Τρέλα στη φιέστα τίτλου της Λέστερ (video)

Τρέλα στη φιέστα τίτλου της Λέστερ (video)



Τους βλέπεις με το τρόπαιο και ακόμα δεν μπορείς να το πιστέψεις! Η Λέστερ κέρδισε με 3-1 την Έβερτον και στη συνέχεια οι παίκτες μαζί με τον Κλαούντιο Ρανιέρι σήκωσαν την κούπα ενός παραμυθένιου πρωταθλήματος.

Το ποδοσφαιρικό θαύμα ολοκληρώθηκε! Οι παίκτες της Λέστερ σήκωσαν την κούπα της Πρέμιερ Λιγκ στον ουρανό του «Κινγκ Πάουερ Στέντιουμ» και ακολούθησε ένα τρελό πάρτι με τη συμμετοχή του κόσμου που δεν σταμάτησε να φωνάζει «όλε όλε» και να αποθεώνει την αρμάδα του Κλαούντιο Ρανιέρι.

Μοναδικές εικόνες, στιγμές συγκίνησης στο Λέστερ, που δεν θα ξεχάσει ποτέ την 7η Μαΐου! Στο… πάρτι μπήκαν και οι ιδιοκτήτες του συλλόγου, που στην αρχή της σεζόν προσέλαβαν τον Ρανιέρι ζητώντας του να τους κρατήσει στην κατηγορία!

Δείτε φωτογραφίες και βίντεο από τη φιέστα:




Τρέλα στη φιέστα τίτλου της Λέστερ (video)Τρέλα στη φιέστα τίτλου της Λέστερ (video)Τρέλα στη φιέστα τίτλου της Λέστερ (video)Τρέλα στη φιέστα τίτλου της Λέστερ (video)Τρέλα στη φιέστα τίτλου της Λέστερ (video)Τρέλα στη φιέστα τίτλου της Λέστερ (video)



Ομάδα που αφορά: ΛΕΣΤΕΡ

Σχολιασμός

13 σχόλια:

[+]  t4sos στις 07/05/2016 22:22

στις 07/05/2016 22:22
Μπραβο Λεστερ. Η πιο σταθερη ομαδα . Το αξιζε.

στις 07/05/2016 22:26
παναξια πρωταθλητρια!

στις 07/05/2016 23:29
etsi mpbrabo omadara mou !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 08/05/2016 00:08
AYTO EINAI "FEELINGS"

Εγω ζηλευω τον/τους οπαδο/ους που απο την αρχη της χρονιας πονταραν στην Λεστερ για πρωταθλημα και τωρα ζουν πλουσιοπαρωχα!

στις 08/05/2016 00:20
Συμφωνω με τον geniusMSN-. Τωρα εγω θα γλιτωνα τις μαμημενες τις πανελληνιες.

στις 08/05/2016 00:21
Μπραβο στη Λεστερ. Με το σπαθι της το κατεκτησε το αγγλικο πρωταθλημα. Μακαρι να παρει κι αλλους τιτλους και να γινει ο ΟΦΗ της Αγγλιας.

στις 08/05/2016 01:15
Μαλακα αντιχουλιγκανε κοψε τα ναρκωτικα... τι οφη λες βρε γκασμα.. ενα κυπελλακι εχει το οφακι ολο κ ολο..και τωρα παιζει στα χωραφια της γ.. τρικυμια πααλι στο μυαλο σου..

στις 08/05/2016 02:54
μην μαλωνετε παιδακια. η λαρισα ειναι η επαρχιακη ομαδα που κατεκτησε το πρωταθλημα ελλαδας την σεζον 1987-88. μαλλον εγινε πριν να γεννηθειτε οι περισσοτεροι γι αυτο δεν το ξερετε. glory-glory to LEICESTER CITY!!! μακαρι να μπορουσα να ημουν εκει κι ας μην ειμαι οπαδος της. ημουν στο μαντσεστερ σε αρκετες τετοιες γιορτες την τελευταια αγωνιστικη οταν η μαντσεστερ επαιρνε τα πρωταθληματα σχεδον καθε χρονο. οι δικες μας γιορτες εδω δεν εχουν νοημα γιατι τα πρωταθληματα εδω ειναι παντα στημενα. και τωρα που τα παιρνει ο ολυμπιακος και παλιοτερα που τα επαιρναν ο παναθηναικος και η αεκ. ακομα και εκεινα τα λιγα κυπελλα και το 1 και το πρωταθλημα του παοκ κι εκεινα του τα δωσανε ετσι για να παει κι ενας τιτλος στη θεσσαλονικη. οι οποδοι των ελληνικων ομαδων που μανηγυριζουν τους τιτλους των ομαδων τους ειναι το λιγοτερο ανεγκεφαλοι. στην αγγλια ναι αξιζει να πανηγυρισεις. κι εκει στηνουν παιχνιδια βεβαια, αλλα οχι ολοκληρο το πρωταθλημα και ποιος θα βγει στο ουεφα και πιιος θα παρει το κυπ

στις 08/05/2016 02:56
... το κυπελλο. ακομα κι εκεινο το πρωταθλημα τις λαρισας ειχε πολιτικες σκοπιμοτητες γιαυτο της το δωσανε. μπραβο στην λεστερ και παλι και περαστικα σ εμας που δεν θα δουμε ποτε κατι ν αλλαζει στο ποδοσφαιρο μας.

στις 08/05/2016 09:13
ΠΑΝΑΞΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ...ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΠΡΑΒΟ.ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟ ΜΕΣΑΙΩΝΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΑΣ!!!!ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΛΕΣΤΕΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ

στις 08/05/2016 21:37
ola kala!!o vardi pou einai?

στις 09/05/2016 03:20
Αξια! μονο αυτο.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.