Αποδεσμεύτηκε και υπογράφει στον Παναθηναϊκό ο Λέτο

Αποδεσμεύτηκε και υπογράφει στον Παναθηναϊκό ο Λέτο



Ο Σεμπάστιαν Λέτο πήρε τελικά το έγγραφο αποδέσμευσης από την Κατάνια και τις επόμενες ημέρες αναμένεται στην Αθήνα προκειμένου να υπογράψει στον Παναθηναϊκό!

Έτοιμος να επιστρέψει στον Παναθηναϊκό είναι ο Σεμπάστιαν Λέτο. Το βράδυ της Δευτέρας (1/2), η Κατάνια υπέγραψε το σχετικό έγγραφο αποδέσμευσης του Αργεντινού άσου και πλέον ο ποδοσφαιριστής είναι ελεύθερος να υπογράψει στον Παναθηναϊκό!

Σύμφωνα με τις πληροφορίες, ο Λέτο «χάρισε» χρήματα στην Κατάνια από τα οφειλόμενα και τις επόμενες ημέρες (πιθανότατα την Τρίτη) αναμένεται στην Αθήνα για τις ιατρικές εξετάσεις. Εφόσον δεν προκύψει κάποιο απρόοπτο, ο 29χρονος θα υπογράψει συμβόλαιο, επιστρέφοντας στους «πράσινους» μετά από τρία χρόνια.

«Τα όνειρα κάποιες φορές γίνονται πραγματικότητα» έγραψε στο προσωπικό του λογαριασμό στο twitter ο Λέτο, επιβεβαιώνοντας την επιστροφή του στον Παναθηναϊκό.




Ομάδες που αφορά: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ, ΚΑΤΑΝΙΑ

Σχολιασμός

17 σχόλια:

στις 01/02/2016 23:35
ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΣΕ ΤΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΠΛΕ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΑΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟ. ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ Ο ΛΕΤΟ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΑΝΑΠΗΡΟΣ ΕΔΩ

στις 01/02/2016 23:36
Alex pote dn kseris makari o strama na kani sosta tin douleia tou me ton Leto op os tin ekane kai me ton Essien

στις 01/02/2016 23:37
ονειρο!

στις 01/02/2016 23:50
Μακάρι να βγω ψεύτης αλλά δεν έχει να προσφέρει.

στις 01/02/2016 23:55
OEOEOEOEOEOEO

στις 02/02/2016 00:24
RIVER7 PAXARE ERXETAI POUTSA

[+]  stasoumugdala στις 02/02/2016 00:57

στις 02/02/2016 01:49
min viazesai stasou....katse na ton doume kai meta milame.

στις 02/02/2016 01:50
Αυτοι ειναι λογοι για να πας γηπεδο και ο λετο ειναι σοβαρος οτι και να λεμε

στις 02/02/2016 09:02
i alitheia einai oti stin teleutea tou emfanisi stin super leage itan kataripas sto scorarisma ( 9 agones 15 goal an thimame kala )..! makari na doume pragmata kai ton pao na thimithei oti einai omada me istoria kai oxi silogos tis poutsas..!

στις 02/02/2016 09:11
EVAGELISTA KAI LETO MESA NTAX MAKARH NA PAIKSOUN MPALA KAI NA MIN PAIZOUN TO POULAKI TOUS!POSO TAH TOU EXEI LIPSEI NA FONAZEI OLO TO GYPEDO TO ONOMA TOU KAI NA TRELENETE MESA STO GYPEDO!

στις 02/02/2016 09:53
to oti den epaize oute sthn katania den sas leei kati? mallon koutso alogo einai pia.. an den kopei sta iatrika 8a upograpsei sumfwno sumviwshs me to stramatsioni!! xaxaxa!! wraio zeugari!!

[+]  mangas01 στις 02/02/2016 10:44

[+]  FORTOUNHS-17 στις 02/02/2016 16:23

στις 02/02/2016 17:50
mages panathinaikos eime alla.. de nomizw oti tha xreisimeusei se kati o leto oi alles oi metagrafes pou kaname mia xara eine

στις 03/02/2016 17:06
ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΕΡΓΙΑ,ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΛΕΤΟ.

στις 04/02/2016 11:45
okniros kala ta les re filaraki apla min 3exnas oti milas gia siere A ..! edo sto elladistan exoume tis super Ligda pou ola ta alethei :) exoume kai ta megalitera provata opadous..! pantos tha sinexiso na min eimai arnitikos me ton Leto ..! Etsi elegan kai gia ton derbyshire otan ton efere o osfp kai se kathe allagi pou ton ekane evaze goal o tipos pou pragmatika ITAN KAMENOS o sigkekrimenos

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.