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΣΚΥΛΙΑ

στις 14/05/2016 13:37
μην ακουσω να μιλησει κανεις μπουγατσομπερδεμενος....τον τσακισα στα πα'ι'δια...

στις 14/05/2016 13:41
Δεν ειναι βοας...δεν ειναι κροταλιας...ειναι ο μπαστουνης μου μεσα στο παντελονι και ειναι της Μαριας!!!

στις 14/05/2016 13:44
Αντε αφηστε μας να ανεβουμε να το κανουμε λεωφορο το μπουρδελακι σας...Να φωναζουμε παλι γαμιεται ο Θρυλος και ο Πειραιας μεσα στο μπουρδελο σας...ULTRAS 13 μουνοπανα μπουγατσομπερδεμενα...και τρεχετε και δεν φτανετε...ο εφιαλτης σας ειμαστε...Γαμιεται ο Θρυλος και ο Πειραιας!!!γαμιεται η Θυρα 4 και ο πουστης ο Νταιφας!!!

στις 14/05/2016 17:40
Ρε συ Νοργουιτς τι μαλακιες λες? Ποσο χρονων εισαι βρεεεεεεεε? Θεσ/νικη εννοεις ννα ανεβετε βρεεεεεεεεεε? Ποτε δεν πηγατε την δεκαετια του '80 και του 90 που υπηρχε το οπαδικο κινημα και το ξυλο επεφτε με τη σεσουλα στους δρομους των πολεων! Χανουμηδες και γαυροι ανεβαιναν πολλες φορες. Οπως και Παοκια παμπολλες φορες στην Αθηνα. Λιγες οι Αριανοι, που ομως δεν ειχαν και ομαδαρα τα πιο πολλα χρονια. Μιλαμε για ΠΑΟΚ, Αρη, Ηρακλη, Απολλων Καλαμαριας και Μακεδονικο Νεαπολης που επαιξε κι αυτος Α εθνικη το 1983. Μια φορα πηγατε Καυτατζογλειο και μετα μπανιο στο Θερμαικο! Εχετε πλακα ρε μαλακες ζελες, που οπως σας λενε και οι γαυροι, οταν αυτοι φορουσαν μποτες σαν ροκαδες, εσεις βαζατε ασπρα σπορτεξ, οπως τα ελεγαν τοτε για να τρεχετε...

στις 15/05/2016 01:54
@S.G.W. Στα γραφει μονος του ρε συ S.G.W. ...To λεει ο ανθρωπος ειχαν ανεβει μια φορα οντως στα δεκαπεντε χρονια και φωναζανε γαμιεται ο Θρυλος και Ο Πειραιας οι χουλιγκανς οι τρομεροι για να μην πεσει φαπα....Τι καθεσαι και γραφεις???χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Η νεα μοδα ειναι με τα βιντεο που τρεχουν γαυρους στην Αθηνα ,οταν βρισκονται σε αμυνα..(ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΠΕΣΙΜΟ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΥΤΕ ΣΚΕΨΗ)και θα δεις κατι πετυχημενα βιντεο που την εχουμε πεσει σε συνδεσμους τους ,και φευγουμε μετα με στιλ τζοκιγκ ...ΤΟ τζοκιγκ λοιπον το κινηματογραφουν και γραφουν μετα οτι μας τρεχουν...Απιστευτο χαβαλε τα ζελια...Ειναι εκπληκτικοι μυθιστοριογραφοι και χιουμοριστες!!Και τρομεροι σπιντερ!!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.