Τέσσερις αγωνιστικές στον Μακ

Τέσσερις αγωνιστικές στον Μακ

Αφορά τον αγώνα ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ


Με τέσσερις αγωνιστικές και πρόστιμο 250 ευρώ τιμωρήθηκε ο Ρόμπερτ Μακ για την αποβολή του στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό.

Τα επόμενα τέσσερα παιχνίδια πρωταθλήματος θα χάσει ο Ρόμπερτ Μακ, ο οποίος αποβλήθηκε στον αγώνα Κυπέλλου με τον Ολυμπιακό και έφτυσε προς το μέρος του βοηθού διαιτητή, Μήτσιο.

Ο Σλοβάκος επιθετικός, που θα πληρώσει και πρόστιμο 250 ευρώ, θα εκτίσει την ποινή του στα παιχνίδια με Πανθρακικό (εκτός), Παναιτωλικό (εκτός), Καλλονή (εντός) και Πανιώνιο (εκτός) και αναμένεται να επιστρέψει στον εντός έδρας αγώνα της τελευταίας αγωνιστικής της κανονικής διάρκειας της Σούπερ Λιγκ απέναντι στον Λεβαδειακό.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ
1Χ2OverUnder1X12X2
12.506.251.121.502.054.1711
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
6.752.201.602.251.42
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.001.822.4522.00

Σχολιασμός

29 σχόλια:

στις 04/03/2016 21:19
α ρε μαλακες, τοτε που επαιζε αεκ-γαυρος γιατι ο σιοβας να μην φαει τιμωρια που προκαλεσε υψωνοντας τα τεσσερα του δαχτυλα στους οπαδους της αεκ? μαλακες γαμω το κατεστημενο σας,ΠΑΡΑΓΚΑ

στις 04/03/2016 21:41
Εγω στο τοπικό για βρίσιμο, φτύσιμο και λίγο σπρώξιμο στο ρέφερι έφαγα 6 αγωνιστικές....!

[+]  FORTOUNHS-17 στις 04/03/2016 21:59

στις 04/03/2016 22:04
poso megalos malakas eisai re fortouni hthela na iksera

στις 04/03/2016 22:16
mounopana

στις 04/03/2016 22:16
olimpiakoi

στις 04/03/2016 22:16
gamw to sistima sas

στις 04/03/2016 22:17
erxete I sira sas

στις 04/03/2016 22:31
Ο μιλιβογραβιτς από όταν ξεκίνησε η σουπαλιγδ έπρεπε να φάει τουλάχιστον 5 κόκκινες και δεν πήρε καμία αλλά έτσι είναι αν παίζεις στον gay

στις 04/03/2016 23:31
paparantzas

στις 04/03/2016 23:30

0 ....και κάτι που θα γράφω και θα αντιγράφω σε κάθε ευκαιρία ασχέτου θέματος.Τα 13 εκατομμύρια που παίχτηκαν στην Ασία για το διπλό του γαύρου στον αγώνα του κυπέλλου με τον ΠΑΟΚ,τα έπαιξε κανείς από εσάς;Εγώ πάντως όχι.Έλεγα κι εγώ.Τι πείραζε ρε φίλε και να έληγε 2-2 το ματς; Η ολυμπιακάρα θα τους έσκιζε στο Καραισκάκης. Αυτό προς γνώση για τα βόδια που υποστηρίζουνε τον δαφνοστεφανωμένο gay και νομίζουν ότι αξίζουνε ό,τι έχουν.

[+]  stasoumugdala στις 04/03/2016 23:34

στις 05/03/2016 00:06
Xaxaxaxaxaxa Eleos Re Sy E Oxi Kai 250.00Eurw 250.000Eurw Eprepe Na Tou Rixeis Prostimo

[+]  mangas01 στις 05/03/2016 00:11

[+]  mangas01 στις 05/03/2016 00:13

[+]  mangas01 στις 05/03/2016 00:16

[+]  mangas01 στις 05/03/2016 00:25

στις 05/03/2016 03:27
ντροπη του ελληνικου ποδοσφαιρου οπως παντα.... μια ζωη καθαρη την εβγαζε ο γαυρος... αντε γαμηδεια!!!

