Ανακοίνωσε Μανιάτη η Σταντάρ Λιέγης

Ανακοίνωσε Μανιάτη η Σταντάρ Λιέγης



Στην Σταντάρ Λιέγης θα συνεχίσει την καριέρα του ο Γιάννης Μανιάτης, καθώς η βελγική ομάδα ανακοίνωσε τη συμφωνία με τον Ολυμπιακό για τον δανεισμό του Έλληνα μέσου.

Παίκτης της Σταντάρ Λιέγης μέχρι το καλοκαίρι θα είναι ο Γιάννης Μανιάτης. Η βελγική ομάδα ήρθε σε συμφωνία με τον Ολυμπιακό για τον εξάμηνο δανεισμό του Έλληνα μέσου και ο διεθνής άσος υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας.

Ο 29χρονος μέσος δεν βρίσκονταν στα βασικά πλάνα του Μάρκο Σίλβα και πλέον θα γίνει ο 8ος Έλληνας που θα αγωνιστεί στο βελγικό πρωτάθλημα τη φετινή σεζόν, μετά τους Νίνη (Σαρλερουά), Μαρίνο (Σαρλερουά), Καρέλη (Γκενκ), Ρουγκάλα (Λέουβεν), Σηφάκη (Κορτράικ), Παπάζογλου (Κορτράικ) και Κυνηγόπουλο (Σιντ Τρούιντεν).



Ομάδες που αφορά: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

8 σχόλια:

στις 01/02/2016 23:01
για θυμιστε μου λιγο ποσους ελληνες βασικους εχετε??

στις 01/02/2016 23:04
ΧΣΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΕΧΧΕΧΕ

στις 01/02/2016 23:04
Καλος τερματοφυλακας

στις 01/02/2016 23:42
parea ston valdes

στις 02/02/2016 00:17
ενώ εσύ ως παναθηναικός είσαι φουλ έλληνες Μολέδο , Μαμούτε , τον Βαγγέλη , τον Λουκά , μην ξεχνάμε τον Οδυσσέα τον Βλαχοδήμο διεθνης με όλες τις μικρες της Γερμανίας ( ξέρει ελληνικά ) , Σεμπάστιαν Λέτο είναι από μυκονο , ο Μπουμάλ είναι μαύρος από το σολάριουμ γενικα έλληνας είναι...Ενώ έδιωξε Νίνη,Καρέλη,Τριανταφυλλόπουλο,Δώνη (όχι ότι είναι παικταραδες αλλά είχατε την καραμέλα ότι είναι ελληνες και παίζουν στον " ελληνικό " παναθηναικό ) όσο για τον Μανιάτη φαινόταν η διαφορά σε σχέση με τους αλλους ήταν ο 5ος στα χαφ ( πίσω και από τον Μπουχαλάκη )

στις 02/02/2016 02:00
eleos re pousti xontre!

στις 02/02/2016 09:58
ti eleos re megale? ton phrame gia de3i mpak, tou katse na pai3ei kentro kai meta apaitouse na paizei mono ekei kai vasikos.. kai apo mpala 3erei to 1/8 apo kampiaso klp..

στις 05/02/2016 00:04
εμεις ειμαστε ετσι μονο φετος

εσεις είστε κάθε χρόνο!!!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.