Με κόσμο ο Ολυμπιακός κόντρα στον Ατρόμητο

Με κόσμο ο Ολυμπιακός κόντρα στον Ατρόμητο

Αφορά τον αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ


Η έφεση του Ολυμπιακού κατά της απόφασης για την τιμωρία μιας αγωνιστικής κεκλεισμένων των θυρών έγινε δεκτή και οι «ερυθρόλευκοι» θα παίξουν με κόσμο στο ματς της Κυριακής (21/2) απέναντι στον Ατρόμητο.

Ο Ολυμπιακός είχε τιμωρηθεί με ποινή μιας αγωνιστικής κεκλεισμένων των θυρών (συν πρόστιμο) για τον αναπτήρα που έπεσε στον Κουλιμπαλί στον εκτός έδρας αγώνα με τον Πλατανιά.

Οι «ερυθρόλευκοι» ήταν προγραμματισμένο να παίξουν χωρίς κόσμο στο παιχνίδι της Κυριακής (21/2) με τον Ατρόμητο, ωστόσο η επιτροπή εφέσεων της ΕΠΟ έκανε δεκτή την έφεση των Πειραιωτών και η αναμέτρηση των δύο ομάδων θα γίνει κανονικά με την παρουσία φιλάθλων.

Η ανακοίνωση της ΕΠΟ:

"Η Επιτροπή Εφέσεων της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας κατά την τελευταία της συνεδρίαση έλαβε την εξής απόφαση. Με την υπ’ αριθμ. 8/17-2-2016 απόφασή της δέχεται τυπικά και κατ’ ουσία την έφεση της ΠΑΕ Ολυμπιακός κατά της υπ’ αριθμ. 38/2016 απόφασης του Μονομελούς Πρωτοβάθμιου Πειθαρχικού Οργάνου της Super League. Εξαφανίζει εκκαλουμένη απόφαση. Κρατεί και δικάζει. Κηρύσσει απαράδεκτη την ασκηθείσα πειθαρχική δίωξη. Διαβιβάζει την δικογραφία στον αρμόδιο Πειθαρχικό Εισαγγελέα για δικές του ενέργειες".




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.155.5012.001.701.80113.77
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.482.3510.002.301.40
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.351.752.9030.00

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 18/02/2016 16:57
ΧΟΥΝΤΑ.

[+]  lazo1 στις 18/02/2016 17:12

[+]  lazo1 στις 18/02/2016 17:14

[+]  lazo1 στις 18/02/2016 17:18

στις 18/02/2016 17:44
GOYSTARW TOYS TELEYTAIOYS SPASMOYS TIS PARGKAS.OTI AKOLOYTHEI APO EDW KAI PERA EINAI EPIKOINWNIAKOI ANTIPERISPASMOI.TON SEPTEMVRI THA NAI WRAIA XWRIS GKRITZIKI KAI KYR SAVVA STIN EPO GIA PAREA.

στις 18/02/2016 17:45
Kalo afanismo lazo 1

στις 18/02/2016 17:45
Poustoomdada tou beou

στις 18/02/2016 18:34
Loipon tha to pw mia fora akoma.Grapste to to leme apo flevari.Ton prosexi septemvri i EPO tha fygei apo ta xeria toy fataoyl kai tha erthei se eklekto melissanidi-savvidi.O osfp xwris tin prostasia tis epo kai tis ked ( to idio pragma ) den einai TIPOTA.etsi san gnisios diorismenos tha perioristei se ayto poy toy armozei.Entaksei to katanoisame?ante twra na sas taisei i manoyla sas.Y.G valte twra kai ena erwtimatiko stin symmetoxi twn xartinwn toy xronoy sto ch.l.E Re Glentia poy tha zisoyme.

στις 18/02/2016 19:07
Kala tha katalaveis ti esti tigris.telos i EPO ara kai telos toy osfp.to ksereis kai esy alliws den tha edines tosi simasia sta logia.kali epityxia simera stoys belgoys.ta eipe kai o mwralis.

στις 18/02/2016 19:38
ΡΕ ΚΟΡΟΙΔΑ,ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΗΝ ΕΦΕΣΗ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΤΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΕΞΑΡΑΣ ΣΤΑ ΜΑΛΑΚΑ.

στις 18/02/2016 21:55
ΠΑΕ κρατική.

στις 19/02/2016 10:43
Stasoy Vaggela Mygdala...............Vre kalws ta paidia......idoni to klama toy thrynoy........ton septemvri tha nai wraia...allazoyne ta kozia sto goudi.......

στις 19/02/2016 12:09
περιεργο!δεν περιμενα τετοια αποφαση για το νουρ ουαν

στις 19/02/2016 12:15
Re file toylaxiston se plirwnoyne apo tin Pae h' ton kaneis epeii den exeis kati allo?thelw eilikrini apantisi.

στις 19/02/2016 14:53
Ρε simoenson21 και εγω το ειδα με το μαλακα το μωραλη στις ειδησεις αλλα δεν μπορω να το βρω στο youtube να τους ξεκολιασουμε!!!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.