Γιουρόπα Λιγκ: Βατή κλήρωση για Ξάνθη

Γιουρόπα Λιγκ: Βατή κλήρωση για Ξάνθη



Τον νικητή του ζευγαριού Φούγκλαφιορντουρ-Λίνφιλντ θα αντιμετωπίσει η Ξάνθη στο πλαίσιο του δεύτερου προκριματικού του Γιουρόπα Λιγκ. Δείτε όλα τα ζευγάρια.

Βατή κλήρωση για την Ξάνθη, η οποία μετά από 8 χρόνια επιστρέφει στην Ευρώπη και θα διεκδικήσει την είσοδο της στους ομίλους του Γιουρόπα Λιγκ, ξεκινώντας από τον 2ο προκριματικό όπου θα αντιμετωπίσει την Φούγκλαφιορντουρ από τα Νησιά Φεροέ ή την Λίνφιλντ από τη Β. Ιρλανδία.

Το πρώτο παιχνίδι θα διεξαχθεί στο γήπεδο της ελληνικής ομάδας και το δεύτερο εκτός έδρας.

Όσον αφορά τις κυπριακές ομάδες, η Ανόρθωση θα αντιμετωπίσει τον νικητή του ζευγαριού Τρανς Νάρβα (Εσθονία)-Γκέφλε (Σουηδία), ενώ η Ομόνοια τον νικητή του αγώνα Ντομζάλε (Σλοβενία)-Άστρα Πλοϊέστι (Ρουμανία).

Η κλήρωση του Γιουρόπα Λιγκ:


Πρώτος προκριματικός γύρος (4-11 Ιουλίου)

Βίκινγκουρ - Ίντερ Τουρκού

Ζαλγκίρις - Σεντ Πάτρικ

Μρόουτον – Βέντσπιλς

Τρανς Νάρβα – Γκέφλε

ΚΡ – Γκλέντοραν

Τσικχούρα Σατσκχίρε – Βαντούζ

Μιλσάμι Ορέϊ – Ντουντελάνγκε

Μέταλουργκ Σκοπίων – Καραμπάγκ

Μλάντοστ Ποντγκόρικα – Βιντεότον

Φλόρα Ταλίν – Κουκιέσι

Τέτεκς – Πιούνικ

Τέουτα – Ντάσια Τσισινάου

Λιμπέρτας – Σαράγιεβο

Σλιέμα – Καζάν Λάνκαραν

Λέφσκι Σόφιας – Ίρτις Πάβλονταρ

Χιμπέρνιανς – Βοϊβοντίνα

Αστάνα – Δεν έχει γίνει ακόμη γνωστή(Βουλγαρία)

UE Σάντα Κολόμα – Ζρίντσκι Μόσταρ

Ντόμζαλε – Άστρα Πλοϊεστι

Ρούντα Πλιέβλια – Μίκα

FC Σάντα Κολόμα – Μπρέινταμπλικ

Ντρογκέντα Γιουνάιτεντ – Μάλμε

Μαριεχάμ – Ίντερ Μπακού

Φούγκλαφιορντουρ-Λίνφιλντ

Πρέστατιλ Τάουν – Λιέπαγιας Μέταλουργκς

Κέλιε – Τρόμσο

Τιρασπόλ – Σκόντο

Κρουσέιντερς – Ρόζενμποργκ

IBV – Τόρσαβν

Ζεουνέσε Ες – TPS Τούρκου

Μπάλα Τάουν –Λεβάντια Τάλιν

Κρουόχα – Ντινάμο Μινσκ

Λα Φιορίτα –Βαλέτα

Λάτσι – Ντιφερντάνγκε

Γκαντζασάρ Καπάν – Ακτόμπε

Τσελίκ Νικσίκ – Χόνβεντ

Τορπέντο Κουταϊσί-Ζίλινα

Τουρνόβο - Σούντουβα

Δεύτερος προκριματικός γύρος(18-25 Ιουλίου)

Χάκεν - Σπάρτα Πράγας

Ντίλα Γκόρι - Άαλμποργκ

Τιρασπόλ/Σκόντο - Σλόβαν Λίμπερετς

Στρομσγκοντσετ - Ντεμπρετσένι

Χόνκα - Λεχ Πόζναν

Μάριεχαμν/Ίντερ Μπακού - Τσέλιε/Τρόμσο

Σάντα Κολόμα/Ζρίνσκι - Αστάν/Βουλγαρία 3

Σένιτσα - Μλάντοστ/Βιντεότον

Λιμπερτάς/Σαράγιεβο - Φλόρα Ταλίν/Κουκέσι

Μακάμπι Χάιφα - Σλιέμα/Καζάρ Λανκαράν

Παντούρι - Μπάλα Τάουν / Λεβάντια Ταλίν

Πετρολούλ Πλοϊέστι - Βίκινγκουρ/Ίντερ Τούρκου

Ερυθρός Αστέρας - IBV/Τόρσαβν

Τσερνομόρετς - Τέουτα/Ντάτσια

Μέταλουργκ Σκόπιε / Καραμπάγκ - Πιαστ Γκλίβιτσε

Ανόρθωση - Τρανς Νάρβα/Γκέφλε

Τουν - Τσικούρα/Βαντούζ

Χάιντουκ - Τούρνοβο/Σούντουβα

Σλασκ Βρότσλαβ - Ρούνταρ/Μίκα

Ριέκα - Πρέστατιν Τάουν/Λιεπάχας Μέταλουργκς

Σαχτιόρ Σόλιγκορσκ - Μιλσάμι/Ντουντελάνζ

Γκέτεμποργκ - Τρέντσιν

Κρουσέιντερς / Ρόζενμποργκ - Σεντ Τζόνστοουν

Στουρμ Γκρατς - Σάντα Κολόμα/Μπρέινταμπλικ

Skoda Ξάνθη - Φουγκλάφιερντουρ/Λίνφιλντ

Μπρότον / Βέντσπιλς - Ζενές Ες / Τούρκου

Ντροχέντα/Μάλμε - Χιμπέρνιαν

Ζαλγκίρις/Σεντ Πάτρικ - Τέτεκς/Πιούνικ

Χιμπέρνιανς/Βοϊβοντίνα - Σελίκ Νίκσιτς / Χόνβεντ

Κρουόγια/Ντιναμό Μινσκ - Λοκομοτίβ Ζάγκρεμπ

Τράμπζονσπορ - Ντέρι Σίτι

Λέφσκι Σόφιας/Ίρτις Πάβλονταρ - Σιρόκι Μπρίγιεγκ



Ομάδες που αφορά: ΓΙΟΥΡΟΠΑ, ΞΑΝΘΗ

Σχολιασμός

1 σχόλιο:

στις 24/06/2013 22:27
popo kati perierga onomata axaxax folaaaa folaaa omadara folaaa axaxax

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.
Σχόλιο:
 

  • Μη διαφημίζετε άλλα site
  • Μη βρίζετε υπερβολικά
  • Μη γράφετε ασταμάτητα το ίδιο μήνυμα
  • Παίξε Online Στοίχημα

    Δοκίμασε μία από τις παρακάτω δοκιμασμένες και νόμιμες Ελληνικές στοιχηματικές εταιρίες: