«Κόκκινο» σε Πανιώνιο για την άδεια, «πράσινο» για δύο

«Κόκκινο» σε Πανιώνιο για την άδεια, «πράσινο» για δύο



Αρνητική είναι η εισήγηση του διευθυντή αδειοδοτήσεων της ΕΠΟ, Γιώργου Δημητρίου για τον Πανιώνιο. Αντίθετα θετική είναι για Πλατανιά και ΠΑΣ Γιάννινα.

«Κόκκινο φως» άναψε στον Πανιώνιο ο διευθυντής αδειοδοτήσεων της ΕΠΟ, Γιώργος Δημητρίου. Παρά την αισιοδοξία στις τάξεις των «κυανέρυθρων», ο φάκελος φαίνεται πως έχει ελλείψεις από υπογραφές πιστωτών που για τον κ. Δημητρίου ήταν σημαντικές ώστε να μην ανάψει το «πράσινο φως».

Η απόφαση δεν είναι δεσμευτική ωστόσο εφόσον επικυρωθεί σε πρώτο βαθμό και δεν αλλάξει σε δεύτερο βαθμό, η εξαιρετική πορεία του Πανιωνίου δεν θα έχει αντίκτυπο, καθώς η ομάδα της Νέας Σμύρνης δεν θα μπορέσει να παίξει στα πλέι οφ και στην Ευρώπη.

Αντίθετα, ο Γιώργος Δημητρίου άναψε «πράσινο φως» σε Πλατανιά και ΠΑΣ Γιάννινα, που διεκδικούν τη θέση του Πανιωνίου. Αρνητικά έχει εισηγηθεί ο κ. Δημητρίου και για τους Πανθρακικό και Βέροια.



Ομάδες που αφορά: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Σχολιασμός

19 σχόλια:

στις 08/04/2016 17:07
θα ειναι κριμα για την εξαιρετικη πορεια του πανιωνιου... μακαρι να βρεθει λυση..το αξιζει

στις 08/04/2016 17:07
ΤΡΑΒΑΩΩΩΩ ΛΟΙΠΟΝΝΝ ΣΕ ΟΛΑ ΜΙΑ ΚΟΚΚΚΙΝΗ ΓΡΑΜΜΗΗ ΣΒΗΝΩΩΩ ΜΙΑΑ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΛΑΘΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗ..

στις 08/04/2016 17:07
Και η μανα σου αξιζει ενα παλαμαρι Στασου. Θα δουμε τι θα κανουμε.

στις 08/04/2016 17:31
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΚΤΟΣ Ο ΚΩΛΟΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ.

στις 08/04/2016 17:37
η επομενη ευθεια γραμμη που θα δεις παλιομπασταρδε ευχομαι ναναι απο το καρδιογραφημα σου...

στις 08/04/2016 17:43
στασου μυγδαλα ΣΚΟΥΠΙΔΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΜΠΟΥΜΕΡΑΝΓΚ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ

στις 08/04/2016 17:54
μωρη τασουλα και πριζον μπρεικ παναθεμασε....αντε να πατε να γαμηθειτε 5χρονα....αστο διαολο μαλακισμενα....

στις 08/04/2016 18:28
prison break φαε ενα σνικερς..αλλιως φαε μια πουτσα να στανιαρεις... για την πουσταροβουλγαρα την τασουλα που βριζει μανες στο ξεκαρφωτο δεν μιλας ομως ε... ; εχει δικιο ο καραφλας, δεν αξιζει να ασχολουμαι με 5χρονα

στις 08/04/2016 18:45
Re malakes an einai dynaton san gkomenes kanete.an den paei o nionios tha paei to xwrio toy xontroy.don't worry.