στις 05/03/2016 10:00
ntropi kai mounopana tou ellhnikou podosferou eiste eseis pouthenades ftiakste mia omada kai oi treis mazi mpas kai kataferete kai parete kanena protathlima klapses...

στις 05/03/2016 10:58
To apisteyto statistiko tis superligd einai oti o botia einai 2os se kartes sto prwtathlima.poy na min epaize ston diorismeno.ypomoni paidia o dromos einai makrys alla graskanes ksana stin epo kai stin ked den tha yparksoyn.evi 7 eisai teleios no life milame.

στις 05/03/2016 11:29
ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ7, μονο που διάλεξες το ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ, ΑΥΤΟΧΑΡΑΚΤΗΡΊΖΕΣΑΙ...

Μαλακοπίτουρα....χαχαχα Πανηλίθιε κάφρε, γαβρομαλάκα... Πήρατε 18 πρωταθλήματα τα τελευταία 20 χρόνια, σας ξεφωνίζει όλη η Ευρώπη, όλη η Ελλάδα, οι μισοί Ολυμπιακοί, ο Πρόεδρος της Άντερλεχτ, κι εσύ.... τζάμπα λεφτά δίνεις στους Ψυχίατρους....χαχαχα Ήρθαμε πλέον και... ο Μελισσανίδης μαζί σου... Μπούλη.

στις 05/03/2016 11:31
σαν τον πρόεδρό σου είσαι, ΜΠΟΥΛΗΣ. Μόνο που εκείνος τα έχει χοντρά, ενώ εσύ άνεργος. Κρετίνε, κι εσύ και όλη η κατηγορία των ΑΝΘΡΩΠΟΕΙΔΩΝ.

στις 05/03/2016 12:25
Έφτυσε διαιτητη και πηρε 4 αγωνιστηκές..

στις 05/03/2016 12:38
ξυπνατε ρε βοδια !!!ξυπνατε ζουδια και μας γαμησανε οι συριζαιοι και οι εκαταιοι...ξΥΠΝΤΑΡΕ ρε βοδια που θα κερδισει ο παοκ του Χαριση και του Τσιμιροτ τον Ολυμπιακο με μπατζετ οσο η Εβερτον και η Βιγιαρεαλ...Ξυπνατε ρε βοδια σας δουλευανε τοσο καιρο ο Θωμαιδης και τα λοιπα κοπροσκυλα...ΞΥΠΝΑΤΕΕΕ ΖΩΑ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΑΣ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝΕ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΑΟΚ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΟΝ ΟΣΦΠ....ΜΕ ΠΟΙΟΥΣ ΒΡΕ ΒΟΔΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ>???ΜΕ ΤΟΝ ΤΖΑΒΕΛΑ??Η ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΚΝΤΟΝΑΛ???ΑΝ ΚΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΚΤΑΚΙ

στις 05/03/2016 13:43
ΚΟΤΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΡΧΕΣΤΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ? ΚΟΤΕΣ-ΚΟΤΕΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΙ ΤΗΣ ΠΟΥΣΤΙΑΣ

στις 05/03/2016 13:53
Καθε ολυμπιακος ειναι πουτανας γιος...

Ο,τι

στις 05/03/2016 14:29
Eisai polypleyro talento vlepw.vgazeis symperasmata apo tin fantasia soy.na grapseis kamia noyvela min pane strafi.ante kalo mesimeri.

στις 05/03/2016 16:00
πραγματικα αυτο που γινετε δεν ειναι ευκολα αντιληπτο απο πολυ κοσμο..ποσο μαλλον απο παιδια 20-25 χρονων!!!!

στις 05/03/2016 19:11
Πρέπει να είσαι πολύ άμπαλος για να λες το καλύτερο χαφ της Ελλάδας (Cimirot) άμπαλο λες και εσύ έχεις καλύτερο βλάκα ε βλάκα.

στις 05/03/2016 19:26
φορτουνη17, πάρε και 3 να τα κάνεις 20...γαβρόκαφρε.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.