Μία αγωνιστική και πρόστιμο στον ΠΑΟΚ

Μία αγωνιστική και πρόστιμο στον ΠΑΟΚ



Με μία αγωνιστική κεκλεισμένων των θυρών και χρηματικό πρόστιμο 24 χιλιάδων ευρώ τιμωρήθηκε ο ΠΑΟΚ για τον αναπτήρα που βρήκε στο πρόσωπο του Λαζαρίδη του Ατρόμητου. Εκτίει με Καλλονή ο «δικέφαλος», που έχει δικαίωμα έφεσης.

Ποινή μίας αγωνιστικής κεκλεισμένων των θυρών, καθώς και χρηματικό πρόστιμο ύψους 24 χιλιάδων ευρώ, επιβλήθηκε στον ΠΑΟΚ, για τα όσα έγιναν στο ματς της Τούμπας με τον Ατρόμητο.

Υπενθυμίζεται ότι λίγο μετά τη λήξη του αγώνα, αντικείμενο που εκσφενδονίστηκε από τις κερκίδες χτύπησε στο κεφάλι του Νίκου Λαζαρίδη, που έπεσε στον αγωνιστικό χώρο.

Η συγκεκριμένη ποινή θα ισχύσει για το παιχνίδι με την Καλλονή (20/3) και μένει να φανεί εάν οι «ασπρόμαυροι» θα ασκήσουν έφεση.



Ομάδες που αφορά: ΠΑΟΚ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

21 σχόλια:

[+]  stevepintz στις 04/03/2016 18:47

[+]  RED_KOZANH_7 στις 04/03/2016 19:13

[+]  stasoumugdala στις 04/03/2016 19:28

στις 04/03/2016 19:29
ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΠΕΤΡΑ ΘΑ ΦΑΣ ΓΕΛΟΙΕ ΛΑΖΑΡΙΔΗ

[+]  stasoumugdala στις 04/03/2016 19:35

[+]  EternalPanos στις 04/03/2016 19:59

στις 04/03/2016 20:26
ela twra milane stou kremasmenou to spiti gia skini ante noumera kai ta dyo!!

στις 04/03/2016 20:32
t4sos, ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ ΕΧΕΙ Ο ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ BELENTZA ΝΑ ΛΕΕΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΛΕΓΑ,ΡΕ ΟΥΣΤ ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ.

στις 04/03/2016 20:38
φορτουνη, απλα ο τασος γουσταρει να τρωει χριστο παναγιες.. τετοιος μουλος ειναι.. του αρεσουν και τα ερυθρολευκα καβλια... εμοιασε στην μανα του βλεπεις..

στις 04/03/2016 23:31
paparantzas

στις 04/03/2016 23:30

0 ....και κάτι που θα γράφω και θα αντιγράφω σε κάθε ευκαιρία ασχέτου θέματος.Τα 13 εκατομμύρια που παίχτηκαν στην Ασία για το διπλό του γαύρου στον αγώνα του κυπέλλου με τον ΠΑΟΚ,τα έπαιξε κανείς από εσάς;Εγώ πάντως όχι.Έλεγα κι εγώ.Τι πείραζε ρε φίλε και να έληγε 2-2 το ματς; Η ολυμπιακάρα θα τους έσκιζε στο Καραισκάκης. Αυτό προς γνώση για τα βόδια που υποστηρίζουνε τον δαφνοστεφανωμένο gay και νομίζουν ότι αξίζουνε ό,τι έχουν.

στις 04/03/2016 23:38
paparantzas

στις 04/03/2016 23:30

θα σας σπασω τα παπαρια σε καθε αρθρο κανοντας copy-paste παντου.. ειμαι πουστης και πρεζακιας... κανω πιατσα με την βουλγαρα την τασουλα στην συγγρου , και στον ελευθερο μου χρονο μπαινω στο agones.gr για να βριζω τον ολυμπιακο, γιατι καθε βραδυ με πηδανε γαυροι και απο την πολυ πουτσα που εχω φαει βγαζω τα απωθημενα μου εδω..

