Επίθεση Ολυμπιακού σε AEK και Κοντονή

Επίθεση Ολυμπιακού σε AEK και Κοντονή



Άμεση ήταν η αντίδραση της ΠΑΕ Ολυμπιακός για τα όσα έχουν συμβεί τις τελευταίες ώρες σχετικά με τον τελικό Κυπέλλου. Η «ερυθρόλευκη» ΠΑΕ εξαπέλυσε επίθεση στον Σταύρο Κοντονή και την ΠΑΕ ΑΕΚ, κάνοντας λόγο για παράνομη διοίκηση.

Αναλυτικά η ανακοίνωση:

«Ο Υπουργός Αθλητισμού, σε ευνομούμενη Πολιτεία, δεν μπορεί να ευθυγραμμίζεται με την παράνομη διοίκηση της ΑΕΚ και τον κρυπτόμενο και «αόρατο» ιδιοκτήτη της και να ακολουθεί τις διαρροές και τις επίσημες ανακοινώσεις της.

Ο κύριος Κοντονής, με τις ωμές παρεμβάσεις του, ευτελίζει τους ποδοσφαιρικούς θεσμούς, επηρεάζει ευθέως τους διαιτητές και τους αθλητικούς παράγοντες και κάνει τη χώρα μας περίγελο διεθνώς, αλλά και στα μάτια του κάθε σκεπτόμενου Έλληνα πολίτη.

Αν θέλετε να μη γίνει ο τελικός κύριε Κοντονή, να έχετε το θάρρος να τον ματαιώσετε και να πάρετε την ευθύνη.

Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ και ο κόσμος του έχουν εξαντλήσει την υπομονή τους
».

Από την πλευρά της, η ΠΑΕ ΑΕΚ απάντησε με λακωνικό σχόλιο, «φωτογραφίζοντας» τον τον Βαγγέλη Μαρινάκη και τους περιοριστικούς όρους που του έχουν επιβληθεί: «Κανείς από τη διοίκηση της ΑΕΚ δεν είναι υποχρεωμένος να παρουσιάζεται δύο φορές τον μήνα σε αστυνομικό τμήμα», τόνισαν από την «Ένωση».



Ομάδες που αφορά: ΑΕΚ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Σχολιασμός

16 σχόλια:

στις 05/05/2016 21:34
Geirizi o troxos mpastardoi gay-roi

στις 05/05/2016 22:11
ΠΟΙΟΣ ΤΡΟΧΟΣ ΡΕ ΒΑΘΙΑ ΝΥΧΤΟΜΕΝΕ ΚΑΙ ΜΕ 80-20 ΠΑΛΙ PLAY OFF ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΔΕΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΑΙΝΤΕ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΑ.

[+]  t4sos στις 05/05/2016 22:20

στις 05/05/2016 23:01
etsi re magges gamw ton olimpiako

στις 05/05/2016 23:30
Παραιτηση ΚΟΝΤΟΝΗ ΑΥΡΙΟΟΟΟ ΚΙΟΛΑΑΑΣ

στις 06/05/2016 00:03
Σωστα τα λεει ο γαυρος...Εχει γινει της μοδας φετος...ΜΙα μπηκαμε εμεις μεσα με τους προβοκατορες του Αλαφουζου βεβαια δεν γνωριζαμε τι εκρυβε απο πισω η ολη ιστορια...Δεν εγινε το ματσακι στην ΛΕωφορο που θα τρωγαμε τετραμπαλο....ΜΙα το παοκακι με αφορμη εμας δεν κατεβαινει στο γηπεδο με τον Γαυρο γιατι εκει αυτοι και αν τρωγανε πουτσα τετραπερατη...Και σιγα μην ελειπε ο Μαρτιος (Το αεκακι δηλαδη) απο την Σαρακοστη....Βαλτε παντελονια ρε χανουμομπουγατσες και κατεβαινετε στο γηπεδο να παιξετε μπαλα με τους γαυρους κοτες...Μπαλα θελουμε να βλεπουμε στα γηπεδα γαμω τα σπιτια σας...Και οχι δηλωσεις εξω απο αυτα...Αιντε εξυγιαντες μασονοι αρχικαριοληδες...ΤΕΛΙΚΑ Ο ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΝΤΟΜΠΡΟΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ...RESPECT ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΥΡΑ 13 ΣΤΟ ΜΑΡΙΝΑΚΗ!!!εμεις ειμαστε κιμπαριδες αρχιδατοι και τα λεμε ολα οπως ειναι...

στις 06/05/2016 00:18
ΓΙΝΕΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΓΙΝΕ ΠΟΤΕ......

