Δεν αλλάζει τους βοηθούς η ΕΠΟ, φουλ για ματαίωση του τελικού!

Δεν αλλάζει τους βοηθούς η ΕΠΟ, φουλ για ματαίωση του τελικού!



Καμία πρόθεση να αλλάξει τους βοηθούς του Σιδηρόπουλου δεν δείχνει η ΕΠΟ και αυτή τη στιγμή όλα δείχνουν ότι ο τελικός του Κυπέλλου οδεύει σε ματαίωση. Όχι και στον ΟΤΕ ΤV για να γίνει Κυριακή λόγω της απεργίας.

Ο υφυπουργός Αθλητισμού, Σταύρος Κοντονής έδωσε διορία στην ΕΠΟ μέχρι τις 12μμ της Παρασκευής (5/5) προκειμένου εκείνη να συμμορφωθεί και να τηρήσει τα συμφωνηθέντα σε ό,τι αφορά τον ορισμό των βοηθών του Σιδηρόπουλου στον τελικό. Σε διαφορετική περίπτωση, η κυβέρνηση έχει προειδοποιήσει ότι δεν θα διστάσει ακόμη και να διατάξει τη ματαίωση του αγώνα.

Αυτή είναι η πιο πιθανή εξέλιξη αυτή τη στιγμή, καθώς από την ΕΠΟ διέρρευσαν ότι δεν προτίθενται να αλλάξουν τους βοηθούς, τονίζοντας ότι έχουν τηρήσει τα συμφωνηθέντα!

Παράλληλα, απέκλεισαν το αίτημα του ΟΤΕ ΤV για μετάθεση του αγώνα για την Κυριακή 8 Μαΐου μετά την απόφαση της ΠΟΕΣΥ για απεργία Παρασκευή και Σάββατο. Όπως τονίζεται, το αίτημα στάλθηκε αργά και δεν τίθεται θέμα μετάθεσης του αγώνα την Κυριακή.



Ομάδα που αφορά: ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

12 σχόλια:

στις 05/05/2016 21:59
ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ ΤΗΣ ΜΙΖΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΗΤΕ ΕΠΟ ΚΑΙ ΚΟΝΤΟΝΗ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΝΑΤΕ ΤΟΥΜΠΑΝΟ!

στις 05/05/2016 22:11
mas exete pri3ei me to gamhmeno to kupello . axrhstoi mia diorganwsei den mporeitai na kanete . Ante mataiwste to na hremhsoume

[+]  t4sos στις 05/05/2016 22:38

στις 05/05/2016 22:43
Είστε ακρως αχρηστοι!!!

στις 05/05/2016 23:02
Paraithsh KONTONH AURIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO KIOLAS

στις 05/05/2016 23:50
Ένα ματς ειναι , μας έχουν βγάλει την πίστη....

στις 06/05/2016 00:02
κοψτε το ελληνικό ποδόσφαιρο να γλιτώσουμε και τα έξοδα από την τζάμπα διοργάνωση..αφού πάντα ο γαύρος είναι πρωταθλητης και τώρα τελευταία τον θέλετε και νταμπλούχο

στις 06/05/2016 00:21
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΕΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΝ ΠΑΛΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ...ΑΝΤΕ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ

στις 06/05/2016 00:40
Νεκροκεφαλες και γκρανκασες πουλο απο το ελληνικο ποδοσφαιρο.Φερτε πισω τις κυριακες μας...

στις 06/05/2016 02:45
ΓΑΜΗΜΕΝΕ Κοντονή και ΓΑΜΗΜΕΝΕ Γκιρτζίκης πάρτε ΠΟΥΛΟ και οι 2 σας, μας έχετε ζαλίσει πια. Κρίμα για την κατάντια του ελληνικού ποδοσφαίρου.

στις 06/05/2016 02:46
ΓΑΜΗΜΕΝΕ Κοντονή και ΓΑΜΗΜΕΝΕ Γκιρτζίκη πάρτε ΠΟΥΛΟ και οι 2 σας, μας έχετε ζαλίσει πια. Κρίμα για την κατάντια του ελληνικού ποδοσφαίρου.

στις 06/05/2016 10:03
I alitheia einai oti i EPO einai mafioziki organosi. I alli alitheia einai oti politeia edo kai xronia den iparxei, pou sinepajetai oti politeiako kratos den iparxei.Kai i alitheia einai oti afto pou apokaloume egxoreio elliniko podosfero einai sto idio podosfero me ekeino tou Azerbaidjan kai tis Finlandias. Ola ta alla einai na malonoume metaksi mas, na poulane oi fillades kai ta paixnidia...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.