ΠΑΕ Ολυμπιακός: «Είδαμε το στήσιμο της πραγματικής εγκληματικής οργάνωσης»

ΠΑΕ Ολυμπιακός: «Είδαμε το στήσιμο της πραγματικής εγκληματικής οργάνωσης»



Έξαλλοι με τη διαιτησία του Καλογερόπουλου είναι οι άνθρωποι της ΠΑΕ Ολυμπιακός, κάνοντας λόγο για «στήσιμο της πραγματικής εγκληματικής οργάνωσης».

Για «αποβολές φαντάσματα» και για «στήσιμο της πραγματικής εγκληματικής οργάνωσης» έκανε λόγο η ΠΑΕ Ολυμπιακός, μετά την ήττα με 1-0 από την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ.

Αναλυτικά, η επίσημη θέση της ΠΑΕ Ολυμπιακός για το ντέρμπι του ΟΑΚΑ και την ήττα με σκορ 1-0 από την ΑΕΚ, όπως τη μετέφεραν στους εκπροσώπους του Τύπου οι άνθρωποι των «ερυθρόλευκων», μετά το τέλος του ματς:

«Απόψε είδαμε από το διαιτητή Καλογερόπουλο το στήσιμο της πραγματικής εγκληματικής οργάνωσης. Αποβολή φάντασμα, πέναλτι και δεύτερη αποβολή φάντασμα. Που είναι απόψε οι κύριοι Κορέας, Ανδρεάδης και Σιμιτζόγλου;

Πού είναι ο ψηλός Παναθηναϊκάκιας εισαγγελέας; Όλοι αυτοί τα τελευταία 4 χρόνια, συμμετείχαν στη μεγάλη σκευωρία κατά του Ολυμπιακού και του προέδρου μας και τώρα προφανώς χαίρονται για όσα έγιναν και μάλλον θα κοιμηθούν ήσυχοι
».



Ομάδες που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

29 σχόλια:

στις 13/02/2016 23:17
χαλια ειστε ετσι?

στις 13/02/2016 23:21
Χαχαχα μιλάν οι μπλεγμένοι στην Εγκληματική οργάνωση για εγκληματική οργάνωση.

στις 13/02/2016 23:23
Θα μας τρελανουν ,δεν πανε καλα

στις 13/02/2016 23:24
Η μάνα σου γιατί δεν μιλάει μπινε

στις 13/02/2016 23:24
Πακέτου γαμημενη

[+]  hondaGSXR στις 13/02/2016 23:37

στις 13/02/2016 23:41
Γάμο το σπίτι σου

στις 13/02/2016 23:52
nai nai olimpiakos toses fores exei stisi paixnidia k tora pou exase tou etsoukse o kolos tou !

στις 13/02/2016 23:52
hondaGSXR.poytanas gie

[+]  teogreek στις 13/02/2016 23:54

στις 13/02/2016 23:55
Αν και δεν συμπαθών ιδιαίτερα τον.γαύρος οφείλω να.ομολογήσω ίτι σήμερα η διαιτησία τον αδίκησε η αλήθεια.να.λέγεται...Ολοι είναι λαμογια.απο τον πετρέλαια και τον αλασκουζο.μεχρι το κοντόχοντρο πρεζεμπορα μην μασατε.για τα ματια του κόσμου δημιουργούν ατμόσφαιρα εμφυλιοπολεμική.ενω το μαυρο χρήμα κανει.παπάδες Αυτά...

στις 13/02/2016 23:56
Α, ξέχασα, καλή πούτσα από την Άντερλεχτ. Γιατί? Γιατί 20 χρόνια τώρα σας έχει σιχαθεό ΟΛΗ η Ελλάδα και οι μισοί ολυμπιακοί. Άει σιχτίρ ψυχοπαθείς.

στις 14/02/2016 00:02
Ολοι καταχραστες του δημοσιου χρήματος είναι ειδικα ο πετρέλαια.και καταχραστής δημοσίου χρήματος.ο δικός σας.λαμογιο απο τα λιγα δεξι χερι του.νονού εφοπλιστή πρεζεμπορα

[+]  mangas01 στις 14/02/2016 01:14

στις 14/02/2016 01:35
εκει στον ολυμπιακο πρεπει να σταματησουν τον αλβανο γιατι τους εχει πηραξει γαματα

στις 14/02/2016 01:39
φαγατε καλα καλα την πουτσαρα κολογαυρακια και τωρα λετε οτι αλλος ειναι η εγκληματικη οργανωση ε???ετσι καλα να παθεται να δειτε πως ειναι να σφαζετε τις αλλες ομαδες παλιομπινεδες

στις 14/02/2016 01:40
ΣΑΣ ΠΟΝΑΕΙ Η ΠΟΥΤΣΑ ΠΟΥΣΤΙΔΕΣ!!