στις 05/03/2016 09:35
einai poutana tou paparatza h mana

στις 05/03/2016 09:49
Τόσο στοιχίζει η ζωή παίχτη λέει...μπουκάλι τον πέταξαν δεν τον πυροβολησαν

στις 05/03/2016 11:28
ρε ηλιθιε τωρα πεταξαν μπουκαλι αυριο θα ειναι χειροβομβιδα

στις 05/03/2016 13:28
Mια αγωνιστικη για το παιχνιδι με τον Ατρομητο. Μαλιστα. Υποτροπος λοιπον κι οταν θα γινει και η δικη για τα γουστα του κυπελλου, θα φαει αλλες τεσσερις. Δυο οουσιαστικα, που θα διπλασιαστουν λογω υποτροπου. Γαματα, τελος για φετος η τουμπα. Μαλακες κυριζια μπουγατσοκυμαδες, δεν εχετε ομαδα και μπαινετε στο παιχνιδι των αλλων ιδιοκτητων, νομιζοντας οτι ετσι θα χτυπησευε τον Μαρινακη πρωτα και τον Ολυμπιακο επειτα! Καταντια, αλλα που να το καταλαβουν τα ανθρωποειδη? Βρε μαλακες ομαδες φτιαχτε με πολλα εκατομυρια και αξια, να δεις μετα πως θα ειστε ανταγωνιστες! Αν εχεις ομαδαρα αυτο φαινεται εξ αρχης, οτι και να κανει η διαιτησια...

στις 05/03/2016 14:40
ΡΕ ΟΥΣΤ!!ΠΑΛΙΟΤΟΜΑΡΑ...ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΟΛΟΙ.ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΜΠ ΕΚΙ ΒΓΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΓΛΩΣΣΑ.ΝΙΣΑΦΙ ΠΙΑ...!!!

στις 05/03/2016 15:19
ΟΙ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ,ΠΑΠΑΡΑΝΤΖΑ ΠΑΛΙ ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΑ ΗΠΙΕΣ?

στις 05/03/2016 15:57
γαυρακια γτ νε ριξουνε εκατομμυρια οταν ξερουνε οτι ειναι σημαδεμενη η τραπουλα? μας πουλατε τρελα? τελος παμε για αλλη λιγκα και εσεις παιξτε με τα παραρτηματα σας

στις 05/03/2016 18:27
Εσεις οι Αθηναιοι την ειχατε τη σημαδεμενοι τραπουλα και τα κανατε ροιδο!!!

στις 05/03/2016 18:28
ο Σαβιδης βαζει λεφτα παντος αλλα δυσκολα ναβγει και τριτος

στις 06/03/2016 14:56
ρε ενταξει ωραια ολα αυτα και γαμω τον Πειραια μαζι σας εγω με τα Παοκια...Αλλα ενα δεν μπορω να καταλαβω με τους Μπαοκιτσηδες...Μπαινουν οι βαζελοι μεσα στο γηπεδο τα κανουμε πουτανα τιμωρια,μπαινουν οι Αρειανοι στο γηπεδο για παραδειγμα τιμωρια και ριχτους στην Δ εθνικη...Αυτοι οι μπαοκιτζηδες οσο θυμαμαι δεκαετιες τωρα την μια πεταγανε τσιμεντολιθα στο γηπεδο την αλλη τουβλα και ψαρια,,...Οι τιμωριες που τρωγατε ρε σαββιδη γιατι παντα ηταν στα μαλακα και κωμικες οσο των αλλων ομαδων???Μηπως ετσι σας αβανταρουν καπιοι εκει στην Τουμπα για να μπαινετε μεσα στο χορτο αφου το εχετε καπνισει και πιο πριν γνωριζοντας οτι δεν θα τιμωρηθητε ποτε???ρε μηπως εισαστε και εσεις του συστηματος της παραγκας??της στοιχηματικης παραγκας εννοω...και μηπως τελικα οι γαυροι που κοροιδευουμε τοσα χρονια δεν ελεγχουν καμια παραγκα??γιατι αλλιως πως θα αναλαμβαναν θεση γενικου γραμματεα στην uefa??? ρε μηπως Ελλαδα του Θωμαιδη και των σπορ του Βορρα???

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.