Το βίντεο-αφιέρωμα της ΠΑΕ για τον «100αρη» Μπεργκ (video)

Το βίντεο-αφιέρωμα της ΠΑΕ για τον «100αρη» Μπεργκ (video)



Ο Μάρκους Μπεργκ μπήκε στο κλαμπ των «100άρηδων» και η ΠΑΕ Παναθηναϊκός του ετοίμασε βίντεο-αφιέρωμα προκειμένου να τιμήσει τον Σουηδό επιθετικό.

Ο Μάρκους Μπεργκ συμπλήρωσε 100 συμμετοχές -σε κάθε διοργάνωση- με τη φανέλα του Παναθηναϊκού και έγινε ο 18ος ξένος ποδοσφαιριστής στην ιστορία του «τριφυλλιού» που συμπληρώνει τριψήφιο αριθμό συμμετοχών -δεύτερος εν ενεργεία πίσω από τον αρχηγό Κάρλος Ζέκα.

Πριν την έναρξη της αναμέτρησης με τον Ατρόμητο, ο πρόεδρος του Παναθηναϊκού, Γιάννης Αλαφούζος παρέδωσε στον Μάρκους μια φανέλα της ομάδας με το όνομα του Σουηδού και τον αριθμό «100», ενώ η ΠΑΕ του ετοίμασε και βίντεο-αφιέρωμα με τις σπουδαιότερες στιγμές του στο «τριφύλλι»




Ομάδες που αφορά: ΚΑΡΛΟΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Σχολιασμός

10 σχόλια:

στις 07/03/2016 13:26
Where are you now

Another dream

The monsters running wild inside of me

I'm faded

I'm faded

So lost, I'm faded

I'm faded So lost, I'm faded

στις 07/03/2016 13:26
Ο,ΤΙ

στις 07/03/2016 13:34
ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΑ ΗΠΙΕΣ?

στις 07/03/2016 16:03
τασο , το μουνι της μανας σου

στις 07/03/2016 16:33
Άσε τους στοίχους από τραγούδια ρε τ4σο, περιμένουμε να πεις την μαλακια σου για τον παοκ ώστε να σε κοροϊδέψουμε

στις 07/03/2016 17:39
Ακυρος δν μαφηνει η κοπελα μου

στις 07/03/2016 19:45
Εδώ μέσα βρήκατε να δείξετε τις αγάπες σας ρε 15χρονα?

στις 07/03/2016 23:11
pali ο Τ4sos τα εκανε πουτανα...Μοιραζεις πονο ρε τασουλη...βεβαια η κολοτρυπιδα σου ειναι ανοιγμενη λιγο (σαν τα παλια κερματα κατοσταρικα) απο τον Γαυρο ειτε μεσα στα γηπεδα με γκολ ειτε εξω με φαπες (αμετρητες μαζευετε οπου σας πετυχουν οι γαυροι)...ααχ ρε Τ4σο μοιραζεις πονο και καις καρδιες!!!εκτος απο αντρικες και γυναικιες πλεον για πρωτοτυπια ο τ4τσουλις γουτσου γουτσου μωρε το γατακι το θυληκο...

στις 08/03/2016 00:15
στο βιντεο εχει και τα φαουλ-πεναλντι που εχει κανει και δεν εχουν δοθει?

στις 08/03/2016 02:32
Έχω και τη γνώρισα από κοντά, είδα πως είναι και γνωριστήκαμε όπως κάνανε παλιά....

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.