στις 14/02/2016 02:05
χαχα! οι γαυροι διαμαρτυρονται για τη διαιτησια. το ανεκδοτο το αιωνα!!! δεν πειραζει γαυρακια. για μια φορα στη ζωη σας ας πονεσει λιγο η κωλοτρυπιδα σας. ακου εκει στημενη διαιτησια, χαχαχαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

στις 14/02/2016 02:15
stamatisa na vlepo eliniko protathlima edo k 5 xronia exetia sas poutanogauri k milate esis gia dietisia ante autoktonate oli fotia na pesi ston kolopirea na sas kapsi olous mounopana

στις 14/02/2016 09:18
wreo to theatraki tou olympiakou gia ta parapona sti diaitisia san strimoksane agria apo ta proigoumaina paixnidia kai anagkastika kati prepei klafteite mpas kai sas afisoun isixous

στις 14/02/2016 10:25
re malakes eiste anwmaloi?den eimaste kala aytoi mas doulevoun olous edw....

στις 14/02/2016 10:32
Αλλάζει η Μαφία νονό, και τώρα θυμηθήκατε ότι έχει ο καιρός γυρίσματα. Στα είκοσι χρόνια της παντοδυναμίας σας, αράξατε πάνω στη σαπίλα που βρήκατε και αρκεστήκατε σε μερικοούς ανούσιους τίτλους.

Αν θέλατε, σε αυτές τις δύο δεκαετίες θα είχατε βάλει τα θεμέλια για ένα υγιές και ανταγωνιστικό πρωτάθλημα. Δεν θέλατε όμως και τώρα είναι αργά.

Στη σειρά σας τώρα, πάρτε χαρτομάντηλα από τον Αλαφούζο για να κλαίτε παρέα.

Αυτό το ποδόσφαιρο αξίζουν οι Έλληνες, αυτό τους έμαθαν να τους αρέσει, και αυτό θα έχουν.

Οπότε, όλοι μόκο τώρα. ΟΛΟΙ!!!

στις 14/02/2016 10:35
KALA PAIDIA O MANGAS ZEI STIN OYTOPIA TIS BANANIAS TOY TSOYKALA.VLEPEI MEGALYTEROYS AGWNES POY TOY EXOYN KALLIERGISEI KATI ALITARADES KAI FANTASIWNETE DROMOYS LES KAI EINAI O MEGA ALEXANDROS.EPEIDI KATALAVAINW PWS SXOLEIO PAS AKOMA.ENA THA SOY PW.TA FOITITIKA SOY XRONIA THA EINAI MAYRA GIATI O LYMPIAKOYLIS SOY THA PAEI EKEI POY TOY AKSIZEI.PANTA FILIKA KAI XWRIS NA PROSVALW ESENAA ALLA TIN VRWMOOMADA.

στις 14/02/2016 10:54
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ... ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ ΤΡΟΛΛΑΡΙΣΜΑΤΑ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΓΕΛΑΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΥΥ

στις 14/02/2016 12:19
ψευτες και κλεφτες γυριζει ο τροχος γαμιεται το λιμανι και ο ολυμπιακος.nafpliogate7 και alex68 ποναει το κωλαρακι σας πουστρακια εεεε????ετσι παντα τετοια!!!!

στις 14/02/2016 12:52
ayta einai daneika..otan gelagate me oxara itan kala...sas eskise me petsino penalti twra o tigris...ekdikisis legetai ayto magkes.

στις 14/02/2016 13:16
σηκωθηκαν τα ποδια να χτυπησει το κεφαλι.Γελανε ολοι με αυτα που λετε

στις 14/02/2016 16:29
siga ta auga re malakes mia niki kanate kai me 9 pextes kiolas kai den kanate eukeries kai ama den ginotane to penaldi pali 0-0 tha erxotane me 9 kai den kanate oute eykeries kai kerdisate kai kanete les kai pirate to protathlima ekei sas exoume katantisei axaxaxaxax...

στις 15/02/2016 11:27
ΣΤΑ PLAY OFF ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ.ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΣΗΚΩΝΟΥΜΑΙ ΚΟΥΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΣΤΕ ΣΥΜΜΑΧΟΙ ΤΗΣ ΑΠΟΤΥΧΙΑΣ.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.