Έδιωξε τον Τότι ο Σπαλέτι!

Έδιωξε τον Τότι ο Σπαλέτι!



Χαμός στην Ρόμα! Λίγες ώρες μετά το ξέσπασμα του Φραντσέσκο Τότι κατά του Λουτσιάνο Σπαλέτι, ο τεχνικός της Ρόμα πήρε την απόφαση να τον αφήσει εκτός ομάδας, τουλάχιστον για το παιχνίδι με την Παλέρμο!

Σε κίνηση που σίγουρα θα προκαλέσει αντιδράσεις από τους φίλους της Ρόμα προχώρησε ο Λουτσιάνο Σπαλέτι, αφήνοντας εκτός ομάδας τον Φραντσέσκο Τότι!

Ο εμβληματικός αρχηγός της Ρόμα ξέσπασε κατά του Σπαλέτι για τον περιορισμένο χρόνο συμμετοχής του στους «τζιαλορόσι» και λίγες ώρες μετά, ο Ιταλός τεχνικός ζήτησε από τον 39χρονο άσο να αποχωρήσει από την Τριγκόρια, αφήνοντας τον εκτός αποστολής για το ματς με την Παλέρμο!



Ομάδες που αφορά: ΡΟΜΑ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

23 σχόλια:

στις 21/02/2016 14:28
Εχει χασει το μυαλο του ο σπαλετι μ φαινεται

στις 21/02/2016 14:55
antidraste curva sud GAMW TN SPALETI

στις 21/02/2016 14:58
Μια ζωη μπουρδελο η (β)ρομα

στις 21/02/2016 15:35
οπως το ειπες στασου! ρε βλακα σπασλετι ξερεις ποιος ειναι ο τοττι ; η σημαια της ρωμα βλακα!

στις 21/02/2016 15:50
ela stn inter re toti me to burdelo tn roma p eblekse s ksigiude etsi se pulane etsi

[+]  mamouth στις 21/02/2016 15:51

στις 21/02/2016 15:51
Μόνο και μόνο που είναι ο τοτι θα έπρεπε να τον βάζει μέσα για την ηγετική του φυσιογνωμία

στις 21/02/2016 15:57
mamouth λίγη ντροπή δεν έχεις;

στις 21/02/2016 15:58
39 eisai re toti an ths na pezis tr mono gia kina k amerikh pas skepsu oti alloi sta 33 tous pethenun sthn asfalto ( padelidhs )

στις 21/02/2016 16:36
σιγα μην χτιστει και πανω του ολη η ομαδα.. προσφερε παρα ποαλλα αλλα υπαρχει ζωη και μετα τον τοττι... 40αρης γινετε.. καλα του ηταν... εχει δικιο ο προπονητης, κακα τα ψεματα..

στις 21/02/2016 16:39
o toti einai toti re.den einai gay-ros poy allazei 30paixtes kathe sezon.

στις 21/02/2016 16:46
η ρομα εννοεις... γιατι ο τοττι δεν ειναι ομαδα..

στις 21/02/2016 17:00
Αρε σπαγγετι τι μαλακας εισαι!Μπορει να ειναι μεγαλος αλλα τετοιον παικτη δεν τον ξεχνας ευκολα απο τα πλανα σου!

στις 21/02/2016 17:03
Καλά έκανε. Προπονητής της ομάδας είναι. Όχι που θα εσκυβε το κεφάλι για να μας λένε τσίρκο όλοι οι υπόλοιποι. Και αν θέλει ο Τοττι να αποσυρθεί, επειδή δεν υπολογίζεται, ας αποσυρθεί. Να γλυτωσουμε και το συμβόλαιο. Να φέρουμε με τα ίδια λεφτά άλλο παίχτη που θα προσφέρει.

Και για να προλάβω κάποιους, ο Τότι με έκανε Ρομα, αυτός είναι η ζωντανή ιστορία της Ρομα, αυτός είναι ο παιχταρας της. Αυτός είναι τα πάντα. Όμως πάνω από το όνομα Ρομα και ταυτόχρονα το καλό της, δε μπαίνει Κ Α Ν Ε Ν Α όνομα. Οποίο και αν είναι αυτό. Ακόμα και του Τότι. Δημιουργεί θέμα από το πουθενά τώρα. Χωρίς λόγο. Το πρόβλημα το πραγματικό θα υπάρξει αν διχάσει τον κόσμο στα δύο. Αν γίνει αυτό, ο μόνος υπαιτιος είναι ο Τότι. Επιτελους η Ρομα εχει εναν ακομπλεξαριστο προπονητη.

στις 21/02/2016 17:04
Copy-Paste απο εναν φιλο της Ρομα ειναι που τον βρισκω τελειως σωστο..

στις 21/02/2016 17:24
Αυτο που αποκαλεις ΡΟΜΑ εσυ και ολοι εγινε μεγαλο ονομα απο κατι τετοιους παικτες!Χωρις αυτους θα λεγοταν καρπι ή φροζινονε!...

στις 21/02/2016 17:30
Δεν παιζει η ιστορια ποδοσφαιρο.

στις 21/02/2016 18:02
mamouth gamw th mhtra pou se xernage

στις 21/02/2016 18:32
Sta arxidia mas me ton mafiozo prezempora

στις 21/02/2016 18:56
spaleti proponitaras,edeikse oti autos einai to afentiko akoma kai an apenanti tou o toti pou edo pou ta leme an eixe tsipa o totti tha eixe aposrithei apo persy,(megali morfi sigoura alla paei na katantisei san to rivaldo

στις 21/02/2016 19:33
40 χρονών είναι..ας πάει MLS να παίξει

στις 21/02/2016 21:46
Οκ μεγαλος το δεχομαι αλλα δεν φερεσε ετσι σε εναν ανθρωπο που σεβαστηκε την φανελα της ομαδας.Θα μπορουσε να φυγει οτι ωρα ηθελε ομως εμεινε τοσα χρονια.Ελεος και ο σπαλετι που εκανε την την αρπαχτη στην Ρωσια δεν ειναι και ο πλεον καταλληλος για να τον κρινει κατα αυτον τον τροπο!

στις 22/02/2016 20:11
TOTTI,MEGALOS ASTERAS KAI THIRIO TOU PAGKOSMIOU PODOSFAIROU ALLA OPWS LEEI KAI O ZIDANE:TO SWSTO EINAI NA STAMATAEI O PAIXTHS THN MPALA KAI OXI H MPALA TON PAIXTH GIATI KSEFTILIZETAI

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.