στις 08/04/2016 19:40
Για τον ΠΑΣ πως γίνεται ρε παιδιά όταν είναι κοντά στο να βγει Ευρώπη να μην παίρνει άδεια και τώρα που είναι να μην βγει να του δίνουν άδεια

στις 08/04/2016 20:17
τελικα θα παιξουν ευρωποι οι μπαοκτσηδες! αντε παλι σας εφεξε. και μετα λετε στημενα και παραγκες αλλα παντα ευνοιστε

στις 08/04/2016 20:18
αν και ο πανιωνιος αξιζει να παιξει ευρωπη φετος λογω των καλων του εμφανισεων

στις 08/04/2016 20:23
Μανώλη λες να παίξει και ο Αρής Ευρώπη ?

στις 08/04/2016 20:54
Έτσι κι αλλιώς ο ΠΑΟΚ θα έπαιζε Ευρώπη.

στις 08/04/2016 21:27
Επειδή ακούω και διαβάζω πολλές ανοησίες:

Πρώτον, δεν ξέρουμε ακόμα αν θα παίξει στην Ευρώπη οποιαδήποτε ελληνική ομάδα. Το grexit εξακολουθεί να είναι πιθανό. Δεν πιστεύω να ισχύσει, πάντως θα το ήθελα για μερικά χρόνια, ώστε να ξεβρωμίσει όσο γίνεται το ελληνικό ποδόσφαιρο.

Δεύτερον, από που κι ως που οι Παοκτζήδες κρεμαστήκαμε από το αν θα βγει Ευρώπη ο Πανιώνιος; Καλό πρωτάθλημα έκανε, όποτε βγαίνει εκτός συνόρων κάνει αξιοπρεπείς εμφανίσεις και πορείες, οπότε δεν θα με χαλούσε καθόλου να τον δω τι θα κάνει και φέτος.

Τρίτον, ο ΠΑΟΚ βρίσκεται σε θέση για τα play off. Το νατην διατηρήσει είναι στο χέρι του, αλλά θέλω να την διατηρήσει αγωνιστικά και μόνο! Με εξώδικα, χαρτιά, αποφάσεις και αδειοδοτήσεις ή μη αδειοδοτήσεις, ας παίζουν άλλοι. Κι ας παίρνουν και τίτλους έτσι. Δεν τους ζηλεύω καθόλου.

στις 09/04/2016 00:20
μποχα παντου γαμω την σουπερκλικα σας βρωμιαρηδες

στις 09/04/2016 12:15
Ρε μαζεψτε το μαλακιστιρι τον @τ4tsos που βριζει μανες γιατι αν τον ανακαλυψουνε οι γαμιαδες οι γαυροι μπορει και να το πηδηξουν κατω απο το σπιτι του στην γειτονια του και να παρακολουθει η μανα του σπο το μπαλκονι...Ρε μπουγατσοτρεχαγυρευολπουλε κατσε καλα μην σε βρουνε σε καμια αποθηκη με τιποτα παλουκια στον κολο....Θελουμε Πανιωνιο στην ευρωπη και γενικα τετοιες ομαδες που εχουν προσφερει στο Ελληνικο ποδοσφαιρο και με ποδοσφαιριστες σε μεγαλους συλλογους οπως του Ολυμπιακου και του Παναθηναικου αλλα και την εθνικης ομαδας...Εκτος πλειοφς οι αμπαλοι του Βορρα μπουγατσομπερδεμενοι....Πανιωνιο,Ηρακλη,Αρη,Ατρομητο τετοιες ομαδες θελουμε ευρωπη οχι Μπαοκ που δεν αντεχει στο europa league μετα τον Νοεμβριο...αιντε μπας και δουμε προκοπη ποτε

στις 09/04/2016 13:42
Νοργουιτς βάζω στοίχημα ότι ο παππούς σου ήταν γερμανοτσολιας με κουκούλα και στο μπλόκο της Καισαριανής καρφωνε στεγνά τους ελληνες πατριώτες στα αφεντικά του τους Γερμανούς και συ συνεχίζεις την παράδοση κολογαυρος και εμφανίζεσαι με σήμα του Παο

στις 09/04/2016 20:15
stasou mugdala grafei:prison break , siga na mhn to lene kai prison mars....beton e beton

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.