Ξύλο μεταξύ οπαδών στο Περιστέρι (video)

Ξύλο μεταξύ οπαδών στο Περιστέρι (video)



Άναψαν τα… αίματα στο Περιστέρι μετά το φινάλε του αγώνα ανάμεσα στον Ατρόμητο κι ΑΕΚ, καθώς υπήρξε συμπλοκή μεταξύ των οπαδών των δύο ομάδων, αλλά και των ΜΑΤ!

Άσχημες εικόνες στο φινάλε του Ατρόμητος-ΑΕΚ! Το τελευταίο σφύριγμα του Κομίνη, βρήκε μερίδα οπαδών της «Ένωσης» να μπαίνει στο χορτάρι και να πετάει αντικείμενα προς τους αντίστοιχους του Ατρομήτου.

Οι οργανωμένοι οπαδοί των γηπεδούχων μπήκαν αμέσως στο γήπεδο με αποτέλεσμα να σημειωθούν μάχες σώμα με σώμα, ενώ έπεσαν κροτίδες και καθίσματα. Η ένταση κράτησε αρκετά λεπτά, με την Αστυνομία να επεμβαίνει αρκετά καθυστερημένα.

Αξίζει να σημειωθεί πως έγιναν δύο προσαγωγές οπαδών της ΑΕΚ, ενώ οι δύο ομάδες κινδυνεύουν με βαριά τιμωρία. Μάλιστα είναι αρκετά πιθανό το ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό στο ΟΑΚΑ να γίνει κεκλεισμένων των θυρών!




Ομάδες που αφορά: ΜΕΡΙΔΑ, ΑΕΚ

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 07/02/2016 20:17
αυτοι οι μαλακες να ελειπαν απο τα γηπεδα... ο καθενας τα κομπλεξ του τα κουβαλαει στα γηπεδα.. οση πουτσα τρωει ολη την βδομαδα ξεθυμενει την κυριακη .. ζωαδια

στις 07/02/2016 20:51
και για τον καραγκιοζη που εδωσε αρνητικη ,( καμια τασουλα θαναι ) ενας οπαδος του ατρρομητου εφαγε μαχαιρια.. αν γουσταρει τετοια σκηνικα ας παει ο καθε ψυχακις προς του τζιχαντιστες, που θα τον εκτιμησουν..

στις 07/02/2016 21:31
αεκτσηδες μαχαιρωσαν εναν ατρομητο. αρε μαλακες χασατε και τα κανατε πουτανα παλι

στις 07/02/2016 21:32
Mono sthn kolo ellada ginontai ayta giati den tous gamane,koitate agglia san gatakia kathontai h agglh pou htan apo tous pio trelous

στις 07/02/2016 22:53
NTROPH TVN OPADWN

[+]  teo69 στις 08/02/2016 00:57

στις 08/02/2016 01:05
opws panta vevaia...opws eidate kamia dekaria atoma varane 1...poly andrikio ayto.

στις 08/02/2016 02:33
ολα τους σκουπιδια ειναι με μαχαιρια σιδερα και 10 ππρος εναν αυτα τα κανουν οαπδοι αναρχικοι κοτες.

ακομα οι αγγλοι που ειναι ποιο τρελοι εκλειναν ραντεβου και παιζανε τις μπουνιες ενας προς ενας όπως και οι ρωσοι θαυμαστε λοιπον τους οπαδους σας..

στις 08/02/2016 16:20
Φταίει ο γαυροατρόμητος!

στις 08/02/2016 16:21
το βρηκες σαϊνι μου.. αναρχικοι ηταν.. ειπε για μαχαιρια ο οπαδος της λατσιο.. μαλιστα.. για κατι επιθεσεις 20 και 30 ατομων σε ενα, εχει παρει κατι το αυτο σου..; εναν παυλο φυσσα τον εχεις ακουστα..; αναρχικοι τον φαγανε η' φασισταρια χρυσαυγουλα..; 20 σε 1 και με μαχαιρια.. αυτοι ειστε ρε ξεφτιλες φασισταρια..

στις 08/02/2016 16:32
thymaste ti egeine me to aigalew...loustite ta ksana twra malakismena kotopoula me 2 kefalia...me tin monh diafora oti twra eiste stin superligda tou prezempora oxi stin g ethniki tou synxwremenou kai tou lathrempora gia na mpenete sto gypedo kai na timwrite h antipalh omada!

στις 08/02/2016 21:40
Που τους βρηκε ρε ξεφτερια ο ατρομητουλης τοσους φιλαθλους στο γηπεδο;;;; οπως παντα απο εξω μπλε φανελα και απο μεσα κοκκινη.... Αλλα τη κοκκινη φανελα φοραβε στα μπορντελα......

στις 08/02/2016 21:52
ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΙ Η ΛΕΡΑ,ΛΕΡΟΚ.

στις 09/02/2016 01:39
στασου αμυγδαλα..

ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ ΓΕΛΕΙΟΣ ΚΑΙ ΦΕΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΖΩΗ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΒΓΑΖΕΙΣ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΤΟ ΣΙΤΕ..

ΕΓΩ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΠΑΛΙΟ ΑΝΑΡΧΟΚΟΤΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΕΚΤΖΗΔΕΣ ΑΝΑΡΧΙΚΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ ΕΠΕΙΔΗ ΑΕΚ ΕΙΜΑΙ ΌΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ Ο ΒΑΖΕΛΟΣ ΤΥΧΑΙΟ 2 ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΤΙΜΩΡΙΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΣΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.

ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ 7 ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ H ΛΕΞΗ MISFITS?

ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΤΕ ΣΑΣ ΓΛΕΝΤΑΝΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΟΥ ΟΙ ΣΕΡΒΟΙ.

ΚΑΙ ΜΗΝ ΘΥΜΙΣΩ ΠΩΣ ΟΙ ΚΟΛΙΤΟΙ ΜΟΥ ΠΗΡΑΝ ΤΗΝ 7 ΣΤΟ ΚΛΑΨΕ ΛΙΓΟ. ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΥΣΣΑ ΤΟΝ ΣΚΌΤΩΣΕ ΚΆΠΟΙΟΣ ΜΕ ΜΑΧΑΙΡΙ. 2 ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΣΚΟΤΩΣΑΝΕ ΜΕ ΟΠΛΑ.. ΑΠΛΑ ΜΑΘΕ ΙΣΤΟΡΙΑ..

στις 11/02/2016 12:32
εισαι ασχετουλης..δεν σε παρεξηγω

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.