στις 06/05/2016 00:20
SOU BGAZO TO KAPELO TA EGRACES POLI OMORFA NORWICH MPABO GIA MENA PANTA O ANTIPALOS TOU PROTAULIMATOS EITAN O PANAUINAIKOS

στις 06/05/2016 00:23
Γιατί ρε μάγκα βάζελε η ΕΠΟ θέλησε ξαφνικά να αλλάξει τους βοηθούς του Σιδηρόπουλου ; Και με το που παρενέβει ο Καντονής , άρχισε το κλάμα ο γαύρος ; Αν είχε τα αρχίδια ο γαύρος να παίξει "δίκαιη" μπάλα δεν θα τον ενδιέφερε ποιοί θα ήταν οι βοηθοί του του Σιδηρόπουλου .

στις 06/05/2016 01:17
Πόσο βλάκας μπορεί αν είναι κάποιος ώστε να μπει στον κόπο να κάνει νεο account και να γράψει τέτοιες μπούρδες? Και κάποιοι όντως ακόμα πιο βλάκες θα πιστέψουν οτι πχ ο Norwich απο πάνω είναι Παναθηναϊκός. Μόνο γέλια.

στις 06/05/2016 07:59
ο και καλα παναθηναικακιας μονο γαυροι και στη προπαγανδα πρωτη ειναι.

στις 06/05/2016 09:47
Κρασάκια το έχω ξαναπεί για τον νοργουιτς το παιδί είναι εγγονός γερμανοτσολια και το ίδιο κάνει και αυτός τώρα. Ο παππούς του φορούσε κουκούλα και ρουφιανεβε τους πατριώτες και αυτός είναι γαυρος του κερατά και εμφανίζεται σαν παναθηναϊκός

στις 06/05/2016 09:48
Ti egine koritsia sas peirakse poy o Norwich ta grafei opws einai??Mprabo re Norwich eisai gnwstos sto agones.gr gia to ypshlo fronhma poy se diakatexei...magkes ton kserw ton Norwich einai Θυρα 13 SINCE 1966 kai einai trelamenos vazelos...Alla poia propaganda re ka8ysterhmenoi poy grafete me videakia sto youtube oti mas trexete???xaxaxaxaxa gelame otan ta diabazoyme...Re karagkiozhdes bazeloi yparxoyn megalyteroi propagandistes poytanas gyioi apo esas???oxi bebaia...Kai protoi sto treksimo opos eseis???oxi BEBAIA!!!

στις 06/05/2016 09:50
Ετσι ολες οι γαμιολιτσες του site ενωθειτε βαζελακια στρακια με μπαουγκτζηδακια κολοτρυπιδακια και χανουμομπουγατσα και ελατε να μας κλασετε δυο μαντρες με αρχιδια ...λινατσουλες

στις 06/05/2016 10:03
Μπιβις σ αρέσουν οι ρουφιανοι ε? Εντάξει ο όμοιος τον όμοιο...

Τον ξέρεις ε? Σαν να λέμε όπως ξέρεις τον εαυτό σου ένα πράγμα

στις 06/05/2016 11:55
beavis ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΩΡΗ ΤΡΑΧΑΝΟΨΟΛΗ?ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΔΑΦΝΟΤΣΙΜΠΟΥΚΩΜΕΝΕ GAY?TO ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΩΡΗ ΨΑΡΟΚΑΣΕΛΑ?ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΚΟΛΟΥ ΣΤΗΝ ΨΩΡΟΚΩΣΤΑΙΝΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ 100% ΥΠΕΡ ΣΑΣ ΚΑΛΟΙ ΕΙΣΑΣΤΕ ΨΑΡΟΚΑΣΕΛΕΣ.ΟΤΑΝ ΠΑΙΖΕΤΕ ΟΜΩΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΕΙΣΤΕ Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΑΓΑΜΗΤΟΥ.ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ ΣΑΣ ΠΑΡΤΟΥΖΩΝΟΥΝ.ΚΑΤΙ ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ,ΝΤΝΙΕΠΡ ΚΑΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΟΙ ΑΓΕΛΑΔΟΤΡΟΦΟΙ ΤΗΣ ΧΕΡΕΝΦΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ ΤΗΣ ΜΟΛΝΤΕ.ΕΙΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΜΩΡΗ ΨΑΡΟΚΑΣΕΛΑ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΟΤΙ ΣΑΣ ΑΠΟΚΑΛΟΥΝ ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΜΕ ΤΑ ΕΡΥΘΡΟΛΕΥΚΑ STRING.KAI ΤΩΡΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ ΜΠΟΥΛΗ.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.